>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BANK... Jaki wybrać? Pytania, sugestie

jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
no to dostaniesz do domu papiery przez poczte, pozniej odsylasz i z kurierem sie umowisz na podpisanie umowy
teraz poczta kijiwo dziala to nie wiem ile moze to trwac
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Na pewno w ING zalozysz konto w placowce jak i w kazdym innym banku ktory dysponuje placowkami. Na pewno w ing otwierajac konto przez internet otrzymujesz po wypelnieniu wniosku numer konta i mozesz wplacac kase na konto. Wiec konto otworzysz szybciej niz w 3 dni ???? to zalezy jak szybko klikasz klawiatura.
 
maniaknhl 4

maniaknhl

Użytkownik
Mam pytanie moge założyć konto nic na nie nie wpłacająć? chciałbym zlecić przelew z starbet niemieckiego i wtedy by juz było 100zł na koncie, da sie? czy trza od razu wpłacić?
a ja akurat chce okraść bank który polecacie :jezora:
 
R 0

r2804

Użytkownik
mam pytanie !? ile kosztuje założenia konta w
Bank Millennium
lub Inteligo

W milenium jest wymagany co miesieczny wpływ w wysokosci chyba min 1000 zł
W inteligo (jest prowadzone przez PKOBP) za zalozenie konta nic sie nie płaci. Opłaty to 5 zł m-c (jak bedziesz mnail srednie saldo 100 zł to nic nei zaplacisz) i karta 1 zł co miesiac.
Juz neidlugo te oplaty zniknal..

Polecam ten bank. Rowniez mbank jest dobrym bankiem.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Konto mam w Multibanku, nie narzekam, mimo, że płacę za prowadzenie, ale zwraca mi się, bo wykonuję dużo przelewów, a nie płacę za nie.
PS: Anapolon, złodzieju, kiedy oddasz mi kasę?
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Dzięki wszystkim, założyłem konto w Millenium bank!!! ????
za otwarcie sie nic nie płaci...jedynie 15zł za karte
i co miesiąc 2zł
i wszystko
Polecam ! ????
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
witam... niedawno skończyłem 18 lat i chce założyć sobie konto w banku... najlepiej żeby było tanie w utrzymaniu... konto będzie potrzebne do wypłacenia kasy z buków /trochę się tam uzbierało przez roczek ;) / oraz do tego iż chcę pójść do jakiejś pracy na wakacjach... jaki bank polecacie? z tego co tu piszecie mBank wydaje się być najlepszy..? jakie są wasze rady co d tego? z góry dzięki za rady i opinię ;)
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
witam... niedawno skończyłem 18 lat i chce założyć sobie konto w banku... najlepiej żeby było tanie w utrzymaniu... konto będzie potrzebne do wypłacenia kasy z buków /trochę się tam uzbierało przez roczek ;) / oraz do tego iż chcę pójść do jakiejś pracy na wakacjach... jaki bank polecacie? z tego co tu piszecie mBank wydaje się być najlepszy..? jakie są wasze rady co d tego? z góry dzięki za rady i opinię ;)
Polecam Millenium bank ....masz 18 lat to chyba będzięz miał konto studenckie, za które nie będziez musiał nic płacić...jedynie za karte 15zł ale to tylko rocznie!!! pozdrawiam
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
mBank będzie bardzo dobrym wyborem

0zl za oplaty (utrzymanie) karty
rachunek &quot;eKonto&quot; (karta niebieska z delfinkiem)
przelewy wewnątrz banku 0zl zewnątrz 0,50zl z tego co mi wiadomo chyba że się coś zmieniło, podobno same konto &quot;eKonto&quot; wystarczy do wplacania/wyplacania pieniędzy na konto gracza w bukmacherze internetowym, ale jeżeli występowałyby jakiekolwiek problemy do za 25zl na rok dostajesz &quot;eKartę&quot; i możesz wtedy bezproblemowo robić nią dosłownie wszystko od rezerwowania/kupowania biletu lotniczego przez internet, po kupowanie różnych przedmiotów itp.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Polecam Millenium bank ....masz 18 lat to chyba będzięz miał konto studenckie, za które nie będziez musiał nic płacić...jedynie za karte 15zł ale to tylko rocznie!!! pozdrawiam
konto studenckie brzmi bardzo ciekawie... a czy są tam takie opcje jak napisał kolega KochaN? bo czytałem już trochę o tym koncie ale bezpośrednio nie było napisane czy coś takiego można, a na terminologii bankowej to ja się nie znam:-?

wplacania/wyplacania pieniędzy na konto gracza w bukmacherze internetowym, rezerwowania/kupowania biletu lotniczego przez internet, po kupowanie różnych przedmiotów itp.
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
eKonto :

