>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BANK... Jaki wybrać? Pytania, sugestie

pele69 3

pele69

Użytkownik
Moze w tym temacie ktos mi odpowie. w piatek zleciłem wyplate z Expekta na moja karte kredytową. Dzis wtorek a pieniedzy nie widac. expekt w sobote napisal ze zakcptowal wyplate i ja zlecil..Tyle sie czeka czy moze cos nie tak sie dzieje??
 
kornel87 0

kornel87

Użytkownik
Witam tak przeglądam temat i polecam eKonto Student, konto jest dla uczniów,studentów powyżej roku 18
O to plusy:
* prowadzenie konta 0zł
* przelewy online przez internet do banków Ing Bank śląski oraz innych 0zł
*wydanie karty 0zł
*miesięczna opłata za kartę 2zł, chyba, że w ciągu miesiąca na koncie będzie wpłata na konto w wysokości 100zł wtedy za kartę płacisz 0zł
*założenie konta w oddziale banku trwa naprawdę szybko, wystarczy tylko dowód i ok 10min i masz swój własny numer konta, oraz numer użytkownika do aktywacji konta(więcej się dowiesz od osoby w okienku, wszystko fajnie wytłumaczy + da książeczkę co i jak po kolei zrobić aby aktywować konto ) zupełnie za darmo
*wyciągi korespondencyjne na adres domowy raz w miesiącu 0zł
*stałe zlecenia płatnicze w oddziale banku jak i poprzez IngBankOnline(czyli co miesiąc np. dana kwota jest przelewana na dane konto, czyli np. opłata za internet, Tv itp) 0zł
*Wpłat własna w oddziale banku na swoje konto 5 razy w miesiącu 0zł
Czas oczekiwania na kartę to ok. do 7dni.
Obsługa w banku naprawdę miła, zawsze można przyjść i zapytać jak się czegoś nie wie. Od siebie polecam ten bank. Super system Online, poprzez który bardzo szybko można robić przelewy, doładowywać konto itp.
Pozdrawiam
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
eKarta zrobisz wszedzie przelew nawet i normalna karta do bankomatu (mowie tutaj o koncie w mBank&#39;u &quot;eKonto&quot;) wiec nie powinno byc problemu ????
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Może mi ktoś doradzić w wyborze banku?? Jestem pełnoletni, konto wiadomo potrzebne do poksa i bukmacherki. W jakim banku najkorzystniej jest je założyć?? Ile trwa weryfikacja takiego konta?? Jaka jest opłata za jego prowadzenie/ przelewy itp oraz karte. Czy ma placówki naziemne??
dzięki za pomoc
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
Kazdy Tobie poleci cos innego, ja ze swojej strony polecam mBank &quot;eKonto&quot;.
Za prowadzenie (utrzymywanie) konta nic sie nie placi
przelewy mBank - mBank DARMOWE,
przelewy mBank - inny bank 0,50zl
brak miesiecznego wymaganego dochodu na koncie
karta do konta banokowego DARMOWA
bankomaty w ktorych wyplacisz BEZPROWIZYJNIE to :
euronet, bz wbk, Cash4You
wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na http://www.mbank.pl
POLECAM mBank. ✅ :spokodfhgfh:
 
zany 0

zany

Użytkownik
A ja sie zastanawiam nad założeniem konta w Banku Zachodnim WBK &quot;Konto&lt;30&quot;
I mam teraz kilka standardowych pytań odnośnie tego czy że jeżeli za prowadzenie konta sie płaci 0 zł bo powiedzmy mam te 20 kilka lat to ile będę płacił jak skończę te 30 lat? I jak z tymi innymi opłatami po skończeniu tych 30 lat??
Czy trzeba coś co miesiąc wpłacać na konto teraz i powiedzmy po tych 30 latach?
Ile sie płaci za posiadania karty, za wpłaty i wypłaty?
I czy wogule polecacie mi te konto jeżeli chodzi i to co związane z bukmacherką, bo mi doradzają ale w sumie ani jeden z nich nie zajmuje się bukmacherką.
I czy konto te daje taka mozliwośc że np dostajesz sms że własnie twoj kasa przyszła na konto albo wyszła i jakie jest saldo?

I jak wogule oceniacie te konto?
 
