>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

BANK... Jaki wybrać? Pytania, sugestie

pele69 3

pele69

Użytkownik
Moze w tym temacie ktos mi odpowie. w piatek zleciłem wyplate z Expekta na moja karte kredytową. Dzis wtorek a pieniedzy nie widac. expekt w sobote napisal ze zakcptowal wyplate i ja zlecil..Tyle sie czeka czy moze cos nie tak sie dzieje??
 
kornel87 0

kornel87

Użytkownik
Witam tak przeglądam temat i polecam eKonto Student, konto jest dla uczniów,studentów powyżej roku 18
O to plusy:
* prowadzenie konta 0zł
* przelewy online przez internet do banków Ing Bank śląski oraz innych 0zł
*wydanie karty 0zł
*miesięczna opłata za kartę 2zł, chyba, że w ciągu miesiąca na koncie będzie wpłata na konto w wysokości 100zł wtedy za kartę płacisz 0zł
*założenie konta w oddziale banku trwa naprawdę szybko, wystarczy tylko dowód i ok 10min i masz swój własny numer konta, oraz numer użytkownika do aktywacji konta(więcej się dowiesz od osoby w okienku, wszystko fajnie wytłumaczy + da książeczkę co i jak po kolei zrobić aby aktywować konto ) zupełnie za darmo
*wyciągi korespondencyjne na adres domowy raz w miesiącu 0zł
*stałe zlecenia płatnicze w oddziale banku jak i poprzez IngBankOnline(czyli co miesiąc np. dana kwota jest przelewana na dane konto, czyli np. opłata za internet, Tv itp) 0zł
*Wpłat własna w oddziale banku na swoje konto 5 razy w miesiącu 0zł
Czas oczekiwania na kartę to ok. do 7dni.
Obsługa w banku naprawdę miła, zawsze można przyjść i zapytać jak się czegoś nie wie. Od siebie polecam ten bank. Super system Online, poprzez który bardzo szybko można robić przelewy, doładowywać konto itp.
Pozdrawiam
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
eKarta zrobisz wszedzie przelew nawet i normalna karta do bankomatu (mowie tutaj o koncie w mBank&#39;u &quot;eKonto&quot;) wiec nie powinno byc problemu ????
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Może mi ktoś doradzić w wyborze banku?? Jestem pełnoletni, konto wiadomo potrzebne do poksa i bukmacherki. W jakim banku najkorzystniej jest je założyć?? Ile trwa weryfikacja takiego konta?? Jaka jest opłata za jego prowadzenie/ przelewy itp oraz karte. Czy ma placówki naziemne??
dzięki za pomoc
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
Kazdy Tobie poleci cos innego, ja ze swojej strony polecam mBank &quot;eKonto&quot;.
Za prowadzenie (utrzymywanie) konta nic sie nie placi
przelewy mBank - mBank DARMOWE,
przelewy mBank - inny bank 0,50zl
brak miesiecznego wymaganego dochodu na koncie
karta do konta banokowego DARMOWA
bankomaty w ktorych wyplacisz BEZPROWIZYJNIE to :
euronet, bz wbk, Cash4You
wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na http://www.mbank.pl
POLECAM mBank. ✅ :spokodfhgfh:
 
zany 0

zany

Użytkownik
A ja sie zastanawiam nad założeniem konta w Banku Zachodnim WBK &quot;Konto&lt;30&quot;
I mam teraz kilka standardowych pytań odnośnie tego czy że jeżeli za prowadzenie konta sie płaci 0 zł bo powiedzmy mam te 20 kilka lat to ile będę płacił jak skończę te 30 lat? I jak z tymi innymi opłatami po skończeniu tych 30 lat??
Czy trzeba coś co miesiąc wpłacać na konto teraz i powiedzmy po tych 30 latach?
Ile sie płaci za posiadania karty, za wpłaty i wypłaty?
I czy wogule polecacie mi te konto jeżeli chodzi i to co związane z bukmacherką, bo mi doradzają ale w sumie ani jeden z nich nie zajmuje się bukmacherką.
I czy konto te daje taka mozliwośc że np dostajesz sms że własnie twoj kasa przyszła na konto albo wyszła i jakie jest saldo?

I jak wogule oceniacie te konto?
 
