>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Australian Open 2015 - turniej główny (19.01-01.02.2015)

Status
Zamknięty.
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Anderson Kevin-Nadal Rafael 1 handicap +2.5 setów ,Pinnacle Sports 1.50

5:7, 1:6, 1:6 ⛔⛔⛔ Nie mam pojęcia jak obstawiać :/ Dodatkowo te 6 breaków w pierwszym secie

VS.


Nie będę się rozpisywał ponieważ nie mam zbyt wiele czasu,ale na pewno warto postawić jakieś fundusze w tym spotkaniu na Andersona. Każdy kto interesuje się tenisem i grą Hiszpana wie,że od kilku tygodni nie gra swojej gry. Sezon czy dwa temu Nadal popełniał po 2-5 błędów na mecz a teraz popełnia dwa razy więcej na set. Jego gra jest strasznie szarpana, obserwując jego poczynania człowiek co drugie, trzecie uderzenie obawia się czy piłka wejdzie w pole gry. Raz na jakiś czas zdarzała się rama czy siatka ale w ostatnim czasie jest tego mnóstwo. Lecz oczywiście jak gra swoje to niszczy rywali. Rafael pokonał najpierw Youzhnego ale Rosjanin sam grał słabo, ze Smyczkiem miał ogromne kłopoty a wiemy,że Amerykanin nie ma szerokiego wachlarza zagrań i nie jest groźnym zawodnikiem. Z Selą wygrał łatwo i przyjemnie ale Dudi nawet nie ma kończącego zagrania także nie wiem jak słabo Nadal powinien zagrać aby z nim przegrać czy też się męczyć. Kevin natomiast stracił seta najpierw ze Schwartzmanem kolejno z Berankisem wygrał 6:2, 6:2, 7:6 i z Gasquetem niespodziewanie wygrał 6:4, 7:6, 7:6.

Pamiętajmy, że Nadal miał zawsze kłopoty z zawodnikami którzy grają płaskie piłki posyłane z góry na dół,a nie jakieś tam rotacje. Jeśli Nadal miał problemy z zawodnikami prezentującymi taki rodzaj gry kiedy był w najlepszej swojej formie to co dopiero jak jej nie ma. H2H niby 1:0 dla Nadala w 2011 roku na hardzie 6:2, 7:6 ale to było 4 lata temu ponad, Rafa był na pewno w gazie lepszym i to jest tylko 1:0 w bezpośrednich pojedynkach, nie 10:0. Pamiętajmy,że nawet jak Anderson nie połamie Hiszpana w gemach pierwszych to ma wiele szans w tie braku. Uważam,że reprezentant RPA urwie seta i stawiam na ten bet mnóstwo pieniędzy!!! Dodatkowo za mniejsze PLNY obstawiam czysty win Kevina.

Tie Break typuje Australian Open 2015:
1. Giraldo Santiago-Hernych Jan 1, Pinnacle Sports 1.68. Wynik? 6:3, 6:2, 6:2 ✅
2. Goffin David-Baghdatis Marcos 2 handicap +5.5 gemów, Pinnacle Sports 1.78. Wynik? 1:6, 4:6, 6:4, 0:6 ✅
3. Isner John-Haider-Maurer Andreas over 10.5 gemów w pierwszym secie, Bet365 2.00. Wynik? 6:4 ⛔
4. Tomic Bernard-Groth Samuel over 39.5 gemów w meczu, Pinnacle Sports 1.96. Wynik? 6:4, 7:6, 6:3⛔
5. Anderson Kevin-Nadal Rafael 1 handicap +2.5 setów ,Pinnacle Sports 1.50. Wynik? 5:7, 1:6, 1:6⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ale wszyscy zapominają o pogodzie. Słońce grzeje mocno i jeżeli komuś będzie przeszkadzać, to raczej Włochowi. On woli sterylne warunki a Australia to Australia.
Grają o 8:15, Melbourne +10 godzin, czyli u nich będzie godzina 18-19, a jak mecze się przeciągnął to zagrają jeszcze później. Wieczorem i w nocy tam nie ma upałów.
Słońce to może bardziej przeszkadzać Andersonowi w meczu z Nadalem, bo grają w samo południe.
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Anderson Kevin-Nadal Rafael 1 handicap +2.5 setów ,Pinnacle Sports 1.50
VS.