matiks2 0

matiks2

Użytkownik
otóż konto &lt;30:
- przelewy zewnętrzne na obcy rachunek 0,50gr
- za pierwsze 2 lata karta za darmo jeśli zapłacisz nią 3 razy, kolejne dwa lata płatne 25zł, wypłaty darmowe tylko w bankomatach bzwbk
- brak minimalnych wpłat
- po ukończeniu 30 lat konto przekształcane w płatne konto 24
-żeby wiedzieć czy kasa dotarła na konto wykupujesz sobie alerty
Ogólnie mam tu konto i w mbanku i nie narzekam. bo czasem lepiej jest mi pójść do banku i pogadać z człowiekiem a nie czekać na mLini. a co do buków to bez problemu poleciał mi transferek kasy karta na sportingbet
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Odpowiem Ci na twoje pytania:
1) Po ukończeniu 30 roku życia dochodzi do zmiany rodzaju konta z konta &quot;konto&lt;30&quot; na prawdopodobnie &quot;konto24&quot;. Tak jest w każdym banku, gdy mamy do czynienia ze &quot;studenckimi&quot; kontami. Wówczas opłaty są takie jak w taryfie danego rodzaju konta.
2) Nic nie musisz wpłacać. Warto zapoznać się z umową zawartą z bankiem. Często jest adnotacja, że bank może rozwiązać umowę z klientem, który np. przez okres 4 miesięcy nie dokonuje żadnych operacji na koncie.
3) Za wypłaty i wpłaty, czyli przelewy płacisz 50 groszy. Za prowadzenie konta nic nie płacisz. Co do posiadania karty to nie znalazłem jasnej informacji. Podobno jeżeli w ciągu 3 miesięcy dokonasz trzy razy transakcji tą kartą to nic nie płacisz, a tak to do 15zł.
4) Nie wiem jak karty z WBK współpracują i działają z bukmacherami, gdyż w tym banku nie posiadam konta. Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, do czego ma Ci służyć to konto? Jest to jedyne twoje konto i będziesz z niego na codzień korzystał czy tylko do wpłat bukmacherskich? Jednym z najważniejszych czynników jak dla mnie to ilość bankomatów w swoim regionie i ogólnie w Polsce, niskie ceny utrzymania, dobre bezpieczeństwo, wysoki poziom usług, renoma itp. Pod tym względem INTELIGO jest na miejscu pierwszym jak dla mnie i przez 2 lata jestem zadowolonym klientem tego konta. W ostatnim czasie zaczęło mi zależeć na dużym oprocentowaniu i założyłem dodatkowe konto w ING. Muszę przyznać że bardzo atrakcyjne mają warunki, zwłaszcza jeżeli chodzi o otwarte konto oszczędnościowe (w sumie BZ WBK również ma atrakcyjne OKO).
5) Tak, ten bank podobnie jak ING czy inteligo ma usługę SMS.
6) Oceniam to konto na 4 z plusem. Osobiście raczej bym w tym banku nie założył konta.
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
Jesli chodzi o placenie karta przez karte WBK to jest to mozliwe jesli dostaniesz limitowana nakladem czarna karte &lt;30. Nie wiem czy jeszcze wydaja te karty, jak ja zakladalem konto to akurat do placowki te konspekty tej promocji dotarly i dostalem jako jeden z pierwszych.
Karta taka mozesz placic u bukow.
Jesli chodzi o konto - zalezy czy chesz placic przez internet. Jesli tak to WBK&lt;30
- karta za darmo
- konto za darmo
- przelewy bodajze 0,5 PLN
Jesli nie chcesz placic to wiadomo ze mBank
- wszystko za darmo oprocz karty do placenia w necie - 25 PLN / rok
- karta debetowa ZA DARMO na zawsze [ nie tam np na 1 rok albo 2 ]

Jesli masz powyzej 30 lat a chcesz placic w necie to Inteligo

- karta ktora mozna placic w necie - 0,99 PLN / miesiac
pozdr :spokodfhgfh:
 
K 0

kris7777

Użytkownik
Witam, nie znam sie zbyt dobrze na platnosciach online wiec pytam.

Chodzi o eKonto w mbanku. Czy da sie wyplacic kase z dowolnego bankomatu? Wiem że są takie bankomaty ktore nie pobieraja prowizji, a co z resztą?

Pozdro
 
K 0

kris7777

Użytkownik
ok, a jakbym chcial zlikwidowac eKonto to duzo jest formalnosci?

Aha...kartę dostaje od nich od razu jak podpisze umowe?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
jak z innego bankomatu to jest 5zl prowizji ( przynajmniej ja tak zawsze mialem)
a po co likwidowac konto? przeciez moze sobie byc bez kasy na nim :p
 
K 0

klausahan

Użytkownik
co do kont w mBanku.

1) jesli nie jestem pelnoletni nie ma szans aby zalozyc eKonto? pozostaje tylko izzyKonto ?

2)
a)przy eKoncie jaka karte otrzymam? ta ze moge szybko doladowac konto u bukow czy ta druga? jaki jest jej koszt?
b)przy izzyKoncie jaka karte otrzymam? ta ze moge szybko doladowac konto u bukow czy ta druga? jaki jest jej koszt?

3) Ile czasu trwa (po zlozeniu wniosku w internecie) zaakutalnienie konta?
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Aha...kartę dostaje od nich od razu jak podpisze umowe?
po podpisaniu umowy kurier zabiera jedną kopie i przekazuje im z powrotem, a od tej chwili karta przyjdzie ci /o ile zaznaczyłeś we wniosku że chcesz ją dostać/ po tygodniu, może dwóch.:spokodfhgfh:
oczywiści to dotyczy mBanku - żeby ktoś nie pomylił:jezora:
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
chce założyć konto i wpłacić na nie pieniądze, mowa tutaj o pokaźnej sumie, ale nie wiem który bank wybrać:
*ma to być konto walutowe $$$
*mieć możliwość bezproblemowej wpłaty nawet kilkudziesięciu tys
*hasła najlepiej żeby przychodziły sms,
Co polecacie??
 
Do góry Bottom