>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

Y 0

yan111

Użytkownik
Polski Live Chat to czysta kpina! Kabareciarze nie wymyśliliby bardziej zaskakujących i absurdalnych odpowiedzi niz te, które ja otrzymałem od niejakiej Ewy P.

Nie chce mi się wdawać w szczegóły, ale po prostu siedzi tam za klawiaturą ktoś znużony swoją pracą i mający wszystko w dupie - i najwyraźniej czerpiący przyjemność z chamskiego odnoszenia się do klientów.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Zgadza sie,najbardziej idiotyczny support wszechczasow - pamietam kiedys jak zapytalem o mecz w Hiszpanii - chyba chcialm cos o Getafe zapytac (slabo pamietam bo to bylo daaawno temu) i moje pytanie brzmialo dlaczego nie ma danej opcji na ten mecz.

Pytanie do mnie skierowane od suportu &quot; A jaka to liga, a jaka to dyscyplina&quot; zwalilo mnie z nog, i oczywiscie odpowiedz nie lepsza, &quot;Mozemy potwierdzic ze nie ma takiej opcji&quot;

heheeh,bylo jeszcze kilka innych rozmow &quot;nie z tej ziemi&quot; ale mniejsza z tym...

Kompromitacja - totalne imbecyle (imbecylki)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ale nie możecie się dziwić temu, że One nie wiedzą co to za dyscyplina gdzie gra Getafe... Te kobiety nigdy nie były związane ze sportem, zakładami bukmacherskimi. To zwykłe panie co poszły tam pracować... Taka pierwsza lepsza pani Jadzia czy Zofia. Przeszły jakieś marne szkolenie i teraz pracują w supporcie. A o bukmacherce to pewnie 75% ludzi tego forum ma większe pojęcie.
 
mastastefan 0

mastastefan

Użytkownik
Polski Live Chat to czysta kpina! Kabareciarze nie wymyśliliby bardziej zaskakujących i absurdalnych odpowiedzi niz te, które ja otrzymałem od niejakiej Ewy P.

Nie chce mi się wdawać w szczegóły, ale po prostu siedzi tam za klawiaturą ktoś znużony swoją pracą i mający wszystko w dupie - i najwyraźniej czerpiący przyjemność z chamskiego odnoszenia się do klientów.
potwierdzam w 100% dzisiaj zadalem kilka pytan odnosnie bonusu, odpowiedz brzmiala za kazdym razem niemal identycznie chociaz pytalem o inne rzeczy, po czym w pewnym momencie Szanowna Pani spytala sie czy w czyms jeszcze moze pomoc i od razu rozlaczyla czat. Mialem wrazenie ze rozmawiam z kims kto niedosc ze nie ma pojecia o swoim &#39;fachu&#39;, to nie chce mu sie odpowiadac na pytania, siedzi tam pod jakims przymusem, jest znudzony tym co robi i obrazony na caly swiat. Polski support - tragednia.
bonusy dla nowego usera - tragedia. wplacamy kase i musimy obrocic depozyt i bonus 6x w ciagu 90 dni, w przypadku gdy nie zdazymy cala kasa(wlacznie z depozytem!) przepada:eek: - tego wlasnie sie dowiedzialem podczas dzisiejszej rozmowy w supporcie jesli sie myle prosze mnie poprawic.
polecamy przyjaciela po czym ten dostaje 4x(!) mniejszy bonus niz w przypadku gdyby sie sam zarejestrowal na stronie... -tragedia.

