>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australian Open 2015 - turniej główny (19.01-01.02.2015)

Status
Zamknięty.
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Stan Wawrinka - Jarko Nieminen 3-0 @1.71
Milos Raonic - Benjamin Becker 3-0 @1.7
ako - @2.907 marathonbet
stawka - umiarkowana

Prostactwo? Trochę tak, szedłem po najmniejszej linii oporu, ale są spore przesłanki wskazujące na sens takiego dubla.
Pierwszy typ to easy win obrońcy tytułu, który mierzyć się będzie z Jarko Nieminenem. Fin doświadczony, ale jednocześnie przeciętny mocno. Dla niego bycie w R3 Szlema to już sukces, trzeba mu jednak oddać to, że super wykorzystał swoją smutnie łatwą drabinkę - szybko poskładał Bachingera i Gołubiewa, tenisistów jeszcze bardziej przeciętnych niż on. Dzisiaj skończy się rumakowanie, bo na korcie spotka się ze Stanisławem Wawrinką - obrońcą tytułu, który co tu wiele mówić, w Melbourne gra na pełnej i to widać. Z łatwością odprawił Ilhana i Copila, leworęczny backhand siedzi jak należy, serwisem również fajnie trafia, powinno być łatwe zwycięstwo, bo co tu wiele mówić - Nieminen pali się w starciach z czołówką.
(...)
Stan Wawrinka v Jarkko Nieminen (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK ?
TYP: Powyżej 3.5
KURS:
2,50
Bet365
Trochę mnie wkurza jak ktoś zawodników typu Nieminen nazywa &quot;mocno przeciętnych&quot;. Jarkko owszem swoje najlepsze lata ma za sobą, ale na pewno nie można ignorować tego zawodnika, który jak jest w gazie to może zagrozić najlepszym w tourze. Drabinki aż takiej łatwej nie miał przecież, bo Golubev jest nieobliczalny a Bachinger jest ostatnio w całkiem niezłej formie a odprawił ich bez straty seta! Wg mnie to dobry prognostyk przed spotkaniem z Stanem.
Wawrinka owszem jest tutaj ogromnym faworytem ale nie zapominajmy, że Stan miewa momenty przestojów. Z Copilem łatwej przeprawy nie miał, gdzie w pierwszych dwóch setach widzieliśmy TIEBREAKi, w których każdy wynik jest możliwy... Stan jednak nie oddał choćby seta jak do tej pory, ale z Jarkko wg mnie ta sztuka już mu się nie uda i doświadczony Fin będzie potrafił wykorzystać choćby mały moment słabości Szwajcara. Jarrko potrafi się bronić, backhand Stana będzie zwykle lądował na forhandzie Fina, którym potrafi Fin zagrać kapitalnie. Mocno rotowany backhand Stana przeciwko solidnemu forhandowi Fina... Może to skutkować kapitalnymi akcjami!
H2H stosunkowo stare, więc nie ma co większej uwagi do tego przywiązywać, ale to też pokazuje, że Wawrinka łatwo mieć nie będzie. Inni faworyci miewali już swoje momenty słabości (Nadal, Federer) więc czemu nie miałby ich mieć Stan z wymagającym Finem?

Novak Djokovic v Fernando Verdasco (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK ?
TYP: Powyżej 3.5
KURS:
3,40
Bet365

Wg mnie tutaj mocno zawyżony kurs na to zdarzenie. Verdasco już nie raz potrafił się mocno postawić Djokovicowi. Owszem, większość meczy to odległa przeszłość, ale na pięć meczy rozegranych na HARD w każdym Hiszpan był w stanie urwać seta (bądź więcej) Djokerowi. Ostatni ich mecz z końcówki 2013 roku Djoko wygrał po walce 75 26 62.
Tutaj Djoko jeszcze seta nie stracił mimo, że wielu na to wskazywało zwłaszcza w spotkaniu z będącym w dobrej formie Bedene. Serb prezentuje się całkiem solidnie ale i on czasem lubi odstawić małą &quot;szopkę&quot; ???? tracąc zaskakująco sety. Turnieje wielkoszlemowe są niezwykle wymagające i nawet najlepszym zdarzają się słabsze momenty. Przy odrobinie szczęścia Fernando jest jak najbardziej w stanie seta urwać numerowi 1. Widziałem spory fragment meczu Verdasco z Soedą i Hiszpan prezentował się znakomicie. Szybkość i świeżość na dobrym poziomie, sporo kończących uderzeń, dobra obrona. Jak wiele z tej dyspozycji nie straci to wg mnie powinien się mocno postawić Serbowi.

