>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - opinie

P 5

petmay

Użytkownik
Radzę wszystkim, którzy skorzystali z tej zastępczej strony zmienić hasła jak tylko zacznie działać ta normalna...tak na wszelki wypadek :].
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Też od wczoraj miałem ten problem.
Zmiana DNS&#39;ów pomogła.
208.67.222.222
208.67.220.220
Sprawdźcie sobie jak zmienić dnsy w waszym systemie (gdzieś w Panelu Sterowania w zależności od systemu) i powinno działać ;)
Btw. Mam Orange/TP.
Pomogło, też mam orange.
 
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik
Dla laików jak zmienić adresy DNS (win 7/8):
Start -&gt; Control panel -&gt; View Network status and tasks -&gt; local area connection -&gt; Properties -&gt; Internet Protocol Ver 4 -&gt; wpisujemy adresy DNS:
208.67.222.222
208.67.220.220
ok
Działa dla uzytkowników Orange
 
K 128

konju1

Użytkownik
Dziś zagralem 3 mecze pilki nożnej po kursach 1.80-1.90 i dostalem bonus do wygranej bo kupon wszedl. Co to za zasady sa tego?
 
stratus 2,2K

stratus

Użytkownik
Dziś zagralem 3 mecze pilki nożnej po kursach 1.80-1.90 i dostalem bonus do wygranej bo kupon wszedl. Co to za zasady sa tego?
Prawdopodobnie uzyskałeś &quot;Bonus Piłkarski&quot;.
W swojej ofercie bet365 posiada promocję &quot;100% Bonus Piłkarski&quot; gdzie w zależności od ilości zdarzeń na kuponie (od 3 do 14), w wypadku wygranej dodawany jest bonus (od 5% do 100%).
Bonus dotyczy topowych lig europejskich, LM i australijskiej A-League. Wszystko jest opisane na stronie (regulamin, tabelka z kwotą bonusu etc.)...
 
B 59

blox

Użytkownik
U mnie po zmianie DNS dalej lipa. Strona wczytuje się wolno, zamula albo pojawia się komunikat o konieczności zainstalowania Adobe Flash Playera, chociaż mam ostatnia wersję. Adresy www.allsport365.com i www.365sport365.com śmigają normalnie, ale to połączenia nieszyfrowane.
Net oczywiście Neostrada. Co za padaka!
 
P 5

petmay

Użytkownik
Czy to normalna praktyka, że wysyła się do tego kto założył tam konto list weryfikacyjny? Dla mnie to jakaś głupota do kwadratu. Zwykły liścik, który można odkleić i zobaczyć, że ten i ten ma tam konto. Zakładałem konta u paru buków i z czymś takim się nie spotkałem. Przecież weryfikacja konta następować powinna przy wypłacie (i tak skany iść muszą). Jaja sobie robią z dyskrecji :;/:. To jest dyskwalifikujące dla buka.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Każdy liścik można sobie odkleić i zobaczyć...rzeczywiście to jest dyskwalifikujące dla buka,że wysyłają list weryfikacyjny,nie warto u nich grać.
 
P 5

petmay

Użytkownik
Tylko, że o tym dowiedziałem się po fakcie. Pewnie do tego zaraz limit się załapie i &quot;po ptokach&quot;. Jedynie co ich broni to szeroka oferta - w przeciwieństwie np. do Pinnacle. Jest jakiś buk z dobrą ofertą i dość pewny(dyskrecja i bez machlojek)?
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Gram w becie przez komórkę i teraz patrze, że w historii mam zakład którego nie grałem !! Owszem miałem go zaznaczonego wraz ze stawką ale nie nacisnąłem przycisku Postaw. Zawsze po zagraniu wyskakuje potwierdzenie, a tutaj jakieś czary... Miał ktoś tak?? warto walczyć?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Gram w becie przez komórkę i teraz patrze, że w historii mam zakład którego nie grałem !! Owszem miałem go zaznaczonego wraz ze stawką ale nie nacisnąłem przycisku Postaw. Zawsze po zagraniu wyskakuje potwierdzenie, a tutaj jakieś czary... Miał ktoś tak?? warto walczyć?
Jaką przeglądarkę używasz w telefonie?
 
K 99

krecik87

Użytkownik
Witam, jako posiadacz neostrady ucieszyłem się, że ostatnio znów można korzystać z bet365, lecz zauważyłem, że wchodzac na strone połączenie to jest nieszyfrowane. Sprawdzałem na wszystkich przegladarkach i np. bwin i unibet są normalnie zaszyfrowane, a bet365 niestety nie...nie zwróciłem uwagi jak to było przed tą awarią...ale mam kilka pytań do znawców...czy też tak macie? czy jestem bezpieczny jako użytkownik bet365? i co zrobić by ewentualnie moje połączenie było szyfrowane? Z góry dziękuje za pomoc życzliwym ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
U mnie zawsze połączenie było i jest nieszyfrowane. Jako użytkownik strony, niewiele możesz zrobić i nie możesz &#39;zaszyfrować&#39; połączenia. Możesz co najwyżej korzystać z różnych programów maskujących, ale raczej na niewiele się to zda, jeśli dostawca internetu będzie chciał sprawdzić z jakimi stronami się łączyłeś.
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Po ostatnim problemie z wejściem na Bet365 zdziwiło mnie coś nowego, czasami lubię sobie oglądać live mecz, fajnie jak tam coś śmiga jest obraz i fajnie się obstawia ???? Jednak na meczu Bayernu widniał napis (Nie możesz oglądać w Twojej strefie. Relacja Niedostępna) czy jakoś tak... szkoda że nie można oglądać Ligi Niemieckiej a jest to możliwe? Czemu oni to blokują ?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Po ostatnim problemie z wejściem na Bet365 zdziwiło mnie coś nowego, czasami lubię sobie oglądać live mecz, fajnie jak tam coś śmiga jest obraz i fajnie się obstawia ???? Jednak na meczu Bayernu widniał napis (Nie możesz oglądać w Twojej strefie. Relacja Niedostępna) czy jakoś tak... szkoda że nie można oglądać Ligi Niemieckiej a jest to możliwe? Czemu oni to blokują ?
wyloguj się i zaloguj ponownie, też mam podobny problem.
 
Do góry Bottom