>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bet-at-home.com podaruje Tobie 350 PLN!

D 5

dami21

Użytkownik
&quot;✅ tylko troche długo kasa zamrożona.:
Nie do konca ja jak pisalem bonus obrocielm , i zawsze byl komunikat nie mozna wyplacic przy probje zlecenie , jednak dziisaj znikl i pieniadze juz sie wyplacily , dziwna sytulacja .. KASA NA MB
 
R 0

ronni91

Użytkownik
Mam tak samo trochę głupio że trzeba czekać ale za depozyt można grać
Czyli mam rozumieć, że nawet jak przegram cały depozyt i będę miał 0 zł na koncie to jak u nich zostanie zaksięgowana wpłata to wtedy zostanie dopisany mi bonus równy zaksięgowanej wpłaty ?
EDIT: Sprawa wyjaśniona, można grac, a bonus dopiszą od kwoty wpłaconej i granie przed dopisaniem bonusu zalicza się do wymaganego obrotu
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
hahaha wpłaciłem do nich wczoraj 200 zeta . Poszło wszystko na wieczornych meczach a dziś wpisuje sobie kod i jest 200 na koncie.. niezłee..
czyli jest na to sposób !!!!
wpłacamy 350 do nich jak wygramy soć lepszego to wypłacamy od reki bez zamrazania kaski a jak przegramy wszystko to wpisujemy sobie kodzik i mamy kolejne 350 ,tyle ze do obrotu....
pierwszy raz sie z takim czymś spotkałem , moze zbije z tego kokosy :p
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
hahaha wpłaciłem do nich wczoraj 200 zeta . Poszło wszystko na wieczornych meczach a dziś wpisuje sobie kod i jest 200 na koncie.. niezłee..

czyli jest na to sposób !!!!
wpłacamy 350 do nich jak wygramy soć lepszego to wypłacamy od reki bez zamrazania kaski a jak przegramy wszystko to wpisujemy sobie kodzik i mamy kolejne 350 ,tyle ze do obrotu....

pierwszy raz sie z takim czymś spotkałem , moze zbije z tego kokosy :p
Nie kombinuj,bo my będziemy potem mieli przez takich jak ty kłopoty z wypłacaniem....
 
J 0

joh1989

Użytkownik
Dajcie spokój bukmacher daje nam naprawde fajną promocje z której warto skorzystac bez jakich kolwiek wałków ale oczywiscie przez takich jak benqsimens niedlugo zadnej promocji nie bedzie dla Polaków ;((
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
hahaha wpłaciłem do nich wczoraj 200 zeta . Poszło wszystko na wieczornych meczach a dziś wpisuje sobie kod i jest 200 na koncie.. niezłee..

czyli jest na to sposób !!!!
wpłacamy 350 do nich jak wygramy soć lepszego to wypłacamy od reki bez zamrazania kaski a jak przegramy wszystko to wpisujemy sobie kodzik i mamy kolejne 350 ,tyle ze do obrotu....

pierwszy raz sie z takim czymś spotkałem , moze zbije z tego kokosy :p
tylko ze jak przegrasz 350 i potem dostaniesz 350 to musisz obracać 700 zł a nie 350 :]
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie kombinuj,bo my będziemy potem mieli przez takich jak ty kłopoty z wypłacaniem....
Dajcie spokój bukmacher daje nam naprawde fajną promocje z której warto skorzystac bez jakich kolwiek wałków ale oczywiscie przez takich jak benqsimens niedlugo zadnej promocji nie bedzie dla Polaków ;((
Panowie.. o czym Wy za przeproszeniem pieprzycie?
sposób banqsimensa nie jest niczym nowym... a na pewno nie jest zakazany
Bo nikt nie karze mu od razu brać bonusa... a i nikt nei zabrania próbować obrócić potem 350 złotych 6 razy (dość ciężkie zadanie biorąc pod uwagę kursy :p)

Dla niego to po prostu taki zwrot postawionej stawki. Tyle, że ciężki do obrócenia :jezora:
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
zadam może durne pytanie, ale wynikające troche z niejasnego sformułowania regulaminu, przynajmniej dla mnie (dodam, że cały temat przeczytałem, ale wole się upewnić w 100%):
ten bonus obejmuje każdego użytkownika, nawet już po pierwszej wpłacie i wielu grach przed promocja?
i jeszcze jedno, w jaki sposób mogę uruchomić live chat? czy to jest to Livesupport w zakładce support? bo wysłałem tam wiadomość i nie wiem co dalej.
 
K 0

kamien

Użytkownik
zadam może durne pytanie, ale wynikające troche z niejasnego sformułowania regulaminu, przynajmniej dla mnie (dodam, że cały temat przeczytałem, ale wole się upewnić w 100%):
ten bonus obejmuje każdego użytkownika, nawet już po pierwszej wpłacie i wielu grach przed promocja?
Nie obejmuje tych, ktorzy wyplacili w czasie trwanie promocji


i jeszcze jedno, w jaki sposób mogę uruchomić live chat? czy to jest to Livesupport w zakładce support? bo wysłałem tam wiadomość i nie wiem co dalej.
odpalasz livesupport, czekasz na 1 z pracownikow na czacie, i dopiero twedy wysylasz wiadomosc..
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
jeśli wpłacę teraz kase na bah, to mogę zwlekać do ostatniego dnia promocji z wykorzystaniem bonusa? a jeżeli już go wykorzystam, to czy nie grając nic będę mógł z niego zrezygnować i wypłacić kasę? czy już kompletnie nic się nie będzie dało zrobić oprócz obracania?
 
kn0bber 0

kn0bber

Użytkownik
jeśli wpłacę teraz kase na bah, to mogę zwlekać do ostatniego dnia promocji z wykorzystaniem bonusa? a jeżeli już go wykorzystam, to czy nie grając nic będę mógł z niego zrezygnować i wypłacić kasę? czy już kompletnie nic się nie będzie dało zrobić oprócz obracania?
Jak już skorzystasz z bonusu to nie ma opcji aby z niego zrezygnowac ;)
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
&quot;✅ tylko troche długo kasa zamrożona.:
Nie do konca ja jak pisalem bonus obrocielm , i zawsze byl komunikat nie mozna wyplacic przy probje zlecenie , jednak dziisaj znikl i pieniadze juz sie wyplacily , dziwna sytulacja .. KASA NA MB
Czy komus oprocz dami21 udalo sie wyplacic przed 12.10? Zastanawiam sie, czy to jednak nie jest tak, ze po spelnionym obrocie moze wyplacic to co sie wygralo, a kwota bonusu pozostaje zamrozona do 12.10...
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Jakby Polacy wdrażali w życie to co myślą to Polska byłaby Mocarstwem większym od Chin , Rosji, Usa... a tak to jest jak jest. Przecież masz regulamin on wszystko wyjaśnia.
 
S 0

sgf

Użytkownik
Zadam głupie pytanie... czy jest możliwość wyłączenia bonusu? ;) Oczywiście na koncie mam więcej środków niż kwota bonusu.
 
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
Mam pytanie, czy jezeli juz wyrobilem bonus to moge sobie teraz przelac kase na pokera czy nie bardzo? bo do supportu live nie mamjuz sil (wiecznie kogos obsluguja).
 
Do góry Bottom