>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

T 4

t0uch97

Użytkownik
Czyli jeżeli się nigdy do nich nie wpłaciło pieniędzy, jeden bon 10E się przegrało, a z drugiego o wartości 40E zrobiło się około 500 złotych, to nie ma szans wypłacić?
Wartość bonów musisz obrócić minimum 3 razy z kursem 1.5, czyli stosując proste obliczenia, musisz obrócić około 625 zł, aby móc wypłacić środki.
 
M 0

masonx

Użytkownik
ej chłopaki mam pytanie..
przelałem na konto BaH 200 zł z czego uzyskałem bonus 100 zł
chce wybrać część pieniędzy żeby jej nie przewalić ale dostaje inf na maila:
&quot;Aby wypłata była możliwa należy jeszcze dokonać obrotu na łączną kwotę 1150 PLN tylko i wyłącznie w zakładach sportowych po minimalnym kursie 1,7.&quot;
Czy chodzi tu o łączną kwote zakładów czy postawionych na nią pieniędzy ?
 
L 0

limsa

Użytkownik
Witam serdecznie. Mam jedno pytanie. Chcę zacząć grać konkretniej w końcu, to się może wiązać z większymi wygranymi. Wiadomo w Polsce urząd skarbowy mógłby się doczepić. Czy wypłacając pieniądze na np. Holenderski rachunek bankowy ponoszę jakieś ryzyko, czy niczego nie muszę się obawiać ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
chcę zacząć grać konkretniej w końcu, to się może wiązać z większymi wygranymi. Wiadomo w Polsce urząd skarbowy mógłby się doczepić. Czy wypłacając pieniądze na np. Holenderski rachunek bankowy ponoszę jakieś ryzyko, czy niczego nie muszę się obawiać ?
nigdzie nie musisz się niczego obawiać chyba że mówisz o naprawdę sporych wygranych idących w setki tysięcy a nawet mln zł. Podejrzewam że pytasz o śmieszne sumy rzędu kilkuset zł max paru tys a z takimi obrotami nie ma co się martwić. Nie słyszałem nigdy z żadnego potwierdzonego źródła żeby ktoś miał jakieś problemy z urzędem skarbowym przez grę u bukmachera z tak niskim obrotem.
 
barthezz 3

barthezz

Użytkownik
ludzie lubią martwić się na zapas... prędzej będziesz się limitami martwił
Witam serdecznie. Mam jedno pytanie. Chcę zacząć grać konkretniej w końcu, to się może wiązać z większymi wygranymi. Wiadomo w Polsce urząd skarbowy mógłby się doczepić. Czy wypłacając pieniądze na np. Holenderski rachunek bankowy ponoszę jakieś ryzyko, czy niczego nie muszę się obawiać ?
 
neil 5

neil

Użytkownik
Witam. Mam mały problem z wpłatą do BAH. Mianowicie mam kupon Ukash wygenerowany przez bet365 i chciałbym sobie troszkę $ przerzucić właśnie do BAH. Ukash jest w PLN i wpisuję kod przy dokonywaniu konta oraz wpisuję kwotę(w pln ) i wyskakuje mi błąd
&quot; Podczas Twojej wypłaty wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie później lub skorzystać z innej metody wypłaty.&quot;
 
Z 0

zerbex

Użytkownik
Witam Wszystkich.
Jestem tu nowy tak więc przepraszam jezeli ponawiam temat ale sprawa jest następująca. Zleciłem wyplate z BAH na 1220 zl przelewem bankowym. (nie mam juz bonusow itp.). Wczesniej wplacilem tam 1200 zl ale nic nie ugralem oprocz tych 20 zl. Wpisalem oczywiscie IBAN z &quot;PL&quot; przed numerem konta jak i kod BIC mojego banku. W zakładce &quot;wypłaty&quot; transakcja ma status &quot;nierozliczonej&quot; a pod napisem &quot;akcja&quot; widnieje &quot;anulowanie&quot;. Mam rozumiec ze jezeli to klikne to nastapi anulacja mojego polecenia wyplaty czy juz z gory jest to anulowywane bo cos jest nie tak? I jeszcze: czy ktos z doswiadczenia z BAHem może powiedzieć ile czeka na taki przelew? Z gory dziekuje! ????
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Mam do was pytanie czy jak wypłacę pieniądze z bah na mojego Skrilla (Moneybookers) to ktoś to u nich najpierw musi zweryfikować i zatwierdzić? Czy kasa jest od razu w kilka sekund na koncie ( tak jak np. wpłacam do bah poprzez przelewy24 i pieniądze są od razu)?
Pozdrawiam.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
mogę wpłacić na bah kartą debetową MASTERCARD? Czy to musi być karta kredytowa? Jak mm debetową to normalnie klikam że Mastercardem chcę wpłacić?
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Witam
Mam taki problem, otóz wpłaciłem pieniadze 10zł ale zapomniałem wpisać
w tytule wpłaty to co obowiązuje. Czy kasa przepadła czy jakoś ja odzyskam?
Dziękuję jak ktoś odpowie
 
i3olo 12

i3olo

Użytkownik
szkoda prądu, ... odczekaj 3 dni (czas księgowania) wyślij im dowód wpłaty na ich konto (historia transakcji w Twoim banku) do wiosny ktoś się tym zainteresuje, ze strony baha jak i innych wygląda to tak wpłacił anonim udowodni mi że to Ty
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
szkoda prądu, ... odczekaj 3 dni (czas księgowania) wyślij im dowód wpłaty na ich konto (historia transakcji w Twoim banku) do wiosny ktoś się tym zainteresuje, ze strony baha jak i innych wygląda to tak wpłacił anonim udowodni mi że to Ty

aha, ok.
Dziękuje za odpowiedź
 
S 0

sebeksh

Użytkownik
Hejo.
Kiedyś miałem bon, nie obróciłem go bo przegrałem wszystko. Teraz doładowałem konto za dyche, mam obecnie na koncie 50zł bo wygrałem. Czy moge je wypłacić czy dalej musze obracać ten zaległy bon?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Hejo.

Kiedyś miałem bon, nie obróciłem go bo przegrałem wszystko. Teraz doładowałem konto za dyche, mam obecnie na koncie 50zł bo wygrałem. Czy moge je wypłacić czy dalej musze obracać ten zaległy bon?
Możesz wypłacić. Przegrałeś cały depozyt razem z bonusem, więc liczy się teraz na nowo.
 
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Czy ten bukmacher robi wypłaty w weekendy czekam już ponad jeden dzień na wypłatę a mają napisane że wypłaty na skrill są natychmiast.
Dziękujemy za Pana zapytanie.
Zazwyczaj zlecenia wypłat opracowywane są w ciągu 24 godzin. Wyjątkowo obecnie wypłaty na konto Skrill nie są realizowane, ponieważ Dział Techniczny wraz z Działem Księgowości pracują nad usunięciem błędu technicznego, który wystąpił w weekend przy tej metodzie wypłaty, co uniemożliwiło nam wypłacenie środków na konto Skrill.
Mamy nadzieję, że sytuacja zostanie szybko rozwiązana, jednak nie mamy dokładnych informacji, jak długo to może potrwać. Dlatego prosimy o cierpliwość. Może Pan też wybrać inną metodę wypłaty.
 
Do góry Bottom