>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Baraże do Mistrzostw Świata w Katarze 2022 (Typy, dyskusja, informacje, komentarze)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2022-03-17 o 14.25.55.png

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x100 (1).png

Skład reprezentacji Szwecji na baraże:
  • Bramkarze: Robin Olsen, Andreas Linde, Kristoffer Nordfeldt
  • Obrońcy: Ludwig Augustinsson, Marcus Danielson, Filip Helander, Emil Krafth, Joakim Nilsson, Victor Nilsson Lindelof, Martin Olsson, Carl Starfelt, Daniel Sundgren
  • Pomocnicy: Victor Claesson, Albin Ekdal, Anthony Elanga, Emil Forsberg, Branimir Hrgota, Jesper Karlsson, Jesper Karlstroem, Dejan Kulusevski, Kristoffer Olsson, Robin Quaison, Mattias Svanberg
  • Napastnicy: Alexander Isak, Zlatan Ibrahimović
 
Ostatnio zmieniony przez ranczo0123:
adammj 273

adammj

Użytkownik
Jeszcze zakłady na kartki nie wystawione nigdzie ,ale widzę takiego tripelka w meczach Portugalia - Turcja , Szwecja - Czechy i Walia - Austria wszędzie +4.5 ŻK. Dość wyrównane pary ,trochę Portugalia mocniejsza się wydaje. Celowo pominąłem mecz Włochy - Macedonia ,bo tam awans gospodarzy oczywisty. W trzech wymienionych meczach powinno być walka ,bo stawka ogromna.

Nie mogę już edytować.
Walia - Austria +4.5 ŻK @1.85
Portugalia - Turcja +4.5 ŻK @1.70
Szwecja - Czechy +4.5 ŻK @2.10
AKO @6.60
Wszystkie kursy Superbet.
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska o awans do Mundialu zagra z reprezentacją Szwecji, która po dogrywce pokonała naszych południowych sąsiadów, czyli reprezentację Czech 1:0.

Do sensacji doszło w Palermo, gdzie Włosi przegrali z Macedonią Północną 0:1 i odpadli z walki o Mundial.

W pozostałych spotkaniach Walia pokonała Austrię 2:1, a Portugalia wygrała 3:1 z Turcją.

Pary finałowe:

Polska - Szwecja 29.03.2022
Portugalia - Macedonia Północna 29.03.2022
Walia - Szkocja/Ukraina (mecz prawdopodobnie w czerwcu ze względu na sytuację w Ukrainie)

Magical Snap - 2022.03.24 23.48 - 001.png
Kursy: Fortuna
 
N 347,4K

niewierny-janek

Użytkownik
Polska o awans do Mundialu zagra z reprezentacją Szwecji, która po dogrywce pokonała naszych południowych sąsiadów, czyli reprezentację Czech 1:0.

Do sensacji doszło w Palermo, gdzie Włosi przegrali z Macedonią Północną 0:1 i odpadli z walki o Mundial.

W pozostałych spotkaniach Walia pokonała Austrię 2:1, a Portugalia wygrała 3:1 z Turcją.

Pary finałowe:

Polska - Szwecja 29.03.2022
Portugalia - Macedonia Północna 29.03.2022
Walia - Szkocja/Ukraina (mecz prawdopodobnie w czerwcu ze względu na sytuację w Ukrainie)

Pokaż załącznik 17244
Kursy: Fortuna
Wojnę na Ukrainie...sytuacja to może być damsko-męska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
O co chodzi z tym Recą? Kto go lansje? Ewidentnie ma jakies plecy bo co chwila wymieniaja go jako kluczowego zawodnika a nie umie grac w pilke.

Moze ktos przesledzil powiazania bo ja nie mam czasu na bubków
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Polska - Szwecja
Szwecja @ 3.10
Szwecja awans @ 2.10
Szwecja i obie strzela gola @ 6.70

