>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BANK... Jaki wybrać? Pytania, sugestie

michau 84

michau

Forum VIP
Podam przykład, że w mBanku przelew kosztuje 0,25% sumy którą przelewamy + 5zł za potwierdzenie przelewu i takie tam bajerki.
 
N 0

new_user

Użytkownik
siema
mam taki problem:
Założyłem konto w mBanku przyjechał kurier podpisałem umowę mam kartę , jak mam aktywować konto przez internet,na ich stronie nie widze nic o aktywowaniu konta.
Proszę o pomoc......
 
luki2602 0

luki2602

Użytkownik
wraz z umową powinieneś dostać pakiet aktywacyjny (czerwona koperta) i tam powinieneś mieć tymczasowy identyfikator i tymczasowy hasło do internetu i na to się logujesz na stronie mbanku ????
 
sylar18 1

sylar18

Użytkownik
Jaki bank ma najkorzystniejsze ceny walut przy przewalutowaniu z euro/pln i z pln/euro :?: .
Słyszałem że mbank nie należy do najlepszych :kwasny4565:.
 
L 0

lifanek

Użytkownik
Ciezko powiedziec w sumie, kazdy bank jakos tam zaniza te kursy. Moi rodzice jak byli na wakacjach to kursy placenia karta (pko/inteligo) byly porownywalne z kantorem jak nie korzystniejsze
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Witam
Chciałbym założyć sobie konto w banku. Z racji iż nie jestem jeszcze pełnoletni, to musi to być konto pokroju młodzieżowego. Przeczytałem kilka stron tego wątku no i stwierdzam że najpopularniejsze są izzyKONTO i Inteligo.
Bd go używał głównie do przelewów do buków, ale też chciałbym móc swobodnie wypłacać kase w bankomatach. Najbardziej podoba mi się izzyKONTo.
Nurtuje mnie jednak kilka pytań:
1. Czy muszę mieć na koncie stale określoną ilość pieniędzy?
2. Czy kartą którą dostanę(w każdym razie chcę dostać) będzie można wypłacać kase z bankomatów?
3. Czy Przelewy24 obsługują mBank?

I takie zawiłe pytanie: Czy można z buka wypłacić kase konto bankowe zarejestrowane na tą samą osobę i adres zamieszkania z tym że jest tylko inna data ur? I czy wpłacając przez Przelewy24 na MoneyBookers (MB też te same dane - inna data ur) nie bd żadnych problemów z weryfikacją etc?

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź ;-)
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
1. Nie wiem jak jest w przypadku izzykonta ale na ekonto nie trzeba mieć określonej sumy ani określonego wpływu gotówki.
2. Tak
3. Tak
Można bo data urodzenia nie jest przesyłana podczas przelewu. Problemów nie powinno być, ale radził bym Ci założyć sobie konto na mb na swoją datę urodzenia. Problemy możesz mieć jak bukmacher poprosi Cię o dowód osobisty.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Nurtuje mnie jednak kilka pytań:
1. Czy muszę mieć na koncie stale określoną ilość pieniędzy?
2. Czy kartą którą dostanę(w każdym razie chcę dostać) będzie można wypłacać kase z bankomatów?
3. Czy Przelewy24 obsługują mBank?
1. Nie musisz, ja już nie używam tego konta, aczkolwiek jeszcze istnieje, saldo mam na minusie i narazie nic się nie dzieje.
2. Raczej..... przecież ona do tego służy... :wink:
3. Tak


I takie zawiłe pytanie: Czy można z buka wypłacić kase konto bankowe zarejestrowane na tą samą osobę i adres zamieszkania z tym że jest tylko inna data ur? I czy wpłacając przez Przelewy24 na MoneyBookers (MB też te same dane - inna data ur) nie bd żadnych problemów z weryfikacją etc?

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź ;-)
To już wyjdzie w praniu... jak to zauważą to się przyczepią, jak nie to będziesz miał szczęście.

pozdrawiam
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Aha, no to już wiem conieco lepiej ;-)
Dzięki waszej pomocy podjąłem decyzję, no i wybór padł na izzyKONTO w mBank

Pozdro!:spokodfhgfh:
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Srry że post pod postem ale...
Wniosek wypełniłem w niedziele 4 stycznia gdzieś ok 20. Do tej pory ani telefonu ani żadnego emaila od nich nie otrzymałem.. Jakby nie patrzył minęło 9 dni. Ile wy czekaliście?
 
bieniopimp 0

bieniopimp

Użytkownik
Mam pytanie...mam konto w bzwbk! Chciałem przelać pieniadze na BwiN, lecz przy przelewie wymagany jest ode mnie adres, miejscowosc i kod pocztowy!!! Co mam tam wpisać...???? z góry dzieki za pomoc!!!
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
W jakim banku polecacie założyć sobie konto studenckie?
W MBanku zerowe koszty, wybrany najlepszym bankiem dla studentów przez Gazetę wyborczą i Rzeczpospolitą jest na naszym forum sporo tematów na jego temat także nie powinieneś mieć żadnych problemów. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom