>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BestBet24

N 0

Nexilusek

Użytkownik
Nie polecam

Wypłata zgloszona wczoraj rano

Nadal oczekuje na autoryzacje
Konto w pełni zweryfikowane
Chat support nie dziala

Na @ nie odpisuja
 
N 0

Nexilusek

Użytkownik
I dodatkowa informacja dla. Osob ktore chca tam wplacac pieniądze

Cash out

Stawka 200 kurs 1.95 solo
Dw 340

Przy kursie 1.01 daja UWAGA 150ZL

ujemny cash gdzie ba przeciwnika jest kurs 22 juz w tej chwili smiech na sali

Ciekawe ile bede czekac na wyplate

Bo supoort nie dziala na @ nie odpisuja

Od wczoraj wyplata jest w fazie oczekiwanie na akceptacje

Gdzie mozna to zglosic??
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
I dodatkowa informacja dla. Osob ktore chca tam wplacac pieniądze

Cash out

Stawka 200 kurs 1.95 solo
Dw 340

Przy kursie 1.01 daja UWAGA 150ZL

ujemny cash gdzie ba przeciwnika jest kurs 22 juz w tej chwili smiech na sali

Ciekawe ile bede czekac na wyplate

Bo supoort nie dziala na @ nie odpisuja

Od wczoraj wyplata jest w fazie oczekiwanie na akceptacje

Gdzie mozna to zglosic??
Co chcesz zgłaszac? Zgodnie z regulaminem możesz jeszcze poczekać. Niestety Bestbet czasem akceptuje wyplaty po kilku godzinach, a czasem po kilku dniach. Teraz masz weekend wiec na pewno poczekasz min do poniedziałku. Ja już sobie ich odpuściłem. Na maila juz wspomniałem wcześniej że nie odpisuja.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Widzę, że Was wkurzają, więc mała refleksja. Zobaczcie ich reklamy, te panienki z cycami na wierzchu, a następnie poczytajcie ustawę hazardową.

Reklamy zakładów bukmacherskich muszą mieć również odpowiednią treść. Nie mogą one sugerować możliwości uzyskania łatwej wygranej ani wiązać obstawiania zakładów ze sprawnością fizyczną, intelektualną czy

Jadą po bandzie.

Co innego Pudzian w Betfan, nawet jak dla kogoś kojarzy się z atrakcyjnością, to jest to informacja o sponsorowaniu i prawnie przejdzie (znana twarz, sportowiec). Tutaj wyświetlają randomowe laski na przypał, więc widocznie mają ciekawe interpretacje przepisów.

Oczywiście pomijam w ogóle sens i merytorykę ustawy hazardowej, która równa się 0, ale wchodząc w bagienko, pouczając klientów, przetrzymując siano i finalnie robiąc takie klopsy to na prawdę jest ich najlepsze podsumowanie. Zapewne się też nie znam, więc to tylko tak w ramach ciekawostek :)
Od czasu tego wpisu już się tak nie reklamują. Można przesłać wynagrodzenie za analizę prawną, ewentualnie jakieś podziękowania na pm xD
 
N 0

Nexilusek

Użytkownik
A o to sie rozchodzi, ze legalna licencjonowana firma unika kontaktu.

Brak chatu - niedostępny
Kontakt email - brak
Inne formy kontaktu - brak

Wyglada to tak, ze przetrzymują pieniadze i boje sie, ze za chwilę ponawinsie informacja, ze firma sie zamyka i depozyt nigdy nie zostanie zwrócony
 
H 301

hanek56

Użytkownik
Ten buk to jest jakaś parodia, w skrócie to tak:
- nie rozilczyli jeszcze zakładków z IV ligi polskiej , własnie minął równy tydzień
- kupony spełniające promocje "poniedziałek bez podatku" rozliczone z podatkiem
- migają się z wypłatą, która jest wstrzymana ponad 9 dzień, najpierw domagali się jeszcze wyciągu z konta bankowego, następnie piszą że wpłacając z konta za pomocą blik nie moge na to konto wypłacić , tylko trzeba wpłacać przelewami bezpośrednimi
- oczwiście kontakt prawie zerowy, raz na 3 dni odpiszą, że coś im jeszcze nie pasuje albo coś zmieniają
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Ja dostałem wczoraj i to całkiem szybko, 1-2 godziny po napisaniu maila (jest w regulaminie ze trzeba się im zgłosić). Co trochę dziwne, nic nie odpisali tylko po prostu dodali ten bonus na konto
 
H 301

hanek56

Użytkownik
Swoją drogą gdy dajesz coś na kuponie nie z lig top 5 ani ekstraklasy, to rozliczają kupon kilka dni, a w bonusie weekendowym musisz zglosić się po cashback do dziś i masz na obrót x2 tylko 3 dni
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Dopiero po interwencji Kancelarii Adwokackiej wypłacili moje przetrzymywane od ponad 14 dni pieniądze. Szkoda gadać, omijać szerokim łukiem, brak kontaktu z tym krzakiem już wiele sugeruje.
 
donald-young 17,5K

donald-young

Użytkownik
Dopiero po interwencji Kancelarii Adwokackiej wypłacili moje przetrzymywane od ponad 14 dni pieniądze. Szkoda gadać, omijać szerokim łukiem, brak kontaktu z tym krzakiem już wiele sugeruje.
Na jaką to kwotę było jeśli mogę zapytać, bo ja również czekam na wypłatę i zastanawiam się nad kolejnymi krokami.
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Na jaką to kwotę było jeśli mogę zapytać, bo ja również czekam na wypłatę i zastanawiam się nad kolejnymi krokami.
przeogromne, przerażające Spółkę z licencją na legalne organizowanie zakładów bukmacherskich w Polsce - 7 500 zł. To jest wstyd i żenada, co za głupie ku*wy zepsuły ten rynek w obronie uczestników, haha. Nie mogę tego analizować, bo szlag człowieka trafia. Ponad 10 lat grałem w 365bet, unibet, betway, betsson, betsafe, 1xbet i klony - nigdy, nawet u ruska nie miałem problemu z wypłatą, a tutaj? Brak słów. Za takie akcje powinna być zawieszona licencja i surowa kara.
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
A 0

Arekmp4

Użytkownik
To witam w klubie, brak kontaktu, brak wypłaty. Wisi wypłata już 3 dzień od zlecenia. Na maile nie odpisują.
Post automatycznie złączony:

Co robi się w sytuacji jak bukmacher nie wypłaca pieniędzy ?
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Jak Wam nie będą odpisywać - a nie będą, wysyłajcie wezwanie do zapłaty listem poleconym z potwierdzeniem odbioru. Oni już zaraz ogłoszą upadłość.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Też mam problem z nimi,błędnie rozliczyli kupon.Kupon poprawili,ale salda na koncie nie.Dramat jakiś.Jak ktoś orientuje sie gdzie tego pseudobuka,jest jakiś organ kontrolujący buka czy tylko sąd zostaje
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
przeogromne, przerażające Spółkę z licencją na legalne organizowanie zakładów bukmacherskich w Polsce - 7 500 zł. To jest wstyd i żenada, co za głupie ku*wy zepsuły ten rynek w obronie uczestników, haha. Nie mogę tego analizować, bo szlag człowieka trafia. Ponad 10 lat grałem w 365bet, unibet, betway, betsson, betsafe, 1xbet i klony - nigdy, nawet u ruska nie miałem problemu z wypłatą, a tutaj? Brak słów. Za takie akcje powinna być zawieszona licencja i surowa kara.
Czyli ta cała ustawa hazardowa rozdała sobie licencje kto posmarował nieżle ministerstwu finansów za tą pseudo licencje a nie w imię jakiejs k.. zasady że gra u polskich bedzie bezpieczna legalna itd.. Właśnie po takich komentarzach odrzuca mnie znowu od tych dziadów polskich , niech zmienia ten podatek na ggr i w dupie mam czy będę wpłacał bukowi z Anglii czy jakiemuś polskiemu wynalazkowi który niby sponsoruje polskość...
 
Otrzymane punkty reputacji: +154
Do góry Bottom