Nie będę się rozpisywał ponieważ nie mam zbyt wiele czasu,ale na pewno warto postawić jakieś fundusze w tym spotkaniu na Andersona. Każdy kto interesuje się tenisem i grą Hiszpana wie,że od kilku tygodni nie gra swojej gry. Sezon czy dwa temu Nadal popełniał po 2-5 błędów na mecz a teraz popełnia dwa razy więcej na set. Jego gra jest strasznie szarpana, obserwując jego poczynania człowiek co drugie, trzecie uderzenie obawia się czy piłka wejdzie w pole gry. Raz na jakiś czas zdarzała się rama czy siatka ale w ostatnim czasie jest tego mnóstwo. Lecz oczywiście jak gra swoje to niszczy rywali. Rafael pokonał najpierw Youzhnego ale Rosjanin sam grał słabo, ze Smyczkiem miał ogromne kłopoty a wiemy,że Amerykanin nie ma szerokiego wachlarza zagrań i nie jest groźnym zawodnikiem. Z Selą wygrał łatwo i przyjemnie ale Dudi nawet nie ma kończącego zagrania także nie wiem jak słabo Nadal powinien zagrać aby z nim przegrać czy też się męczyć. Kevin natomiast stracił seta najpierw ze Schwartzmanem kolejno z Berankisem wygrał 6:2, 6:2, 7:6 i z Gasquetem niespodziewanie wygrał 6:4, 7:6, 7:6.
Pamiętajmy, że Nadal miał zawsze kłopoty z zawodnikami którzy grają płaskie piłki posyłane z góry na dół,a nie jakieś tam rotacje. Jeśli Nadal miał problemy z zawodnikami prezentującymi taki rodzaj gry kiedy był w najlepszej swojej formie to co dopiero jak jej nie ma. H2H niby 1:0 dla Nadala w 2011 roku na hardzie 6:2, 7:6 ale to było 4 lata temu ponad, Rafa był na pewno w gazie lepszym i to jest tylko 1:0 w bezpośrednich pojedynkach, nie 10:0. Pamiętajmy,że nawet jak Anderson nie połamie Hiszpana w gemach pierwszych to ma wiele szans w tie braku. Uważam,że reprezentant RPA urwie seta i stawiam na ten bet mnóstwo pieniędzy!!! Dodatkowo za mniejsze PLNY obstawiam czysty win Kevina.
Tie Break typuje Australian Open 2015:
1. Giraldo Santiago-Hernych Jan 1, Pinnacle Sports 1.68. Wynik? 6:3, 6:2, 6:2 ✅
2. Goffin David-Baghdatis Marcos 2 handicap +5.5 gemów, Pinnacle Sports 1.78. Wynik? 1:6, 4:6, 6:4, 0:6 ✅
3. Isner John-Haider-Maurer Andreas over 10.5 gemów w pierwszym secie, Bet365 2.00. Wynik? 6:4 ⛔
4. Tomic Bernard-Groth Samuel over 39.5 gemów w meczu, Pinnacle Sports 1.96. Wynik? 6:4, 7:6, 6:3⛔
5. Anderson Kevin-Nadal Rafael 1 handicap +2.5 setów ,Pinnacle Sports 1.50. Wynik?
Po raz kolejny czytam analizę stworzoną bezpośrednio pod typ, wymienione wszystkie zalety, nie wspomniano nic o wadach lub ewentualnych szansach Nadala lub wadach Andersona.
Ad. 1 Pokaż mi mecz gdzie Nadal miał po 2-5 błędów w pojedynkach do 3 wygranych setów? Nawet za najlepszych czasów? Oczywiście nie uwzględniając mączki, ponieważ grają na twardej nawierzchni. W ostatnim meczu Nadal popełnił 25 błędów w 3 setach, gdzie większość z nich była popełniona w 3, ostatnim secie. Lecz jeśli ktoś oglądał to spotkanie to ewidentnie było widać że Nadal zachowywał się tak jakby był na treningu. I ja też odczułem takie wrażenie. Dwa szybkie sety dla świętego spokoju i w 3 secie trochę &quot;zabawy&quot; Mecz zamknięty w 2 godzinki niemal tak jak sesja treningowa. Anderson z Gasquetem popełnił w 3 setach 29 błędów.
Ad. 2 Odnośnie meczu z Smyczkiem, stwierdzenie że Tim nie ma wachlarza zagrań jest ok bo z reguły tak nie gra jakoś finezyjnie. Ale chyba nie oglądałeś tego meczu i trzeba na to zwrócić uwagę że mimo słabej dyspozycji Nadala, Smyczek grał nad wyraz dobrze, widziałeś ile miał kończących uderzeń po linii? Więc podejdź bardziej obiektywnie do tego spotkania jeśli w ogóle je oglądałeś. Tim zagrał bardzo solidne spotkanie, zagrania które z reguły mu nie wychodzą, wchodziły w tym meczy aż miło było popatrzeć. I dokładając do tego niedyspozycję Nadala, przez co wygrana Hiszpana wisiała na włosku.
Ad. 3 Pamiętajmy że prawie wszyscy praworęczni zawodnicy mają problemy z leworęcznymi zawodnikami. A dokładając jeszcze forehand Nadala, jego rotacje i inne aspekty gry z których słynie to większość takich zawodników ma problemy kosmiczne. I Anderson też to poczuje.
Po raz kolejny nie neguję typu tylko wprowadzam więcej obiektywizmu. Bo mimo urazów i niedyspozycji Hiszpana, dalej nie wiadomo czego można się po nim spodziewać. Niby Nadal mówił że przed startem AO że on tego nie wygra. I niby na razie przez pryzmat tego co zaprezentował, nie zanosi się na to. Ale pamiętajmy apetyt rośnie w miarę jedzenia i Hiszpan też jest tego świadomy. Jeśli jakimś cudem doczłapie do kolejnych rund to jestem niemal pewien że o wygraną powalczy. I do końca nie ma co brać pod uwagę jego urazów. Bo w ostatnim meczu nie było nic z tego widać, a dodatkowo mecz zakończył się szybciutko i łagodnie i kolejne godziny regeneracji i zabiegów działają tylko na korzyść Hiszpana. Jutro tak na prawdę okaże się jakie szanse ma Nadal na powalczenie o dobry wynik w Australii.
Myślę że czystym 3:0 się nie skończy ale w 4 setach na pewno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Anderson - Nadal(-5 g.) 1.98 4/10 ✅

