>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Baraże do Mistrzostw Świata w Katarze 2022 (Typy, dyskusja, informacje, komentarze)

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
A co tu analizować, nie mamy wybitnego trenera, Czesiu sobie w Legii nie poradził, w kadrze jest święta krowa Krychowiak, którego w ostatnich latach powołuje każdy trener, nie wiem co jest powodem, może to że w każdym meczu łapie kartki, i jest szybki jak Usain Bolt, to samo można powiedzieć o drewnianym Recy, który, nic wielkiego nie pokazuje, tak samo "niby" podpora obrony dziadek Glik, który gra na drugim szczeblu rozgrywek Italii, problem z napastnikami, chyba każdy zmaga się z jakimiś drobnymi lub wiekszymy urazami, Szwedzi nas zweryfikowali na Euro, a od tamtego czasu wiele się w kadrze Szwedzkiej nie zmieniło, nadal mają nietuzinkowych graczy, Isak, Forsberg czy Kulusevski będą wjeżdzać w naszą obronę jak w masło, zgadzam się w stu procentach z Ibisem, Kocioł Czarownic nam meczu nie wygra, mecz wygrywa się na boisku nie na trybunach, poza tym nasza kadra nie ma stylu, za Nawałki jakoś to wygladało, teraz to wogóle nie wygląda...
Muszę się ugryźć w język, ale mamy awans i to jest najwazniejsze, Może pierwsza połowa nie była najlepsza, ale drugą zagraliśmy kapitalnie, gdyby nie bramkarz Szwedów Olsen wynik mógł być jeszcze wiekszy, brawo dla chłopaków że dali rade, duża zasługa Szczęsnego że nie straciliśmy żadnej bramki, ale każdy z chłopaków dał z siebie wszystko, Glik może nie zagrał wybitnego spotkania, miał troche kilka niepewnych interwencji, ale prawie całe spotkanie grał z kontuzją, Można też mieć zarzuty do Bielika, bo po jednej z akcji kiedy stracił piłkę mogła paść bramka, ale takich pomyłek na szczęście nie było wiele, Chyba największy plus jednak dla Szymańskiego, ten chłopak był wszędzie, biegał po całym boisku, dośrodkowywał, walczył o każdą piłkę, dobrze że Czesiek go powołał, i chwała Michniewiczowi, awans na mudial Katar 2022 jest misja wykonana!
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
mmatips 2,6K

mmatips

Użytkownik
Czesiu sobie w Legii doskonale poradził ale jak ma się za prezesa kretyna nie znającego się na piłce i otaczającego się pseudo doradcami którzy doją z niego hajs to skończyło się jak się skończyło . Ciężko prowadzić zespół w którym są piłkarze o których dowiadujesz się z prasy albo tacy których by nie było w Legii gdyby Czesiek mógł o tym decydować . Ja osobiście wierzyłem w Czeska jako selekcjonera i mowilem ze będzie to lepszy wybór niż jakiś Szewczenko czy inny wynalazek Cannavaro… brali by tylko hajs a Szewczenko byłby teraz myślami na Ukrainie a nie w barażach :) Czesiek pokazał już z młodzieżówką ze nadaje się do pracy jako selekcjoner . Już zrobił więcej niż mógł - takie moje zdanie . Mam nadzieje ze odmieni naszą tradycje z mistrzostw świata i zagramy tam więcej niż 3 mecze :) w piątek losowanie . Znając nasze szczęście dostaniemy pewnie Katar Kanadę i jakąś średnią europejska drużynę ;)
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Mam osobiście nadzieję, że Czesiek ustawi naszą kadrę właśnie żeby grała tak jak wczoraj że Szwedami. Fajnie się to oglądało, chciałbym aby nasi w końcu coś na MS pokazali. Samo wyjście a grupy wiadomo, że będzie sukcesem ale dobrym losowaniem bym nie pogardził.
Samego Kataru bym nie chciał chyba trafic bo nie wiadomo jak sędziowie będą grać ;)
Ghana mogłaby być dobra jako rywal, Meksyk bym chętnie zobaczył i w sumie może Francuzow. Byłby pewnie słaby wynik ale byle by nie grać z nimi pierwszego meczu heh
 
mmatips 2,6K

mmatips

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Zachowajmy też umiar w tym celebrowaniu. Szwedzi wczoraj nie byli raczej w najlepszej formie . To trzeba tez się zastanowić czy to my zagraliśmy tak dobrze czy Szwedzi tak słabo . Poczekajmy na kolejne mecze . Wtedy będziemy mogli powiedzieć coś więcej . Wygranych się nie sądzi ale zachowajmy spokój ;)
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Mam osobiście nadzieję, że Czesiek ustawi naszą kadrę właśnie żeby grała tak jak wczoraj że Szwedami. Fajnie się to oglądało, chciałbym aby nasi w końcu coś na MS pokazali. Samo wyjście a grupy wiadomo, że będzie sukcesem ale dobrym losowaniem bym nie pogardził.
Samego Kataru bym nie chciał chyba trafic bo nie wiadomo jak sędziowie będą grać ;)
Ghana mogłaby być dobra jako rywal, Meksyk bym chętnie zobaczył i w sumie może Francuzow. Byłby pewnie słaby wynik ale byle by nie grać z nimi pierwszego meczu heh
Kogo byś wolał zamiast Kataru z pierwszego koszyka? Brazylię, Francję, Hiszpanię? Przecież Katar to jedyna drużyna w tym towarzystwie z którą mielibyśmy jakiekolwiek szanse.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
z pierwszego koszyka chciałbym jeżeli nie Katar to Portugalię

drugi koszyk na pewno nie Niemcy Holandię czy Urugwaj nie wiem jak gra Meksyk teraz

czwarty koszyk wybrałbym nie patrząc na poziom drużyny i tutaj Kostaryka lub Ekwador

1.Portugalia
2.
3.Polska
4.Kostaryka/Ekwador
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Podobno FIFA rozważa rozszerzenie liczebności zespołów narodowych biorących udział w Mistrzostwach Świata z 23 do 26 zawodników.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
z pierwszego koszyka chciałbym jeżeli nie Katar to Portugalię

drugi koszyk na pewno nie Niemcy Holandię czy Urugwaj nie wiem jak gra Meksyk teraz

czwarty koszyk wybrałbym nie patrząc na poziom drużyny i tutaj Kostaryka lub Ekwador

1.Portugalia
2.
3.Polska
4.Kostaryka/Ekwador
Gdybyśmy trafili taka grupę to w poniedziałek w gazetach nie przeczytał byś na kogo trafiliśmy tylko z kim prawdopodobnie zagramy w 1/8 finału
 
mmatips 2,6K

mmatips

Użytkownik
Jak bym nie chciał tylko jednego przeciwnika na mistrzostwach jeśli awansuje z baraży .
Nie chciał bym Ukrainy bo im wszystko oddajemy za darmo ;) być może punkty w meczu tez :)

A tak na serio to : Katar ,USA , Polska , ktoś z barażu ZEA/Australia/Peru
 
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Jak bym nie chciał tylko jednego przeciwnika na mistrzostwach jeśli awansuje z baraży .
Nie chciał bym Ukrainy bo im wszystko oddajemy za darmo ;) być może punkty w meczu tez :)

A tak na serio to : Katar ,USA , Polska , ktoś z barażu ZEA/Australia/Peru
I po co tak... ?

Z hukiem pęknie napompowany balonik.

Prawda jest taka, że nam nie leży żaden egzotyczny rywal. Wszyscy pamiętają co się działo w meczach z Ekwadorem, Koreą Pd. Japonią, Kolumbią czy Senegalem. Nie gramy z takimi rywalami na co dzień, więc jest nam ciężko. Pozostałe europejskie reprezentacje są albo poza zasięgiem, albo na zbliżonym poziomie tylko z racji na nasz mało dominujący styl gry nie będziemy faworytem.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Jak bym nie chciał tylko jednego przeciwnika na mistrzostwach jeśli awansuje z baraży .
Nie chciał bym Ukrainy bo im wszystko oddajemy za darmo ;) być może punkty w meczu tez :)

