>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

A 0

armani91

Użytkownik
Cześć. Mam pytanie odnośnie wypłaty z BAH - po jakim czasie można pierwszy raz wypłacić pieniądze? Bardziej chodzi mi o fakt ile musi minąć od uzyskania bonusu bo przy próbie wypłaty miałem taki komunikat:
&quot;Wypłata nie jest obecnie możliwa:
Termin bonusu jeszcze nie upłyną zatem wypłata na chwilę obecną nie jest możliwa.
W celu otrzymania informacji na ten temat prosimy o kontakt z Support&#39;em.
Prosimy o wyrozumiałość!&quot;
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam
 
simons 646

simons

Forum VIP
Raczej nie chodzi o czas wyplaty tylko o obrot
z regulaminu obecnego bonusu (tego do 250 pln)
Wpłacona kwota łącznie z dopisanym bonusem musi zostać cztery (4) razy postawiona po minimalnym kursie 1,70 w Zakładach Sportowych (kombinacyjnych lub pojedynczych) i w przeciągu 90 dni przed możliwością żądania wypłaty. Gracze, którzy otrzymali bonus przy wpłacie większej niż
  • 700 PLN muszą postawić kwotę 4200 PLN.
Czyli jak wplaciles 100 to miales na koncie 150, wiec musiales postawic zaklady na sume 600 pln (150x4) w kuponach ktore zawieraja zdarzenia o wartosci conajmniej 1.7 aby wyplacic. W przypadku 700 pln wplaty lub wiecej obrot jak widac wyzej wynosi 4200.
Jak nie dokonasz tego w przeciagu 90 dni kwota bonusu zostanie pewnie odjeta i bedziesz mogl wyplacic ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dedek7 0

dedek7

Użytkownik
Proszę o pomoc odnośnie zrobienia przelewu z bah na moje konto bankowe.
Jest taka ankieta czy nie wiem jak to nazwać, aby zrobić przelew, ale jednak sie pogubiłem trochę, bo nie wiem co wpisywać:
Odbiorca: - to wiadomo co wpisać
nazwa banku - wiem
BIC (SWIFT-Code) - nie ma pojecia. Czy tutaj mam podać nr konta bankowego?
IBAN - nie wiem
proszę pomoc. może trochę wstydliwa prośba ale nie wiem jak sobie poradzić
 
simons 646

simons

Forum VIP
SWIFT to zaleznie od tego gdzie masz konto bankowe, kod danego banku.
IBAN to kod kraju + numery konta bankowego, czyli dla nas PLxxxx gdzie x to numer Twojego konta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
acker 2

acker

Użytkownik
Ja mam takie pytanie, jakiś czas temu wpłaciłem tam parę groszy, skorzystałem z bonusu (a nawet dwóch), ale w rezultacie przegrałem wszystko i obecnie nie mam nic na koncie.
Podczas zakładów nie obróciłem kasy wymaganą przez bonus ilość razy, żeby móc je potem ewentualnie wypłacić.
To czy teraz, jeśli wpłacę na nowo pieniądze, to czy przed następną wypłatą wystarczy, że obrócę je raz (standard) czy te wymogi z bonusów dalej będą obowiązywać?
 
acker 2

acker

Użytkownik
Dzięki, dobrze wiedzieć jeśli będę chciał wrócić kiedyś do tego buka.
Tymczasem osiadam w Bet365 i czasami coś szarpnę w Pinnacle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 27

ljuboja

Użytkownik
Mam pytanko czy jak bym wpłacił 100zł za pomocą Moneybookers i zagrał np jakiś mecz z kursem 1,01 i wypłacił całą kwotę na konto bankowe czy moge tak czy nie bardzo?.
 
T 9

theart

Użytkownik
Mam pytanko czy jak bym wpłacił 100zł za pomocą Moneybookers i zagrał np jakiś mecz z kursem 1,01 i wypłacił całą kwotę na konto bankowe czy moge tak czy nie bardzo?.
powiesz mi na priv co chcesz zrobic, po co to
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Mam pytanko czy jak bym wpłacił 100zł za pomocą Moneybookers i zagrał np jakiś mecz z kursem 1,01 i wypłacił całą kwotę na konto bankowe czy moge tak czy nie bardzo?.
Mógłbyś tak zrobić w Unibecie. Ja nawet czasami wpłacam tam przez MB i bez żadnego obrotu od razu wypłacam na konto
 
T 9

theart

Użytkownik
żeby wypłacić z MB na konto musisz za to zapłacić ?:cool:a tak to masz bez opłaty
mógłbys mi napisać przez jakie buki to zrobić, żeby bez stawiania, wpłata z MB i wypłata na konto, właśnie mam tę potrzebę a w innym temacie dostałem ochrzan od frajerów że nie chcę płacić prowizji MB :]
 
ziomalek842 6

ziomalek842

Użytkownik
Niech mi ktoś napisze czy np jak mam na koncie Bah 50 zł i chce wypłacić 20 zł to podaje dane i numer konta bankowego to czy Bah pobierze mi za to jakąś prowizję i czy podczas gdy będe chciał wypłacić z banku to 20 zł (PKO) wezmą mi coś od tego?
 
Do góry Bottom