Nie robcie jaj z tym Andersonem, koles jest totalnym drewnem, ktory nienawidzi grac z takimi rywalami. Ktos kto swietnie czuje sie na linii koncowej i jest regularny zmiazdzy Kevina na luzie. Dla Rafy to idealny rywal na przelamanie sie. Totalnie nieporadny z linii, poza serwisem kopalnia bledow. Super drabinka dla Hiszpana i spora szansa na powalczenie w Australii skoro nie ma juz Rogera Federera. Juz z Sela pokazal kawalek super tenisa i teraz bedzie juz tylko lepiej. Taktyka to jeden aspekt, inna sprawa to forma gracza z RPA. Nie zgadzam sie, ze Kevin gra dobrze. Wszyscy patrza tylko na suche wyniki. Przed Aussie Open zagral fatalnie w Brisbane i Auckland. Porazka z Kubotem i Veselym. Wszyscy rzucaja sie na Rafe, krytykuja a on spokojnie moze zrobic polfinal. Wojownik z Manacor wygral juz raz z Andersonem w 2010 roku w Kanadzie. Pokonal wtedy Kevina 6-2 7-6. Mysle, ze teraz straci maksymalnie jednego seta. Bedzie 3-0 lub 3-1 jesli wogole Afrykaniec wytrzyma w co watpie. Graja wczesniej bedzie goraco, poruszanie sie po korcie dryblasa jest beznadziejne, Rafa go wypunktuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
belo 106

belo

Użytkownik
Apropo meczu Kyrgiosa z Seppim zgadzam się oczywiście z typerami chinaski, conors czy Greeey, dodam tylko kilka słów od siebie. Seppi ma już 30 lat, a jego najlepsze osiągnięcia w Szlemach to góra 4 runda tak jak i w tym roku. A dlaczego tak jest? Bo przynajmniej w mojej opinii jest on zwyczajnie &quot;miękką fają&quot; i pewnie na myśl, że może awansować do ćwierćfinału Wielkiego Szlema moczy się podczas snu albo coś. Jedno co może działać na korzyść Seppiego to nieznana do końca sytuacja zdrowotna Kyrgiosa po kontuzji kręgosłupa z początku roku, ale wydaje się, że jest wszystko w porządku. Wobec powyższego jeśli miałbym stawiać pieniądze to poszedłbym jednak w stronę Kyrgiosa.
E: No i tak jak się spodziewałem. 2-0 w setach dla Seppiego i nie potrafił tego wykorzystać mając nawet piłkę meczową, a w 5. secie nie potrafił w pełni wykorzystać zastoju Kyrgiosa. &quot;Miękka faja&quot; i tyle. Jednak gratulacje dla niego za to, że i tak daleko jak na siebie doszedł.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Anderson K. - Nadal R. over 31,5 gema @ 1,43 ⛔

