>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ludzie!!! Temat brzmi: &quot;Bet365 - opinie&quot;. Czy Wasze ostatnie posty, a zarazem pytanie dotyczą opinii na temat tej firmy?! Wydaje mi się, że nie! Proszę pisać w odpowiednich wątkach na forum! Dbajcie o przejrzystość tematów!
 
R 6

redgandalf

Użytkownik
Bet365 to oszuści. Gram/grałem bo po wyplacie srodkow kasuje u nich konto, przez 3 lata na tej stronie. Problemow co nie miara, nie bede sie rozpisywal, opisze tylko dzisiajszy ktory zawazyl o totalnej pogardzie dla tego buka. Zaklad zawarty na 3 mecze za kwote 300zl, potencjalna wygrana ~1240zl, mecz zakonczony zwyciestwem jednej z druzyn roznica 3 punktow, tej na ktora postawilem, kupon dlugo nei rozliczony, az w koncu uznany za przegrany. Napisałem na czacie, oczywiscie picu picu buzera itd ze dostane odpowiedz na maila. Peniedzy nie mam do tej pory, takich sytauacji mialem mnostwo, dopiero ta jednak na tak powazne pieniadze ktorych na pewno nie odpuszcze i po odzyskaniu i wyplacie zamykam konto, wielokrotnie byly to sumy 100-400zl.
 
R 6

redgandalf

Użytkownik
Żałuje ze nie zrobilem, kupon juz rozliczony jako wygrany, wszystko przez to ze na ich oficjalnych wynikach mecz zakonczyl sie 84-87 i zamkneli zaklady i taki wynik przyjeli, a w ostatniej sekundzie 2(!) dogrywki Union Olimpija trafila akcje ` +2 i była 3(!) dogrywka w meczu. Jak wykminilem sprawe chcialem napiaac na czacie do nich ale okazalem sie byc, po raz pierwszy tak dopiero 49 w kolejce...domysllam sie ile ludzi musialo im robic z dupy jesien sredniowiecza, btw zaluje ze nei zrobilem screenow, pieniadze mam na koncie, co nie zmienia faktu ze to nie jest pierwszy ani drugi raz u bet365. Zostaje u nich nadal, bo fakt faktem, poza wadami jakie maja, poza problemami ze strona, maja najlepsza oferta live i brak problemow z wyplatami na konto.

Chodzi o mecz Union Olimipja - Budcnost zakonczony ostatecznie po 3 dogrywkach zwyciestwem pierwszego zespolu 95-92.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
buk dobry, szybkie wyplaty, ogolnie zadnych problemow a gram u nich od lat, pamietam jeszcze takie czasy zeby u nich grac bylo wymagane zarejstrowanie karty kredytowej bez karty wtedy nie mozna bylo u nich obstawiac, stare czasy
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Od 1 grudnia zostałem wykluczony z róznych promocji, w tym darmowego zakładu na zywo za 40 zł. Nie wiem dlaczego, taki drobny gracz jak ja, no moze w sumie 3 surebety zagrałem w ciągu kilku miesięcy za stówke raz za dwie ( tak dla zabawy, nie bawię sie w surebety zawodowo) , nie wiem za mało grałem ?? , bilans minimalnie do przodu, miłą ktos coś podobnego ??? Szkoda, podejrzewam te surebety, ale limitu nie mam na podstawowe ligi ( sprawdzałem na Lidze Mistrzów) więć tak naprawde nie wiem o co chodzi. Proszę o jakieś info od zawodowców, ewentualnie na PW , bo wydaje mi sie ze to jest indywidualny przypadek. PS Nic nie kombinuję z kontami , mam jedno itd, nie mam żadnych problemów u innych bukmacherów itd, tutaj jestem czysty
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Wpłaciłem 200 PLN z racji bonusu 100% do 200 PLN. Obróciłem go szybciutko chyba w 4 dni (obrót 1200 PLN) i zamierzałem wypłacic pieniądze.
1. Jednego dnia wysłałem im zdjęcia dowodu osobistego.
2. Następnego dnia rankiem dostałem mejla, że weryfikacja została pozytywnie zaklepana.
3. Zaraz po tym fakcie wypłaciłem pieniądze via Skrill i hajs po 21 był już na Skrillu.
Wielki plus dla tego buka. Bardzo fajny czat - 9/10 po kilku dniach dobrej zabawy z tym bukiem. - Polecam.
 
izzi 80

izzi

Użytkownik
Słuchajcie mam problem z rejestracją u nich. Nie akceptuje mi przy wpisywaniu adresu, gdzie maja być wyłącznie litery i cyfry a u mnie w nr bloku jest 9/1 czy to przez ten ukośnik mi nie akceptuje i co zrobić w takiej sytuacji?
 
izzi 80

izzi

Użytkownik
Tylko, że nr bloku jest 9/1 a mieszkania 31 więc jak wpisze np 9 1 m.31 to nie wiem czy nie będzie problemów przy wyplatach jak w dowodzie inaczej będzie.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Chłopie jeśli myślisz,że przy adresie kreska czy kropka robi różnicę przy weryfikacji,to nie jest z Tobą najlepiej.
 
molofek 3

molofek

Użytkownik
Tylko, że nr bloku jest 9/1 a mieszkania 31 więc jak wpisze np 9 1 m.31 to nie wiem czy nie będzie problemów przy wyplatach jak w dowodzie inaczej będzie.
Sam mam tak wpisane bo nie akceptowało znaku. Kontaktowałem się z nimi i tak jest ok. Zresztą robiłem już wypłaty bez problemu.
 
M 43

mania

Użytkownik
Od 1 grudnia zostałem wykluczony z róznych promocji, w tym darmowego zakładu na zywo za 40 zł. Nie wiem dlaczego, taki drobny gracz jak ja, no moze w sumie 3 surebety zagrałem w ciągu kilku miesięcy za stówke raz za dwie ( tak dla zabawy, nie bawię sie w surebety zawodowo) , nie wiem za mało grałem ?? , bilans minimalnie do przodu, miłą ktos coś podobnego ??? Szkoda, podejrzewam te surebety, ale limitu nie mam na podstawowe ligi ( sprawdzałem na Lidze Mistrzów) więć tak naprawde nie wiem o co chodzi. Proszę o jakieś info od zawodowców, ewentualnie na PW , bo wydaje mi sie ze to jest indywidualny przypadek. PS Nic nie kombinuję z kontami , mam jedno itd, nie mam żadnych problemów u innych bukmacherów itd, tutaj jestem czysty
Myślę,że odpowiedź na Twoje wątpliwości zawarta jest w pogrubionym przeze mnie fragmencie Twojej wypowiedzi.
Miałem podobną sytuację. Po zagraniu kilki surebetów, (max.10) i też za dosłownie kilka stówek, zostałem wyłączony ze wszelkich promocji, a limity jakie mi nałożyli uniemożliwiają jakąkolwiek grę ???? No może poza singlami z popularnych lig i sportów.
 
waska 131

waska

Użytkownik
UWAGA na bet365 !!!
Dziś pierwszy raz od kiedy gram na tym buku miałem bardzo nieprzyjemna sytuacje. Otóż zagrałem na livie mecz siatkówki Grodno-Ural(-2,5pkt) SET 2. Set zakonczył sie na moja korzyść Ural wygrał 25-22, mecz został rozliczony jako wygrany. Dosłownie przed chwila wchodze na swoje konto i mam odjete zarówno stawke jak i wygrana za to spotkanie , a mecz w historii widnieje jako Grodno-Ural(-2,5pkt ) nie 2 set jak zagrałem , lecz set 1 !!!. Godzina takze zostala zmieniona na poczatek spotkania , mimo ze grałem handicap pkt w drugim secie. Oczywiscie na czacie nic nie wskurałem skoro w systemie widniej owy zmieniony zakład... ????zdecydowany minus dla mojego ulubionego buka , pierwszy raz zostałem tak perifidnie oszukany przez tego bukmachera , stawka nie byla wysoka bo tylko 30zl (kurs na Ural byl wtedy 2,75) , lecz sam fakt ze zostalo to w taki sposob zmienione, wiec nachodza mnie obawy ze bet365 moze zmieniac i stosowac te praktyki czesciej i bezkarnie. TERAZ PYTANIE DO WAS , czy moze ktos mial podobna sytuacje na tym bukmacherze???? ????
 
Do góry Bottom