matiks2 0

matiks2

Użytkownik
otóż konto &lt;30:
- przelewy zewnętrzne na obcy rachunek 0,50gr
- za pierwsze 2 lata karta za darmo jeśli zapłacisz nią 3 razy, kolejne dwa lata płatne 25zł, wypłaty darmowe tylko w bankomatach bzwbk
- brak minimalnych wpłat
- po ukończeniu 30 lat konto przekształcane w płatne konto 24
-żeby wiedzieć czy kasa dotarła na konto wykupujesz sobie alerty
Ogólnie mam tu konto i w mbanku i nie narzekam. bo czasem lepiej jest mi pójść do banku i pogadać z człowiekiem a nie czekać na mLini. a co do buków to bez problemu poleciał mi transferek kasy karta na sportingbet
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Odpowiem Ci na twoje pytania:
1) Po ukończeniu 30 roku życia dochodzi do zmiany rodzaju konta z konta &quot;konto&lt;30&quot; na prawdopodobnie &quot;konto24&quot;. Tak jest w każdym banku, gdy mamy do czynienia ze &quot;studenckimi&quot; kontami. Wówczas opłaty są takie jak w taryfie danego rodzaju konta.
2) Nic nie musisz wpłacać. Warto zapoznać się z umową zawartą z bankiem. Często jest adnotacja, że bank może rozwiązać umowę z klientem, który np. przez okres 4 miesięcy nie dokonuje żadnych operacji na koncie.
3) Za wypłaty i wpłaty, czyli przelewy płacisz 50 groszy. Za prowadzenie konta nic nie płacisz. Co do posiadania karty to nie znalazłem jasnej informacji. Podobno jeżeli w ciągu 3 miesięcy dokonasz trzy razy transakcji tą kartą to nic nie płacisz, a tak to do 15zł.
4) Nie wiem jak karty z WBK współpracują i działają z bukmacherami, gdyż w tym banku nie posiadam konta. Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, do czego ma Ci służyć to konto? Jest to jedyne twoje konto i będziesz z niego na codzień korzystał czy tylko do wpłat bukmacherskich? Jednym z najważniejszych czynników jak dla mnie to ilość bankomatów w swoim regionie i ogólnie w Polsce, niskie ceny utrzymania, dobre bezpieczeństwo, wysoki poziom usług, renoma itp. Pod tym względem INTELIGO jest na miejscu pierwszym jak dla mnie i przez 2 lata jestem zadowolonym klientem tego konta. W ostatnim czasie zaczęło mi zależeć na dużym oprocentowaniu i założyłem dodatkowe konto w ING. Muszę przyznać że bardzo atrakcyjne mają warunki, zwłaszcza jeżeli chodzi o otwarte konto oszczędnościowe (w sumie BZ WBK również ma atrakcyjne OKO).
5) Tak, ten bank podobnie jak ING czy inteligo ma usługę SMS.
6) Oceniam to konto na 4 z plusem. Osobiście raczej bym w tym banku nie założył konta.
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
Jesli chodzi o placenie karta przez karte WBK to jest to mozliwe jesli dostaniesz limitowana nakladem czarna karte &lt;30. Nie wiem czy jeszcze wydaja te karty, jak ja zakladalem konto to akurat do placowki te konspekty tej promocji dotarly i dostalem jako jeden z pierwszych.
Karta taka mozesz placic u bukow.
Jesli chodzi o konto - zalezy czy chesz placic przez internet. Jesli tak to WBK&lt;30
- karta za darmo
- konto za darmo
- przelewy bodajze 0,5 PLN
Jesli nie chcesz placic to wiadomo ze mBank
- wszystko za darmo oprocz karty do placenia w necie - 25 PLN / rok
- karta debetowa ZA DARMO na zawsze [ nie tam np na 1 rok albo 2 ]

Jesli masz powyzej 30 lat a chcesz placic w necie to Inteligo

- karta ktora mozna placic w necie - 0,99 PLN / miesiac
pozdr :spokodfhgfh:
 
K 0

kris7777

Użytkownik
Witam, nie znam sie zbyt dobrze na platnosciach online wiec pytam.

Chodzi o eKonto w mbanku. Czy da sie wyplacic kase z dowolnego bankomatu? Wiem że są takie bankomaty ktore nie pobieraja prowizji, a co z resztą?

Pozdro
 
K 0

kris7777

Użytkownik
ok, a jakbym chcial zlikwidowac eKonto to duzo jest formalnosci?

Aha...kartę dostaje od nich od razu jak podpisze umowe?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
jak z innego bankomatu to jest 5zl prowizji ( przynajmniej ja tak zawsze mialem)
a po co likwidowac konto? przeciez moze sobie byc bez kasy na nim :p
 
K 0

klausahan

Użytkownik
co do kont w mBanku.

1) jesli nie jestem pelnoletni nie ma szans aby zalozyc eKonto? pozostaje tylko izzyKonto ?

2)
a)przy eKoncie jaka karte otrzymam? ta ze moge szybko doladowac konto u bukow czy ta druga? jaki jest jej koszt?
b)przy izzyKoncie jaka karte otrzymam? ta ze moge szybko doladowac konto u bukow czy ta druga? jaki jest jej koszt?

3) Ile czasu trwa (po zlozeniu wniosku w internecie) zaakutalnienie konta?
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Aha...kartę dostaje od nich od razu jak podpisze umowe?
po podpisaniu umowy kurier zabiera jedną kopie i przekazuje im z powrotem, a od tej chwili karta przyjdzie ci /o ile zaznaczyłeś we wniosku że chcesz ją dostać/ po tygodniu, może dwóch.:spokodfhgfh:
oczywiści to dotyczy mBanku - żeby ktoś nie pomylił:jezora:
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
chce założyć konto i wpłacić na nie pieniądze, mowa tutaj o pokaźnej sumie, ale nie wiem który bank wybrać:
*ma to być konto walutowe $$$
*mieć możliwość bezproblemowej wpłaty nawet kilkudziesięciu tys
*hasła najlepiej żeby przychodziły sms,
Co polecacie??
 
Do góry Bottom