>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - opinie

M 207

marcin1981

Użytkownik
Fiddy- ja teraz w ogóle nie moge włączyć beta ale do południa działał normalnie, robią próby blokowania tylko że nie mają prawa bo nawet ustawa nie została notyfikowana.
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
Cuda się dzieją na bet365. Jak już udało mi się tam wbić, to po postawieniu zakładu nie mogę ani oglądać transmisji, ani zobaczyć kursów, nie mam możliwości postawienia kolejnego zakładu. ????
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
właśnie wszedłem przez proxe z innego kraju i bet mi normalnie załadował, te skurw.... z naszego kraju łamią prawo, jakim prawem robią próby blokowania strony jak to jest nie zgodne z prawem!
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
zibicool- mi kilka lat temu policja zabrala 3 komputery pod pretekstem ze wlamalem sie na allegro komus po 3 latach oddali komputery popsute z wymienionymi starymi czesciami a nowe sobie wzieli, oczywiscie nawet nie przeprosili, kolejna sprawa chocby prawko dostałem 2 punkty pare lat temu za pasy po 2 tygodniach przyszlo pismo ze przejechalem na 3 czerwonych swiatłach oczywiscie napisalem odwołanie ktore nic nie dało i prawko musiałem robić jeszcze raz.Jak widzisz kazdy ma tu w dup... prawo w tym chorym kraju. Za te proby blokowania beta powinni zaplacic taka kare żeby sie posrali bo to jest jawne łamanie prawa.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
ja tylko wchodze na beta oglądać transmisje bo mają duży wybór tak jak wszyscy użytkownicy tego forum.
Spokojnie przecież strona już działa normalnie wczoraj mieli pewnie drobne problemy a wy już tutaj dopisujecie bajki o blokowaniu akurat bet365. Panowie apeluje o rozsądek.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
Doberman- jak dziala strona normalnie jak nie można znowu na nia wejść, ja ze stacjonarnego komputera i stałego łacza internetowego nie moge wlaczyc beta teraz znowu, z proksy z innego kraju ładuje ale z internetu z kabla nie łaczy wiec nie gadaj głupot o bajkach.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
szpon- przez jednych operatorów internetowych działa inni robią próby blokowania mi przez dostawce internetowego z kabla nie dziala ale z tego samego kabla wpisujac bramki proxy z innego kraju wlacza sie normanalnie, czarno na białym widac ze ktos robi proby blokowania. Przez modem na karte play tez dziala mi elegancko ale internet z vectry blokuje.
 
Do góry Bottom