Osobiście obydwa dwa powyższe zdarzenia gram w dubelku po kursie 8.50
Stawka jest już osobistą sprawą każdego typera, więc tutaj lakonicznie się wstrzymam od jej podania ????
 
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
Stanislas Wawrinka v Jarkko Nieminen
Typ:3-0✅
Kurs:1,53
Typ:Tie-break
w meczu - nie✅
Kurs:1,8
Typ: poniżej 32,5 gemów
Kurs:1,9✅
Buk:bet365
Ed: Wynik : 6-4 ; 6-2 ; 6-4 :spokodfhgfh:

Na trzecią rundę AO wybrałem mecz, w którym faworyt u bukmacherów jest jak najbardziej zrozumiały. Szwajcar cały czas gra na wysokim poziomie (swoim), równo i nie dekoncentruje się z byle powodu. Serwis ok, backhand z jednej ronsi funkcjonuje bezbłędnie. Pytanie brzmi jak długo wytrzyma? Nie zapowiada się na pięciosetowe spotkanie, a jeśli Stan utrzyma poziom to nie zobaczymy nawet tie-breaka w meczu, ani urwanego seta przez Fina. Jarkko na dzień dzisiejszy nie posiada argumentów, przeciw Szwajcarowi, żeby nawiązać wyrównany dialog w meczu. Tenisista leworęczny, solidny, ale to nie ten poziom, żeby zagrozić Szwajcarowi. No chyba, że Wawrinka zanotuje dzień niedyspozycji jak profesor Federer ???? . H2H panów 1-1, ale to obyło daaawno temu. Liczy się tylko i wyłącznie aktualna dyspozycja i poziom, wiec spróbuję &quot;ugryźć Szwajcara z kilku stron...
 
C 132

chinaski070

Użytkownik
Osobiście obydwa dwa powyższe zdarzenia gram w dubelku po kursie 8.50
Stawka jest już osobistą sprawą każdego typera, więc tutaj lakonicznie się wstrzymam od jej podania ????
Serio, uważasz że jest JAKIKOLWIEK sens grania tego w dublu?
Jeśli zagrałbyś dwa single i jeden z nich wszedłby (na co daję jakieś 5% szans) to i tak wyjdziesz na plus.
Owszem, strata seta przez chwilowy spadek koncentracji może się zdarzyć nawet najlepszym i nie wykluczam takiej możliwości (przez co swojego dubla gram bardzo umiarkowanie), ale kompletnie nie ma sensu granie tych dwóch zdarzeń na jednym kuponie.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Granie na Jurasa już kompletnie nieopłacalne, poza tym to będzie takie typowe - Juras prezentujący nawet niezłą jak na siebie formę dostaje gładkie 3-0 od Lopeza, który kompletnie nie czuje się grając na hardzie, do tego do 3. rundy dotarł po 5setówce z przeciętniakiem i dzięki kontuzji przeciwnika.
John Isner - Gilles Muller @ 2 @ 2.62
marathonbet
stawka - umiarkowana

✅✅✅
Jeśli szukać niespodzianki (przynajmniej wg kursów) to właśnie tutaj. Obaj zawodnicy na podobnym poziomie, obaj podobnie drewniani i opierający swoją grę na serwisie. Bardzo mało przełamań w meczu i sporo tie breaków (ale granie po kursie @1.15 mija się z celem, ewentualnie na żywo można popróbować). Typowy mecz 50/50, w kursach jest to ukochane przez niektórych użytkowników &quot;value&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tenmen 83

tenmen

Użytkownik
ktoś orientuje się czym spowodowany jest taki wzrost kursów na Kyrgiosa w spotkaniu z Seppim. z początkowego kursu 1,59 w Pinnacle mamy już 1,85 ? jest coś o czym nie wiem (jakaś kontuzja) czy zwyczajnie idzie masówka na Seppiego ?
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Steve Johnson - Kei Nishikori - Johnson wygra pierwszy set i przegra mecz @6,0 bet365 ✅