&quot;Korzystając z eKONTA zyskujesz dostęp do nowoczesnej platformy bankowości internetowej.
Proponując eKONTO chcemy Ci przede wszystkim umożliwić wygodne i tanie regulowanie zobowiązań finansowych i zlecanie przelewów.
Wybierając rachunek eKONTO masz wszystko w zasięgu ręki.
Korzystając z eKONTA możesz swobodnie zarządzać swoimi pieniędzmi - bez ograniczeń w czasie i przestrzeni przez internet, telefon, SMS.
Korzystasz z bezpłatnego RACHUNKU.
Możesz zamówić i korzystać z bezpłatnej KARTY debetowej Visa Elektron.
Możesz skorzystać z przygotowanego przez nas Zlecenia przelewu wynagrodzenia - wystarczy, że wypełnisz i dostarczysz go do działu kadr w Twoim zakładzie pracy.
Samodzielnie realizujesz przelewy. W mBanku możesz skorzystać z opcji przelewu dowolnego lub przelewu zdefiniowanego.
eKONTO daje Ci dostęp do bezpłatnej usługi mTRANSFER.
rachunek eKONTO umożliwia bezpłatną realizację poleceń zapłaty.
eKONTO umożliwia również dokonywanie przelewów do ZUS i US zgodnie z aktualną Taryfą Prowizji i Opłat.
Jeśli chcesz, eKONTO może być rachunkiem wspólnym. Współwłaścicielami rachunków w mBanku mogą być dwie pełnoletnie osoby, niezależnie od stopnia pokrewieństwa.
Możesz również ustalić pełnomocnika do rachunku i wyznaczyć zakres jego uprawnień.
eKONTO pozwala także na definiowanie zleceń stałych.
Do eKONTA oferujemy kartę Visa Electron - bezpłatnie dla posiadaczy rachunków, odpłatnie dla pełnomocników.
Właściciele rachunku eKONTO mogą wnioskować o KARTĘ kredytową.
Jako właściciel eKONTA możesz również korzystać z eKART - wirtualnych KART Visa do bezpiecznych zakupów w internecie. Unikalne powiązanie eKARTY z eKONTEM daje wygodę i poczucie bezpieczeństwa podczas zakupów w sieci.&quot;
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
eKarta :

&quot;RACHUNEK do którego wydawana jest KARTA: eKONTO, izzyKONTO;

Funkcje KARTY: płatności w internecie, korespondencyjne i przez telefon;

Okres ważności KARTY: 5 lat,

Waluta: PLN,

Maksymalny osobisty limit ładowania KARTY: 10 000 zł,

Maksymalne podwyższenie limitu: 20 000 zł,

Opłata za wydanie lub roczne użytkowanie eKARTY: 25zl

Autoryzacja KARTYi transakcji: w oparciu o załadowane na KARCIE środki oraz w ramach ustalanych przez posiadacza aktualnych limitów zakupów dziennych i miesięcznych, kwotowych i ilościowych.

Dodatkowe informacje:

Płacąc eKARTĄ w internetowym sklepie InBook, otrzymasz 5% rabat na wszystkie zakupy.
KARTĄ wirtualną nie możesz płacić w zwykłym sklepie ani podjąć gotówki w bankomacie czy oddziale banku. Dzięki temu oddzielasz swoje transakcje w świecie rzeczywistym od transakcji wirtualnych i zachowujesz nad nimi pełną kontrolę. mBank dodatkowo zwiększył bezpieczeństwo eKARTY przez mechanizm powiązania jej z RACHUNKIEM (eKONTO lub izzyKONTO). Dzięki temu przed każdymi zakupami możesz załadować eKARTĘ potrzebną kwotą - a następnie rozładować ją.
Płacąc w internecie, podajesz dane eKARTY (numer i datę ważności). Zwykle musisz podać także dane osobowe posiadacza eKARTY (imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres, na który ma być skierowana przesyłka z kupionymi przez Ciebie towarami). Niektóre sklepy mogą prosić Cię o potwierdzenie transakcji dodatkowym, poufnym kodem eKARTY (tzw. CVV2 ang. Card Verification Value). Robią to, by zweryfikować, czy rzeczywiście jesteś prawowitym posiadaczem KARTY. Kod ten możesz sprawdzić w internecie.
Zamawiając eKARTĘ masz możliwość wyboru waluty rozliczeniowej dla transakcji dokonywanych zagranicą. Jeśli kupujesz głównie w Polsce i w strefie Euro, wybierz KARTę rozliczaną w Euro, jeśli kupujesz głównie w Polsce i USA, wybierz KARTę rozliczaną w USD zaoszczędzisz unikając podwójnego przewalutowania.
Chociaż otrzymasz eKARTĘ w formie plastikowej KARTY, to w zasadzie nie jest konieczne posiadanie samej KARTY w chwili transakcji, o ile pamiętasz numer KARTY i datę jej ważności. Podanie tych danych jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na dokonanie transakcji. Transakcji w internecie nie potwierdza się własnoręcznym podpisem.&quot;
 
Do góry Bottom