>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BestBet24

O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Popłynęli z promką i teraz mają problem z wypłacaniem, który jest już w sumie od dość dawna. Wypłacajcie i ciśnijcie póki możecie bo wygląda na to, że niedługo się zawiną.
 
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Popłynęli z promką i teraz mają problem z wypłacaniem, który jest już w sumie od dość dawna. Wypłacajcie i ciśnijcie póki możecie bo wygląda na to, że niedługo się zawiną.
Wiele glupot mialem okazje przeczytac na tym forum ale ten twoj wpis i kilka innych w tym temacie innych osob bija wszelkie rekordy. Czekacie kilka dni na wyplate i to juz wam wystarcza zeby wyciagnac wnioski, ze buk ma problemy finansowe, nie ma kasy i zaraz padnie. W bukach zagranicznych czasem czeka sie na wyplate miesiac a tutaj jest drama i poczucie zagrozenia o swoje pieniadze jak buk kilka dni nie wyplaca. Spokojnie wszystko wam wyplaca. Nie ma sensu siac tutaj paniki.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Jeżeli buk zwleka z każdą większą wypłatą kilka lub kilkanaście dni to chyba jest to niepokojące. Do tej pory w polskich firmach takiej sytuacji nie było.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Macie farta bo jak od niedzieli walczę o aktualizację salda,oczywiście bezskutecznie.W plecy parę setek.
Ranczo0123 nie kompromituj się takimi wpisami,lepiej nie pisz nic.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Macie farta bo jak od niedzieli walczę o aktualizację salda,oczywiście bezskutecznie.W plecy parę setek.
Ranczo0123 nie kompromituj się takimi wpisami,lepiej nie pisz nic.
czemu głupoty? Gdyby to był zagraniczny jak np Otobet który mimo polskiego supportu telefonicznego okazał się scamem to rozumiem, ale polska zarejestrowana firma ? Nie chcę mi się w to wierzyć.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
czemu głupoty? Gdyby to był zagraniczny jak np Otobet który mimo polskiego supportu telefonicznego okazał się scamem to rozumiem, ale polska zarejestrowana firma ? Nie chcę mi się w to wierzyć.
A wierzący jesteś?
Post automatycznie złączony:

Czego [CUT] nie rozumiesz,w co nie wierzysz,że firma w ch leci z wypłatami,nie rozlicza prawidłowo zakładów,nie można się doprosić o korekty sald,poproś bardziej kumatego to ci wytłumaczy.bez odbioru
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
power30 18K

power30

Forum VIP
To może też się wypowiem na temat tego buka. Dla mnie to nie jest normalne, że początkowo czat w miarę normalnie funkcjonował. Czy był kompetentny to każdy oceni. Później czat był ciągle niedostępny, by później usunąć tę opcję kontaktu. Dziwię się jednak, że pomimo negatywnych opinii - problemami z wypłatami czy rozliczeniami dalej robicie tam depo. Ok mają może atrakcyjne promocje, ale co z tego skoro później należy się szarpać z bukiem o wypłatę. Oni problem z przelewami ekspresowymi to mają bodaj od grudnia i ciągle to naprawiają (miała to być kwestia kilku dni).
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Wiele glupot mialem okazje przeczytac na tym forum ale ten twoj wpis i kilka innych w tym temacie innych osob bija wszelkie rekordy. Czekacie kilka dni na wyplate i to juz wam wystarcza zeby wyciagnac wnioski, ze buk ma problemy finansowe, nie ma kasy i zaraz padnie. W bukach zagranicznych czasem czeka sie na wyplate miesiac a tutaj jest drama i poczucie zagrozenia o swoje pieniadze jak buk kilka dni nie wyplaca. Spokojnie wszystko wam wyplaca. Nie ma sensu siac tutaj paniki.
W sumie mógłbym napisać to samo o Twoim wpisie, bo to co napisałem nie wynika wyłącznie z faktu ociągania się z wypłatami tylko z informacji z wewnątrz firmy do jakich udało mi się dojść. A kwestia wypłat to po prostu już któryś sygnał, że wszystko idzie w stronę o której wspomniałem. Co innego problemy techniczne z wypłatami, a co innego permanentne opóźnienia. Do tego dochodzi zupełny brak kontaktu z ich strony, co jest niedopuszczalne przy żadnej szanującej się firmie, nawet tygodniowe opóźnienia w rozliczaniu zdarzeń, brak jakiejkolwiek aktywności na mediach społecznościowych. Mało? Musiały tam polecieć grube zwolnienia, a jak to są niewystarczające dowody, że firma krzak zaraz padnie to nie wiem co byś jeszcze potrzebował.

Licencje wcale nie tak trudno otrzymać/odkupić. To, że ją dostali to jedno, a to, że już po otrzymaniu lecą w kulki i żaden organ nawet tego nie sprawdzi do czasu jakiejś grubszej afery to drugie. Nie widzę sensu trzymania tam kasy przy aktualnie tylu ciekawych firmach na naszym rynku.
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Wiele glupot mialem okazje przeczytac na tym forum ale ten twoj wpis i kilka innych w tym temacie innych osob bija wszelkie rekordy. Czekacie kilka dni na wyplate i to juz wam wystarcza zeby wyciagnac wnioski, ze buk ma problemy finansowe, nie ma kasy i zaraz padnie. W bukach zagranicznych czasem czeka sie na wyplate miesiac a tutaj jest drama i poczucie zagrozenia o swoje pieniadze jak buk kilka dni nie wyplaca. Spokojnie wszystko wam wyplaca. Nie ma sensu siac tutaj paniki.
O jakich zagranicznych bukach mówisz? Nigdy w życiu nie czekałem na wypłatę dłużej niż kilka dni. Ja musiałem o swoje pieniądze walczyć wysyłając przedsądowe wezwanie do zapłaty - i co? To normalny zabieg w wypłacie pieniędzy? Zresztą nie jestem sam. A brak płynności w realizowaniu wypłat to właśnie fakt, że mają problemy finansowe albo chcą się zwinąć, tracąc przy tym jak najmniej. Chcesz to tam wpłacaj i kontaktuj się w sprawie wygranych - ale przestań pieprzyć, że tutaj ktoś sieje panikę. Za taką opinię masz od bestbet24 dostać freebeta kilkuzłotowego?

Nie no, nie mogę. Bestbet24 stracił opcję chatu, na maile odpisuje co kilka dni - a przeważnie są to jakieś automaty. Nie realizują wypłat na bieżąco - jedni czekają kilka dni, inni tydzień a jeszcze inni grubo ponad miesiąc. To się powtarza wśród wielu użytkowników serwisu, ale ranczo0123 ranczo0123 każe NIE SIAĆ PANIKI... Ja też miałem okazję przeczytać wiele głupot, ale Twój wpis to top tego na co przez całe życie trafiałem. Ostrzeganie innych, wkurzanie i wymiana spostrzeżeń - to nie jest sianie paniki typie.
 
Ostatnia edycja:
ulter 803

ulter

Użytkownik
witam, jesli chodzi o CASHBACK. Ruszyli z nową promocja tam jest podany inny email niz wczesniej, natychmiastowa odpowiedz o dopisaniu bonusu z tygodniowa obsowka, teraz wyplata na 2200zl. ciekawe czy dojdzie

EDIT: wypłata na koncie po dwoch dniach
 
Ostatnia edycja:
T 0

Tomtomsun

Użytkownik
Odopuśćcie, ja czekałem dwa tygodnie i było kilkanaście koła. Pisałem o KNF i złożeniu zawiadomienia na Policje. Jak chciałem zamknąć konto to pisemny wniosek sobie zażyczyli. Ogólnie ich zwierzchnik to osoba niby z "namaszczenia" ale dalej mają pozwolenie. Dali jakiegoś cielaka na stanowisko co palcem do dupy nie może trafić ale jeszcze ma pozwolenie na ciągnięcie tego cyrku
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Dziś mija 11 dzień od reklamacji aktualizacji salda,zakład rozliczyli prawidłowo,ale salda już nie,w plecy parę setek.Cały czas tłumaczą się problemami technicznymi.
Przestrzegam przed tym Pseudo-Bukiem
Prawdopodobnie skończy się wizytą na Policji i zgłoszeniu oszustwa i wyłudzenia w zakresie przyjmowania zakładów sportowych przez internet.Mam wszystkie screeny kuponów i transakcji.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Wg mnie policja czymś takim sie nie zajmie, to chyba sprawa do sądu bardziej. Ja ci proponuję przedsądowe wezwanie do zapłaty wg mojej wiedzy i doświadczenia
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Patrzę że spoko oferta jest na ten weekend u nich 777zl cashback za przegrany kupon. Ale po tym co piszecie boję się zagrać u nich ☠
 
Do góry Bottom