>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet-at-home. Zgarnij Bonus MŚ , 100% do 350 PLN

W 0

wiesiek88

Użytkownik
Witam. Wpłaciłem na BAH 50zł godzinę temu. Zwykle jak wpłacałem to pieniądze na koncie pojawiały się w minutę. Chciałem skorzystać z bonusu B2010 , więc muszę czekać dopóki pojawią się pieniądze na koncie czy mogę wpisać już teraz ten kod?
 
hope88 3

hope88

Użytkownik
pewnie jak bedziesz mial pieniadze na koncie wtedy bedziesz mogl dopiero zrealizowac bon, chociaz mozesz sprobowac choc i tak watpie ze otrzymasz tak bon
 
nayde 3

nayde

Użytkownik
Witam. Wpłaciłem na BAH 50zł godzinę temu. Zwykle jak wpłacałem to pieniądze na koncie pojawiały się w minutę. Chciałem skorzystać z bonusu B2010 , więc muszę czekać dopóki pojawią się pieniądze na koncie czy mogę wpisać już teraz ten kod?
Skoro pieniędzy jeszcze nie ma, to skąd system ma wiedzieć ile ci przyznać bonusu...
 
D 0

dark-rider

Użytkownik
A czy muszę stawiać tylko i wyłącznie po kursie minimum 2? Mogę naprzykład po mniejszym i wtedy po prostu nie będzie mi się liczyło to do obrotu? Czas na wykonanie obrotu jest 6 miesięcy więc wolę najpierw trochę ugrać, a póżniej poobracać grając jakimś systemem na większe stawki.
 
chaos666 0

chaos666

Użytkownik
A czy muszę stawiać tylko i wyłącznie po kursie minimum 2? Mogę naprzykład po mniejszym i wtedy po prostu nie będzie mi się liczyło to do obrotu? Czas na wykonanie obrotu jest 6 miesięcy więc wolę najpierw trochę ugrać, a póżniej poobracać grając jakimś systemem na większe stawki.
możesz stawiać nawet 1,01 ale do wymaganego obrotu zaliczy tylko 2,0 i więcej ???? :]
 
mateusz7 0

mateusz7

Użytkownik
Witam
Jezeli mam juz jedno konto w tym buku korzystałem z promocji a utworze nowe (i nie dostane juz powitalnego) to czy w zamian za to otrzymam tę promocje ?
Moje pytanie dotyczy tez innych buków tyle ze na niektórych nic nie wpłacałem. I wtedy dostane bonus powitalny na 2 koncie z IP ?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jezeli mam juz jedno konto w tym buku korzystałem z promocji a utworze nowe (i nie dostane juz powitalnego) to czy w zamian za to otrzymam tę promocje ?
Wydaje mi się, że tak, bo promocja dotyczy tylko jednego konta z gospodarstwa domowego, więc jeśli na tym koncie na którym dostałeś bonus powitalny nie skorzystasz z bonusu na Mundial, to z tej promocji na Mistrzostwa będziesz mógł skorzystać na drugim koncie ;)
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
No i jak w koncu z ta wypłata przed 26 czerwca?
Support sam nie wie, raz odpisuja tak , potem inaczej.
Wypłacił ktos już? Bo troche ugrałem i nie chciałbym stracić tych pieniędzy a wolałbym juz sie przerzucic na innego buka z tymi funduszami.

EDIT: Teraz patrze, że to 16 czerwca a nie 26 , więc te 3 dni juz sie poczeka.
 
D 9

dziegiel1

Użytkownik
Siemka mam pytanie. Wplacilem kase dostalem bonus i przegralem wszystko. czy jak teraz wplace to nadal bedzie mnie obowiazywal obrot pieniedzy z tamtego bonusu czy juz nie?
 
lukasz-janik 0

lukasz-janik

Użytkownik
Hej
Sorry za zamieszanie - ale na serio sam już nie wie co myśleć.

Wpłaciłem 350zł - aktywowałem bonus - czyli stan konta 700zł.

I teraz mam pytanie - bo jeden z punktów regulaminu stanowi:
&quot;Dokonananie wypłaty w czasie trwania akcji promocyjnej uniemożliwia wzięcie udziału w tej promocji.&quot;

Załóżmy, że zacząłem grać kupony ako. 2.00 ale np. 20 czerwca zmuszony jestem dokonać wypłaty (nie mam jeszcze zrobionego wymaganego obrotu) -
Czy jest możliwe dokonanie wypłaty depozytu (350zł) rezygnując z uzyskanego bonusu - czy jakakolwiek wypłata jest zablokowana.

Proboje się do LC dobić - ale ciągle nie ma, żadnego wolnego operatora.
 
Do góry Bottom