>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

R 0

risto

Użytkownik
Nie wiem po co wprowadzali wpłatę trustly skoro ciągle z tym problemy. Kiedyś czekałem kilka godzin oczywiście po męczeniu się z supportem i wysyłaniu potwierdzeń. Teraz czekam ponad 30 godzin, bo support oczywiście nie umie przeczytać tego co piszę i muszę po 10 razy tłumaczyć to samo. Chorzy umysłowo chyba pracują w tym supporcie. Gdyby nie tak świetna oferta live i super szybkie wypłaty bankowe to bym tam nie grał.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
jest napisane jak już i jest to pokazane , wystarczy kliknąć w duble, treble czy co tam grasz i po lewej stronie pojawi się &quot;okienko&quot; z prognozą wygranej
Nie widze tego okienka gram zaklady akumulowane, i wyskakuje mi tylko kurs, a przewidywana wygrana nie? Mozesz dokladnie opisac w ktorym miejscu to niby okienko ma wyskakiwac?
edit: znalazlem, powinno to byc lepiej widoczne bo nie spodziewalbym sie ze trzeba dopiero kliknac aby bylo pokazane
 
R 0

risto

Użytkownik
Za chwilę miną 3 doby odkąd wpłaciłem metodą natychmiastową TRUSTLY, a pieniędzy nie ma. To już przestaje być śmieszne. W tym miesiącu już raczej nie dostanę kasy...
 
naajlepszyy 13

naajlepszyy

Użytkownik
Jeśli chodzi o tego bukmachera same plusy. Wypłata zlecona przelewem w środę o 22.50 w piątek o 12:00 na koncie. Wpłaty natychmiastowe za pomocą karty Visa czy Master Card. Oferta na live najlepsza na rynku, rozliczenie kuponu od 20 do 60 sekund po zakończeniu spotkania + bonusy lojalnościowe co 2-3 tygodnie w kwotach od 10 do 50 złotych.
 
A 0

adiami

Użytkownik
Witam, wlewam łyżkę dziegciu do tego miodu z forum, bukmacher live świetny, ale odbija sobie w grach, strzyże owce straszliwie (oczywiście nie na dzień dobry), stawki niedopasowane dla Polskich graczy. Pamiętajcie, że u buka zarabiają tylko nieliczni...
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Witam, wlewam łyżkę dziegciu do tego miodu z forum, bukmacher live świetny, ale odbija sobie w grach, strzyże owce straszliwie (oczywiście nie na dzień dobry), stawki niedopasowane dla Polskich graczy. Pamiętajcie, że u buka zarabiają tylko nieliczni...
do ostatniego zdania dodaj &quot;u buka w kasynie&quot; to się zgodzę
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Mam duze problemy dzisiaj z graniem na bet. ( przez 1h nie chcialo mi zalogowac na konto, teraz nie moge otworzyc histori/czatu itp., stan konta nie aktualizuje sie) Jakis problem techniczny od ich strony?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Tak, mają jakieś problemy techniczne, na ich twitterze coś tam pisali... nie wiadomo kiedy naprawią.
Ja mam to szczęście, że mogę obstawiać itd., tyle że nie działa historia, a często i cała obsługa konta.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Rozliczył wam Bet365 już wszystko, bo mi ciągle wiszą bety z 17-18 ?
Dwa bety live ciągle mi wiszą (o dziwo tylko wygrane, przegrane z tego okresu rozliczone...), jeden z 17:10 (Barcelona - Betis) a drugi z 18:14 (Heerenveen - PSV).


@EDIT
Tak jak podejrzewałem, zalogowałem się z rana i oba rozliczone ;)
 
M 15

maccabi

Użytkownik
nowy rekord. tydzień temu czekałem 18,5 h na rozliczenie zakładu. W tej chwili to już 20 godzin. Pełna profeska ze strony bet365, w dodatku w weekend.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
nowy rekord. tydzień temu czekałem 18,5 h na rozliczenie zakładu. W tej chwili to już 20 godzin. Pełna profeska ze strony bet365, w dodatku w weekend.
Może byś napisał do Supportu bet365, a nie sie tu żalisz na forum, tu raczej nikt ci nie pomoże, napisz na maila do bet365 , sie dowiesz o co kaman moze maja jakis blad i ci recznie rozlicza ten mecz, nie raz tak bylo. Pozdro.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Miesiac temu zagralem trebla(wielokrotnosc, dodajac zdarzenia live po kursie okolo 1.001-1.020, żeby utworzyc nowy zaklad) i zostalem zlimitowany po zagraniu 20k na tego trebla.
P.S. Wczoraj sprawdzilem i limity cofneli. Najlepszy buk do wysokich stawek, handicapów, jgrania jakichkolwiek linii.
 
B 85

buuujaaaaa

Użytkownik
ktoś wie dlaczego strona lezy? przynajmniej umnie, mobilna dziala lecz zwykla nie ma szans, od samego rana nie chce wgl sie wczytac. ktos wie o co chodzi?
 
Do góry Bottom