>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
ja ostatnio czekałem ponad 48h napisałem do nich na czacie to odpisali że muszą konto sprawdzić i zaraz kasa na koncie była
Bet365 lubi czasem dodatkowo weryfikować konto. Jednak jeżeli ktoś jest &#39;&#39;czysty&#39;&#39; niema problemu z tym aby przejść taką weryfikację. Ich wypłacalność jest jedną z największych w sieci.
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
Witam
Mam problem z bet365. Mianowicie napisałem na czacie z zapytaniem czy jest możliwość zablokowania kasyna. Po czym gdy się logowałem nie moglem nic zagrać. okazało się ze zablokowali mi konto. Napisalem wiadomośc dso nich i otrzymalem odp
Dziękujemy za Pana e-mail.

Informuję, że decyzją bet365, jako odpowiedzialny bukmacher, Pana konto zostało zamknięte bez możliwości ponownego otwarcia w następstwie rozmowy jaką odbył Pan z naszym konsultantem na czacie na żywo. Otrzymał Pan wtedy wszelkie informacje.
 
V 0

variant

Użytkownik
Bet365 po raz kolejny mnie ograł.
Wygrałem ładną sumkę na over 0,5 po 80min. Stan konta został zaktualizowany o tą sumę.
Grałem dalej progresję którą rozpocząłem z wysokiego pułapu. Po 1h pojawiło się info że nie mam wystarczających środków na koncie na kolejny próg, tym samym musiałem przerwać progresję. Gdybym ją kontynuował, wygrałbym.
Jak się okazało bramka nie padła i w tej samej minucie została odwołana a bet365 przez 1h nie raczył mi ani &quot;zamrozić&quot; ani zaktualizować stanu konta. Pieniądze oczywiście słusznie zostały cofnięte.

Tego że wprowadzili mnie w błąd i przyczynili się do dobrania przez mnie stawek nieproporcjonalnych do faktycznego stanu konta nie widzą.
Rozmowa na czacie jak z betonem, cały czas ta sama oklepana odpowiedź.
Czy jest jakiś sens wysyłania maila na suport bet365 o zwrot pieniędzy z kilku zakładów?
Ps. Zawsze w tle trzeba mieć stronę na którą będziemy zaglądać jeżeli gramy live bo bet365 lubi czasem naginać rzeczywistość na swoją korzyść.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Kurs azjan handikap 1,72 2,07 to aby nie przesadnie za duza marza jak na azjany? Podobno azjany maja marze 2-3% a w tym wypadku to ile 15?
Chodzi o mecz Bayer - Borussia bez jaj azjany sa po to zeby marza byla niska, kto chce grac z wysoka marza moze sobie grac &#39;Bayer nie przegra&#39; itp
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Gram już sporo czasu na becie, ale od dawna zastanawia mnie jedna rzecz. Może ktoś z Was mi to wytłumaczy. Jak to jest, że kurs na czysty win jest większy niż na handicap -0.5? Dla przykładu, Burnley - Arsenal kurs na czystą wygraną Arsenalu jest 1.40, a na wygraną Arsenalu z handi -0.5 jest 1.37? To chodzi o tą marżę co kolega wyżej wspominał czy jak?
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Witam! po zalogowaniu do bet365 pojawia mi sie taka wiadomość:&quot; Pewne restrykcje będą miały zastosowanie na Twoim koncie. Jeżeli posiadasz środki na koncie, to możesz już teraz zlecić wypłatę tych środków na stronie Wypłata w strefie Użytkownicy&quot;.
Wie ktoś może o co chodzi ??
 
R 36

rafal919

Użytkownik
Witam! po zalogowaniu do bet365 pojawia mi sie taka wiadomość:&quot; Pewne restrykcje będą miały zastosowanie na Twoim koncie. Jeżeli posiadasz środki na koncie, to możesz już teraz zlecić wypłatę tych środków na stronie Wypłata w strefie Użytkownicy&quot;.
Wie ktoś może o co chodzi ??
Zapytaj na live chat.
Najpewniej multikonto.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
no to po co grać azjany w takim razie? wolałbym grać czysty Arsenal
azjany maja mniejsza marze, choc z tego co widze na bet365 ogromna

rzadko kiedy kurs trzydrogowy jest lepszy niz w azjanie, najczesciej z taka sytuacja mamy do czynienia gdy ktos ostro przylozyl w Azji i ruszyly kursy i nie zdazyli jeszcze odpowiednio skorygowac, ale taka sytuacja ma miejsce przez sekundy
 
G 294

gostek365

Użytkownik
azjany maja mniejsza marze, choc z tego co widze na bet365 ogromna

rzadko kiedy kurs trzydrogowy jest lepszy niz w azjanie, najczesciej z taka sytuacja mamy do czynienia gdy ktos ostro przylozyl w Azji i ruszyly kursy i nie zdazyli jeszcze odpowiednio skorygowac, ale taka sytuacja ma miejsce przez sekundy
Jeśli masz odpowiednie narzędzia do śledzenia Azji to te sekundy spokojnie ci wystarcza żeby pograć po dużo lepszym kursie niż w np sbo a wiadomo że kursy ostro w dół na live nie lecą bez powodu tylko pewne osoby lądują pod korek np overa , z drugiej strony kilka takich zakładów i masz po koncie.
 
Do góry Bottom