Faworytem spotkania jest oczywiście Nadal, jednak nie jest to ten sam Rafa jakiego wszyscy znamy. Operacja pod koniec ubiegłego roku spowodowała, że miał on dłuższą przerwę w grze i tegoroczne jego wyniki wskazują, że faktycznie nie jest przygotowany w 100%. Niespodziewanie odpadł w 1 rundzie w Doha z Berrerem, w Melbourne miał dziwne problemy zdrowotne w meczu ze Smyczkiem i był dość bliski przegranej, z Selą wygrał gładko, ale też miewał przestoje, sporo psuł i jego gra była daleka od ideału. Jego trzej przeciwnicy z początkowej fazy turnieju byli mało wymagający, ale teraz nadchodzi dla niego prawdziwy test, bo musi zmierzyć się z będącym w znakomitej formie Kevinem Andersonem. Jest to typowy wieżowiec - bardzo dobry serwis i powolny na korcie, ale sprawił już jedną niespodziankę w turnieju eliminując w 3 setach Gasqueta. Lekkim faworytem tego meczu jest Nadal, ze względu na jego mocną psychikę i umiejętność koncentracji w ważnych momentach, ale Anderson opierając się na swoim serwisie powinien ugrać seta wykorzystując słabsze momenty w meczu Nadala.\
Wynik: 5-7 1-6 4-6
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Anderson - Nadal typ 1 kurs 3.62 Pinnacle⛔5-7 1-6 4-6
Długo się zastanawiałem co dziś zagrać w Australian Open.Widzę ,że mimo gry po kontuzji i formy Nadala mało osób daje szanse Andersonowi w jutrzejszym pojedynku. Oglądałem mecz Nadala ze Smyczkiem i już powinno go nie być w turnieju. Sela natomiast nic nie grał zresztą Dudi od kilku lat bliżej challengerów z formą. Nadal naprawdę formą nie imponuje podwójne błędy serwisowe spóźnianie się do uderzeń. Wiem ,ze forma może rosnąć ,ale przełamać Andersona przy jego serwisie będzie ciężko. Może forma Andersona nie najwyższa ale Nadal przegrał w Doha z Berrerem niemal kopią zawodnika RPA również nazywanym drewniakiem z potężnym serwisem. Moim zdaniem Rafa nie jest w formie to widać po huśtawce w poszczególnych meczach. Według mnie szanse na ogranie Nadala przez Kevina są duże. Zresztą nawet bukmacherzy wietrzą szanse dla Andersona kursy na Rafę ponad 1.3 to już daje wiele do myślenia. Osobiście zagram na Andersona średnią stawką i wstaje o 4 aby obejrzeć mecz.
Mecz zakończył się w pierwszym secie przy stanie 5-5 i kilku niewykorzystanych szansach na przełamanie przez Andersona.
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Grają o 8:15, Melbourne +10 godzin, czyli u nich będzie godzina 18-19, a jak mecze się przeciągnął to zagrają jeszcze później. Wieczorem i w nocy tam nie ma upałów.

Słońce to może bardziej przeszkadzać Andersonowi w meczu z Nadalem, bo grają w samo południe.
Może nieprecyzyjnie się wyraziłem. Od zawsze Australian Open to turniej niespodzianek. Dlaczego? Początek sezonu - to jedno, ale warunki atmosferyczne - to drugi, ważny powód. A u siebie gra wiadomo kto. Dlatego Seppi nie jest dla mnie kandydatem do wygrania tego meczu.

Poza tym, kto to jest Seppi? Ok. Ograł Federera, wystrzelił z formą, ale - tak jak ktoś tu na forum trafnie napisał - pewnego poziomu nie przeskoczy. Tak myślę, a kto ma rację przekonamy się niebawem ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
A kim jest ten Kyrgios? Gwiazdka jednego turnieju z przed roku, porażka z Janowiczem przed Australian Open, 5 setów z Delbonisem, wygrana z drewnem Karlovicem i pokonanie mistrza Jaziriego ???? . Jakieś problemy z plecami, krew z nosa, a to wszystko go czyni faworytem meczu bo gra u siebie. Tak demonujecie tego Seppiego, że nie wiem. Ja stawiam na Włocha, ale Wam też życzę powodzenia ;). Liczę na dobry ciekawy mecz.
- Seppi (wyższy kurs, doświadczenie, dobra forma, wyeliminowanie lepszych przeciwników)
vs. - Kyrgios (niższy kurs, kłopoty zdrowotne, wyeliminowanie gorszych przeciwników, gra przed własną publicznością, forma wątpliwa bo tak naprawdę nie miał go jeszcze kto sprawdzić z czołówki ATP, dobry serwis)