A tak na serio to : Katar ,USA , Polska , ktoś z barażu ZEA/Australia/Peru
Akurat taka opcja nie wchodzi w grę. W jednej grupie nie mogą być dwie reprezentacje z tego samego kontynentu (oczywiście pomijając Europę)

Ja mimo wszystko liczę na trudnych rywali bo ostatni Mundial pokazał ile warte jest szczęście w losowaniu.
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
tak naprawdę , te dywagację są po to by byłą klikalność ,twitter żył kto z kim co i jak :D , jak dobrze pamiętam to my meczu na Mundialu od x lat nie wygraliśmy , ja pamiętam tylko zwycięstwo z Koreą w 2002, o Japoni i żenadzie nie wspomnę, to że mamy Lewego to nic nie znaczy, bo co będzie w listopadzie nikt nie wie, mimo tego że mocno kibicuję, to na upragniony awans z grupy nie liczę, bo ktoś pomyśli ze jesteśmy potega. Nas ratuje tylko to że może Czesiu ich w grupie poukłada , że wyjdziemy z grupy. Pzpn zadowolony hajs sie zgadza piłkarze też, wartość wzrasta , a to ze ktoś z ameryki płd nam dokopie albo z czarnego ladu to nie ma znaczenia :)
 
mmatips 2,6K

mmatips

Użytkownik
I po co tak... ?

Z hukiem pęknie napompowany balonik.

Prawda jest taka, że nam nie leży żaden egzotyczny rywal. Wszyscy pamiętają co się działo w meczach z Ekwadorem, Koreą Pd. Japonią, Kolumbią czy Senegalem. Nie gramy z takimi rywalami na co dzień, więc jest nam ciężko. Pozostałe europejskie reprezentacje są albo poza zasięgiem, albo na zbliżonym poziomie tylko z racji na nasz mało dominujący styl gry nie będziemy faworytem.
Szwecja też nam nigdy nie leżała a jednak sie udało . Przeciwnicy których wskazałem są jednymi z najsłabszych
Post automatycznie złączony:

Akurat taka opcja nie wchodzi w grę. W jednej grupie nie mogą być dwie reprezentacje z tego samego kontynentu (oczywiście pomijając Europę)

Ja mimo wszystko liczę na trudnych rywali bo ostatni Mundial pokazał ile warte jest szczęście w losowaniu.
Przy awansie Peru ta opcja wchodzi w grę :) raczej Peru powinno awansować . Daje im największe szanse z podanej trójki
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
"nie lezy nam rywal egzotyczny". Co to za durny argumenty XDD. Katar jest 10 półek niżej od reszty rywali z pierwszego koszyka, a nawet jednym z najgorszych na całych MŚ. Jeżeli ktoś mi powie że lepiej trafić na innego rywala to jest zabawny. O tym czy ktoś nam leży czy nie to możemy mówić jak porównujemy np Hiszpanię i Anglię, albo zespoły gdzie różnica poziomu jest mała. Oprócz Kataru to moim zdaniem wybrałbym raczej albo Argentynę albo Portugalię.
Grupa marzeń: Katar , USA , Polska, Ghana
Grupa Śmierci : Brazylia , Niemcy , Polska , Walia/Szkocja/Ukraina
 
mmatips 2,6K

mmatips

Użytkownik
"nie lezy nam rywal egzotyczny". Co to za durny argumenty XDD. Katar jest 10 półek niżej od reszty rywali z pierwszego koszyka, a nawet jednym z najgorszych na całych MŚ. Jeżeli ktoś mi powie że lepiej trafić na innego rywala to jest zabawny. O tym czy ktoś nam leży czy nie to możemy mówić jak porównujemy np Hiszpanię i Anglię, albo zespoły gdzie różnica poziomu jest mała. Oprócz Kataru to moim zdaniem wybrałbym raczej albo Argentynę albo Portugalię.
Grupa marzeń: Katar , USA , Polska, Ghana
Grupa Śmierci : Brazylia , Niemcy , Polska , Walia/Szkocja/Ukraina
Grupa śmierci : nie ma opcji żeby w jednej grupie było 3 ekipy z Europy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom