>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

M 199

mawaszi

Użytkownik
Tak w celach informacyjnych:

Las Palmas - Bilbao

Azjan 0.0
1,975 - 1,950
DNB
1,83 - 1,83
Na azjanach na najwyższych ligach w bet365 jest marża 2-2,5% a na DNB 8-9% więc dlatego taka różnica.

PS: ten typ dodałeś do swojego scamu laliga jako Krzysiek czy jako Kori i Gruber na scamie nr 2?
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Chciałem się podzielić moja opinia bo jestem troszke wkur....
Otóż miałem dubla gdzie po kilku godzinach saldo konta zrobiło się ujemne.
W odpowiedzi na czacie i wiadomość dostałem informację że zakład na over różne został źle rozliczony!!
Oczywiście przez kilka godzin grałem live z nieświadomie że rano saldo będzie ujemne.pani na czacie napisała że regulamin mowi: wygrane z pomyłki zakładów środki są nie DO UZYCIA! Lecz jak mogłem za nie grać i stawkowalem taki jaki budżet był.
��wyzerowali konto z minusa w ramach ich dobroci:grin:tak powiedziała.
Teraz zakład jest nie rozliczony i prawdopodobnie będzie po tym niższym kursie...czekam..
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Bet365 poprawił trochę szatę graficzną, moim zdaniem ładniej i przejrzyściej teraz a przede wszystkim szybciej.
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Bet365 poprawił trochę szatę graficzną, moim zdaniem ładniej i przejrzyściej teraz a przede wszystkim szybciej.
Szybciej to na pewno i za to duży ✅ ale czy przejrzyściej ? możliwe, że to kwestia przyzwyczajenia ale według mnie bardziej przejrzysta była poprzednia wersja.
 
S 245

sparks88

Użytkownik
Całoroczny zrezygnował w końcu z technologii Flash, tzn zostawił ją tylko do streamów, ale z czasem na pewno przejdą też na HTML5 dla przekazu video.
Generalnie bardzo duży skok wydajnościowy.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Wolałem poprzednią wersję, dla mnie ładniej to wyglądało ale owszem, jest szybciej.
Gdyby jeszcze przywrócili możliwość sprawdzenia głębszej historii oraz podliczenia jak wcześniej to byłoby ok, tak to trzeba dzwonić i chatować z nimi : D
 
toosi 4

toosi

Użytkownik
Całoroczny zrezygnował w końcu z technologii Flash, tzn zostawił ją tylko do streamów, ale z czasem na pewno przejdą też na HTML5 dla przekazu video.

Generalnie bardzo duży skok wydajnościowy.
Super ! Wyciąganie danych dla własnych potrzeb z ich strony stało się tym samym dużo łatwiejsze ;).
 
K 0

kalin87

Użytkownik
Dziwny jest np brak możliwości w tenisie zobaczenia dokładnego wyniku gema. tzn czy ktoś wygrał do 15 do 0 itp. Przy stawianiu live to ma znaczenie co by zobaczyć jak ktoś na serwie stoi. Teraz można zobaczyć jedynie zwycięzce. Dla mnie ogólnie zmiana na minus poza prędkością
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Bet365 poprawił trochę szatę graficzną, moim zdaniem ładniej i przejrzyściej teraz a przede wszystkim szybciej.
Moim zdaniem bardzo słuszna uwaga i zgadzam się z Tobą w 100%.
Jest o wiele szybciej, flash jest niezwykle pamięciożerny.
Najbardziej pamięciożerny jest chyba live Betssona, a później słabo wygląda też Betfair.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Teraz wszystko chodzi jak marzenie. Wygląd jest w tym najmniej ważny (chociaż i tak brzydki nie jest). To bukmacher a nie galeria sztuki.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
U mnie ta nowa wersja sie zacina, na live przy piłce nożnej, jak zjade do meczy na dole listy to pozniej nie da sie wrocic do tych u góry.
 
toosi 4

toosi

Użytkownik
Mi natomiast dosyć często znikają wydarzenia i muszę odświeżać 10x co by wróciły :&gt; pierwsze koty za płoty b365
 
Do góry Bottom