 
deepred 633,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Według mnie mecz Kyrgios - Seppi to typowy no-bet. Seppi na tym korcie bywa psychiczny, potrafi grać dobrze, by za moment przeistoczyć się w walącego po autach bądź środek siatki idiotę. Kyrgios to typowy show-man, facet charakterem i zachowaniem na korcie przypomina mi młodszą wersję Monfilsa. Waleczny, ale i ma swoje humory. Ciężko jest wytypować, który dzisiaj wstanie lepszą nogą, a który będzie miał muchy w nosie. Gdybym miał typować, to minimalnie większe szanse ma według mnie Nick.
Żeby nie pisać na sucho to zarzucę jeden, dość ryzykowny typ.
Andy Murray - Grigor Dimitrov
O tym spotkaniu wiele zostało napisane, większość z was ma według mnie rację. Andy gra póki co bardzo ekonomicznie i dociska rywali kiedy trzeba. Bilans setów 9-0 mówi sam za siebie. Grigor zagrał mizernie z Bagietą i trzeba przyznać, że miał mnóstwo szczęścia awansując do dalszej rundy. Drugiego tak słabego spotkania nie powinien zagrać, ale mimo wszystko nie daje mu zbyt wielu szans. Jedną z nich jest ewentualny przestój Andy&#39;ego, które zdarzają mu się dosyć często, choć w meczach ze słabszymi rywalami często bywa niewidoczne, bo rywal nie potrafi tego wykorzystać. Bułgar, nazywany młodszą wersją Federera z pewnością będzie w stanie takie coś wykorzystać. Nie zmienia to faktu, że Andy mimo wszystko powinien spokojnie przejść dalej, a typ, który podaję jest przede wszystkim moim przeczuciem, które mnie dzisiaj nie zawodzi, zwłaszcza przy dużych kursach.
Murray wygra 3-1 / 4.20 / Unibet ✅ 6-4 6-7(5) 6-3 7-5
IZZI BET ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
justt 212

justt

Użytkownik
N. Kyrgios - A. Seppi ✅ Typ na plus, ale nie był to najlepszy wybór.
Bet365 @1.72
Stawka: 5j / 10
Seppi nie jest na tyle regularnym zawodnikiem, aby przez cały turniej grać na tym samym poziomie. Miał swoje dobre chwile podczas tegorocznego szlema, ale wydaje mi się, że dzisiaj jego passa oraz pula szczęścia się kończy. Kyrgios dysponuje dobrym serwisem, tego atutu nie widzę u Włocha wcale. Nie róbmy już z Seppiego jakiegoś super zawodnika, ponieważ ograł Federera w słabej dyspozycji. Kyrgios ma potencjał. Publiczność oczywiście będzie za Kyrgiosem, ale nie ma to żadnego większego znaczenia. Seppi potrafi utrzymać koncentrację, o to się najbardziej boje, że Kyrgios może mentalnie przegrać to spotkanie. Ale jestem dobrej myśli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 706

don1

Użytkownik
Panowie mecz Kyrgiosa za chwilę więc kilka słów. Na pewno faworytem jest młody głodny sukcesów Kyrgios. Rywali może nie miał imponujących,ale przynajmniej mógł się rozegrać chłopak po porażce z naszym Jurkiem. Ktoś pisał,że Seppi miał lepszych rywali. Może na papierze tak. Ale Istomin 3-2 po trudnym meczu. Chardy 3-1,ale jak widziałem Francuza z Coriciem,to wyglądało to słabo,żeby nie powiedzieć mizernie.Na deser mecz z Ferdkiem,który oglądałem tb w czwartym secie. Powiem tak Roger bez problemowo zdobywał mini breaki,ale w jaki sposób je oddawał to już było na bardzo słabym poziomie. Double fault czy backhand bardzo niechlujny. Seppi potem zagrał na linie i wybronił się w mistrzowski sposób. Kyrgios na pewno będzie cisnął serwisem Włocha. Tutaj zdecydowaną przewagę na Nick. Backhand Seppi dużo błędów w tym elemencie gry. Uważam że Kyrgios trafił na rywala którego powinien pokonać. Warunek jest jeden mecz trzeba skończyć w 3 albo 4 setach. Seppi to fajter więc jak będzie 5 setów wtedy jemu bym dawał większe szanse na zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
Andy Murray vs Grigor Dimitrov
Suma gemów 2-drogowo
Typ: Powyżej 36.5 @1.90
bet365 6:4 6:7 6:3 7:5 ✅ ✅ ✅

Większe zmęczenie Dimitrova nie ma tutaj żadnego znaczenia. Na tym etapie turnieju tacy zawodnicy mają jeszcze sporo zapasu sił, szybko się regenerują, a sam Bułgar z kiepskiej kondycji raczej nie słynie. Dlaczego taki over gemowy? A bo spodziewam się tutaj przynajmniej 4 wyrównanych setów i przynajmniej jednego tie-breaka. Faworytem słusznie jest Murray, który w tym roku zapewne będzie chciał powrócić do ścisłej czołówki. Z drugiej strony Dima, który szybko broni nie złoży, a Murraya jest nawet w stanie pokonać - co czynił już wcześniej dwukrotnie. Gdybym miał obstawiać tutaj dokładny wynik to widzę tu wygraną Szkota 3:1, a układ gemów w stylu 4:6, 6:3, 7:6, 6:4.

