>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BestBet24

greek-master 5

greek-master

Użytkownik
Po 4 dniach czekania na 5100 zł
Zniknęła opcja anulowania wypłaty, a w historii transakcji status operacji „wypłata” jest podpisany jako „niepowodzenie przetwarzania”.
Środków nie ma nigdzie, ani na koncie Buka ani na moim bankowym.
Zaczyna się robić ciekawie.
Post automatycznie złączony:

235E441E-2615-441F-8BF4-106E35762D7A.jpeg
 
S 0

staszek1918

Użytkownik
czy oni sa jeszcze wypłacalni czy w jakis spoosb mozna z nimi nawiazac kontakt?5 dni roboczych minelo kasy nie mam na meila zero odezwu doradzcie cos
 
S 0

staszek1918

Użytkownik
nadal zero odezwu od17.09 wisi wyplata i nic cisza kucwa zagralem tam po pół roku i jakis cyrk do hujaaa dodradzice cos mielscie tak ile najdluzej czekaliscie na kase i na jakie kwoty
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nadal zero odezwu od17.09 wisi wyplata i nic cisza kucwa zagralem tam po pół roku i jakis cyrk do członka dodradzice cos mielscie tak ile najdluzej czekaliscie na kase i na jakie kwoty
Poczytaj sobie wcześniejsze wypowiedzi jak Ci zależy i znajdziesz wszystkie odpowiedzi... jak minie czas na wypłatę to powołaj się na punkt regulaminu:

29.9. W przypadku nieuzasadnionego wstrzymania wypłaty wygranej podmiot urządzający taką grę jest obowiązany zapłacić odsetki ustawowe za opóźnienie za okres wstrzymania wypłaty


i wyślij przedsądowe wezwanie do zapłaty... i taka ciekawostka... mają też w regulaminie pobieranie opłaty administracyjnej w wysokości 5zł za brak aktywności na koncie przez rok pobierają wtedy 5zł miesięcznie do momentu wyzerowania konta, wtedy je zamykają.
 
S 0

staszek1918

Użytkownik
Poczytaj sobie wcześniejsze wypowiedzi jak Ci zależy i znajdziesz wszystkie odpowiedzi... jak minie czas na wypłatę to powołaj się na punkt regulaminu:

29.9. W przypadku nieuzasadnionego wstrzymania wypłaty wygranej podmiot urządzający taką grę jest obowiązany zapłacić odsetki ustawowe za opóźnienie za okres wstrzymania wypłaty


i wyślij przedsądowe wezwanie do zapłaty... i taka ciekawostka... mają też w regulaminie pobieranie opłaty administracyjnej w wysokości 5zł za brak aktywności na koncie przez rok pobierają wtedy 5zł miesięcznie do momentu wyzerowania konta, wtedy je zamykają.
Post automatycznie złączony:

gdzie im wyslac takie wezwanie do zapalty skoro nie odpisuja na maila wyslac im na adres firmy moga nie odebrac tez listu poleconego...z nimi jest utrudniony kontakt...jesli masz wzor takiego pisma prosze podeslij
 
S 0

staszek1918

Użytkownik
nie dosc ze wyplata trwa tydzien wisza mi prawie 10tys prosze zobaczyc co dzis sie pojaiwlo na koncie gdzie niemam zadnego bonusu a konto tez zwerfikowane!!!
 

Załączniki

S 0

staszek1918

Użytkownik
od dzis nie moge wplacic srodkow nie moge zagrac zadnego kuponu !!!!jakies chore ludzie pomocy co mam robic na mail mi oczywiscie nie odpisuja!!!!anulowalem jedna wyplate 500zl by zobaczyc czy moge zagrac kupon kazdy kupon odrzucony!!!!
Post automatycznie złączony:

nowe info co do mego konta wiec wpłątynie moge dokonac bo info ze konto nie zwerfikowane lub bonus na koncie w zalczeniu zdjecia podglowe oraz dzis nie przyjmuje mi system zadnego kuponu!!!zadnego kompletnie
 

Załączniki

  • 425,9 KB Wyświetlenia: 24
  • 652,7 KB Wyświetlenia: 24
Ostatnia edycja:
S 0

staszek1918

Użytkownik
Witam od tygodnia nie odpisujecie mi na żadnego maila od 17.09.22 r. wiszą moje wypłaty!!!

Nie mogę dokonać wpłaty ponieważ pokazuje się błąd ze konto nie jest zweryfikowane jak jest w pełni zweryfikowane ponieważ w styczniu 2022r. dokonywałem wypłat

Posiadam obecnie środki na koncie system odrzuca mi jakikolwiek kupon ponieważ jest info ze przekroczyłem limity kolejna bzdura ponieważ nie przekroczyłem limitu 1 000 000!!!! Nie mogę zagrac kuponu nawet za 2zł!!!!! To jest jakaś kpina

Przetrzymujecie moje wypłaty tym samym łamiąc regulamin

W przypadku nieuzasadnionego wstrzymania wypłaty wygranej podmiot urządzający taką grę

jest obowiązany zapłacić odsetki ustawowe za opóźnienie za okres wstrzymania wypłaty.

w dupie maja moje maile!!!jak to załatwić prosze pomocy!!!
 
Do góry Bottom