>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BestBet24

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Czyli ta cała ustawa hazardowa rozdała sobie licencje kto posmarował nieżle ministerstwu finansów za tą pseudo licencje a nie w imię jakiejs k.. zasady że gra u polskich bedzie bezpieczna legalna itd.. Właśnie po takich komentarzach odrzuca mnie znowu od tych dziadów polskich , niech zmienia ten podatek na ggr i w dupie mam czy będę wpłacał bukowi z Anglii czy jakiemuś polskiemu wynalazkowi który niby sponsoruje polskość...
Przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi zgłaszałem ustawę tzn. zgłaszałem nieprawidłowości w ustawie hazardowej do jednego z kandydatów na posła (przed wyborami łatwiej o kontakt z takimi osobami) i dowiedziałem się tylko, że wszędzie się znajdą się lobbyści :) był to poseł konfederacji :) babka z SLD napisała mi, że zajmie się sprawą :) ale to publicznie napisałem na jej profilu jak była kandydatką i w sumie miała to w zadniej części :) ale tak czy siak zachęcam do nagłaśniania tych spraw i najlepiej do kandydatów ze swoich okręgów wyborczych to zgłaszajcie :) może będzie interwencja poselska a jak Wam nie odpowiedzą przez kilka miesięcy to zawsze może to być na nich jakiś hak przed wyborami i możecie pokazać wyborcom jak Was olali ;)

Też mam problem z nimi,błędnie rozliczyli kupon.Kupon poprawili,ale salda na koncie nie.Dramat jakiś.Jak ktoś orientuje sie gdzie tego pseudobuka,jest jakiś organ kontrolujący buka czy tylko sąd zostaje
ostateczność to ministerstwo Finansów i właściwy minister.
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Czyli ta cała ustawa hazardowa rozdała sobie licencje kto posmarował nieżle ministerstwu finansów za tą pseudo licencje a nie w imię jakiejs k.. zasady że gra u polskich bedzie bezpieczna legalna itd.. Właśnie po takich komentarzach odrzuca mnie znowu od tych dziadów polskich , niech zmienia ten podatek na ggr i w dupie mam czy będę wpłacał bukowi z Anglii czy jakiemuś polskiemu wynalazkowi który niby sponsoruje polskość...
Oczywiście, że tak jest - zrobili to dla siebie, dla własnych korzyści - tylko i wyłącznie. Nie dla bezpieczeństwa ludzi, którzy korzystają z tego typu rozrywki. Pamiętam te kampanie - "w trosce o Polaków, o bezpieczeństwo ich środków" brzmi teraz śmiesznie. Od początku 2017 roku pojawiło się pełno podmiotów, nie z każdym jest problem - ale nie może być tak, że jakiś bestbet24 robi takie numery.

P przestrzalninja, MF i właściwy minister nie zwróci Ci pieniędzy. Wiesz ile będziesz czekał na jego odpowiedź? Normalnie najłatwiej wezwać ich do zapłaty, powołać się na art. 187 § 1 k.p.c. i pozwać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +134
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Oczywiście, że tak jest - zrobili to dla siebie, dla własnych korzyści - tylko i wyłącznie. Nie dla bezpieczeństwa ludzi, którzy korzystają z tego typu rozrywki. Pamiętam te kampanie - "w trosce o Polaków, o bezpieczeństwo ich środków" brzmi teraz śmiesznie. Od początku 2017 roku pojawiło się pełno podmiotów, nie z każdym jest problem - ale nie może być tak, że jakiś bestbet24 robi takie numery.

P przestrzalninja, MF i właściwy minister nie zwróci Ci pieniędzy. Wiesz ile będziesz czekał na jego odpowiedź? Normalnie najłatwiej wezwać ich do zapłaty, powołać się na art. 187 § 1 k.p.c. i pozwać.
Wiem, ale on pytał o organ kontrolujący :) a duża liczba skarg do ministerstwa finansów może coś zmienić, nie musi, ale może... nie znam się na prawie, ale może warto zgłaszać skargi do ministerstwa i zrobić to co napisałeś czyli wysyłać wezwanie do zapłaty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Wiem, ale on pytał o organ kontrolujący :) a duża liczba skarg do ministerstwa finansów może coś zmienić, nie musi, ale może... nie znam się na prawie, ale może warto zgłaszać skargi do ministerstwa i zrobić to co napisałeś czyli wysyłać wezwanie do zapłaty.
Obawiam się, że takie skargi to oni mają w pompce. Najważniejsze, żeby odzyskać pieniądze.
 
H 301

hanek56

Użytkownik
Mam wrażenie, że oni pracują co 2-3 dni , ostatnio przez maila rozmawiałem z supportem jak na czacie, mail co minute i odpowiadali. Potem dwa dni bez kontaktu i znowu normalnie się dogadałem w 10 minut
 
L 0

lukaszf33

Użytkownik
Mi dzisiaj wypłacili jedną wypłatę z niedzieli, druga puszczoną 3 h później nadal wisi...
Wypłacałem u nich wiele razy i pierwszy raz zdarzyło się, że czekam dłużej niż kilka godzin...
 
ulter 803

ulter

Użytkownik
dostałem wczoraj odpowiedź w sprawie WEEEKENDOWY CASHBACK

Dzień dobry,

Informacja została przekazana do Działu Promocji.

Jeżeli wszystko jest zgodnie z regulaminem Bonus zostanie dodany.



Pozdrawiam serdecznie, Best Regards, Mit freundlichen Grüßen,

Dział Obsługi Klienta


środa i dalej nie dopisali XD
 
donald-young 17,5K

donald-young

Użytkownik
Niestety, ale ten wczorajszy mail to chyba ściema, bo u mnie nadal wypłaty nie zostały przetworzone. Wczoraj dodatkowo napisali W razie dodatkowych pytań dotyczących wypłaty środków zapraszamy do kontaktu na adres: [email protected] , a na ten e-mail nie da się nawet wysłać żadnego maila, bo wyskakuje błąd.
 
Ostatnia edycja:
donald-young 17,5K

donald-young

Użytkownik
Pierwszą wypłatę zaakceptowali, stanowiła ona 3/4 całości, dostałem maila od przelewów o rejestracji transakcji. Dam edit posta jak pieniądze wpłyną na konto.

Edit. Pieniądze na koncie po 4 dniach
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom