>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - opinie

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Absolutnie czarna lista bukow. Nie da sie konta zweryfikowac a wiec i wyplascic. Po napisaniu na czacie zadzwonimy za 15 minut czekalam ponad 3 miesiace po czym chamska babka jedynie zasugowala ze konto na babe to pewnie przykrywka dla meza itd. Zenada i nie polecam.
tylko że weryfikacja nie musi przebiegać telefonicznie
weryfikacja rejestracyjna może odbyć się w sposób listowny
a przy wypłacie można podesłać dokumenty zamiast czekać na telefon
 
lemonekzl 10

lemonekzl

Użytkownik
Raz wpłaciłem, i chyba więcej nie wpłacę.
Zrobiłem z małej sumki 40x więcej, i odczuwam wrażenie że mnie tam nie chcą;).Wszystko długo trwało itp.Nie odpisywali na czas na e-maile.Teraz czekam na wypłatę.Wypłata od 400zł⛔ i czas na wypłatę aż do 10 dni roboczych⛔.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Miałam dosłownie przed chwilą taki problem że zakład postawił mi się 2 razy - tzn. postawiłam kupon a następnie cofnęłam stronę do oferty z zakładami, patrzę a tu jeden zakład został zawarty 2 razy.
Napisałam na czacie, przedstawiając swój problem. Rozmawiałam z mało ogarniętą panią, która jednak napisała że dopyta przełożonego czy da rade anulować jeden z tych zakładów.
Co prawda dało radę ale najadłam się przy tym sporo strachu, i sporo musiałam się nadenerwować.

Mają sporo zdarzeń do zaoferowania. Jako jedni z nielicznych bądź jedyni - jeśli się mylę proszę o wyprowadzenie mnie z błędu (bwin nie biorę pod uwagę z racji zbyt małych kursów) mają na tenisa zakłady, ze będzie tie-brak i oferują też over setowy, dlatego właśnie tam wpłaciłam.

Ogólnie mam mieszane uczucia - przede wszystkim wypłata dopiero od 400zł ⛔
Drugi minus to taki, że kiedy wchodzę w szczegóły zakładu nie mogę już z powrotem powrócić normalnie do oferty tylko od nowa muszę zaznaczać interesujące mnie zakłady, a na dłuższą metę jest to jednak irytujące.????

W sumie każdemu z buków mam coś do zarzucenia i ciężko znaleźć tego najlepszego, więc póki co gram m.in. na bet365.
 
favago 69

favago

Użytkownik
Ogólnie mam mieszane uczucia - przede wszystkim wypłata dopiero od 400zł
Drugi minus to taki, że kiedy wchodzę w szczegóły zakładu nie mogę już z powrotem powrócić normalnie do oferty tylko od nowa muszę zaznaczać interesujące mnie zakłady, a na dłuższą metę jest to jednak irytujące.
Zalezy chyba od tego, jaki usatwisz sposob wyplaty. Ja mam ustawione Moneybookers i jak byk jest napisane, ze minimalna wyplata to 25 zl, nie 400!
Jesli zas chodzi o nawigacje po serwisie... nie wiem, czy dobrze zrozumialem, co mowisz. Ale na gorze masz menu, w ktorym m.in. jest strzalka, ktora pozwala Ci sie cofnac do listy zakladow.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Zalezy chyba od tego, jaki usatwisz sposob wyplaty. Ja mam ustawione Moneybookers i jak byk jest napisane, ze minimalna wyplata to 25 zl, nie 400!

Jesli zas chodzi o nawigacje po serwisie... nie wiem, czy dobrze zrozumialem, co mowisz. Ale na gorze masz menu, w ktorym m.in. jest strzalka, ktora pozwala Ci sie cofnac do listy zakladow.
Jeśli wpłacisz przelewem (lub paysafe card) to wypłacić możesz tylko na konto bankowe. Jeśli wpłacisz przez MB to wypłacić możesz tylko tą samą drogą. Nie ma możliwości wpłacenia jedną drogą i wypłaty inną.