@Vader - to ich broszka zeby je wyszkolili jak nalezy, to nie sa konferansjerzy festiwalu spiewu i tanca na wsi tylko pracownicy miedzynarodowej firmy...
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
potwierdzam w 100% dzisiaj zadalem kilka pytan odnosnie bonusu, odpowiedz brzmiala za kazdym razem niemal identycznie chociaz pytalem o inne rzeczy, po czym w pewnym momencie Szanowna Pani spytala sie czy w czyms jeszcze moze pomoc i od razu rozlaczyla czat. Mialem wrazenie ze rozmawiam z kims kto niedosc ze nie ma pojecia o swoim &#39;fachu&#39;, to nie chce mu sie odpowiadac na pytania, siedzi tam pod jakims przymusem, jest znudzony tym co robi i obrazony na caly swiat. Polski support - tragednia.
bonusy dla nowego usera - tragedia. wplacamy kase i musimy obrocic depozyt i bonus 6x w ciagu 90 dni, w przypadku gdy nie zdazymy cala kasa(wlacznie z depozytem!) przepada:eek: - tego wlasnie sie dowiedzialem podczas dzisiejszej rozmowy w supporcie jesli sie myle prosze mnie poprawic.
polecamy przyjaciela po czym ten dostaje 4x(!) mniejszy bonus niz w przypadku gdyby sie sam zarejestrowal na stronie... -tragedia.
@Vader - to ich broszka zeby je wyszkolili jak nalezy, to nie sa konferansjerzy festiwalu spiewu i tanca na wsi tylko pracownicy miedzynarodowej firmy...
Nie wiem na jaki live chat ty wszedłeś, że dostałeś informacje iż bonus trzeba obrócić 6 krotnie w 90 dni. W ostatnich kilku dniach kilkakrotnie rozmawiałem na live chacie z supportem i za każdym razem otrzymywałem konkretne, wyczerpujące odpowiedzi. Rozmówcy byli kulturalni i uprzejmi. Obrót wymagany jest 3 krotny a nie 6...
Aha, zamiast gadać z być może niewykwalifikowaną kadrą, polecam przeczytać regulamin bonusu, który znajduje się na pierwszej stronie - to nie boli.
 
mastastefan 0

mastastefan

Użytkownik
bonus trzeba obrocic 3x racja z nerwow sie pomylilem... mimo wszystko jednak jesli tego nie zdazysz zrobic to przepada i bonus i depozyt co wydaje sie byc absurdalne i wlasnie dlatego kontaktowalem sie z supportem bo wydawalo mi sie to zbyt niedorzeczne by bylo prawdziwe, ale jednak to prawda...
 
A 0

antenelles

Użytkownik
bo to nie jest bukmacher dla noobów co grają za 2zł ;)
a Support mają najlepszy na ŚWIECIE !!!
Nigdy nie miałem, żadnych problemów. Odpowiedzi zawsze prawidłowe i takie jakie być powinny
 
P 0

peterek102

Użytkownik
polecam tego buka świetny bonus 200 zł wpłaciłem 200 dostałem jescze 200 obruciłem szybko zrobiło sie 2400 zleciłem wypłate do moneybookers zadnych problemów skanów wpisałem tylko kod który dostałem poczta czekałem na niego~5 dni po zleceniu wypłaty kasa była w mb w ciagu ~2 live chat kapitalny około 20 sekund w moim przypdku ALE mogli by kapke dopracowac stronke do bah duzo im brakuje pod tym wzgledem
polecam
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
bonus trzeba obrocic 3x racja z nerwow sie pomylilem... mimo wszystko jednak jesli tego nie zdazysz zrobic to przepada i bonus i depozyt co wydaje sie byc absurdalne i wlasnie dlatego kontaktowalem sie z supportem bo wydawalo mi sie to zbyt niedorzeczne by bylo prawdziwe, ale jednak to prawda...
Dziękujemy za wiadomość.

W przypadku singli minimalny kurs to 1,5. W przypadku zakadów akumulowanych
minimum jedna selekcja ma mieć kurs 1,5. Czyli można zagrać tripla 1,01 x
1,01 x 1,5 ponieważ jedna selekcja ma kurs 1,5. Natomiast jak zagra dla
przykadu Pan tripla 1,4 x 1,4 x 1,3 to zakład nie wliczy się do obrotu, pomimo
że łączny kurs jest powyżej 1,5 to ani jedna selekcja tego tripla nie ma
kursu 1,5. Mam nadzieje że te informacje rozwieją wątpliwości.
Na obrócenie bonusem jest 90 dni, jeśli środki nie zostaną obrócone w tym czasie to bonus przepada.

Nigdzie nie ma wzmianki o tym, że depozyt przepada a spytałem się o to w meilu ; ]
 
mastastefan 0

mastastefan

Użytkownik
4. Jeżeli wymagania obrotu stawką dla tego bonusu, nie zostaną spełnione w ciągu 90 dni od chwili dokonania pierwszego kwalifikującego się depozytu, wszystkie środki znajdujące się na koncie bonusowym zostaną utracone.
to jest jeden z punktow regulaminu, przez konto bonusowe maja chyba na mysli konto, na ktorym znajduja sie srodki z bonusu(czyli cale konto = wszystkie srodki). sugeruje sie informacjami, ktore podano na livechacie, moge sie mylic.
@narosdz chodzi chyba dokladniej o to, ze najpierw obracasz depozytem, a potem bonusem i jezeli w ciagu tych 90 dni nie zdazysz obrocic 3 razy depozytem (czyli wplacasz 100zl, otrzymujesz 100zl bonusu i w ciagu 90 dni nie zdazasz postawic zakladow o lacznej kwocie 300zl) to w tym przypadku przepada i bonus i depozyt, czyli krotko mowiac zostajesz z niczym.
jesli jednak uda nam sie obrocic naszym depozytem, a nie uda nam sie obrocic bonusem (czyli wplacasz 100zl, otrzymujesz 100zl bonusu i w ciagu 90 dni stawiasz zaklady o wartosci miedzy 300 a 600zl) to wtedy przepada tylko bonus (i ewentualne wygrane zagrane juz z tego bonusu).
przepraszam Cie narosdz za zakwestionowanie Twojej informacji zdobytej przez maila, jednak uwazam, ze tak jak napisalem jest mozliwosc zeby depozyt, czyli Twoje pieniadze ktore sam tam wplaciles przepadly. jutro postaram sie o 100% potwierdzenie tego co napisalem;)
bo to nie jest bukmacher dla noobów co grają za 2zł ;)
tutaj nie chodzi i to czy grasz za 2 zlote czy za 2 tysiace zlotych tylko o pewne zasady. po prostu uwazam, ze to, ze moga zabrac Ci pieniadze ktore sam wplaciles jest calkowicie absurdalne. jednak to tylko moje zdanie i moje odczucia;)
apropo, mial ktos kiedys jakis problem z wyplata w bet365?
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
bo to nie jest bukmacher dla noobów co grają za 2zł ;)

a Support mają najlepszy na ŚWIECIE !!!

Nigdy nie miałem, żadnych problemów. Odpowiedzi zawsze prawidłowe i takie jakie być powinny

polecam tego buka świetny bonus 200 zł wpłaciłem 200 dostałem jescze 200 obruciłem szybko zrobiło sie 2400 zleciłem wypłate do moneybookers zadnych problemów skanów wpisałem tylko kod który dostałem poczta czekałem na niego~5 dni po zleceniu wypłaty kasa była w mb w ciagu ~2 live chat kapitalny około 20 sekund w moim przypdku ALE mogli by kapke dopracowac stronke do bah duzo im brakuje pod tym wzgledem
polecam
Pogielo was - co to ma byc - kogo wy chcecie oszukac?

Najlepsza oferta zakladow i najgorszy live support wszechczasow i tyle. Przestancie pieprzyc.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
4. Jeżeli wymagania obrotu stawką dla tego bonusu, nie zostaną spełnione w ciągu 90 dni od chwili dokonania pierwszego kwalifikującego się depozytu, wszystkie środki znajdujące się na koncie bonusowym zostaną utracone.
to jest jeden z punktow regulaminu, przez konto bonusowe maja chyba na mysli konto, na ktorym znajduja sie srodki z bonusu(czyli cale konto = wszystkie srodki). sugeruje sie informacjami, ktore podano na livechacie, moge sie mylic.
@narosdz chodzi chyba dokladniej o to, ze najpierw obracasz depozytem, a potem bonusem i jezeli w ciagu tych 90 dni nie zdazysz obrocic 3 razy depozytem (czyli wplacasz 100zl, otrzymujesz 100zl bonusu i w ciagu 90 dni nie zdazasz postawic zakladow o lacznej kwocie 300zl) to w tym przypadku przepada i bonus i depozyt, czyli krotko mowiac zostajesz z niczym.
jesli jednak uda nam sie obrocic naszym depozytem, a nie uda nam sie obrocic bonusem (czyli wplacasz 100zl, otrzymujesz 100zl bonusu i w ciagu 90 dni stawiasz zaklady o wartosci miedzy 300 a 600zl) to wtedy przepada tylko bonus (i ewentualne wygrane zagrane juz z tego bonusu).
przepraszam Cie narosdz za zakwestionowanie Twojej informacji zdobytej przez maila, jednak uwazam, ze tak jak napisalem jest mozliwosc zeby depozyt, czyli Twoje pieniadze ktore sam tam wplaciles przepadly. jutro postaram sie o 100% potwierdzenie tego co napisalem;)

