>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

BANK... Jaki wybrać? Pytania, sugestie

jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
nie chce Cie wprowadzic w blad ale wydaje mi sie ze ekarta jest Ci nie potrzebna, do wyplat dostaje sie zwykla karte (tą z delfinkiem) za którą nic sie nie placi
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja bym wybrał z tych 3 ING, konto z lwem.
Sam mam tam konto, Lew Student i bardzo sobie chwalę.
Co mnie przekonało, by tam założyć konto? Na pewno duża ilość bankomatów w moim regionie. Brak opłat za prowadzenie i darmowe przelewy. Za kartę debetową niby się płaci 2zł co miesiąc, ale jeżeli dokonasz zakupów w danym miesiącu na min. 100zł to nic nie płacisz. Czyli konto używasz za free. Możesz aktywować i dezaktywować w każdym momencie usługę sms (ja płacę 25gr od sms, gdy dostaje przelew na konto).
Uruchomienie konta jest za free, jedynie zapłacisz bodajże 10 czy 15zł za wydanie karty płatniczej.
Piszę o koncie student, a pamiętaj że jest kilka rodzai kont z Lwem (na stronie ing masz wszystko dobrze opisane)
 
sylar18 1

sylar18

Użytkownik
Witam, ????
zamierzam założyc konto w banku, konto będzie służyło do wpłat bukmacherskich.
Zastanawiam się nad dwoma kontami:
- eKonto w mBanku
- Inteligo


Które konto byście polecili, (chyba że jakieś inne), napiszcie wady i zalety wyżej wymienionych kont, jak się sprawują, czy nie ma problemów.

dzięki za odpowiedz
pozdrawiam
 
V 256

vernix

Użytkownik
o eKoncie nie mogę powiedzieć złego słowa. Przelewy szybko i sprawnie przychodzą i dochodzą.
Co do Inteligo to nie wiem, nigdy nie miałem styczności z tym bankiem.
 
matsta1 0

matsta1

Użytkownik
http://www.mbank.pl/indywidualny/rachunki/osobiste/eKONTO/index.html#tabs=3
http://www.inteligo.pl/infosite/oferta_dla_ciebie_oplaty-i-prowizje.htm
Wybor jednogo z tych kont to raczej osobiste preferencje kazdego z nas. Oba banki maja wyrobiona renome i sa godne zaufania. Skoncentruj sie na tym ile jest placowek/kioskow mbanku i inteligo w twojej okolicy ile bankomatow bez prowizji itp. Zobacz ile wyniosa koszty utrzymania konta, korzstania z dodatkowych uslug i podejmij decyzje. Osobiscie mam konto w Mbank&#39;u i jestem w pelni zadowolony.
Pozdrawiam
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
jestem początkujący mam konto w mbanku i teraz muszę konto założyć w moneybookers i wtedy chyba będę mógł za darmo przelew zrobić do buku i to wtedy żadnego podatku nie pobiorą? małą sumkę wpłacę ???? i mam pytanie jak będę ten przelew robił to czy długo to potrwa bo jeszcze konto muszę założyć w buku i moneybookers to będę musiał potwierdzenie robić czekać na umowę? czy jak to jest ktoś napisze ile czasu to trwa i wególe??
 
ester 87

ester

Użytkownik
założenie konta w moneybookers - 4 minuty
założenie konta w buku - 3 minuty
wpłata z konta bankowego na konto mb (przez przelewy24) - 5 minut
wpłata z mb na konto buka - 2 minuty

Łącznie - ok. 14 minut

Żadnych umów nie musisz podpisywać, żadnego podatku nikt Ci nie pobierze, konto zarówno mb, jak i u buka będziesz musiał zweryfikować, ale to dopiero przy wypłacie. Póki tylko wpłacasz to nikt Ci żadnych problemów nie robi ????
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
a to super, ale slyszalem ze jak z buku wyplacasz na moneybookers czy na konto bankowe przelewem to jest jakis podatek czy jednak niema??
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
tu jest link http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=4132 w tym znazlem
Ile to kosztuje?

Rejestracja: DARMOWA

Przelanie pieniędzy z banku: DARMOWE
Przelanie pieniędzy z karty kredytowej: 2.5%

Wysłanie pieniędzy: 1% (do € 0,50)

Otrzymywanie pieniędzy: DARMOWE
Polecenie żądania pieniędzy: DARMOWE

Pobieranie pieniędzy do banku: € 1,80 stawka ryczałtowa
Pobieranie pieniędzy za pomocą czeku: € 3,50 stawka ryczałtowa
 
ester 87

ester

Użytkownik
No jasne, że jak wypłacasz kasę z mb na konto bankowe to mb pobiera prowizję, przecież z czegoś muszą żyć, prawda? Tyle że z podatkiem to to nie ma nic wspólnego. Poza tym możesz na konto bankowe wypłacić bezpośrednio od bukmachera i wtedy żadnych dodatkowych opłat nie ma.
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
czyli jest OK ???? zalozylem konto i chyba musze czekac 24h na potwierdzenie danych a potem dopiero mi list wysla z haslem to znaczy ze jescze nie moge kasy wplacic do moneybookers? :p
 
A 0

__alex__

Użytkownik
Witam,
Jakie zwykłe konto bankowe będzie dobre do wpłacania/wypłacania pieniędzy z buków?
Chodzi mi o to aby konto było standardowe,a transakcje wykonywane były tylko w banku.(Nie interesuje mnie absolutnie dokonywanie przelewów poprzez internet.)
Prosiłbym o jakieś podpowiedzi i rady.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Witam,
Jakie zwykłe konto bankowe będzie dobre do wpłacania/wypłacania pieniędzy z buków?
Chodzi mi o to aby konto było standardowe,a transakcje wykonywane były tylko w banku.(Nie interesuje mnie absolutnie dokonywanie przelewów poprzez internet.)
Prosiłbym o jakieś podpowiedzi i rady.
Najlepiej rozejrzyj się za bankiem, który ma swoją placówkę najbliżej Twojego domu. Po co wybierać bank (jeśli chcesz dokonywać przelewów tylko osobiście w placówce) gdzieś na drugim końcu miasta.
A jeśli miałbym już coś poradzić, to myślę że któryś z tych najpopularniejszych banków: ING, PKO BP, Bank Zachodni tudzież Millenium. Najlepiej sprawdź ofertę i załóż konto tam, gdzie oferta ta najbardziej Ci odpowiada ;)
 
A 0

__alex__

Użytkownik
Dzięki,
Myślałem też nad bankiem pocztowym,ponoć w każdym urzędzie pocztowym można dokonywać transakcji...
W sumie to mam blisko do wszystkich banków tych popularnych.
Jednak najważniejsze aby nie było żadnych trudności z tymi przelewami i wypłatami.Bo już się trochę na forum na czytałem,a zarazem przeraziłem:-|
Aha a wie ktoś ile czasu mogą iść pieniądze do bukmachera? i ile może trwać przepływ kasy z powrotem?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Jeśli masz do wszystkich blisko to pozostaje Ci wybrać tylko najkorzystniejszą ofertę. Podeślę Ci zaraz na PW kilka ofert kont z różnych banków.
Co do czasu przelewu, to zależy od banku. Przeważnie do 2-3 dni roboczych pieniądze powinny wpłynąć na konto bukmachera. To samo się dotyczy przelewów powrotnych (wypłat). Ewentualnie może to trwać do 7 dni roboczych, jeśli przelew idzie z zagranicy ;)
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Ja przewaznie zawsze wypłacalem z expekta lub tez z betgun ???? jak zleciłem wypłate rano to wieczorem juz była kasa u mnie w mbanku ...

Ja poleciłbym mbank , konto mam juz pare lat i 0 kłopotów ???? więc duzy pozytyw...
 
A 0

__alex__

Użytkownik
Wybrałem ING Bank Śląski
Wie ktoś może ile kosztuje przelew w banku pieniędzy do bukmachera? (nie chodzi mi przez neta.)
Bo przelew będzie chyba szedł do banku zagranicznego...Z tego ich cennika to wygląda że chyba coś koło 8 zł ale strasznie tam na mieszane i ciężko się połapać.
 
Do góry Bottom