Co do &#39;strzałki&#39; to jeśli wejdziesz np. w &quot;Australian Open 2011 - Kobiety - Runda 3 - Mecze&quot; i wybierzesz &quot;+12&quot; przy którymkolwiek meczu to już tej &#39;strzałki&#39; nie ma i trzeba od nowa wybierać z menu po lewej tenis itd...
 
R 0

rafa91

Użytkownik
Największa zaleta bet365 to bez wątpienia handicapy azjatyckie. To chyba jedyny buk, w którym można grać z złotówkach, oferujący pełne azjany, tzn. -1, -2, -3 itp. (analogicznie: +1, +2 itp.). Jeśli jest się pewnym zwycięstwa danej drużyny, zawsze warto podbić kurs poprzez zagrania azjana -1 na nasz zespół. Oczywiście należy liczyć się z ewentualnym zwrotem, ale często zarabiamy więcej niż grając tradycyjny typ.
 
V 0

voitaz

Użytkownik
jako początkujący użytkownik pochwalić mogę obszerny, polskojęzyczny instruktaż obsługi serwisu, dobry serwis dla ludzi, którzy dopiero zaczynają - łączy względną prostotę i przyjazność z mnogością możliwości
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Można założyć konto z IP (dzielone), z którego było już kiedyś zakładane ? Tamto jest nieużywane, bonus też nie został wykorzystany... a w regulaminie promocji jest napisane, że bonus na domostwo itd.
Jeśli założę konto to dostanę owy bonus ? I czy mi konta nie zablokują ?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Najlepiej z takimi sprawami rozmawiać z supportem (i zachować odpowiedź na wypadek jakich problemów).

Jednak w bet365 nie powinno być problemów. Wielu ludzi korzysta ze wspólnych zewnętrznych IP lub mają IP zmienne. Bukmacherzy straciliby wielu klientów, gdyby trzymali się zasady: jedno IP = jedno konto.

W kwestii bonus - jeśli tylko masz jakieś wątpliwości to rozmawiaj z supportem. Bet365 raczej nie robi wielkich problemów, ale zawsze lepiej wybadać sytuację &#39;u źródła&#39; niż później się zawieść...

Bet365 ma dosyć sprawny liveczat, więc sprawa powinna być szybko załatwiona.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Dziwne zachowanie ze strony tego buka - już wiele razy zdarzało im się, pokazywać przy akceptacji kuponu kurs wyższy o 0,01 od rzeczywistego.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nic wielkiego się nie zmieniło. Z koloru szarego na layout ciemno-czarny i tyle. Więcej zmian nie zauważyłem. Wiadomo jak to jest ze zmianami, nikt ich nie lubi, kwestia paru dni i nikt nie będzie pamiętał, że była jakaś zmiana ???? .
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Moim zdaniem nowy interfejs wygląda bardzo profesjonalnie i przypadł mi do gustu. Można siedzieć na zakładach live, a obok jest DUŻY ekran z meczem, co znacznie ułatwia pracę, nie trzeba przełączać okienek.
Zmiana moim zdaniem na plus, ładnie to teraz wygląda.
 
piotrstce 19

piotrstce

Użytkownik
Jest to dla mnie najlepszy buk..masa zakładów live ...w miarę dobre kursy...przejrzysta oferta no ale najważniejsze są zakłady i tego jest naprawdę dużo ...nie mogę się przekonać do innych bukmacherów po tym jak założyłem konto na bet365...ale niestety po przegraniu dużego hajsu przez moją głupotę zablokowałem sobie konto i nie mogę tam grać...
 
W 0

wsq

Użytkownik
Teraz dużo więcej zdarzeń wywala mi błąd, że &quot;To zdarzenie nie jest dostępne w twoim regionie&quot; ; /. Do tego bardzo mały ekran wideo jest, wydaje mi się, że wcześniej był większy.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Przecież na głównej stronie jest opcja &quot;Przekaz na żywo&quot;. Ja tylko nie potrafię zrozumieć, dlaczego nie ma w tym playerze oglądania obrazu full screen. Rozumiem, że mała rozdzielczość, ale mimo wszystko zawsze lepiej ogląda się obraz na pełnym ekranie.
 
Do góry Bottom