tutaj nie chodzi i to czy grasz za 2 zlote czy za 2 tysiace zlotych tylko o pewne zasady. po prostu uwazam, ze to, ze moga zabrac Ci pieniadze ktore sam wplaciles jest calkowicie absurdalne. jednak to tylko moje zdanie i moje odczucia;)
apropo, mial ktos kiedys jakis problem z wyplata w bet365?
To jest niemożliwe, żeby Ci zabierali kasę jaką ty wpłaciłeś. Z resztą w e-mailu otrzymałem odpowiedź iż zniknie tylko bonus.
 
mastastefan 0

mastastefan

Użytkownik
@narosdz miales calkowita racje, jezeli nie stracimy wczesniej naszego depozytu to go nam nie zabiora, moj blad ;) czyli jednak nie jest tak zle jak myslalem :p
ponawiam pytanie - mial ktos kiedys jakis problem z wyplata w Bet365?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
@narosdz miales calkowita racje, jezeli nie stracimy wczesniej naszego depozytu to go nam nie zabiora, moj blad ;) czyli jednak nie jest tak zle jak myslalem :p
ponawiam pytanie - mial ktos kiedys jakis problem z wyplata w Bet365?
Tak sobie myślę i chyba nigdy nie słyszałem aby ktoś miał problemy...
To porządny buk jeśli chodzi o wypłaty. Na MB bardzo szybko idzie kasa.
Support mają beznadziejny i nikt mi nie powie, że &quot;super&quot;. Bo o tych paniach to nawet nie można powiedzieć, że &quot;dobrze&quot; pracują.
Ale ja staram się omijać supporty buków. To świadczy o tym, że nie ma problemów z bukiem.
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Nie wiem co wy macie z tym Czatem ???? Ja właśnie wpłacałem kasę, wszystko co do bonusu zostało wyjaśnione na Czacie, Narazie ✅ Bonus został odrazu przydzielony .
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Jestem w Bet365 od tygodnia i powiem tak:
Kursy 5/5
Oferta 5/5
Menu 2/5
Support/czat 5/5
Ogólnie nie pasuje mi tylko menu, troszkę mnie denerwuje, kto tam gra ten wie o czym mówię :p Oferta i kursy przednie, jedne z lepszych na rynku no i support, nie wiem co wy od nich chcecie. Jak mam problem to wchodzę na live czat, od razu mam konsultację, rozwiązanie problemu jest natychmiastowe. Proste i porządne odpowiedzi, jak zgubiłem klucz do bonusu 100% to wszedłem na live czat i Pan aktywował mi je w 5 sekund, podobnie ze zmianą e-mail, aby był zgodny z Moneybookers, załatwili mi to dosłownie w 15 sekund. Jak dla mnie buk na ogromny ✅
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
buk spoko jeden z najlepszych ale support tragedia,mialem gdzies zapis z czatu ale gdzies sie zawieruszyl poprostu parodia!
 
M 0

mikels

Użytkownik
Polski Live Chat to czysta kpina! Kabareciarze nie wymyśliliby bardziej zaskakujących i absurdalnych odpowiedzi niz te, które ja otrzymałem od niejakiej Ewy P.

Nie chce mi się wdawać w szczegóły, ale po prostu siedzi tam za klawiaturą ktoś znużony swoją pracą i mający wszystko w dupie - i najwyraźniej czerpiący przyjemność z chamskiego odnoszenia się do klientów.
Ewa i ta Liliana nie pamiętam która, ale otrzymałem szyderczą odpowiedź po co Pan chce grac skoro nie wie nic o zakładach ????
 
Do góry Bottom