>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

BANK... Jaki wybrać? Pytania, sugestie

rybosz 0

rybosz

Użytkownik
mam pytanie chce wplacic w mbanku kase na konto w expekt
jak to zrobić?
proszę o wyrozumiałosc jestem zielony w te klocki
ps.ile trwa zalozenie konta w mbanku?
 
rybosz 0

rybosz

Użytkownik
mam pytanie co do tej eKarty z mbanku
czy tylko jak masz ekarte to możesz wpłacać na konto i wypłacać u bukmacherów?
czy jest to niepotrzebny wydatek?
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
Ja wlasnie zalozylem sobie konto w mBanku izzy konto nic nie placisz za konto i trzeba co miesiac przelewac jedyny 15 zl (czy totak duzo ? - nie ) tak wiec polecam ✅ ✅
 
S 0

superobert

Użytkownik
Jestem trochę zdziwiony, że niektórzy tak polecają konto inteligo. Przecież zdecydowanie lepszym bankiem jest mbank, a dlaczego ?
Po pierwsze w mbanku są zdecydowanie mniejsze opłaty:

Prowadzenie rachunku 0 zł | 6 zł (w tym karta)
Przelewy 50 gr | 99 gr
Powiadamianie sms w mbanku jest o wiele tańsze niż w inteligo. W mbanku można wykupić abonament który kosztuje 6 zł mc lub płacąc 20 gr za sms, co wydaje mi się lepszym rozwiązaniem ponieważ otrzymujemy wiadomość sms o każdej transakcji powyżej 200 żł i płacimy za to 20 gr.

W inteligo za taką usługę musimy zapłacić już 5 zł a jeżeli chcemy otrzymywać takie informacje również na email to musimy zapłacić za to aż 6 zł.
Czyli pełny dostęp do rachunku wypełnionym bajerami po uszy w inteligo będziemy musieli zapłacić ponad 13 zł (w tym prowadzenie konta) miesięcznie gdzie w mbanku za identyczną usługę zapłacimy nie więcej niz 6 zł w moim przypadku to ok. 1,6 zł miesięcznie. Zresztą wczoraj jeszcze raz przeglądałem cennik inteligo to NA PRAWDę TAM ZA WSZYTKO SIę PłACI!!!

Druga sprawa to zdecydowanie lepsza swoboda dokonywania transakcji w mbanku każda transakcję należy potwierdzic hasłem tak samo jak w inteligo tylko z tym że w mbanku takie hasło otrzymamy drogą sms a w inteligo będziemyu musieli zabrac ze sobą kartę kodów jeżeli bediemy dokonywać danej transakcji po za miejscem zamieskzania.

Bankomaty, moim zdaniem bankomaty euronetu są wszędzie, gdzie nie pójdę na zakupy.. to zawsze jest euronet lub BGż. Pko BP nie ma prawie nigdzie.

Placówki:
Mbank mkioski,
PKO BP, jest ich zdecydowanie więcej niż mbanku, ale co z tego jak trzeba tam spędzic pół dnia w kolejce, jeszcze ze starymi dziadkami.
Ta w ogóle to co my załatwiamy w placówkach banku ? Papierowe druczki już się skończyły.

Trzecia sprawa chyba najważniejsza to bezpieczeństwo.
Karta inteligo, katastrofa jak wiele innych kart bankowych, wystarczy zdobyć numer karty i cała kasa jest moja. Zero bezpieczenstwa jeżeli karte pokażesz osobie trzeciej, np. płacąc w sklepie. Ostatnio płaciłem w Leclercu to musiałem dać pani kartę do ręki a następnie wpisac PIn, jezeli pani miala dobrą pamiec to zapamietala numery (ja bym tak zrobil gdybym racowal na kasie, wsyztkich bym oskuba)
W mbanku jest ekarta która kosztuje jedynie 25 zł za rok. Bezpieczenstwo gwarantowane.
 
A 0

arpo

Użytkownik
Czy kartą Visa Electron mozna robic szybkie wplaty w bukach?
Kartą Visa Electron z inteligo TAK, zwykłą kartą z mBanku nie.
ale karta ktora daje mBank tez jest Visa Electron, dlaczego nie mozna nia robic wplat?

Bankomaty, moim zdaniem bankomaty euronetu są wszędzie, gdzie nie pójdę na zakupy.. to zawsze jest euronet lub BGż. Pko BP nie ma prawie nigdzie.
zazdroszcze, ja niestety nie mam ani jednego bankomatu zwiazanego z mBankiem w miescie ;] czy bez potwierdzenia haslem smsowym ( o ile takie wybralismy ) nie zrobimy ani jednej transakcji?

Ja wlasnie zalozylem sobie konto w mBanku izzy konto nic nie placisz za konto i trzeba co miesiac przelewac jedyny 15 zl (czy totak duzo ? - nie ) tak wiec polecam ✅ ✅
pokaz mi przepis ze trzeba co miesiac przelac 15zl na konto

bez konieczności stałych wpłat i obowiązku utrzymywania minimalnej kwoty,
czy tak tylko jest na eKoncie? a na Izzy jest inaczej? :|

[/quote]
 
kwiatekptl 0

kwiatekptl

Użytkownik
A ja polecam konto w Lukas Banku pro-student:
Dlatego ze jest calkowicie darmowe jezeli masz srednie saldo 2,5tys zl, nic nie kosztuje karta, prowadzenie, przelewy itp itd a do tego maja fajne promocje np 15% tansze doladowania telefonow komorkowych, albo 10% wartosci rachunkow za prad jezeli placisz je przez przelew, dzieki czemu zaoszczedzic parenascie zlotych mozna no i jeszcze stale oprocentowanie rachunku biezacego (nie zaden oszczednosciowy) wynosi 3% z codzienna kapitalizacja ????
P.s. karta to Visa classic wiec nie ma problemow z platnoscia przez internet ????
 
S 0

superobert

Użytkownik
&#39;&#39;ale karta ktora daje mBank tez jest Visa Electron, dlaczego nie mozna nia robic wplat? &#39;&#39;
Ponieważ taka karta jest zablokowana do tego typu transakcji ze względów bezpieczeństwa o czym pisałem. Do placenia w interneci jest ekarta na ktora najpierw nalezy przelac pieniadze (doladować)

&#39;&#39;zazdroszcze, ja niestety nie mam ani jednego bankomatu zwiazanego z mBankiem w miescie ;] czy bez potwierdzenia haslem smsowym ( o ile takie wybralismy ) nie zrobimy ani jednej transakcji? &#39;&#39;

To ja nie wiem gdzie ty mieszkasz, euronet ma tyle samo bankomatow co PKO a moze i wiecej.
Halsa sms sa tylko do przelewow przez internet...

&#39;&#39;pokaz mi przepis ze trzeba co miesiac przelac 15zl na konto &#39;&#39;
Nie napisalem ze trzeba wplacac 15 zł... tyle wynoasza oplaty jezeli uruchomimy inne usulugi gdzie w mbanku sa one darmowe lub za niewielka oplata...
 
mardokk 0

mardokk

Użytkownik
Ja polecam BZWBK i konto ponizej 30. Zadnych oplat za prowadzenie konta do 30 roku zycia. Przelewy na konto w BZWBK sa darmowe a na inny rachunek w innym banku 50gr. Karta jest darmowa jezeli w przeciagu trzech pierwszych miesiecy dokona sie nie zakupow 3 razy, a jezeli nie kosztuje ona 15zł na 2lata. Wydaje mi sie ze to sa dosc korzystne warunki, oprocz tego oczywiscie jest to konto elektroniczne gdzie wszystkie czynnosci mozemy zalatwiac przez internet zupelnie za darmo ✅ ✅ ✅
 
P 0

pedros23

Użytkownik
Mam konto w inteligo i zastanawiam się czy nie założyć w mbanku i z niego nie korzystać... Niby te banki niczym się nie różnią ale jakoś mnie ciągnie do tego mBanku ???? Co bardziej polecacie?
 
X 0

xxlrobert

Użytkownik
Tak Pedros, przeprowadzaj się ???? Pisanie ze mbank jest darmowy to glupota jednak prawda jest ze mbank jest bankiem tanszym dla jego klientow w przeciwienstwie do inteligo.
Uslugi identyczne itd.
 
L 0

lukas24

Użytkownik
Ja mam Mbank i moge cos o nim powiedziec jak ktos ma np. Inteligo niech mowi jak jest w Inteligo to sobie porownacie :gool:


Mbank mam juz z 4 lata jak nie wiecej.Rzeczywiscie prowadzenie konta Ekonto izzykonto są bezplatne.Ja mam ekonto (wiek powyzej 18 lat) karte Visa Electronbn dostalem za darmo i nic sie za nia nie placi nigdy.

Z kart VISA electron mozna wyplacac za friko z bankomatow EuroCasc Euronet i BZWBK (takie pomarnczowe logo 24---jak tarcza zegarka)Robic zakupy w kazdym praktycznie sklepie.

Ale karta tą nie zamowisz np.biletu na samolot przez neta ???? nie wplacisz nią expresowo np na konto bukmacherskie.Nie &quot;kupisz&quot; podając jej numer nic przez NETA

Do tego w Mbamku musisz zamowic Ekarte ( placi sie za nią 25 zl na ROK)

Juz mowie jak to dziala...dostajesz tą karte pocztą

Jest na niej 0zl...jesli chcesz &quot;doladowac ja np o 50 zl&quot; zeby wplacic to do BUKA. Wchodzisz na strone mbanku logujesz sie i z pieniedzy ktore masz na koncie ???? (sie wie cos musisz miec no nie?) zasilasz sobie e-karte o 50 zl...Wtedy podajesz na stronie bukmachera numer e-karty jej KOD i juz przelane.


To wiadomosc dla tych ktorzy chcą expresowo ladowac kase na konto Buka.Kupic bilet przez neta na samolot itd... ????


Co jeszcze o Mbanku.Najlepsze i najwazniejsze dla mnie to to:

Przy Kazdej transakcja jak wiadomo w bankach internetowych nalezy podac kod moze to byc kod z kartki lub token LUB---&gt; w Mbanku za DARMO calkowicie wysylają wam te kody na komorke ESEMESEM.(DOCHODZĄ W 5 SEC)

Przydalo mi sie za granicą (tez dochodzily w 5 sec za friko) Nie musialem miec zadnej kartki przy sobie z kodami itd.



Jak jakies pytania to pytac.
 
A 0

akuz

Użytkownik
Ja mam inteligo ale niestety nie polecam - nie dosc ze jest drozej to jeszcze pojawia sie problem podczas wyplaty z bukmachera. Otoz jesli chcecie wyplacic ze swojego konta bukmacherskiego(ja gram w bwin.com) wiecej niz wczesniej wplaciliscie to najpierw czekacie 6 dni na realizacje transakcji a potem 30 dni(!!!) na odblokowanie wyplaconych srodkow. Podobno w mbanku podobnych paranoi nie ma wiec chyba zaloze w nim rachunek...
 
Do góry Bottom