>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

marcins 224

marcins

Użytkownik
bet365 automatycznie wysyła listy na domowy adres czy tylko wtedy jak się kliknie ten link do weryfikacji ?
kiedys robili to z automatu ja ostatnio jak zakładałem konto to niby mowili ze z automatu potem kliknalem prosbe o list i tak nie dotarł, wiec wysłałem im skan wyciagu z konta i adres zweryfikowany od reki
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dostaję taką wiadomość: Nie możemy zrealizować Twojej prośby. Prosimy o kontakt z nami i podanie kodu ACTSTA, gdy próbuję odzyskać hasło

Miał ktoś coś takiego?, a wpisywałem poprawne hasło, czego mogę się po nich spodziewać, jutro mam mieć kontakt telefoniczny
 
bossm 692

bossm

Użytkownik
nie mogę się zalogować... wpisuje login hasło potem GO i GO zmienia się na szaro i nic sie nie dzieje, ktoś może ma taki problem?
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
buk fajny do czasu jak zlimitują konto, później max zakłady to stawka nie większa niż 100PLN, wykluczenie z wszelkich promocji itp
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Mam pytanie do grajacych w b36.5. Jak dlugo Wam zatwierdza zaklad live? Bo zazwyczaj trwa to z 5 sekund, ale od godziny kazdy zaklad przyjmuje mi 15 sekund. U Was tez tak jest czy tylko u mnie takie cuda?
Zazwyczaj dzialo sie tak jak dostawalem limit, ale teraz limitu nie widze, natomiast akceptacja zakladu trwa o wiele dluzej niz normalnie.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Chcialem zakomunikowac ze od kilku dni skonczylo sie eldorado i nie mozna zalogowac sie np z Holandii i paru innych jeszcze panstw z powodow prawnych.
 
Do góry Bottom