Fuksiarz / Fortuna

Czas na najważniejsze spotkanie w tym roku reprezentacji Polski. Sprawdzian, który powie czy zagramy na MŚ w Katarze czy jednak podobnie jak Włosi obejrzymy je w telewizji. Niestety przykro się to pisze, ale naszej reprezentacji nie daje większych szans na awans, stąd moje typy na Szwecję. Sporo zamieszania z trenerami, najpierw Brzęczek, który nie miał stylu, a miał wyniki. Zmiana trenera na siwego bajeranta, który tak naprawdę nie poprawił naszego stylu, a zaczęliśmy punktować nie co gorzej. Teraz Czesiu Michniewicz, który miał zaledwie kilka dni na zapoznanie się z tym co ma. Spotkanie z Szkocją było przedsmakiem tego co czeka nas w wtorek w spotkaniu z Szwecją. Szwedzi zagrają z nami ostro i twardo, musimy odpowiedzieć tym samym bo inaczej słabo to widzę. Michniewicz musi postawić na gości z charakterem, a u nas oprócz Góralskiego takich brak...
Tak naprawdę wszyscy liczą po raz kolejny na Lewandowskiego (jakiś drobny uraz?), który ma być wybawcą. Już nie raz historia pokazywała, że jeden zawodnik może odmienić losy meczu, lecz ja jestem zdania, że Lewy zostanie odizolowany od gry i tu będzie nasz problem, bowiem niema kto go zastąpić. Milik kontuzja, Piątek walczy do samego końca. Zostaje Buksa...
W obronie zapewne Reca, no bo kto inny?. Środek to Glik-Bednarek i Cash. W bramce zapewne zostaje Szczęsny bo nie wierze żeby Czesiu postawił tutaj na Skorupskiego. Moim zdaniem lewa strona to autostrada do naszej bramki. Ani Reca, ani Kun nie podołają temu wyzwaniu.
Szwecja do finału awansowała dopiero po dogrywce. Spotkanie z Czechami nie było najlepszym w ich wykonaniu, ale czego się było można spodziewać, skoro jest to jeden mecz i trzeba było mocno uważać. Na mecz z Polską wraca Ibra, który chce coś udowodnić. Obok niego są młodzi i bardzo dobrzy Isak czy Kulusevski. Szwecja potrafi z nami grać i pokazała to na ostatnich ME. Na dodatek ich styl jest twardy, a my z takimi zespołami nie potrafimy grać.
Moim zdaniem Szwecja to bierze. Czesio miał mało czasu na przygotowanie drużyny, a mecz z Szkocją nie pokazał niczego nad czym byśmy mogli się zachwycać. Ja zasiądę przed TV i spokojnie sobie obejrzę to spotkanie z paczką chipsów.
Serduchem jestem za POLSKĄ, ale niestety na dzień dzisiejszy jesteśmy słabsi, i oprócz ścian Kotła Czarownic niemamy żadnych atutów przed tym spotkaniem.

Czekam jeszcze na linię fauli, bo tu walki nie zabraknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +188
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz barażowy o awans do Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: Polska awansuje
Kurs: 1,86
Bukmacher: STS
Analiza:

Jestem zaskoczony kursami na to spotkanie. Spodziewałem się, że na nasz awans będzie coś ok. 1,60-1,65. Możliwe, że jednym z powodów jest pesymizm, bo w internecie ciągle się czyta jak to Szwedzi nas ograją, wiele osób pewnie stawia na Szwecję stąd kurs na Polskę idzie do góry. Ze Szkocją zagraliśmy fatalnie(nie zasłużyliśmy tam na remis), ale to był mecz towarzyski, więc na jego podstawie nie ma co wyciągać poważniejszych wniosków zwłaszcza, że graliśmy bez naszej największej gwiazdy, a wtedy nasza siła gry jest nieporównywalnie niższa niż z nim w składzie. Szwedzi też nie zachwycili, nie potrafili wygrać w regulaminowym czasie z Czechami. To, że musieli grać dogrywkę też działa na ich niekorzyść, bo jednak tak wyczerpujący mecz może być przez nich odczuwany w spotkaniu z naszą reprezentacją.
Ważną kwestią jest też motywacja. My będziemy zmotywowani podwójnie, bo przecież chcemy się zrewanżować Szwedom za ostatnie Euro. No i kolejna istotna kwestia- kibice. Nasi kibice są wspaniali, a biorąc pod uwagę wagę tego meczu, to doping dla naszych będzie niesamowity. Według mnie jesteśmy wyraźnym faworytem do awansu i ten awans wywalczymy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1290
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
5xharoldx5 5xharoldx5 - szanuję Cię, ale co to za argumenty? Motywacją? To Szwedzi nie będą odpowiednio zmotywowani? Wspaniali kibice?!

Szwecja jest zespołem lepszym, bardziej poukładanym i to, że jesteśmy stawiani w roli faworyta wg mnie mocno dziwi.
Kurs 3.4 na gości dla mnie mocne value. Jakie są argumenty po naszej stronie? Lewandowski i co dalej?
 
Otrzymane punkty reputacji: +472
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
5xharoldx5 5xharoldx5 - szanuję Cię, ale co to za argumenty? Motywacją? To Szwedzi nie będą odpowiednio zmotywowani? Wspaniali kibice?!

Szwecja jest zespołem lepszym, bardziej poukładanym i to, że jesteśmy stawiani w roli faworyta wg mnie mocno dziwi.
Kurs 3.4 na gości dla mnie mocne value. Jakie są argumenty po naszej stronie? Lewandowski i co dalej?
Oczywiście, że Szwedzi też będą odpowiednio zmotywowani, ale jednak oni wyeliminowali nas w fazie grupowej Euro, więc my oprócz chęci awansu na mundial mamy też ochotę na to, żeby się im zrewanżować. Na naszą reprezentację spadła wówczas duża fala krytyki, więc sportowa złość, chęć zemsty musi jeszcze siedzieć w ich głowach.

Miejsce rozegrania meczu jest istotne. Jeśli poziom reprezentacji jest w miarę zbliżony(a nie uważam, żebyśmy byli od nich gorsi), to faworytem jest gospodarz, a im wyższa stawka meczu tym własne boisko ma większe znaczenie, przynajmniej takie jest moje zdanie.

Jeśli widzisz mocne value na Szwecję, to zagraj. Według mnie należy sobie ufać, ufać swojej intuicji.

Co człowiek to opinia i jedni wierzą, że awansujemy, a drudzy nie wierzą. Chciałbym, żebyśmy awansowali i już nie chodzi o mój typ, ale dla mnie mundial bez naszej reprezentacji to będzie taka trochę stypa. Dla mnie MŚ to nie tylko turniej finałowy, ale też ta atmosfera tygodnie/miesiące przed turniejem, słuchanie wypowiedzi zawodników, ekspertów itp.

Wierzę, że w tym konkretnym przypadku nie zawalą i jakoś wywalczą ten awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1788
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Wiadomo, że zawsze fajnie się ogląda MS czy Euro jak grają nasi. Jak pompowany jest balonik do pierwszego meczu ;)
Pamiętam , jak było euro 2012 i dopóki nasi grali to było kolorowo a późnej po odpadnięciu była już stypa w kraju.
Ja bym chciał abyśmy awansowali, na pewno musimy wyjść możliwie najlepszym składem. Musimy być zmotywowani tak jak graliśmy z Hiszpania na euro. Liczę, że Lewy będzie zdrowy i zagra a jeśli ma być gorzej to niech chociaż od drugiej połowy zagra gdzie w 1 grajmy zachowawczo.
Boje się, że jak Szwedzi dostaną się do bramki pierwsi to już nie oddadzą wyniku. Mają dobry skład, dużo fajnych młodych zawodników z potencjałem. To może być dobre meczycho.
Serce za Polską a rozum, za dogrywka ;p
 
S 3,8K

siasia12

Użytkownik
Polska - Szwecja
Typ powyżej 6,5 kartek etoto 2,85

Wtorkowe spotkanie to najważniejszy mecz w roku dla obu drużyn, tymbardziej że nie będzie rewanżu więc ekipom powinno zależeć na zwycięstwie. Reprezentacja Polski w meczach eliminacyjnych sporo kartkowała, Szwecja mniej ale w meczu z Czechami właśnie było 7 kartek. Mam nadzieję że wynik meczu będzie otwarty przez całe spotkanie co będzie sprzyjało ostrej grze, dodam jeszcze że sędzia będzie Pan Orsato, czyli Osoba która nie raz w tym sezonie wyciaglala mnóstwo kartek.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Choć nie jestem wielkim kibicem reprezentacji Polski to naszych nie skreślam. Uważam że mecz może pójść w każdą stronę dlatego obstawianie końcowego rozstrzygnięcia to jak wróżenie z fusów.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
A co tu analizować, nie mamy wybitnego trenera, Czesiu sobie w Legii nie poradził, w kadrze jest święta krowa Krychowiak, którego w ostatnich latach powołuje każdy trener, nie wiem co jest powodem, może to że w każdym meczu łapie kartki, i jest szybki jak Usain Bolt, to samo można powiedzieć o drewnianym Recy, który, nic wielkiego nie pokazuje, tak samo "niby" podpora obrony dziadek Glik, który gra na drugim szczeblu rozgrywek Italii, problem z napastnikami, chyba każdy zmaga się z jakimiś drobnymi lub wiekszymy urazami, Szwedzi nas zweryfikowali na Euro, a od tamtego czasu wiele się w kadrze Szwedzkiej nie zmieniło, nadal mają nietuzinkowych graczy, Isak, Forsberg czy Kulusevski będą wjeżdzać w naszą obronę jak w masło, zgadzam się w stu procentach z Ibisem, Kocioł Czarownic nam meczu nie wygra, mecz wygrywa się na boisku nie na trybunach, poza tym nasza kadra nie ma stylu, za Nawałki jakoś to wygladało, teraz to wogóle nie wygląda...
 
Otrzymane punkty reputacji: +797
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Polska - Szwecja
Kursy z SuperBet
Remis 3.00
Under 2 1.92
Podwójną szansa/liczba bramek 1X/-2.5 1.95
Wynik/Liczba bramek Remis/-2.5 3.20
Dokładny wynik 0:0 7.00

Co tu dużo pisać.
Polska kadra od dawna jest przeciętna na tle rywali i pod Sousa udawalo się kilka razy wygrać po grze przypominającej 4 ligę kujawsko pomorska, niż europejskie salony.
Jak pisał wyżej Ibis, nie możemy polegać na Lewym, bo już widzieliśmy scenariusze w których czy to w Bayernie czy w reprezentacji, rywale skutecznie go gasili i chlop sobie nie pogral. A gdy wycofa się do rozegrania, nie będzie nikogo kto mógłby wykończyć akcję przy kontuzji odrodzonego w Marsylii Milika, czy bedacego w dobrej dyspozycji Piątka, o którego występ nadal musimy się martwić, zostaje Buksa, a on pokazał się kilka razy z dobrej strony w kadrze. Ratunkiem mógłby być Karol Świderski Ale podobno jest kontuzjowany 🤯 Środek pola bez wykluczonego za kartki Klicha. Wahadła to solidny Cash i druga strona którą będzie zagadka, możemy się spodziewać najgorszego. Glik I Bednarek zamelduja się w środku obrony I to jedna z pewniejszych formacji obok Szczęsnego i Lewego.
Michniewicz zapewne nie zdążył wdrożyć swojej ideologii, więc spodziewam się zachowawczej gry z naszej strony.
Szwedzi w ostatnim meczu nie zachwycili, dopiero w dogrywce zdobyli bramkę. Przybrało taktykę popularną w meczach o tak wysoka stawkę. W tym meczu będzie podobnie. Nikt nie będzie chcual podjąć ryzyka i wydaje się mi, że zobaczymy remis, bardzo prawdopodobne bezbramkowy i rozstrzygnięcie nastąpi w doliczonych 30 minutach.
Kibicujemy Polsce ale pewnie wyjdzie jak zawsze:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +233
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: Polska over 2.5 kartek
Kurs: 1.95
Bukmacher: ETOTO

