>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
dzis bet365 odemnie ma minusa - wczoraj zlecilem wyplate, nie doszlo w 15minut tak jak dochodzi jak ktos pisal, wiec rano napisalem, okazalo sie ze inny mail byl - zmienilem i babka powiedziala ze w ciagu 24h bedzie kasa - no to teraz po 3h wszedlem jeszcze zapytac sie czy jest szansa zeby dzis doszla, a ona mi gada ze tylko poniedzialek-piatek sa... wiec niech sie najpierw zdecyduje i nie wprowadza ludzi w blad mowiac ze 24h trwa to.. ⛔
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
mi wygrany kupon live rozliczają od godziny 17stej i nie mogą rozliczyć...support odpisał że kupon został już rozliczony tymczasem pieniędzy nie ma....oj wielki minus dla tej firmy...szczegolnie ze chodzi o kwotę ponad 200 zł :/
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
mnie wkurzyli raz z livem, gralem na ilosc rzutów rożnych w jakims meczu U-19 kobiet, jakies eliminacje czy cos, no i normalnie byl live, przez jakies 20 minut I połowy, miedzyczasie postawilem za niemala kase, ze bedzie wiecej niz 9 rzutów w całym meczu. Po 20 minutach live zniknął i nigdzie nie mozna bylo sprawdzić przebiegu spotkania. Napisałem do supportu co się dzieje z tym meczem, to mi odpisali, ze nie mają połączenia z transmisją i wszystkie zakłady zostają anulowane. OK. mecz sie skonczyl, musialem sprawdzac jeszcze jakies 3h po, i okazalo się, ze nagle znalazły się statystyki meczu i o dziwo było dokladnie 9 rzutów rożnych:] no to uderzam do supportu i piszę, ze przeciez miały byc anulowane, to mi odpowiedzieli, ze zawarte zaklady nie były anulowane:] Wałki kręcą jak nic, nie polecam!
 
kalemba_9 5

kalemba_9

Użytkownik
W bet365 gram tylko dla tego, ze maja kapitalny, szybki live.Niekiedy bardzo korzystnie mozna skontrowac zaklady.Maja takze wiele meczy w opcji live video.Polecam buka.
Narazie nie mialem jeszcze zadnych problemow, choc wczoraj zlecilem wyplate (jeszcze nie ma) a o 17 mija 24 godziny.

EDIT: Wszystko elegancko.Po 19 godzinach hajs na MB.
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Bet365 jeden z lepszych buków w sieci. Polecam naprawdę, nigdy nie miałem kłopotu z księgowaniem pieniędzy, rozliczaniem zakładów, kontaktem z suportem . Ogólnie polecam bo warto grac u nich i mają często i ciekawe bonusy
 
jaguar_xkr 0

jaguar_xkr

Użytkownik
zdecydowanie najlepszy europejski bukmacher.
przegralem w nim troche kasy, ale nie mam żadnych zastrzeżeń
+ wysokie kursy
+ za darmo można oglądać mecze
+ super obsługa, kilka razy rozmawiałem na chacie i zostałem rzetelnie obsłużony
+ stronka czytelna
+ wygodne menu
+ bardzo dobre LIVE
+ bogata oferta
+ nie ma problemów z przelewami bankowymi

- małym minusem jest to, że po wygranym kuponie trzeba czasami długo czekać aż kasa się pojawi

Mimo wszystkich zalet przeniosłem się do amerykańskiego pinnacle ???? Ze względu na wyższe kursy.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
zdecydowanie najlepszy europejski bukmacher.
przegralem w nim troche kasy, ale nie mam żadnych zastrzeżeń
+ wysokie kursy
+ za darmo można oglądać mecze
+ super obsługa, kilka razy rozmawiałem na chacie i zostałem rzetelnie obsłużony
+ stronka czytelna
+ wygodne menu
+ bardzo dobre LIVE
+ bogata oferta
+ nie ma problemów z przelewami bankowymi
- małym minusem jest to, że po wygranym kuponie trzeba czasami długo czekać aż kasa się pojawi
Mimo wszystkich zalet przeniosłem się do amerykańskiego pinnacle ???? Ze względu na wyższe kursy.
może i zgodziłbym się ze wszystkimi plusami...
gdyby nie to, że weryfikowali mi konto ponad miesiąc!
a jak już przyszły listy... to od razu 4 :/
nie polecam mimo wszystko :zoltakartka:
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
może i zgodziłbym się ze wszystkimi plusami...
gdyby nie to, że weryfikowali mi konto ponad miesiąc!
a jak już przyszły listy... to od razu 4 :/

nie polecam mimo wszystko :zoltakartka:
nie wiem dlaczego weryfikacja teraz trwa tak długo . jakiś rok temu :)razz ???? trwało to o wiele krócej i sprawniej . list dotarł około tydzień od wysłania więc wmiarę ok . ja do tego buka nie mogę mieć minusów bo jak narazie mnie nie okantował . szybkie wypłaty na MB i kartę debetową to ich plus :spokodfhgfh:
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
Weryfikacja trwa bardzo długo. Chciałem bonus 100% od pierwszej wpłaty przez MB juz jakies pol roku temu. Weryfikowali moje dane przez jakis tydzien i byly ogromne problemy z dopisaniem bonusu. Jesli wplacasz np. karta kredytowa trwa to znacznie dluzej ale jezeli pozniej wplacasz przez mb nie mozsz i tak calosci wyplacic przez mb. nie polecam rowniez
 
V 0

vvojtaszek

Użytkownik
Mi osobiscie skan weryfikowali ~1h. Natomiast na list czekalem dosc dlugo jakis tydzien i wyslalem nastepny i po paru dniach przyszly az 4 eh.
 
B 8

bubson_

Użytkownik
suepr buk! kontakt na live chacie bardzo dobry, a jesli byly jakies problemy to sami do mnie dzwonili ????
a weryfikacja trwała bardzo szybko. Zadnych problemow z wyplata, kasa na MB po kilku godzinach.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Bet365 to dla mnie jeden z lepszych buków. Może i większość ma problem z tym bukmacherem to ja jednak go polecam. Zdecydowanym plusem jest spora oferta, która konkuruje z Bwin. Mają wysokie kursy, wiele opcji obstawiania handicapów azjatyckich na poszczególne wydarzenie.
Innym atutem tego buka są szybkie wypłaty na MB. Raz potrafili wypłacić mi pieniądze w ciągu 1,5 godziny i to w niedziele wieczorem.
Zdecydowanie polecam obstawianie w Bet365 ????
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
mam male pytanko bo porzeczytalem tutaj cos ze nie wyplacaja na polskie konto...
w takim razie jak inaczej wyplacic? przez MB jezeli nie posiadam innych mozliwosci oprocz konto i MB..
 
Do góry Bottom