>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

piece_of_shit 337

piece_of_shit

Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Jesli wpłacę do bah kase za pośrednictwem mb to czy mogę ją później wypłacić na konto bankowe ? Mam na myśli wypłatę po np . 1 krotnym obrocie (nie chodzi mi o bonusy).
Z góry dzieki za odpowiedź.
 
A 6

abusek

Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Jesli wpłacę do bah kase za pośrednictwem mb to czy mogę ją później wypłacić na konto bankowe ? Mam na myśli wypłatę po np . 1 krotnym obrocie (nie chodzi mi o bonusy).
Z góry dzieki za odpowiedź.
Oczywiście... ja tak robię... dłużej trwa ale chciałbym podkreślić, że wypłata na mb i z mb na konto kosztuję ponad 7 zł ;]
 
M 0

michalek33

Użytkownik
witam mam taki problem... niedawno sie zarejestrowalem na bet at home i odrazu przelalem 10 zl wszystko bylo w porzadku pieniadze doszly bardzo szybko i tydzien temu znowu chcialem przelac kase tym razem 50 zl ale poprosilem o to swoja dziewczyne poniewaz juz u siebie na koncie nic nie mialem ale niestety czekam juz tydzien a kasa nie wplynela i nie wiem co mam robic czy dalej czekac czy odezwac sie to administraji bah???? prosze was o pomoc
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dobrze wypełniłeś druczek lub formularz przelewu? Głownie chodzi o swój, indywidualny numer referencyjny (ID) w tytuł przelewu i numer konta.
Jeśli powyższe dane masz dobre musisz napisać do supportu. Przeważnie przelew trwa do 7 dni roboczych (w zależności gdzie został zlecony).
 
kafarpl 26

kafarpl

Użytkownik
Jeśli mam konto w PLN to możliwe jest, że dostanę wypłatę w EUR (bo wg regulaminu bah zastrzega sobie takie prawo)? Jak to wygląda w praktyce? Bo nie chciałbym być ofiarą zbójeckiego kursu w banku.
I jeszcze jedno. Z jakiego kraju jest konto, z którego bah przelewa mi pieniądze na moje konto w polskim banku? Bo jeśli jest to przelew z banku zagranicznego, to wg regulaminu mojego banku płacę chyba 5zł za odbiór takiego przelewu.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Skoro zastrzegają sobie takie prawo to jest to możliwe...
Jeśli jednak pytasz o częstotliwość takich sytuacji to ja nie pamiętam takiego przypadku na forum
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2

gonliss

Użytkownik
Jeśli mam konto w PLN to możliwe jest, że dostanę wypłatę w EUR (bo wg regulaminu bah zastrzega sobie takie prawo)? Jak to wygląda w praktyce? Bo nie chciałbym być ofiarą zbójeckiego kursu w banku.
I jeszcze jedno. Z jakiego kraju jest konto, z którego bah przelewa mi pieniądze na moje konto w polskim banku? Bo jeśli jest to przelew z banku zagranicznego, to wg regulaminu mojego banku płacę chyba 5zł za odbiór takiego przelewu.
Wypłacałem wiele razy i zawsze była to wypłata w PLN z polskiego banku - tego samego, na którego przyjmują wpłaty tradycyjnym przelewem (Bank PEKAO SA).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 0

filemon123

Użytkownik
Witam. Zadawalem, to pytanie juz jakis czas temu, ale nikt mi nie pomogl. No wiec jestem poczatkujacym graczem, zalozylem konto w Tobecie, ale nie umiem dokonac wplaty poprzez Mbank. Tzn. nie wiem, co mam wpisac w tych polach:
-Rachunek odbiorcy
-Tytuł przelewu
-Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy
-Adres odbiorcy (ulica)
-Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy
Bardzo prosze o pomoc ????
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
polecam opcje przelewy24
wpisujesz kwote, klikasz dalej, z listy bankow wybierasz mBank,zapoznajesz sie z regulaminem, klikasz dalej, wybierasz opcje wejdz przez bankbrowser, logujesz sie na mbank, dane do przelewu zostaja automatycznie wypelnione, zatwierdzasz, czekasz ok 15 min i pieniadze masz u buka.
o tej metodzie duzo info znajdziesz tu:
http://forum.bukmacherskie.com/f199/
 
R 0

rygal1946

Użytkownik
Witam
Chcialbym przelac kase na BAHa przez poczte i wiem ze kasa idzie kilka dni. Czy mogl bym wyslac pieniadze i zrobic skana dowodu wplaty? dzieki czemu bym dostal szybciej pieniadze?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Może ale tylko jeśli już kiedyś wpłacałeś do nich pieniądze.
Nie wiem z resztą czy akceptują skan potwierdzenia na poczcie ale taki z banku podobno akceptują więc i z tym nie powinno być kłopotu
 
R 0

ramzes2011

Użytkownik
Witam
Po 3 letniej przerwie chcę wrócić do gry w buka bet at home i mam pytanko.W zwiazku ze zmianami prawa ktore w tym czasie nastapiły czy nadal może z betathome wypłacać bezpośrednio na konto bankowe ? czy tylko na moneybookers ? Mówię o kwotac do 1000 zł.
 
Do góry Bottom