>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BestBet24

B 1,2K

BetBookmacher

Użytkownik
Panowie powie mi ktoś jak jest z tym wrzesniowym Cashbakiem ? zagrałem dziś kupon za 883 zł i teoretycznie pocienieniem i dostać 777 zł

kupon niestety przegrany a dostałem 77 zł .... WTF ?
 
M 0

matiholm

Użytkownik
Przestrzegam każdego przed tym patobukmacherem. Komplikacje jakie tworzą przy próbie wypłaty środków są absurdalne. Konto zostało całkowicie zweryfikowane, otrzymali kopię dowodu osobistego oraz wyciąg bankowy. Mimo to, robią wszystko żeby nie wypłacić kilku tysięcy złotych. Wyobraźcie sobie, że wypłata była zlecona w zeszłym tygodniu, ale cały czas istniała możliwość anulowania wypłaty, czyli nawet nie zaczęli jej procesować. Teraz samoistnie, bez mojej woli anulowali wypłatę i dopisali bonus lojalnościowy 500 zł z wymogiem obrotu 3000 zł. Teraz cały cyrk polega na tym, że aby wypłacić kasę z konta należy obrócić bonusem! Rozumiecie? Anulowali wypłatę, a następnie dopisali jakiś bonus żeby uniemożliwić wypłatę środków. Oczywiście nie ma żadnej możliwości anulowania/usunięcia bonusa poprzez ich stronę więc pozostaje jedynie kontakt mailowy, który nie istnieje. Firma w ogóle nie odpowiada na maile, nie ma z nimi żadnego kontaktu. Jestem zszokowany, że taka firma otrzymała licencję, to jest jakiś krzak. Pozostaje jedynie kontakt z kancelarią adwokacką i zgłoszenie to do odpowiednich organów bo takie praktyki są niedopuszczalne.
 
Ostatnia edycja:
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Przestrzegam każdego przed tym patobukmacherem. Komplikacje jakie tworzą przy próbie wypłaty środków są absurdalne. Konto zostało całkowicie zweryfikowane, otrzymali kopię dowodu osobistego oraz wyciąg bankowy. Mimo to, robią wszystko żeby nie wypłacić kilku tysięcy złotych. Wyobraźcie sobie, że wypłata była zlecona w zeszłym tygodniu, ale cały czas istniała możliwość anulowania wypłaty, czyli nawet nie zaczęli jej procesować. Teraz samoistnie, bez mojej woli anulowali wypłatę i dopisali bonus lojalnościowy 500 zł z wymogiem obrotu 3000 zł. Teraz cały cyrk polega na tym, że aby wypłacić kasę z konta należy obrócić bonusem! Rozumiecie? Anulowali wypłatę, a następnie dopisali jakiś bonus żeby uniemożliwić wypłatę środków. Oczywiście nie ma żadnej możliwości anulowania/usunięcia bonusa poprzez ich stronę więc pozostaje jedynie kontakt mailowy, który nie istnieje. Firma w ogóle nie odpowiada na maile, nie ma z nimi żadnego kontaktu. Jestem zszokowany, że taka firma otrzymała licencję, to jest jakiś krzak. Pozostaje jedynie kontakt z kancelarią adwokacką i zgłoszenie to do odpowiednich organów bo takie praktyki są niedopuszczalne.
Miałem bardzo podobną sytuację do twojej,u mnie zaczęło się od błędnego rozliczenia zakładu,zakład poprawili ale salda na koncie już nie,po ok 14 dni trwającej korespondencji saldo poprawili i dopisali bonus 50 zł,bonusu nijak nie szło zagrać a przy okazji zablokował możliwość zlecenia wypłaty,poczekałem aż bonus wygaśnie,niestety dalej miałem blokadę na zlecenie wypłaty no to znowu emaile,w końcu udało się,trwało to wszystko 21 dni.
Kto ma cierpliwość niech się z nimi szarpie o swoją kasę.Dodam jeszcze,że ich support i system operacyjny to jakiś dramat.
Pozdrawiam i Przestrzegam Wszystkich
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Ktoś wie jak obrócić ten freebet 33.18PLN? Dostałem go przypadkiem obracając cashback, a blokuje mi możliwość wypłaty już obróconego cashbacku 777. Nie widzę nigdzie opcji żebym mógł żagrać za ten freebet. best.png bestt.png
Post automatycznie złączony:

Edit: W jakiś starym regulaminie było że trzeba min 3 zdarzenia 1.30 (aktualny regulamin do tej promocji nie jest już możliwy do odczytu). Tak samo z 3 zdarzeniami jest.
 
Ostatnia edycja:
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Zaznaczyłem u góry freebet ustawiłem stawkę, kliknąłem zagraj i pobrało mi pieniądze z mojego konta nie z freebetu....Ten buk to jakiś nieśmieszny żart
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Zaznaczyłem u góry freebet ustawiłem stawkę, kliknąłem zagraj i pobrało mi pieniądze z mojego konta nie z freebetu....Ten buk to jakiś nieśmieszny żart
Miałem taki sam problem z freebetem, nie dało się zagrać. Napisz do nich email żeby zamienili freebet na bonus od obrotu. Ja tak zrobiłem.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Znowu wyskakuja z mega bonusem jak na standardy polskich bukow. 50% do 1000pln. Także po weekendzie znowu będzie masa postów w tym temacie:)
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Dostałem teraz bonus lojalnościowy zamiast tego freebetu. Ktoś ma pojęcie jak go obrócić bo stawiam zakłady ale postęp obrotu ciągle 0. Ja jebie....
 
Do góry Bottom