Mam pytanie do ekspertów od tenisa warto grać 3-0 (1.30) albo zawodnik poniżej 19,5(1.75) gemów na Djokovica? Bo kursy niezłe jak na niego i dlatego pytam czy to czymś nie śmierdzi...
Zdecydowanie NIE warto. Po pierwsze Mullerowi w tym roku świetnie wychodzi to, co jest jego największym atutem, czyli serwis. Zawodnik już bardzo doświadczony, więc może powalczyć z Djoko w zasadzie samym serwisem, dokładając do tego solidny forehand i dobrą grę przy siatce. Novak nie przepada za grą z serwismanami, a aspekt, że Muller jest leworęczny również Serbowi raczej nie pomaga. 3-0 po kursie 1.30? Nie graj tego, kurs zdecydowanie za niski w porównaniu do ryzyka. Jeśli już coś grać w tym spotkaniu to widzę tu dobry typ na tie-break w meczu po kursie 2.00. Handi na Djoka nie ruszam, bo są nieopłacalne w tym przypadku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Nishikori - Ferrer over 37.5 gemów w meczu @ 1.83 ⛔⛔⛔

Spodziewałem się tutaj wyższej linii, bliżej 40 gemów a tu proszę. Do wypełnienia spokojnie w czterech setach - a tyle będzie minimum w tym spotkaniu jak dla mnie. Nishikori słabo zaczyna mecze, traci pojedyńcze sety z Dodigiem czy Johnsonem. Ferrer to co odwalał z Simonem to była parodia, serwował na mecz w trzecim secie po czym przegrał 4 gemy i tego seta, w czwartym prowadził 5:1 by wygrać w tie-breaku i jeżeli o kogoś miałbym mieć wątpliwości tutaj to właśnie o niego, nie prezentuje się tu zbyt dobrze, ale liczę że nadrobi walecznością. Dodatkowo podaję ich wszystkie spotkania w 2014, w każdym były trzy sety, wszystkie mecze wygrał Kei(co będzie dodatkową motywacją dla Davida, przecież to przez Japończyka nie zagrał w tamtym roku w finałach w Londynie przegrywając z nim w Paryżu), ale chłopaki lubią pograć:

Miami: 7-6(7), 2-6, 7-6(9) 34 gemy
Madryt: 7-6(5), 5-7, 6-3 34 gemy
Paryż: 3-6, 7-6(5), 6-4 32 gemye
Londyn: 4-6, 6-4, 6-1(zagra Ferrer 1 mecz za Raonica) 27 gemów

Linia spokojnie do zrobienia w czterech setach, wątpie żeby któryś z nich wygrał seta z podwójnym breakiem.

Również zgadzam się z kolegą powyżej żeby zagrać tie-break w meczu Djoka, kurs wysoki, Mullerowi może zdarzyć się okres słabszej gry ale bez przesady żeby w jednym secie doprowadzić do tie-breaka - spokojnie. A Djoko nie lubi grać z graczami których głównym atutem jest serwis(sam przekonałem się o tym stawiąjąc na brak tie-breaka w tegorocznym przegranym przez niego meczu w Doha)
 
A 23

adam2173

Użytkownik
No i Kyrgios wygrał - dobrze się ten mecz oglądało, bo było sporo emocji, jednak też i pełno błędów. Na pewno przed meczem było duże value na Seppiego, bo jak mecz pokazał - nie był dzisiaj skazany na pożarcie.
Oglądał ktoś może Nadala? Przed meczem sporo osób typowało Andersona, ale jak widać było 0:3 ale nie wiem czy przez taką dobrą grę Hiszpana, czy jednak Anderson to nie ta liga.
W następnej rundzie Nadal zmierzy się z Berdychem i tutaj już chciałbym zagrać na Czecha, bo jego wyniki na AO są bardzo solidne, ale nie wiem jak gra obecnie Nadal.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W następnej rundzie Nadal zmierzy się z Berdychem i tutaj już chciałbym zagrać na Czecha, bo jego wyniki na AO są bardzo solidne, ale nie wiem jak gra obecnie Nadal.
Nadal gra z meczu na mecz coraz lepiej, a z Berdychem odkąd Czech zaczął uciszać publiczność w bodajże Madrycie parę lat temu, wygrał z nim wszystkie spotkania. Nadal gra z nim na 200%, ale Czech zrobił w tym sezonie olbrzymie postępy w swojej grze, chociaż już turniej w Doha pokazał, że pomimo to głowy nie oszukasz i nadal pozostają w jego grze mankamenty mentalne.
Djokovic N. - Muller G.
Muller G. +8,5 gemów ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 3/10
Powyżej 31 gemów ::: 1,92 ::: Pinnacle ::: 3/10

