>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
ja to wpisuje tak:

Nazwa banku: Bank Spółdzielczy
Swift: POLUPLPR
IBAN: PL0000000000000000

Zrób tak samo tylko ze zmień nazwę banku i wybierz jego Swift.

Wpisujesz tylko to i przelewy ci dochodzą na twoje konto ??

Ja robie tak samo jak ty i pisze mi coś takiego (Proszę podać tylko 0-9, a-z lub A-Z!) Za każdym razem jak tak zrobie.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
o dzizys, ale Ty chłopie problemów sobie robisz...
Napisz opis sprawy tutaj: service.pl@bet-at-home.com
Podaj dane, numer konta i przyślą nowe hasło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Najlepiej na MB.Wyrób sobie kartę MasterCard Moneybookers.Wypłata na MB trwa od kilkunastu minut do kilku godzin.Kase masz dostępna na karcie od razu po wejściu wygranej na konto MB.
Płacisz nią w sklepie,lub wyjmujesz gotówkę z bankomatu.Wypłaty większośc firm ma także w weekendy.Jak dla mnie to rewelacja,bo nie martwisz się czy wszedł Ci przelew na konto bankowe czy nie.Z terminami przelewów z buka do banku różnie bywa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
totyp 1

totyp

Użytkownik
Chce wypłacić pieniądze z tego buka przez moneybookers ale nie wpłaciłem ich przez tego pośrednika. Wyskakuje mi komunikat że najpierw muszę dokonać wpłaty tym sposobem. Czy jest jakiś sposób żeby wypłacić kasę na MB bez wcześniejszego wpłacenia przez MB
/// nie ważne już zapytałem się na livesupport niestety nie mogę a minimalna wpłata to 10PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Jedynie w Betclic wpłacałem w sobotę doładowaniem Paysafecard( nie ma prowizji ) kupionym koło domu w monopolowym i wypłaciłem w niedzielę na MB.Wcześniej napisałem maila czy mi wypłacą na MB.
Ponieważ składałem tam depozyt przez MB odpisali mi ,że nie ma problemu.Tutaj duże brawa dla Betclic za elastyczność wobec klienta.Wysyłałem też zapytania do innych firm i odpowiadali,że jaka metoda wpłaty taka droga wypłaty.
Jeszcze raz podkreślę-fajnie miec kartę płatniczą MB.
W niedzielę jak wstałem około 10 kasa już była na koncie i dzieciak mój sie też ucieszył bo dostał nową grę na PS3 za frajer.Zapłaciłem kartą MB,gdyż z pieniędzy na życie nie kupiłbym ot tak sobie czegos niezaplanowanego za 2 stówki.
Niestety większośc firm sztywno trzyma się regulaminu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Jeszcze jedno dla kogoś kto powiedzmy raczkuje jeszcze w tych tematach.
Wpłaty przez MB nie są objęte żadną prowizją.
Możesz wpłacać ze swego konta bankowego przez MB.W płata prześlizguje sie tylko przez moment przez Moneybookers,a tak na prawdę wplacasz przez Przelewy 24.logując sie na chwile do konta w Moneybookers( teraz się to nazywa Skrill).
Trzeba tylko mieć konto w banku,który obsługuje przelewy 24h,bo np: w niedzielę nie wpłacisz.
Ja przeniosłem swoje konto do grania u buków do Citihandlowego,ponieważ w przeciwieństwie do MBanku maja bezawaryjne wpłatomaty a wpłata pojawia sie na koncie natychmiast.
 
S 2

securebet

Użytkownik
Wypłata
dawno nie wypłacałem z BAH,dalej nie chcą skanów czy mam im wysłać zanim zlece wypłatę?czy chcą jakiś skan rachunku jeśli tak to jakie rachunki &#39;&#39;przejdą&#39;&#39;? np czy wystarczy biling z telefonu komórkowego?
 
D 0

donki10

Użytkownik
Witam.. Jakieś 3 dni temu zleciłem wypałate (ok.100zł) no i wczoraj rano odjeli mi kase z konta na BAH ale do dzisiaj nie mam jej na koncie
Dziś wieczorem miną już 3 dni dlatego się niecierpliwie :/
Czy to normalne (dodam że jest to moja pierwsza wypłata)
Pozdrawiam
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jeśli wypłata na konto bankowe i dopiero wczoraj odjęli to nie masz co się niecierpliwić, wystarczy czekać. Mają termin od 1 do 7 dni. A jeśli chodziłoby im o dostarczenie dokumentów to wysłaliby e-maila z ową informacją, więc suma sumarum nic złego się nie dzieje.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Chce napisać do suportu żeby mi pomogli z przelewami znacie meila ??

Teraz mam nawet problem z wysłaniem z bukmachera na mb robie depozyt a pieniędze juz drugi dzien nie moga dojsc od bukmachera na moje konto w moneybookers.
 
P 0

piuroo

Użytkownik
wyplata
mam taka nieprzyjemna sytulacje w expekt a mianowicie bywam czesto u znajomej i gralem na expekcie u niej ostatniego czasu, wspomne iz moje konto zalozylem u siebie w domu i ona wczoraj postanowila tez otworzyc konto wplacila pieniadze i zagrala kupon po czym dala wyplate srodków i konto moje i jej zostalo zablokowane, po czym zazyczyli sobie scan dokumentu muj i mojej kolezanki orietuje sie ktos jak sprawa moze wygladac w takim wypadku ??
 
P 0

piuroo

Użytkownik
reklamacja
i kolejny dzien z expektem i kolejny problem po napisaniu do nich kilku meili i dowiadywaniu sie na czacie jak sprawa wyglada zostalem zablokowany w ten sposub iz niemam mozliwosci nawiazania rozmowy przez czata firma naprawde ma stosunek do klienta olewajacy
 
R 22

rossikossi

Użytkownik
Po pierwsze to nie jest temat Expektu! Po drugie zakup sobie słownik orotgraficzny. Po trzecie odpowiem Ci, żebyś nie zadawał tu już głupich pytań. Jeśli są dwa konta na tym samym IP to oczywiscie jest to duża podstawa do tego by zażądać dokumentów. Nie napisałeś czy wysłałeś czy nie. Jeśli wysłałeś koleżanki i swoje a oni was zablokowali to mogą to zrobic jak najbardziej jeśli maja odpowiedni zapis w swoim regulamine. Jeśli nie wysłałeś dokumentów to je wyślij i czekaj na odpowiedź z Expektu. Być może uda się wam wypłacić, a jak nie to mozecie miec pretensje tylko do siebie
 
B 0

bladybialas

Użytkownik
Witam wyniknal taki problem, ze mialem konto w bahu ale zapomnialem pinu gdy wysylalem maila z przypomnieniem to mialem jakis blad i nie chcialo przypomniec tego pinu, wiec zalozylem drugie konto i przelalem pieniadze w piatek przez konto bankowe w internecie, a kasy dalej nie ma.. dodam, ze na pierwszym koncie kasa byla juz po jednym dniu...
 
Do góry Bottom