>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BANK... Jaki wybrać? Pytania, sugestie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
@pele69

Bank pobiera 5zł, tylko wtedy, gdy na koncie jest mniej niż 100zł

Możesz zamknąć rachunek główny. Taka operacja wiążę się z miesięcznym wypowiedzeniem.
 
waterhead 0

waterhead

Użytkownik
Jezeli nie mam 18 lat mam izzykonto w mbanku i chce zalozyc konto w BAH-u to czy jest mozliwosc ze oni sie polapia ze jestem niepelnoletni? Czytalem ze problemy sa wtedy gdy dane konta internetowego i konta na BAH-u sie nie pokrywaja. Tu takiej sytuacji nie ma wiec pytam sie czy moge grac wiedzac ze do niczego sie nie przyczepia? Jesli nie, powiedzcie dlaczego.
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
niewiem kiedy proszą, ale jak poproszą to co wtedy. Nie lepiej na rodziców zrobić konto na BAH i przelewać poprzez Moneybokers. Dane z MB nie muszą sie zgadzac z podanymi u buka ;)
 
waterhead 0

waterhead

Użytkownik
zakladam konto na MB przelewam kase z mojego konta na konto u buka i potem ewentualnie z konta u buka na MB i z tamtad na moje konto w mbanku ? wszystko sie zgadza?
 
R 0

.robert

Użytkownik
ekonto :wink:

Otwarcie i prowadzenie rachunku 0zł
Przelew mbank 0zł
Przelew dowolny do innego banku (Internet) 0,50 zł
Wydawanie karty Visa Electron do rachunku 0zł - prowadzenie 0zł
Wydanie eKarty do rachunku 25zł - prowadzenie 25zł za rok

Wpłatomaty, dzieki nim możesz wpłacić pieniądze na swoje konto, które znajda się na twoim koncie po 15 minutach. (podobne do zwyklego bankomatu tylko tutaj wplacasz a nie wyplacasz)

Bankomaty bez prowizji: euronet jeszcze jakies :] inne bankomaty pobierają prowizję 5zł

Visa Electron - zastosowanie: bankomaty, sklepy (np. płacimy karta w TESCO :p lub podejmujemy pieniadze z bankomatu)

eKarta - zastosowanie: transakcje Internetowe, telefoniczne, korespondencyjne (np. uzupelnienie swojego konta u internetowego bukmachera)

Dla mnie bomba :wink:
 
novo 203

novo

Użytkownik
Bankomaty bez prowizji: EuroNet, BZ WBK i Cash4You.
Zgadzam się, że Mbank i Ekonto to najlepszy wybór. ????
 
_martini_ 0

_martini_

Użytkownik
ja posiadam konto w PEKAO SA i nie narzekam.

Oplata za prowadzenie konta to 4 zl, za przelewy zewnetrzne 0,50 gr.


a jesli chodzi o mBank...to karte Vise daja za darmo ale trzeba wykupic jakies ubezpieczenie w wysokosci 1,7zl miesiecznie tak???
 
Do góry Bottom