>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BestBet24

S 0

staszek1918

Użytkownik
wszytsko ok ale dlaczego nie moge wplacic srodkow!!!dlaczego nie moeg zagrac kuponu nawet 2zł stawka?
Post automatycznie złączony:

to czemu nie moge tez dokonac depozytu lub postawic kuponu za 2zl?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
wszytsko ok ale dlaczego nie moge wplacic srodkow!!!dlaczego nie moeg zagrac kuponu nawet 2zł stawka?
Poczekaj spokojnie na odpowiedź mailowa. Zapewne z 7dni minie zanim odpisza. Tyle co oni maja do przeczytania wiadomości to glowa mała, ze względu na opóźnienia w wypłatach. Dla mnie już są skończeni
 
S 0

staszek1918

Użytkownik
7 dni czekam na wyplate w regulaminie niema nic o ustawowym terminie ile maja czasu!!!skad takie absudry na moim koncie dot. wpłat lub postawienia kuponu powinni ich kurwa zamknac!!!
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Tak czytam to i przepraszam jeśli spytam, co im wysłałeś do weryfikacji konta? Można wiedzieć jakie dokumenty .Bo na niezweryfikowanych w innych firmach pozwalali chyba na jakiś obrót do 5k Sam przymierzam sie do kolejnej promki:D
 
S 0

staszek1918

Użytkownik
konto w pelni zwwerfikowane dowod chceili oraz nr rachunku bankowego zwerfikowali po 1 wplacie
Post automatycznie złączony:

konto zostało zwerfikowane i po tygodniu normlanie mi wypłacali kase!!wiec teraz nagle huj wie o co im chodzi a wisi prawie 10tys!
Post automatycznie złączony:

nie rozumiem skad jakies nagle ograniczenia limity zeby nawet kuponu nie zagrac za 2zl!!!!tydzien temu czegos takiego nie było!!tylko gdy jest juz wieksza kwota do wypłaty
 
Ostatnia edycja:
S 0

staszek1918

Użytkownik
nie sieje zamieszania poprostu sie zaczynam obiwac i chce wiedziec czy z was ktos tez tak miał! jak jestes taki cwany powiedz mi czemu nie moge dokonac depozytu oraz nie moge postawic kuponu nawet za 2zl!!!no slucham
 
power30 18K

power30

Forum VIP
nie sieje zamieszania poprostu sie zaczynam obiwac i chce wiedziec czy z was ktos tez tak miał! jak jestes taki cwany powiedz mi czemu nie moge dokonac depozytu oraz nie moge postawic kuponu nawet za 2zl!!!no slucham
Jak nie, sypiesz postami na prawo i lewo, jakbyśmy mieli jakiś wpływ na to że buk leci w uja. Swoją drogą to jednym z warunków otrzymania ew. bonusu jest przystąpienie do promocji "graj bez podatku". Czyli w przypadku, gdy kupon będzie wygrany to będzie jeszcze 2x obrócić depozyt (w promocji "graj bez podatku" trzeba 3x obrócić depozytem by móc "spróbować" dokonać wypłaty). Ogólnie zaprawia to o kpinę. Swoją drogą nadal nie jest dostępny czat na żywo. W sumie to ewenement na skalę wszystkich buków działających legalnie. Ogólnie nasuwa mi się myśl jeden wers do wszystkich userów, którzy pomimo kłopotów z wypłacalnością tam grają: "Lecą jak ćma do ognia nie wiadomo po co"
 
Otrzymane punkty reputacji: +214
G 0

grasz1908

Użytkownik
Witam, zarejestrowałem się na Bestbet24 we wtorek. Wpłaciłem 300zł, ogólnie jestem u nich 900zł na plus. Rzeczywiście nie wypłacają szybko, dodatkowo był problem z weryfikacją ponieważ do tej pory widnieje mi na koncie informacja o koncie tymczasowym. Po rejestracji wysłałem skan dowodu jak zawsze, w czwartek napisałem o weryfikacji konta maila, odpisali po godzinie, że mam wysłać potwierdzenie pierwszej wpłaty aby potwierdzić konto bankowe. Napisałem kolejnego maila dlaczego mam dalej konto tymczasowe, odpisali po godzinie że u nich widnieje że mam stałe konto. W czwartek zleciłem wypłaty, pomyślałem że mniejsze wypłaty szybciej wypłacą więc wypłaciłem 200 + 200 + 800zł (dwie wypłaty po 200zł wcześniej anulowałem i zagrałem). Dziś po dwóch dniach wszystkie wypłaty doszły więc nie martwcie się.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Ogólnie kiepski buk. Wpłaciłem bo niby miało być bez podatku za członkostwo w ich klubie, oczywiście czekam 3-ci dzień zeby niby mnie zakwalifikowali, a gry bez podatku którą obiecywali BRAK. Wypłaty po 2 tygodnie czekania, że takie krzaki jeszcze istnieją dzisiaj...
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ogólnie kiepski buk. Wpłaciłem bo niby miało być bez podatku za członkostwo w ich klubie, oczywiście czekam 3-ci dzień zeby niby mnie zakwalifikowali, a gry bez podatku którą obiecywali BRAK. Wypłaty po 2 tygodnie czekania, że takie krzaki jeszcze istnieją dzisiaj...
Istnieją jeszcze bo to całkiem nowa firma. Czasu trzeba i ogłoszą upadłość
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Sprytnie sobie ogarnęli promocje bez podatku, żeby przetrzymać kase od graczy. Po zapisaniu sie do gry bez podatku, by móc wyplacic pieniądze trzeba im wysłać maila, że rezegnuje się z tej promocji.
 
G 0

grabo1994

Użytkownik
Ja nie mogę nic postawić od dwóch dni. Cały czas pokazuje mi błędy. Nikt nie odpowiada. Nie ma czatu. Jedyne co dobre to przyszła mi wypłata. Czekałem 3 dni. Także miernie. Nie mam żadnych limitów a nie mogę postawić kompletnie nic. Żadnego komunikatu od nich na stronie o ewentualnych problemach i żadnej odpowiedzi na email. Zlewka totalna.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
LUDZIE NIE WPŁACAJCIE TAM KASY!!!!

Brak obsługi klienta. Na maile nie odpisują. Na koniec najlepsze. Guzika WYPŁATA nawet nie ma... Szkoda nerwów i szarpania się o swoje pieniądze.
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Witam od tygodnia nie odpisujecie mi na żadnego maila od 17.09.22 r. wiszą moje wypłaty!!!

Nie mogę dokonać wpłaty ponieważ pokazuje się błąd ze konto nie jest zweryfikowane jak jest w pełni zweryfikowane ponieważ w styczniu 2022r. dokonywałem wypłat

Posiadam obecnie środki na koncie system odrzuca mi jakikolwiek kupon ponieważ jest info ze przekroczyłem limity kolejna bzdura ponieważ nie przekroczyłem limitu 1 000 000!!!! Nie mogę zagrac kuponu nawet za 2zł!!!!! To jest jakaś kpina

Przetrzymujecie moje wypłaty tym samym łamiąc regulamin

W przypadku nieuzasadnionego wstrzymania wypłaty wygranej podmiot urządzający taką grę

jest obowiązany zapłacić odsetki ustawowe za opóźnienie za okres wstrzymania wypłaty.

w dupie maja moje maile!!!jak to załatwić prosze pomocy!!!

Myśle ze przekroczyłeś limit czasowy, a nie ten kwotowy. Ja kiedyś miałem podobnie i wtedy tez nie dało się zagrac żadnego kuponu, po jakimś czasie już się jednak dało. Z uwagi na to że to kwota rzędu 10 tyś zł przedsądowe wezwanie do zapłaty poleciłbym przesłać za pośrednictwem kancelarii prawnej. Oni powinni wysłać to listem poleconym z potwierdzeniem odbioru. Za taka usługę powinieneś zapłacić około 300zl i przypuszczam ze po czymś takim powinni wypłacić Ci kase. Powodzenia!
 
A 185

adikos

Użytkownik
Wprowadzili cotygodniowy cashback 500 zł , oczywiście tylko dla klubowiczów (=zablokowane środki) . Takie bonusy w kółko to już dają buki podchodzące pod bankructwo lub zamknięcie.
 
Do góry Bottom