>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

C 0

cyber584

Użytkownik
Hej mam do was pytanie . Ile trzeba wpłacić na początek do bah ? 10 zł ? coś tak słyszałem ale chce się upewnić żebym 2 razy nie musiał wpłacać pieniędzy ????
 
B 0

bayer04nt

Użytkownik
panowie mam pytanie. Chce zrobic przelew bankowy w bzwbk przez neta. Tylko wystepuje maly problem, gdy daje potwierdz wysakakuje ze mam podac &quot;ulice&quot; !! Co trzeba zrobic ?
 
C 0

cyber584

Użytkownik
Mam pytanie do was ????
Można wypłacać kase na 2 konta bankowe ? Tzn chodzi mi o wypłacenie kasy na moje konto i kolegi ;p przejdzie coś takiego ?? ????
 
C 0

cyber584

Użytkownik
A mam pytanko do was . Chodzi mi o takie coś
IBAN
BIC

Przyszło mi to w e-mailu od Bah i obok tego jest podany numer z tym numerem sie coś robi ?
 
dedek7 0

dedek7

Użytkownik
Nie potrzebny jest skan dowodu. Normalnie Ci wypłacą na konto bez problemu:] ja sam gram na bukmacherze internmetowym od ponad miesiąca i nie byłem dokońca przekonany z tymi wypłatami, ale ugrałem większą kase i zrobiłem wypłate na 300 zł w poniedziałek rano a we wtorek po południu kasa już była na koncie.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Wpłaciłem kasę na konto zarejestrowane na mnie w BAH z MB z konta brata. Jeśli będę chciał wypłacić pieniądze np. do mbanku na moje konto to nie będzie żadnych problemów?
 
M 0

mich1544

Użytkownik
Witam ja mam pytanie wpłaciłem niedawno 50 złotych i zrealizowałem ten bonus co daje 50% tego co się wpłaciło i teraz mam 500:jezora:złotych i jak bym chciał wypłacić a bonusu nie obróciłem tyle razy ile trzeba to co wtedy odejmą mi te 25 złotych czy co ???
 
porky 104

porky

Użytkownik
Witam ja mam pytanie wpłaciłem niedawno 50 złotych i zrealizowałem ten bonus co daje 50% tego co się wpłaciło i teraz mam 500:jezora:złotych i jak bym chciał wypłacić a bonusu nie obróciłem tyle razy ile trzeba to co wtedy odejmą mi te 25 złotych czy co ???
Nie odejmą Ci 25zł tylko po prostu nie będziesz mógł wypłacić pieniędzy ze swojego konta,
dopóki nie obrócisz tego bonusu tyle razy, ile jest podane w regulaminie..
Mówiąc krótko: nie będziesz miał możliwości zlecenia wypłaty. ????
 
C 0

cyber584

Użytkownik
Mam do was pytanie .

Wpłaciłem w poniedziałek o godzinie 10 na poczcie pieniądze do Bah , dziś jest czwartek a pieniędzy nie ma ???? Dlaczego ?
 
Do góry Bottom