>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

godryk26 38

godryk26

Użytkownik
Witam Ostatnio troszeczkę przeglądałem forum i natrafiłem na temat opodatkowania wygranych. Mam parę pytań odnośnie tego wątku.
1. Jeżeli wypłacę pieniążki z BaHu na konto w baku, to będę musiał do nich zapłacić jakiś podatek?
a) jeżeli tak to w jakiej wysokości i w jaki sposób?
2. A gdybym wypłacił pieniążki na MB, a później z MB na konto w banku, to czy również będę musiał płacić jakiś podatek?
Dziękuję z góry za jakąkolwiek odpowiedź ????
Pozdrawiam cieplutko.
 
totyp 1

totyp

Użytkownik
Ile może trwać wypłata środków na moneybookers przed 15 zleciłem wypłatę i myślałem że jak wrócę będę mógł już wpłacić na innego buka a tu nie ma jeszcze środków na MB
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
wyplacaja ale przelew pewnie wyjdzi z ich konta w poniedzialek chyba ze na mb to dojdzie ci od razu.
wypłata na mb do 24 godzin, w weekendy do 48h

ze swojej strony nie spotkałem się z sytuacją, w której wypłaciliby mi szybciej, ale być może jest to kwestia indywidualna.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Jeżeli chodzi o BAH to wypłata na konto przychodzi bardzo szybko jeśli masz konto w PKO/Inteligo, w wakacje zleciłem wypłatę 2k i doszło na drugi dzień po odjęciu kasy z konta, więc jeśli ktoś ma konto w tych bankach to polecam wypłacić przelewem.
 
hi-tec 0

hi-tec

Użytkownik
Witam. Mam konto w mBanku. Wypłatę zleciłem w niedzielę i ku mojemu zdziwieniu pieniądze dzisiaj pojawiły się na koncie! Kolejny plus ode mnie dla Bah. Pozdro ????
 
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Witam , a tez mam male pytanko ;p a wiec.

Czy moge uzupelnic ustawienia swojego konta ( nr rachunku bankowego) pozniej, w wolnej chwili ? w tej chwili nie mam konta bankowego.
dzieki.
 
henry87 32

henry87

Użytkownik
Mam dosyc wazne pytanie, zgromadzilem na BAHu dosyc pokazna sumke, kilkanascie tysiecy zlotych. Moge to od razu wyplacic przelewem bankowym czy tez nie &#39;ryzykowac&#39; (o ile jest jakies ryzyko prawne) i wyplacac mniejszymi kwotami? Jakimi?
 
favago 69

favago

Użytkownik
Mam dosyc wazne pytanie, zgromadzilem na BAHu dosyc pokazna sumke, kilkanascie tysiecy zlotych. Moge to od razu wyplacic przelewem bankowym czy tez nie &#39;ryzykowac&#39; (o ile jest jakies ryzyko prawne) i wyplacac mniejszymi kwotami? Jakimi?
Zajrzyj tutaj, tutaj, tutaj i tutaj ;)

I używaj opcji &quot;szukaj&quot;.

Pozdrawiam!
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
mozesz wyplacac , transakcje bankowe są rejestrowane od 10 albo 15 tysięcy euro ( nie pamiętam dokładnie ile), ja sam zBAH wypłacałem jednorazowo ok 10tys i nie było żadnych problemów
 
O 10

olimpkrk

Użytkownik
takie pytanko
zawsze wpłacając mam napis brak autoryzacji wpłaty tym razem poprzez przelew24 wpłaciłem 10 zł znowu brak autoryzacji ale kasy na koncie bah nie ma ani w banku ocb?
już jest git
 
J 0

jarek28

Użytkownik
No ja nigdy nie miałem problemów z Bah, ale niestety teraz mam, zleciłem wypłatę 300 zł na moje konto bankowe 5.12.2011 i do dnia dzisiejszego lipa. Livesupport martwy nikt się nie odzywa, napisałem maila też cisza. Kasa z konta zniknęła i tyle ją widzieli. Wcześniej nie było takich problemów 2-3 dni i kasa była na koncie. Teraz nie wiem co się dzieje.
 
F 0

fiorentino

Użytkownik
Dzisiaj przypomniałem sobie o bonie urodzinowym, który dostałem od Bet-at-home(20zł). Aktywowałem go i na moim koncie pojawiła się ta kwota, chociaż w regulaminie jest, że można go aktywować do czterech tygodni, a to było kilka miesięcy temu. Dla jaj zagrałem na zwycięstwo Koflera po kursie 9,00 za 20zł, ku mojemu zaskoczeniu wygrał i miałem już 180zł po czym zagrałem jeszcze na zwycięstwo Man City i Borussi z Mainz - dwa single po 20zł, oba weszły, na koncie mam 213, czyli obrót wykonany - 3 single po kursie wyższym niż 1,5. Zleciłem od razu wypłatę na konto i moje pytanie jest takie - czy dostanę te pieniądze, jeżeli w regulaminie było, ze ten bon jest ważny do czterech tygodni od momentu uzyskania go? Póki co jest napisane, że operacja w toku, czy coś w tym stylu.
Mam nadzieję,że dostanę pieniążki w końcu to spóźniony prezent urodzinowy od BAH, a kto daje i odbiera, ten się w piekle poniewiera...
 
dig 106

dig

Użytkownik
A mogę na swoje konto w bah, wpłacić kasę z konta bankowego które nie należy do mnie np. kolegi ? Czy muszę że swojego ? ( już wiem że w Tobet należy wpłacać tylko ze swojego. ! )
 
favago 69

favago

Użytkownik
A mogę na swoje konto w bah, wpłacić kasę z konta bankowego które nie należy do mnie np. kolegi ? Czy muszę że swojego ? ( już wiem że w Tobet należy wpłacać tylko ze swojego. ! )
Fragment FAQ BAH:
Dlaczego moje zlecenie wypłaty nie zostało zrealizowane?

Istnieje kilka powodów, dlaczego Twoje zlecenie wypłaty nie zostało zrealizowane:

- Podałeś niekompletne albo nieprawidłowe dane do przelewu. W takim przypadku otrzymasz od bet-at-home.com e-mail. Prosimy również, aby wszelkie Państwa dane były zawsze aktualne i poprawne!
- Użyto na jednym koncie gracza więcej niż jeden gratisowy bon lub kwota bonu nie została jeszcze trzy razy postawiona.
- Nie wypełniono regulaminu akcji bonusowej (np. bonus do kwoty wpłaty) – również w tym przypadku otrzymasz od bet-at-home.com e-mail z powiadomieniem.
- Dane właściciela konta gracza nie są identyczne z danymi właściciela konta bankowego.
Także nie polecam, bo będziesz miał problemy z wypłatą.
Pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom