>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

bet-at-home.com podaruje Tobie 350 PLN!

M 4

michaszek250

Użytkownik
na expekt jak gol nie padnie jest zwrot zakladu w bah nie wiem
bloniek na drugi raz sprawdzaj dokladnie czy jak sie obstawi na nastepny gol jaki padnie(glowka, samoboj, strzal) czy jak gola nie ma to zwracaja expekt zwraca bah nie wiem bo tam gram tylko jak dostane darmowy bon
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
na bahu przy sposobie zdobycia kolejnej bramki jest do wyboru opcja &quot;bez bramki&quot;, sprawdzilem przy okazji wlasnie trwajacych meczy uefa, wiec mysle ze juz jasne ze to ty sie pomyliles
 
B 0

bloniek86

Użytkownik
przeciez pisze,ze w tym meczu Arminia-Alemania nie bylo tej opcji i o to mi sie rozchodzi!!polecieli w ch... i juz!wplacilem tam kase tylko dlatego bo byla dobra promocja...najlepszy buk to dla mnie unibet,maja bardzo rozbudowana oferte,ale teraz sprawdze tobeta bo maja tam 4 lige polska ????
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
tak jasne, akurat na jeden mecz zmienili system zeby specjalnie ciebie oszukac, powyzszy screen wyraznie pokazuje ze na bahu jest opcja &quot;bez bramki&quot; i na nic twoje tlumaczenia
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Ja Ci wierze, ze bylo tak jak mowisz czyli nie bylo zakladu na bez bramki, ale co z tego. Zapewne nie bylo tez napisane, ze zwrot w przypadku nie padniecia bramki a o tym nic nie wspominasz. Skad wysnuwasz wnioski, ze musi byc wystawiony zaklad ze wszystkimi mozliwosciami rozstrzygniecia. Buk wystawia to co mu sie podoba. Wczoraj byla walka Adamek-Golota. Czy u wszystkich bukmacherow byl wystawiony kurs na remis? NIE Czy na remisy w koszykowce wszyscy wystawiaja kursy? NIE Czy jest to zgoden z regulaminami bukow? TAK Nie wyzywaj nikogo od zlodzieji jesli nie znasz znaczenia tego slowa.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Po co mają wystawiać na remis w koszykówce? To chyba na naszą korzyść, że liczy się z dogrywką ;).
Ale zauważ, że tak jak w powyższym przypadku, gdy padnie remis (mimo, że takiej opcji bukmacher nie wystawił), to inne zakłady traktowane są jako przegrane. Może się tak zdarzyć, a wszystko zależy od zapisów w regulaminie ????
 
B 0

bloniek86

Użytkownik
w koszykowce nie ma kursu na remis,bo licza z dogrywka...a wszystkie szanujace sie firmy jesli nie zamieszczaja typu prawidlowego do wytypowania to zwracaja stawke!dla nnie to jest logiczne,ze w zakladzie powinny byc takie opcje zeby modz poprawnie wytypowac bo jesli by tak nie bylo to nie istnialy by zaklady bukmacherskie jak za kazdym razem wymyslali by taka opcje gdzie jakby bukmacher nie postawil to i tak jego zaklad jest przegrany!zreszta nie wazne..ja i tak jestem na + ????
 
M 0

mkiller

Użytkownik
Nie wyrobilem bonusu, wplacilem po pewnym czasie kwote, ktora jest mniejsza od kwoty otrzymanego bonusu. Chcialem ja przelac na pokera, niestety nie moge. Czy mozna jakos anulowac bonus?
 
kuczak666 3

kuczak666

Użytkownik
Nie wyrobilem bonusu, wplacilem po pewnym czasie kwote, ktora jest mniejsza od kwoty otrzymanego bonusu. Chcialem ja przelac na pokera, niestety nie moge. Czy mozna jakos anulowac bonus?
Zgłoś się do supportu to Ci anulują. Też tak miałem.
 
Do góry Bottom