Oczywiście Djokovic jest faworytem turnieju i bla bla bla... Można pisać w nieskończoność jaki to on nie jest wspaniały, ale on ma problem z zawodnikami mocno serwującymi. Ciężkie mecze z Isnerem, ostatnio przegrał w Doha z Karlovicem, do tego Raonic już nie raz napsuł mu mocno krwi, a jest w jego drabince. Novak będzie miał niezwykle trudno podczas tegorocznego Australian Open. Do tego często przychodzi kryzys zawodnikom ze ścisłej czołówki pomiędzy pierwszym, a drugim tygodniem szlema. O Mullerze pisałem w tym sezonie już nie raz, jest w formie od początku roku, a serwuje genialnie. Ciężko go będzie Novakowi przełamać, dzisiaj wyrzucił z turnieju Isnera. Widać, że forma dopisuje, a taki handicap gemowy, albo over powinien zostać spokojnie pokryty. Liczę na tie-breaki, typ nam wchodzi nawet przy wyniku 7:5 6:3 6:3 (lub nawet 6:3 6:3 6:4). Na papierze te typy wyglądają bardzo pewnie.
Wynik: 6:4 7:5 7:5 ✅
Mayer L. ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Cuevas P. ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔
Troicki V. ::: 1,74 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Lopez F. ::: 1,99 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Gasquet R. ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔
Simon G. ::: 3,41 ::: Pinnacle ::: 1/10 ⛔
Simon G. +2,5 seta ::: 1,42 ::: Pinnacle ::: 4/10 ✅
Seppi A. ::: 2,47 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔
 
C 132

chinaski070

Użytkownik
Feliciano Lopez - Milos Raonic 0-3 @2.18
marathonbet

stawka - solidna
Kanadyjczyk o czarnogórskich korzeniach dorzucił w przerwie sezonowe ostro do pieca i w nowym sezonie ze spokojem może na stałe zagościć w TOP5 rankingu. Do tej pory na AO nie miał specjalnych problemów, 3 razy gładkie 3-0, serwis siedzi tak jak powinien, poruszanie się po korcie przy dłuższych wymianach również na plus, ogólnie pozbył się tego z czego był najbardziej wyśmiewany - drewnowatość. W 1/8 trafia na Hiszpana Lopeza, który szału na tegorocznym AO nie robi - 5setówka z Kudlą, szczęśliwa wygrana po oddaniu meczu przez Mannarino, gładkie zwycięstwo z pajacującym Janowiczem. Z Rao tak łatwo nie będzie, mało tego - jak na moje Hiszpan nie będzie miał za wiele do powiedzenia. Jego techniczna i mało agresywna gra nie ma szans na szybkich kortach w Melbourne w starciu z silnym tenisem Kanadyjczyka. Do tego dochodzi fakt poza sportowy - dobry kolega Lopeza, Fernando Verdasco pożegnał się już z AO w 3. rundzie, ale jeszcze nie wyleciał z Melbourne. Czeka na swojego kompana co by tradycji stało się za dość i jak to obaj panowie mają w zwyczaju, ruszyć w miasto. Bez wątpienia Lopez jest już myślami w jakimś klubie, bo dla niego 4. runda AO to aż nadto i bez wątpienia już ma co świętować. Nie zdziwiłbym się nawet jeśli na mecz z Milosem, Deliciano wyszedł na kort lekko wczorajszy. Łatwe zwycięstwo Kanadyjczyka.
 
nickyheath 5

nickyheath

Użytkownik
Stan Wawrinka - Guillermo Garcia - Lopez
Wawrinka (-2.5 seta) @ 1,75 ⛔
Unibet
Stan Wawrinka kolejny raz potwierdza, że korty w Melbourne mu po prostu leżą i to z reguły w tym właśnie turnieju wznosi się na wyżyny swoich umiejętności i gra swój najlepszy tenis. Sezon dla Szwajcara zaczął się udanie. Jedyne porażki miały miejsce z Djokovicem i Nadalem, ale to przecież żaden wielki wstyd nie jest. Ze słabszymi zawodnikami same komfortowe zwycięstwa. Wygrany turniej w Chennai, w AO póki co bez straty seta. Widać, że forma Wawrinki jest bardzo dobra. Ponadto jak podkreślałem wcześniej Stanley uwielbia tutaj grać co udowodnił wygrywając rok temu czy też w latach poprzednich kiedy toczył mordercze pięciosetówki z Djokovicem, a nie był jeszcze tak uznaną marką w ATP jak obecnie. Garcia - Lopez dla mnie typowy średniak, forma taka sobie. Hiszpan ma dużo szczęścia, że gra w tej rundzie. Najpierw krecz Gojowczyka, potem słaby Gonzalez i Pospisil, który też miał problemy zdrowotne. Więcej szczęścia niż nadzwyczajnej dyspozycji Garcii - Lopeza. Dochodzi do tego wszystkiego jeszcze chęć rewanżu Wawrinki za porażkę w French Open 2014. Dla mnie Stasiek to murowany faworyt, w obliczu swojej dobrej formy i grającego mocno w kratkę Hiszpana, powinien pewnie tutaj zwyciężyć. Niespodzianką będzie dla mnie stracony choćby jeden set przez obrońcę tytułu.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Australian Open 1/16 Finału
Stan Wawrinka - Guillermo Garcia - Lopez Stan - 7 gemów
1,74
Pinnacle​
Kolejna lokata z tegorocznego Australian Open. Ktoś zaraz napisze &quot;spójrz na zeszłoroczny RG&quot; Owszem Hiszpan wygrał na luzaku, ale to inna nawierzchnia i inna forma Stana. Najważniejsze w powodzeniu typu to początek spotkania, jeśli Stan dobrze wjedzie w mecz, wygra I set to typ wejdzie na luzaku. Śmiem twierdzić ze gdyby w RG Stan wygrał I seta również by cały mecz ogarnął. Jemu włącza się kontuzja mózgu gdy mu od początku nie idzie i później ma problem z powrotem do meczu. Stan świetnie gra w tym turnieju, podobnie jak Lopez nie stracił seta. Mecz na pewno nie będzie jednostronny, ale to Stan ma więcej atutów na przełamania. Najważniejszy I set i głowa Szwajcara. Polecam!
 
spion-kop 41

spion-kop

Użytkownik
AUSTRALIAN OPEN
26.01 godz. 04:00
NISHIKORI-FERRER
TYP: ILOŚĆ GEMÓW POWYŻEJ 37,5
KURS 1,88
Pinnacle

Najbardziej ekscytująco zapowiadający się mecz IV rundy mężczyzn zaplanowanych na poniedziałek ( początek nad ranem). Obaj panowie znani są z postawi – NEVER GIVE UP. To typowe tenisowe walczaki. Czeka nas walka na wyniszczenie, będziemy świadkami wielu długich wymian. Obaj w ostatnich latach bardzo dobrze spisywali się w Australian Open. Nishikori cztery razy z rzędu dochodził tu minimum do IV rundy, a Ferrer pięć razy z rzędu był minimum w półfinale. Teraz Hiszpan jest stosunkowo nisko rozstawiony i dlatego trafia już na tym etapie na tak wymagającego rywala. Ferrer w każdym meczu w drodze do III rundy tracił seta. Nishikori tylko w pierwszym meczu z Almagro wygrał bez straty seta. W ubiegłym sezonie obaj panowie spotykali się czterokrotnie, zawsze wygrywał Nishikori, ale w formule BEST of TWO, wszystkie mecz były rozstrzygane w trzech setach. Jutro nad ranem czeka nas kolejna batalia, która raczej nie skończy się w prostych trzech setach. Myślę, że w tym meczu zostaną rozegrane minimum 4 sety, a to powinno gwarantować przekroczenie 37 gemów.


NO A PÓŹNIEJ GŁEBOKO WIERZĘ W ZWYCIĘSTWO ISI NAD VENUS. W czterech ostatnich meczach wygrywała z Amerykanką bez straty seta. Oglądam wszystkie mecze Agnieszki Radwańskiej w Australian Open i naprawdę prezentuje się znakomicie. Wszystkie mecze bez straty i w każdym spotkaniu jeden set wygrywany na sucho.
KURS NA AGNIESZKĘ RADWAŃSKĄ - 1,55 (Pinnacle).
CZARNA ROZPACZ.
Kit z Ferrerem, był w tym meczu zaprzeczeniem samego siebie, 44 niewymuszone błędy?! To niepodobne do Hiszpana.
Gorzej z Agnieszką. Tragiczny początek meczu. Bajeczny drugi set. Wygrane 7 z 8 gemów, przełamuje na początku trzeciego seta Venus i jest, jak się później okazało, decydująca piłka meczu. Agnieszka przy siatce ma cały kort otwarty, ale gra na tyle lekko, że Willams dochodzi do niej odgrywa ją i odwraca losy meczu. Agnieszka traci pewność siebie, a Venus wróciła do gry. To pokazuje jak ważnym elementem gry, jest to co Anglicy nazywają „SELF CONFIDENCE”, nie masz pewności siebie, to nie wygrywasz. SZKODA.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom