>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Baraże do Mistrzostw Świata w Katarze 2022 (Typy, dyskusja, informacje, komentarze)

Status
Zamknięty.
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Polska - Szwecja
over fauli 29,5
2,0 Betfan


Ziroxxx podebrał mi typ na faule Polaków więc muszę trochę go zmodyfikować :) Wybieram ogólną liczbę fauli w meczu. Uwielbiam grać faule naszych - 9/10 takich typów wchodzi. Kolega wyżej przedstawił nasze statystyki pod względem fauli. Szwedzi z kolei w meczu z Czechami zanotowali 18 przewinień w 90 minut. Myślę, że jutro powinno uzbierać się conajmniej 30 fauli. Troche martwi mnie sędzia Daniel Orsato, który czasami pozwala ostrzej pograć piłkarzą, ale przy tym dużo kartkuje (nie lubi dyskusji, machania rękami itp.). Mimo wszystko trudno sobie wyobrazić, żeby tak ważnym meczu nie było dużo "męskiej gry" i co za tym idzie sporo fauli.
 
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Na Euro mecz że Szwedami miał podobno rangę i było 26 fauli (po 13).
Masz rację. Też przypominałem sobie statystyki z tego meczu. Z tego co pamietam, to tam sędziował Anglik Olivier (on raczej mało gwiżdże i kartkuje). Moim zdaniem jutrzejszy mecz ma wyższą rangę, bo przegrana oznacza "wypadnięcie z obiegu" na 2 lata, duże mniej hajsu dla związku, mniej sponsorów, spadek popularności reprezentacji itp. A np. dla takiego Lewandowskiego, z racji wieku, to bedzie ostatnia szansa na zaistnienie na Mundialu. Podobnie jak dla innych piłkarzy po 30stce. Biorąc pod uwagę powyższe uważam, że nasi będą dużo faulowali, a Szwedzi nie pozostaną im dłużni :)
 
R 613,4K

rjastrzab

Użytkownik
Polska - Szwecja
Powyżej 5,5 kartki
Kurs 1,9
Betfan

Już wczesniej pojawiły sie typy na overy kartkowe w tym meczu oraz typy na liczbe fauli. Równiez jestem zwolennikiem, że będzie to ostre widowisko, bo mecz ma swoja stawkę i nikt nie powinien odpuścić. Jak do tego dołożymy, że nasi w większości nie są wirtuozami techniki i często tną równo z trawą to over kartkowy jest całkiem realny. Patrząc jak Szwedzi w regulaminowym czasie dostali 3 żółte w meczy z Czechami to sądzę, że linia 5,5 kartki zostanie przekroczona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +714
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Polska - Szwecja
Typ: X2 i poniżej 3,5 @ 1,76 BetFan // i od jutra zaczyna się pompowanie balonika jak to z tej grupy musimy już wyjść bo Argentyna w kryzysie Messi ostatnio nie strzela, Niemców już ogrywaliśmy a Kamerun to pykniemy z zamkniętymi oczami bo to jacyś anonimowi goście z Afyryki :-D może jak tym razem będe pesymistą to też się uda :)


