>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

A 0

andsze1

Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie dotyczące bet-at-home. Wpłaciłem 40zł dostałem bonus 20zł i wiem, że mam to obrócić w ciągu 180 dni, po kursie 1.50 trzykrotnie. Postawiłem ostatnio 60zł, ale niestety przegrałem i powiedźcie mi taką rzecz: - czy jeśli minie te 180 dni i nie obrócę 3x to dostane jakaś karę ?
- czy może cofną mi bonus ? ( w razie czego jeśli nie mam już nic na koncie czy mogę dostać coś do zapłaty żeby im oddać ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeśli przegrałeś bonus i wszystkie środki to nie otrzymasz żadnej kary. Bonus przepadł i koniec. Przy następnie wpłacie nie musisz już nic obracać.
 
A 0

andsze1

Użytkownik
nie wiem czy dobry dział, ale mam jeszcze jedno pytanie postawiłem na tenisa: Troicki z Murray i było 2 i przełożyli tak więc teraz muszę czekać na rozstrzygniecie tak ?
 
D 0

dazzlingwhite

Użytkownik
Wpłata minimalna wynosi 5 zł.
Możesz na moneybookers a potem spokojnie na BAH jednak musisz mieć konto zweryfikowane wcześniej tzn wpłacone pieniądze przez konto z banku.
Pozdrawiam.
ja wpłacałem nawet po 1 zł i akceptowali.

mam pytanie jakim ile trwa wypłata pieniedzy z bah na konto bankowe mbank i jaka minimalna kwotę mogę wypłacić ?
 
E 0

eldoradka

Użytkownik
WItajcie.. mam taki problem.. Dziś po raz pierwszy pojawiłam się na stronie bet-at-home (w ogóle pierwszy raz udzielam się w jakimkolwiek kasynie czy bukmacherze) i dokonałam wpłaty 10zł.. problem w tym, że w tytule przelwu nie podałam numeru gracza ???? ((
Teraz nie bardzo wiem gdzie się w tym zwrócić.. pieniążki z konta mi pobrało, ale nie wpłynęły na moje konto na betathomie
 
E 0

el_dorado

Użytkownik
WItajcie.. mam taki problem.. Dziś po raz pierwszy pojawiłam się na stronie bet-at-home (w ogóle pierwszy raz udzielam się w jakimkolwiek kasynie czy bukmacherze) i dokonałam wpłaty 10zł.. problem w tym, że w tytule przelwu nie podałam numeru gracza ???? ((
Teraz nie bardzo wiem gdzie się w tym zwrócić.. pieniążki z konta mi pobrało, ale nie wpłynęły na moje konto na betathomie
Pisz na livechat może w jakiś sposób ci pomogą ? ????
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Czy ktoś życzliwy mógłby wkleić print screen z tego szabloniku wpłaty? Z wpłata -&gt; przelewem bankowym?
Za każdym razem od jakiegoś czasu mam &quot; połączenie jest niezaufane &quot;, a chciałem dorzucić 40 pln. Będę bardzo wdzięczny ????
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Swift Code to kod danego banku łatwo do wyszukania w necie, IBAN to numer Twojego konta plus dwie litery początkowe zależne od kraju w jakim masz konto, np. PL 00 0000 0000 ...
 
cala 37

cala

Użytkownik
Powiedzcie mi jaka najwieksza kwote wyplacaliscie z tego buka???
Nie gram tam ale z tego co zauwazylem jako jedyni wystawili zaklad ktory mnie interesuje.Nie chce miec nieprzyjemnej niespodzianki ze zagram a oni mi nie wyplaca calej wygranej.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Powiedzcie mi jaka najwieksza kwote wyplacaliscie z tego buka???
Nie gram tam ale z tego co zauwazylem jako jedyni wystawili zaklad ktory mnie interesuje.Nie chce miec nieprzyjemnej niespodzianki ze zagram a oni mi nie wyplaca calej wygranej.
Bardzo rzadko ktoś ma z nimi problemy.
Wpłata, zagranie zakładu, wygrana, wypłata (pięć cyfr) - wszystko w ciągu 2 dni, zero problemów.
Nie wydaje mi się, że jesteś jakiś &quot;kombinator&quot; więc powinno być ok.
 
Do góry Bottom