Analiza:
No to mamy final barazy czyli najwazniejszy mecz eliminacji do mundialu. Polacy sporo kartek zawsze lapia bo mamy problemy w obronie albo jestesmy spoznieni i trzeba sie uciekac do faulu. Tutaj przepros nie bedzie bo sedzia meczu bedzie Daniele Orsato super overowiec kartkowy. Jest kilku energetycznych zawodnikow po naszej stronie jak chocby Krychowiak, ktory jest wiecznie spozniony i praktycznie w kazdym meczu lapie zoltko. Ogolnej linii nie gram bo nie mam zaufania do Szwedow w kwestii kartek ale na naszych sobie pogram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +714
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
A co tu analizować, nie mamy wybitnego trenera, Czesiu sobie w Legii nie poradził, w kadrze jest święta krowa Krychowiak, którego w ostatnich latach powołuje każdy trener, nie wiem co jest powodem, może to że w każdym meczu łapie kartki, i jest szybki jak Usain Bolt, to samo można powiedzieć o drewnianym Recy, który, nic wielkiego nie pokazuje, tak samo "niby" podpora obrony dziadek Glik, który gra na drugim szczeblu rozgrywek Italii, problem z napastnikami, chyba każdy zmaga się z jakimiś drobnymi lub wiekszymy urazami, Szwedzi nas zweryfikowali na Euro, a od tamtego czasu wiele się w kadrze Szwedzkiej nie zmieniło, nadal mają nietuzinkowych graczy, Isak, Forsberg czy Kulusevski będą wjeżdzać w naszą obronę jak w masło, zgadzam się w stu procentach z Ibisem, Kocioł Czarownic nam meczu nie wygra, mecz wygrywa się na boisku nie na trybunach, poza tym nasza kadra nie ma stylu, za Nawałki jakoś to wygladało, teraz to wogóle nie wygląda...
Co by nam dał teraz wybitny trener na jeden mecz, bo nie rozumiem tej aluzji, myślisz że Guardiola by ustawił naszych lepiej na ten jeden mecz? Krychowiak jest drewniany, ale jak się zastanawiasz nad alternatywą to mamy Góralskiego, który mecz mógłby skończyć w 12minucie jakby był za mocno zmotywowany. Reca nie będzie grał bo pokazał że się nie nadaje. Wymienieni przez Ciebie nietuzinkowi gracze to to Isak pilkarz Sociedad w tym seozonie na 24 mecze 4 bramki, niechciany w Juve Klusevski, który owszem zagrał kilka meczy w tot niezle ale taki gracz nie bierze meczu na swoje barki.
Takie opinie mnie śmieszą bo są bardzo nakierunkowane przez polskich ekspertów, którzy wysyłają reprezentację Szwecji na piedestał.
To będzie siermiężny mecz, dużo fauli, ale niekoniecznie dużo kartek ze względu na sędziego który na dużo będzie pozwalał.
Myślę że obie drużyny bardz spokojnie wejdą w mecz i do przerwy będzie remis @1.94
 
Otrzymane punkty reputacji: +713
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska - Szwecja 2:0
awans Polska, @1,86 Betfan
remis, @3,13 Fortuna


Jeden mecz od Mundialu, serce mówi jedno, rozum stopuje emocje. Jednak mam przeczucie, że będzie dobrze i zameldujemy się na Mistrzostwach, wszyscy sugerują się sparingiem ze Szkocją, ja jednak bym nie przywiązywał do tego zbytniej uwagi, raz, ze graliśmy bez Roberta, a to pewnie z 60% jakości całej kadry, po drugie Czesław Michniewicz jest super taktykiem i na mecz ze Szwecją ma pewnie przygotowany jakiś nietuzinkowy wariant taktyczny, po trzecie klimat w Kotle Czarownic, liczę, ze atmosfera poniesie naszych do awansu, nie liczę na piękne widowisko, a raczej w bólach i po ostrej walce wywalczony awans, Szwedzi może są w teorii lepsi, ale bez przesady, czuję, że do wyłonienia nie starczy 90 minut, a należy pamiętać, że Szwecja ma w nogach dogrywkę w meczu z Czechami i to może wpłynąć na naszą przewagę, jeżeli doszłoby do dodatkowych 30 minut grania. Na 9 spotkań ze Szwecją 8 przegraliśmy, jedyne zwycięstwo w 1974, więc historia odległa, liczę na pierwszy podział punktów w historii wspólnych pojedynków oraz na nasz awans czy to w dogrywce czy w karnych. To jest jeden mecz, kilka dni temu Włochów też wszyscy byli pewni, a Mundial zobaczą w TV.
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 782,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Polska - Szwecja
Typ: Polska over 15,5 fauli @ 2.00 Betfan


Analiza:
Można grać kartki i faule. Ja biorę faule bo z kartkami różnie bywa. Polska natomiast fauli co mecz dużo nabija. Przedstawie kilka ostatnich meczy wraz z ilością fauli:
Z Szkocją - 18
Z Węgrami - 17
Z Andorą - 17
Z Albanią - 24
Z San Marino - 8
Z Anglią - 16
Z San Marino - 12
Z Albanią - 25
Odrzucając tylko spotkania z San Marino to we wszystkich meczach Polacy faulowali przynajmniej 16 razy. Jeżeli Polska w meczu towarzyskim robi 18 fauli, to w meczu o awans na mundial powinna bez problemu pokryć przedstawioną linie. Polacy często się podpalają i głupio faulują. Mecz bardzo ważny, więc liczę, że będzie bardzo ostro na boisku. Do gry kartki, ale ja proponuje over 15,5 fauli na Betfan. Jak ktoś znajdzie jeszcze gdzieś ofertę na faule to czekam na info. Ewinner over 14,5 fauli @ 1.80.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +289
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom