>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

skipper 0

skipper

Użytkownik
Ja mam problem dotyczący wypłaty dodam, że jest pierwsza.
Parę tygodni temu wpłaciłem na konto 20zł po wykorzystaniu bonusu miałem 40zł. Parę dni temu na koncie miałem ok. 48zł zleciłem wypłatę 40zł i o to jaki e-mail otrzymałem:
Niestety nie możemy opracować Twojego zlecenia wypłaty ponieważ nie zostały spełnione kryteria wymagane w regulaminie akcji bonusowej.

Wpłacona kwota sumowana również z kwotą bonusu musi być 3 razy obstawiona (uwzględniając minimalnie wymagany kurs 1,5), zanim zostanie zlecona wypłata.

Po spełnieniu warunków bonusa możesz oczywiście w dowolnej chwili ponowić zlecenie wypłaty.
Czyli jeżeli chce wypłacić dowolną kwotę (nawet 5zł) muszę 3 razy obstawić 40zł z minimalnym kursem 1,5? ;o
Tutaj ss z moich dotychczasowych zakładów:
 
adi1026 0

adi1026

Użytkownik
Musisz zagrać łącznie kupony za 120 zł czyli np 120 kuponów za 1 zł albo dwa po 60 zł ???? Jak tam chcesz a jak zagrasz po mniejszym kursie niż 1,50 to Ci nie wliczą do obroty.
A zagrałeś na razie jak dobrze mi się dodalo za 91,25 Powodzenia !!
Tylko że widzę że nie wszystko po minimalnym kursie więc nie 91,25 lecz zdecydowanie mniej.
 
skipper 0

skipper

Użytkownik
Musisz zagrać łącznie kupony za 120 zł czyli np 120 kuponów za 1 zł albo dwa po 60 zł ???? Jak tam chcesz a jak zagrasz po mniejszym kursie niż 1,50 to Ci nie wliczą do obroty.
A zagrałeś na razie jak dobrze mi się dodalo za 91,25 Powodzenia !!
Tylko że widzę że nie wszystko po minimalnym kursie więc nie 91,25 lecz zdecydowanie mniej.
No koleś zdecydowanie mnie pocieszyłeś myślałem, że muszę obstawić mecz minimalnie za 40zł. Dzięki wielkie :spokodfhgfh:
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Ja mam tylko takie małe pytanko ;) Czy jak stawiam na jednym zakładzie pare zdarzeń, to każde zdarzenie musi mieć kurs conajmniej 1,5 żeby kupon wliczał się do bonusu czy wystarczy mieć np zdarzenia 1. 1.30 2.1.20 3.1.40 ( czyli ako ponad 1.50 ) i też się bedzie wliczać? Gdzieś czytałem własnie że jest tak troche dziwnie, że każde zdarzenie musi mieć 1,50, tylko właśnie nie wiem czy to jest w bahu czy w innym buku, ale wole się upewnić, z góry thx za odp
 
M 0

m@+

Użytkownik
Witam! Zleciłem w piątek w BaHu wypłate poprzez karte kredytową, kiedy moge się spodziewac pieniędzy na swoim koncie? Pierwszy raz wypłacam więc nurtują mnie pytania.
 
P 0

pymek17

Użytkownik
Witam
Chce wyplacic kase z konta a niemam swojego konta,moge wpisac konto kolegi czy musze tylkoi wylacznie zalozyc swoje konto w banku?
 
P 0

pymek17

Użytkownik
Ponawiam pytanie
Chce wyplacic kase z konta a niemam swojego konta,moge wpisac konto kolegi czy musze tylkoi wylacznie zalozyc swoje konto w banku?
 
K 0

kamilc87

Użytkownik
hmm tego nie wiem, ja zawsze wysyłałem na swoje konto.Poszukaj w regulaminie tam powinno pisać, albo po porostu napisz do biura obsługi tam ci na pewno szybko odpowiedzą ????
 
M 0

masz

Użytkownik
cześć dzisiaj na poczcie wypełniłem druczek do wpłaty, przy okienku pani powiedziała mi, że koniecznie musi być moje imię i nazwisko, więc wpisałem swoje, a konto w bah mam na mamę. Dojedzie bez problemów kasa? w tytule podałem swój numer.
 
draki 1

draki

Użytkownik
...
Witam ???? do obrotu bonusu musi byc w kuponie zdarzenie z kursem 1.50??czy mga byc 2 zdarzenie np.o kursach 1.20 i 1.40 ??pozdrawiam
 
M 0

masz

Użytkownik
AKO musi być 1,5 czyli jak robisz kupony kombinacyjne (wiecej niz 1 mecz) to mozesz jakiekolwiek kursy, żeby kurs łączny wynosił 1,5
 
Do góry Bottom