Dużo tu zostało powiedziane na temat tego meczu i chyba większa część o emocjach a w bukmacherce chyba nie powinno być miejsca na serce. Jest chyba nawet taka zasada żeby nie grać zdarzeń ze swoimi mimo to jednak kusi i mnie też skusiło. Dlaczego akurat taki typ? Niestety dla mnie Polska nie jest żadnym faworytem w tym meczu zaskakują mnie również kursy na ten mecz wyrównane. Polska obrona dziurawa jak sito i to nie ma znaczenia czy gramy radosny futbol za Sousy czy teraz taktyczny i uporządkowany za Michniewicza ani do jednego ani do drugiego nie mamy wykonawców cofnęliśmy się do ery Brzęczka i gorszymi coś wygramy z równymi może jakimś cudem remis a z lepszymi będziemy przegrywać bo będą cisnąć i zawsze coś nam nastrzelają a my wycofani z lagą na Lewandowskiego i małą liczbą sytuacji z lepszymi najczęściej nic nie strzelimy. To tak ogólnie a konkretnie Szwecja? Kiedy my wygraliśmy ze Szwecją w historii?? Albo chociaż zremisowaliśmy ostatnio?? Ktoś powie rzadko gramy to OK ostatni mecz na Euro o wszystko po tym fantastycznym fartownym remisie z Hiszpanią i co przegrywamy 0-2 wtedy wielkie odrodzenie wybitny mecz Lewandowskiego mamy 2-2 a na koniec i tak dajemy ciała i jest 2-3. Szwedzi trafili do baraży bo w ostatnim meczu eliminacji przegrali 1 miejsce z Hiszpanią w bezpośrednim pojedynku i byli rozstawieni w barażach jeśli dobrze pamiętam u siebie ograli nawet Hiszpanię. A Polska nawet na chwilę nie zagroziła Anglii dodatkowo drżeliśmy w meczach z Albanią czy Węgrami w ogóle o awans do baraży. Na koniec ta iskierka nadziei ta resztka serca bo bez serca ciężko żyć a może i rozumu wiary i rozsądku zabezpieczającego interesy tym X bo mecz jest u nas my jesteśmy gospodarzem i to jedyny plus w tej rywalizacji po naszej stronie bo tak jak wspomniałem Szwedzi wygrali u siebie z Hiszpanią ale to na wyjazdach przegrali bezpośredni awans na mundial przegrywając w ostatnim meczu z Hiszpanią właśnie ale chyba nawet bardziej przegrali ten awans przegrywając wcześniej z Gruzją i Grecją na wyjazdach właśnie i to jest jedyna brzytwa której mogą się chwycić nasi ale obawiam się że tym razem w 90 którejś minucie my możemy się kopnąć w czoło jak ostatnio w meczu z nami Szkoci i skończy się np. 1-2 i dlatego tak wysoki under dobrałem ale bardzo prawdopodobne jest też 0-1 czy 0-2 może jakiś cudem 0-0 kursy na X/2 i poniżej 2,5 są powyżej 2,0 jak ktoś chciałby zaryzykować bo tak jak Lewandowski w tym meczu na Euro maił swój dzień tak teraz nie będziemy grali tak ofensywnie więc będzie go łatwo przykryć do tego ostatnimi dniami jak wiadomo coś go uwiera po tym feralnym treningu i zaklinanie rzeczywistości przez Michniewicza nic nie zmieni wiadomo że przed meczem wszystko jest świetnie nie przyzna że połowa kuleje a kilku kompletnie się nie nadaje ale musieli przyjechać bo innym się nie chciało i woleli dolary już teraz niż euro może kiedyś jak uda się awansować :) Oby skończyło się 0-0 albo 1-1 i jutro po karnych wszystko co napisałem nadawało się do kosza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +934
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jest przypuszczalny skład Polski na mecz ze Szwecją. Krychowiak i Reca w 11....(n)


Przewidywany skład na mecz Polska - Szwecja:
Szczęsny - Bielik, Glik, Bednarek - Cash, Moder, Krychowiak, Reca - Zieliński - Buksa, Lewandowski
 
S 12,9K

severin

Użytkownik
Polska - Szwecja
Typ: K. Glik liczba celnych strzałów na bramkę zawodnika; zakład rozliczony na podstawie statystyk dostępnych na www.sofascore.com (wliczając dogrywkę) powyżej 0,5
kurs: 4,00 BETFAN

Moim zdaniem bardzo prawdopodobny typ, Kamil Glik zawsze jest w polu karnym przy rzutach rożnych oraz dobrze gra głową. Kto lubi ryzykowne typy to polecam. Jakieś dziwne mam przeczucie, że to właśnie Glik strzeli bramkę głową po rożnym lub stałym fragmencie gry.
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
betbuilder.PNG

Stawka meczu olbrzymia, więc uważam że będzie tutaj na maksa gra asekuracyjna z obu stron by nie popełnić błędy. Przykład z meczu Szwecja - Czechy, gdzie obie reprezentacje bały się jak ognia odkryć i długo było 0-0, nie było wiele okazji, dopiero w dogrywca padła bramka. Sądzę, że tutaj będzie podobnie, dlatego gram underowo. Ponadto uważam, że na papierze Polska u siebie jest lepszym rywalem niż Czechy na wyjeździe, więc skoro u siebie Szwedzi nie pokazali niczego porywającego z Czechami to na wyjeździe z nami też nie zagrożą taktyce Michniewicza.
Co do Michniewicza. Z opcji Polskiej to moim zdaniem najlepszy możliwy wybór na tego typu mecze, jak miał być z Rosją i teraz ze zwycięzcą rywalizacji Czechy/Szwecja. Nie będzie tu ofensywy i gradu bramek i błędów jak za Sousy. Nie będzie tu niejsności taktycznych i wolnej ręki jak za Brzęczka. Będzie konkretny plan na ten mecz, który może okazać się najlepszym na ten czas na tego przeciwnika i wierze, że to wystarczy do awansu na MŚ. Mój typ to 1-0 i kilka zaskoczeń taktyczno-personalnych, których nie spodziewa się rywal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Polska - Szwecja
Typ: Polska over 15,5 fauli @ 2.00 Betfan


Analiza:
Można grać kartki i faule. Ja biorę faule bo z kartkami różnie bywa. Polska natomiast fauli co mecz dużo nabija. Przedstawie kilka ostatnich meczy wraz z ilością fauli:
Z Szkocją - 18
Z Węgrami - 17
Z Andorą - 17
Z Albanią - 24
Z San Marino - 8
Z Anglią - 16
Z San Marino - 12
Z Albanią - 25
Odrzucając tylko spotkania z San Marino to we wszystkich meczach Polacy faulowali przynajmniej 16 razy. Jeżeli Polska w meczu towarzyskim robi 18 fauli, to w meczu o awans na mundial powinna bez problemu pokryć przedstawioną linie. Polacy często się podpalają i głupio faulują. Mecz bardzo ważny, więc liczę, że będzie bardzo ostro na boisku. Do gry kartki, ale ja proponuje over 15,5 fauli na Betfan. Jak ktoś znajdzie jeszcze gdzieś ofertę na faule to czekam na info. Ewinner over 14,5 fauli @ 1.80.
Na BETCRIS over 13.5 2.13
 
Otrzymane punkty reputacji: +296
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Polska : Szwecja
20:45
Typ: Szwecja powyżej 2.5 kartek
Kurs: 1.55
Betfan
Dziś o godz. 20:45 nasze Orły zagrają decydujący o awansie mecz do mistrzostw świata w Katarze. Przeciwnik Szwedzi.. którzy nie tak dawno wyeliminowali nas z Euro pokonując 3:2. Czas na rewanż? Jak najbardziej. Ten mecz jednak zapowiada się na wyrównany i ostry. Celuje tutaj w przewinienia, a dokładnie powyżej 2.5 kartek zespołu szwedzkiego. Dlaczego tak? Głównym powodem jest oczywiście stawka meczu jedno decydujące starcie bez kalkulacji. Drugim sędzia Orsato Włoch który jest sędzią overowym jeśli chodzi o kartki. Ostatnio w lidze włoskiej pokazał ich kolejno w kolejkach (5,5,8,4,7) zaś w europejskich pucharach (7,8,7,3) mowa tu o kartkach żółtych, a były też czerwienie co przy betfanowym rozliczeniu kartek daje dwie. Myślę że to Szwedzi dziś będą drużyna częściej faulująca co przełoży się na over kartkowy w ich wykonaniu. Kurs miły do dubla . Do Boju po awans.
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Polska - Szwecja
Większe posiadanie piłki: Polska @ 1.67
STS

Myślę, że posiadanie piłki to bardzo dobry typ na ten dzisiejszy baraż. Jeden mecz o wielką stawkę dwóch wyrównanych drużyn to scenariusz którego zakończenie trudno wytypować, bo zmiennych jest zbyt dużo. Dużo łatwiej przewidzieć jak ten mecz może wyglądać od strony taktycznej. A jest sporo przesłanek za tym że to my będziemy prowadzić grę. Raz że to my jesteśmy gospodarzem, a Szwedzi w ostatnich latach dużo gorzej sobie radzą na wyjazdach. Po drugie, ich system gry 4-4-2 wręcz jest stworzony do gry z kontry i takiej należy się spodziewać w ich wykonaniu również dzisiaj. Czyli gry z dwoma napastnikami (Isak, Quaison) i klasycznymi skrzydłowymi z Kulusevski i Forsbergiem, z których zwłaszcza ten drugi będzie takim wolnym elektronem i liderem Szwedów w fazie ofensywnej przez którego będzie przechodzić większość akcji. Dlatego można się spodziewać, że Szwedzi chętnie oddadzą piłkę Polakom, przyjąć ich na swojej połowie i szukać podań na wolne pole do swoich szybkich napastników, albo czekać na swoją szansę uruchomienia kontrataku przez któregoś z obrońców czy pomocników. Mamy też więcej zawodników którzy lubią i potrafią utrzymywać się przy piłce (Zieliński, Lewandowski, Moder, Krychowiak), stąd nawet przy korzystnym wyniku nie musi być wielkiej różnicy jeśli chodzi o przewagę w posiadaniu futbolówki, a przy ewentualnej konieczności gonienia wyniku typ oczywiście tym bardziej prawdopodobny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +127
chowirex 115,8K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Polska : Szwecja
29.03.2022 20:45
Typ: 1. połowa - poniżej 0.5 bramki
Kurs: 2.22
Betfan
Szwedzi bardzo dobrze wyglądają w obronie bowiem w eliminacjach straci raptem 6 bramek dodając do tego mecz barażowy z Czechami. Może nie był to najlepszy mecz pod względem widowiska, ale zrobili to co trzeba było zrobić, czyli wcisnąć chociaż 1 bramkę i zagrać na 0 z tyłu. Szwecja w eliminacjach pokazała że ma problemy z grą na wyjazdach, co jest pewna nadzieja dla naszego zespołu. 120 minut gry w czwartkowym meczu w Sztokholmie pozwala wysnuć wniosek że podejdą do tego spotkania bardzo ostrożnie. W polskiej ekipie będzie to dopiero 2 mecz selekcjonera Michniewicza i mając w głowie to co wydarzyło się na Euro 2020 gdzie po 2 minutach już przegrywaliśmy i byliśmy skazani na desperackie ataki oraz narażeni na kontry wydaje się Polski zespół również nie rzuci się od pierwszych minut na rywala. Będziemy chcieli wykorzystać to że Szwedzi są zapewne bardziej zmęczeni. Zakładam, że Szwedzi zagrają jak Szkoci cofną się na swoją połówkę i oddadzą nam piłkę bo wiedzą, że nasza gra w ataku pozycyjnym nie jest najlepsza i poczekają na jakąś szybką kontrę To będzie bardzo równy mecz i nie spodziewam się bramki w 1 połowie
 
Otrzymane punkty reputacji: +898
jozzy22 551,3K

jozzy22

Użytkownik
Polska - Szwecja

Forsberg zaliczy asystę @ 6.75

Danielson otrzyma kartkę @ 4.50

STS

Ja dziś wchodze w takie dwa typy. Po wysłuchaniu wszystkich mądrych tego świata wyszło mi coś takiego.
Nie wiem jak to będzie dziś wyglądało ale:

Jeśli Szwecja ma coś dziś ustrzelić to najlepszym asystentem w ich szeregach jest właśnie Forsberg. To najczęściej po jego podaniaCh ekipa Trzech Koron strzela gole tak więc po takim kursie trzeba to pograć

Co do Danielsona - Szwed to jest taki nasz Góralski mecz bez kartki to mecz stracony. Tak więc jeśli tylko nasi rodacy podejdą pod pole karne rywali to napewno będzie chciał ich zatrzymać a ze gość jest bezkompromisowy to o żółtko będzie łatwo
Myśle że pan Orsato nie zawazy się użyć kartonikow różnej maści
 
Ostatnia edycja:
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Polska - Szwecja
Szwecja Powyżej 14.5 fauli @2.20
Widzę dwa scenariusze na ten mecz. Naszym mecz się nie ułoży, będą przegrywać i zmuszeni będą do nacierania na Szwedów. Albo Szwedzi ustawia się mocna z tyłu i mecz będzie prowadzony na "0" z tyłu z obu stron, kontrataki i twarda gra. W obu wypada Szwedzi powinni nie odkładać nogi i kopać naszych po kostkach. Przewiduje sporo fauli.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Polska - Szwecja typ Polska kurs 2.70 Betfan

Na polecam typ na Reprezentację Polski. Z tego co słyszałem prawdopodobnie ma nie być grupy kibicowskiej że Szwecji. Dużo osób sugerowała się przeciętna forma Polskich zawodników, z meczu że Szkocja, trzeba też powiedzieć, że rozegraliśmy ten mecz bez Roberta Lewandowskiego. W dodatku koniec końców nie przegraliśmy tego spotkania, a pokazaliśmy, że potrafimy walczyć. Szwecja rozegrała praktycznie kilka dni temu dogrywke w meczu barażowym. Szwecja głównie bardzo dobrze gra w meczach na swoich obiektach natomiast mecze wyjazdowe ostatnimi czasy mają bilans bardzo słaby. Dzisiaj w naszej Rperezentacji nie zagraja: Dawidowicz, Klich, Milik oraz Rybus, natomiast w Szwecji Augustinsson oraz Olsson. Mam duze przeczucie, że na własnym terenie pokażemy, że to nam należy się udział na Mistrzostwach!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1072
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Polska - Szwecja
typ: poniżej 2,5 gola
@1.52 FORTUNA

W dzisiejszym pojedynku nie ma faworyta i wszystko jest możliwe - tak przynajmniej podpowiada serce. Jednak to Szwedzi wygrali 8 ostatnich bezpośrednich meczy z Polską! Z drugiej jednak strony Szwedzi wygrali tylko 2 ostatnie wyjazdowe spotkania, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Przegrali 3 ostatniej pojedynki w delegacji z : Grecją, Gruzją i Hiszpanią. Jednak ja się nie bawię w typowanie zwycięzcy lecz liczby goli. Nie spodziewam się dziś ofensywnego spotkania, gdy każdy błąd w wyprowadzaniu piłki lub w defensywie może kosztować brakiem awansu reprezentacji na Mistrzostwa Świata. Spodziewam się spotkania podobnego do pierwszego pojedynku w play off Szwedów z Czechami. W meczu tym padły tylko 4 celne strzały na bramkę oraz aż 7 żółtych kartek w drugiej połowie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +898
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska - Szwecja

0:0 do przerwy @2,40 superbet

Polska dostała wolny los z powodu wojny na Ukrainie. Czesław Michniewicz postanowił rozegrać sparing ze Szkocją podczas którego kontuzji nabawił się Arkadiusz Milik. Napastnik Marsylii nie pomoże we wtorek w Chorzowie. Gotowy do gry ma być natomiast Kamil Glik i Krzysztof Piątek.

Szwecja w spotkaniu z Czechami nie zaimponowała. Długo nie potrafili oni stworzyć bramkowej sytuacji. Udało się to dopiero w 108 minucie. Piłkę do siatki wpakował Robin Quaison i to reprezentacja „Trzech Koron” triumfowała w tym starciu.

Jakiego spotkania się spodziewam? Zamkniętego. Obie reprezentacje nie będą chciały przesadnie się otwierać. Czesław Michniewicz wie, jak skończyła się ofensywna gra w meczu ze Szwecją podczas Mistrzostw Europy. Były trener Legii wie, jak ustawić zespół w spotkaniach z silnymi zespołami i niewątpliwie nie jest to gra ofensywna. W spotkaniu Szwecji z Czechami bramkę widzieliśmy dopiero w dogrywce. W Chorzowie liczę na geniusz na całe szczęście zdrowego Roberta Lewandowskiego i awans naszej reprezentacji. Wszystko, jednak powinno rozstrzygnąć się w drugiej połowie. Co ciekawe z ostatnich sześciu meczów Szwecji aż w pięciu do przerwy oglądaliśmy wynik 0:0. We wtorek na stadionie Śląskim nie powinno być inaczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1174
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Jacek Góralski i Kamil Glik otrzymają żółtą kartkę @8.39 Superbet

Finał baraży, kluczowe starcie zarówno dla reprezentacji Polski, jak i dla reprezentacji Szwecji. Jedynie jedna spośród ekip wystąpi na MŚ w Katarze. Jacek Góralski to typowy rzeźnik środka pola, znany jest z gry wślizgami i agresywnej gry. W tym sezonie w Lidze Konfederacji dla klubu w 4 meczach zdobył 3 żółte kartki. W reprezentacji również kartkuje, w meczu z Włochami dostał dwie żółte kartki, a cztery dni wcześniej został ukarany przez arbitra w meczu z Ukrainą. Kamil Glik to lider defensywy, który moim zdaniem również może zostać ukarany kartonikiem. Emocji będzie wiele, mecz u siebie, a stawka ogromna. W meczu Euro ze Szwecją również kończył mecz z żółtą kartką na koncie. Arbitrem spotkania będzie Daniele Orsato, czyli sędzia, który nie ma problemu pokazywać kartek, średnia 5.37 na mecz.
 
ranczo0123 453,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Polska - Szwecja
Typ powyżej 6,5 kartek etoto 2,85

Wtorkowe spotkanie to najważniejszy mecz w roku dla obu drużyn, tymbardziej że nie będzie rewanżu więc ekipom powinno zależeć na zwycięstwie. Reprezentacja Polski w meczach eliminacyjnych sporo kartkowała, Szwecja mniej ale w meczu z Czechami właśnie było 7 kartek. Mam nadzieję że wynik meczu będzie otwarty przez całe spotkanie co będzie sprzyjało ostrej grze, dodam jeszcze że sędzia będzie Pan Orsato, czyli Osoba która nie raz w tym sezonie wyciaglala mnóstwo kartek.
Daj znac jak ci buk rozliczyl ten zaklad. Wg mnie Zielinski tez dostal kartke wiec jest ich 7 a nie 6 jak wiekszosc bukow live pokazywala. Oficjalna strona tez podaje 7.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom