>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

karolek89 0

karolek89

Użytkownik
Też miałem kiedyś takie pytanie i napisałem do support, który odpowiedział, że:


Istnieją dwie możliwości wypłaty:
1. na Pana osobiste konto bankowe,
2. na adres w serwisie Moneybookers, z którego została dokonana
przynajmniej
jedna wpłata.

Niestety, nie ma możliwosci przelania wygranej na konto bankowe należące
do
innej osoby.
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Witam , mam pewien problem.
Mam maly bład w Danych użytkownika,
Mianowicie musialem zle wpisac moja date urodzenia.(20.09.87),konto zakladalem dawno , a teraz dopiero mam zamiar z niego korzystac.
A powinno byc 20.09.88.
Wplacilem juz kase i czekam na jej zaksiegowanie.
Czy nie bede mial problemow z wyplata?
I czy BAH ma mozliwosc zamkniecia mojego konto , przez co utrace kase?
Zglosilem im to ale tylko odpisali , ze , Imienia , Nazwiska i daty urodzenia nie da sie zmienic.
Nie wiem co robic , czekac na pomoc z Waszej strony.
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
elo mam problem zalozylem konto na siebie a jak bym chcial wyplacic na konto ojca wyplacili by mi ?? czy nie ?
Spokojnie Ci wyplaca. Jesli wplacales wczesniej kase z tego konta to od razu, jesli nie to poprosza Cie o zdjecia [ procedura patrz nizej ]
Też miałem kiedyś takie pytanie i napisałem do support, który odpowiedział, że:

Istnieją dwie możliwości wypłaty:
1. na Pana osobiste konto bankowe,
2. na adres w serwisie Moneybookers, z którego została dokonana
przynajmniej
jedna wpłata.
Niestety, nie ma możliwosci przelania wygranej na konto bankowe należące
do
innej osoby.
???? kompletna nieprawda - moj kolega wyplaca sobie kase na 5 roznych kont - kazde nalezy do innej osoby. Nie poprosili go nawet o dowod zaden. Wydaje mi sie ze sek tkwi w tym aby wplacic z danego konta kase, potem wyplacic na to samo konto kase. Potem juz mozna wyplacac na kazde konto zawsze [ on tak zrobil ] no i nie prosza o dokumenty
Witam , mam pewien problem.
Mam maly bład w Danych użytkownika,
Mianowicie musialem zle wpisac moja date urodzenia.(20.09.87),konto zakladalem dawno , a teraz dopiero mam zamiar z niego korzystac.
A powinno byc 20.09.88.
Wplacilem juz kase i czekam na jej zaksiegowanie.
Czy nie bede mial problemow z wyplata?
I czy BAH ma mozliwosc zamkniecia mojego konto , przez co utrace kase?
Zglosilem im to ale tylko odpisali , ze , Imienia , Nazwiska i daty urodzenia nie da sie zmienic.
Nie wiem co robic , czekac na pomoc z Waszej strony.
Nie powinni robic problemow - albo od razu ci wyplaca albo poprosza o zdjecie dowodu i ew. karty [ jesli placiles karta a nie przelewem ].
Jesli poprosza o dowod to nie musisz sie bac - nie doczepia sie do daty. Weryfikacja przeslanego dowodu, jesli wyslesz w dzien powszedni przed godz. 12.00 trwa okolo pol godziny. Nie dostaniesz maila z wiadomoscia ze juz sprawdziili twoje dokumenty, po prostu kwota wyplaty zniknie z Twojego konta
pozdr
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Nie powinni robic problemow - albo od razu ci wyplaca albo poprosza o zdjecie dowodu i ew. karty [ jesli placiles karta a nie przelewem ].

Jesli poprosza o dowod to nie musisz sie bac - nie doczepia sie do daty. Weryfikacja przeslanego dowodu, jesli wyslesz w dzien powszedni przed godz. 12.00 trwa okolo pol godziny. Nie dostaniesz maila z wiadomoscia ze juz sprawdziili twoje dokumenty, po prostu kwota wyplaty zniknie z Twojego konta

pozdr[/quote]
Niestety nie wypłaca . Pisalem z supportem BAH , poniewaz wczesniej chcialem wyjasnic cala sprawe , przed dokonaniem jakiejkolwiek wypłaty.
Odpisali , ze nie bedzie mozliwa wypłata . Musi sie wszystko zgadzac , a daty nie zmieniaja , jedynie miejsce zamieszkanie mozna zmienic.
Ludzie takie walki robia , a tu nagle wielki problem ze zmiana daty.
Trzebabylo bylo sie nic nie odzywac.
Uczciwosc nie popłaca ;/
pzdr
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
O czlowieku, po co sie do nich odzywales, mieli tylko pretekst zeby Ci nie wyplacic kasy !!!! To byl blad, teraz mozesz zalowac bo Ci nie wyplaca. Trzeba bylo liczyc na to ze sie nie skapna !
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
trzeba bylo zalozyc konto na money bookers z identycznymi danymi jak na bahu i bylo by bez problemu . jak tez miel taki problem ale zlecilem wyplate na moneybookers i nie bylo zadnych problemow
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Wiem o tym , nie dobijajcie mnie juz ????
100 zł do tylu , a gorsze to ze mam caly czas otwarte konto i gram na odpizdziel dosyc wysokim stawkami jak na mnie i juz calkiem sporo wygralem .
Za wlasna glupote sie placi niestety.
 
J 0

jabba1

Użytkownik
Witam.
Mam 17lat i konto w mBanku. Jeśli przy rejestracji zawyże rok urodzenia do 1989 i potem ze swojego konta przeleje 10zł na bet-at-home to nie będzie problemów z późniejszą wypłatą? Pozdrawiam
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Witam.
Mam 17lat i konto w mBanku. Jeśli przy rejestracji zawyże rok urodzenia do 1989 i potem ze swojego konta przeleje 10zł na bet-at-home to nie będzie problemów z późniejszą wypłatą? Pozdrawiam
Jezeli zarzadaja dowodu przy wyplacie to beda problemy .
Dane musza sie zgadzac.
Ale podobno rzadko kiedy prosza o skan dowodu.
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
Witam.
Mam 17lat i konto w mBanku. Jeśli przy rejestracji zawyże rok urodzenia do 1989 i potem ze swojego konta przeleje 10zł na bet-at-home to nie będzie problemów z późniejszą wypłatą? Pozdrawiam

Nie powinno byc zadnych problemow. Najlepiej jednak zaloz konto na kogos doroslego i przelej kase ze swojego konta. Wtedy raczej bez problemow Ci wyplaca kase, a jesli poprosza o dowod to wyslesz im dowod tej doroslej osoby. I po klopocie :jezora:
 
M 0

moonchild

Użytkownik
Czesc, nie ma do Was pytanie. Mianowicie pierwsza wplate na bah dokonalem nie zeswojego konta, tylko z konta znajomego (byl mi winien kase, wiec popsrosiel zeby mi tam wpalcic bo zamierzalem zaczac grac) Czy teraz moga byc jakies prolbemy kiedy bede chcial wyplacic kase z baha na inne- swoje juz konto?
 
Do góry Bottom