>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

P 0

piotrciuba

Użytkownik
Dzisiaj o godzinie 10:00 zlecilem wyplate nieco ponad 100PLN i 4 godziny pozniej przyszla kasa na konto bardzo szybka wyplata jeszcze z tak szybka sie nie spotkalem nigdzie nie liczac MB.
 
adidas 0

adidas

Użytkownik
Wczoraj wieczorem zleciłem wpłatę z mBanku na BAH. Ale nadal nie mam kasy na koncie. Wie ktoś moze ile ona bedzie szła?
Ostatnio jak wpłacałem na poczcie to szło 3 dni. Ale z banku powinno być szybciej.
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
lol to czego nie wplacasz za pomoca karty?

Karte do bankomatu z Mbanku masz na pewno.
Wpisujesz jej numer i wszystko co potrzebne i masz kase momentalnie na bukmacherze.
 
N 0

nera

Użytkownik
ahaa spoko a byda miec bonus jak przez poczta wplacom?? (nie chce mi sie czytac tego wszystkiego co i jak)
 
N 10

nawmar

Użytkownik
Jaka jest minimalna wpłata do bah-a przelewem bankowym?

Dziękuję z góry, nie mogę znaleźć tej informacji...
Minimalna kwota wpłaty przelewem bankowym wynosi 5 PLN, za pomocą karty kredytowowej 50 PLN, natomiast poprzez Moneybookers 10 PLN. Minimalna stawka na zakład wynosi 1 PLN.

Wszystko masz w pomocy na stronce BAH.
 
sythev 0

sythev

Użytkownik
ja wpłaciłem 18.02.2009 o godzinie 15:00 i dziś 20.02.2009 ok. 10:15 już jest ????
powiem wam,że dotarło szybciej niż do Bwin.com. Bo wysłałem 2 przelewy.
Jeden na BAH a drugi na BWIN.
 
S 0

spike90

Użytkownik
Witam

1) Czy jak przełożą/odwołają/będzie zwrot stawki mecz to w bahu liczy się ten zakład w obrocie bonusu?
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
witam
ja mam natomiast pytanko ktore dotyczy adresu mailowego
konto w BAH mam zalozone na pewien adres mailowy, ale konto w Moneybookers mam juz zarejestrowane na inny adres mailowy, tzn wlascicielem konto w BAH i MB jest ta sama osoba, czyli moja, jednakze sa to konta na inne adresy mailowe, czy nie bedzie problemy kiedy bede wplacal z MB na BAH i wyplacal z BAH na MB?
czekam na odp
pozdro
 
M 0

motyf

Użytkownik
Witam, mam pytanie.


Mam konto w Mbanku, jeśli przeleje im pieniądze przez internet, jak mogę przyspieszyć pojawienie się pieniędzy na koncie BAH? Wysłać screena z przelewu czy coś?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam, mam pytanie.

Mam konto w Mbanku, jeśli przeleje im pieniądze przez internet, jak mogę przyspieszyć pojawienie się pieniędzy na koncie BAH? Wysłać screena z przelewu czy coś?
Możesz tak zrobić. Ale jeśli nie jest to Twój pierwszy depozyt.
 
Do góry Bottom