>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

sven@ 808

sven@

Użytkownik
Nieznajomość zasad szkodzi, nauczyłem się na zasadzie Merciego, dlatego zawsze czytam co obstawiam jak nie wiem ????
PS. Bardzo konstruktywne odpowiedzi z Twojej strony.
 
edvin 1,2K

edvin

Użytkownik
Troglodyta nie potrafiący używać języka polskiego. Czy Wy także coraz częściej spotykacie takich ludzi? Po prostu masakra. Przepraszam, ale naprawdę w Polsce coraz więcej deb.... Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
uwaga strona nie działa w tym momencie u wielu dostawców internetu (głównie kablowych), śmiga natomiast bez problemu na internecie komórkowym, dzieje się tak w ostatnim razie któryś raz z różnymi firmami, czyżby testowali blokowanie buków? ????
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Jakie testowanie? Jak ustawa przejdzie to nakaza dostawca wylaczyc dostep do okreslonych stron i tyle. Co tu niby testowac?
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
nie wiem, nie mnie to oceniać, ja tylko stwierdzam co zauważyłem (i nie tylko ja), że ostatnimi czasy są przerwy w działaniu różnych stron firm bukmacherskich (tych nielegalnych i najbardziej popularnych), podczas gdy caly internet dziala normalnie, te strony jak dzis b365 nagle przestaja dzialac powiedzmy na godzine
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie.
W ubiegłym tygodniu rozmawiałem na czacie bet365 z człowiekiem z działu technicznego.
Problem leży po stronie bet365, nie jest to żadna próba blokowania stron.
Tak jak wspominałem na samym początku, niestety u nas panika jest wpisana w DNA. Na spokojnie jeszcze sporo czasu upłynie zanim zablokują strony.
 
toosi 4

toosi

Użytkownik
Nie moge powiedziec zlego slowa na b365, gram tylko zaklady live i uwazam oferte za satysfakcjonujaca, na szczescie nie mialem nigdy problemow zarowno z dzialaniem strony czy samymi zakladami.
 
1 17

1abc

Użytkownik
Po sprawdzeniu Pana aktywności na koncie gracza w serwisie bet365, uważamy iż może Pan korzystać z konta gracza do celów nie-rekreacyjnym, w związku z czym prosimy o wyjaśnienie tej kwestii.
Do momentu otrzymania wymaganego wyjaśnienia dostęp do konta gracza został ograniczony.
 
Do góry Bottom