typ zupełnie na czutkę, zagrany lekko na podstawie poprzednich meczów Japończyka. W oby tych meczach Nishikori wchodził w mecz słabo, z Almagro była to także zasługa świetnej gry Hiszpana (akurat w końcówce seta popełnił parę głupich błędów), natomiast w meczu z Dodigiem, Kei w pierwszym secie ospały, z miną cierpiętnika, z jakimś fochem na twarzy i trochę się łamali z Ivanem co zaowocowało przegranym setem. Johnson pierwsze mecze dwa razy pewne 3-0, przeciwnicy z niższej półki niż u Keia, chociaż paru ananasów węszyło odpadnięcie Steva z Giraldo. Jeżeli serwis będzie dobrze w pierwszym secie funkcjonował, a Nishikori znowu wyjdzie ospały i mało skoncentrowany to jest duża szansa, że wygra Steve pierwszy set. Natomiast im dalej w mecz tym będzie przewaga Keia rosła bo Johnson na dłuższą metę nie ma tutaj szans pod względem fizyczny. Przyjdzie zmęczenie, siądzie trochę serwis i go Japończyk dojedzie. Typ do pogrania za drobne, aczkolwiek szanse na wejście są.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
plus_minus 26

plus_minus

Użytkownik
ktoś orientuje się czym spowodowany jest taki wzrost kursów na Kyrgiosa w spotkaniu z Seppim. z początkowego kursu 1,59 w Pinnacle mamy już 1,85 ? jest coś o czym nie wiem (jakaś kontuzja) czy zwyczajnie idzie masówka na Seppiego ?
brał medicala w meczu z Jazirim, ale dokladnie co tam sie stalo nie wiem.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Serio, uważasz że jest JAKIKOLWIEK sens grania tego w dublu?
Jeśli zagrałbyś dwa single i jeden z nich wszedłby (na co daję jakieś 5% szans) to i tak wyjdziesz na plus.
Owszem, strata seta przez chwilowy spadek koncentracji może się zdarzyć nawet najlepszym i nie wykluczam takiej możliwości (przez co swojego dubla gram bardzo umiarkowanie), ale kompletnie nie ma sensu granie tych dwóch zdarzeń na jednym kuponie.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
(...)
Kwestia łączenia danych typów to już raczej indywidualna sprawa, więc nie zamierzam się tutaj pisać fraszek na ten temat ???? Podałem swoje propozycje a kto z nich i jak skorzysta to już wg uznania... Oczywiście można zagrać te zdarzenia jako single - ja wole w dubelku :razz: Czy to ma sens to już moja sprawa, każdy gra jak chce...
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
David Ferrer - Gilles Simon 1,47 ✅ Co za mecz!!!
Trochę myślałem nad tym spotkaniem i doszedłem do tego, że Ferrer będzie bardzo zmobilizowany, żeby odegrać się swojemu rywalowi za porażkę w US Open. Wtedy Hiszpan był nie w pełni zdrowy i nie wytrzymał trudów tego pojedynku (zupełnie jak nie on). Simon dodatkowo zagrał wtedy kapitalnie pod względem taktycznym i dosłownie wypunktował swojego rywala. Możemy się spodziewać tego, że tak doświadczony zawodnik jak Ferru odrobił lekcję z tamtego pojedynku i dzisiaj pokaże pazurki. Mimo straty 1 seta w meczach z Belluccim i Stakhovskym od turnieju w Doha utrzymuje świetną dyspozycję i pokonuje kolejnych rywali. Mecz zapewne będzie bardzo ciekawy i (przynajmniej w początkowej fazie) wyrównany, ale myślę, że David obejmie w miarę upływu czasu inicjatywę. Simon na razie nie miał nadzwyczajnych rywali, dodatkowo nie w 100% sprawnych (zarówno Haase, jak i Granollers, zmagali się z problemami zdrowotnymi). Kursy rosną, więc można grać. Myślę, że David nie zawiedzie i zamelduje się w kolejnej rundzie.

Novak Djokovic -2,5 seta - Fernando Verdasco 1,48 ✅ Hiszpan jednak się postawił, ale w najważniejszych momentach Djoko pokazał swą moc.
Nie szukałbym tutaj nawet drobnej niespodzianki w postaci ugrania seta przez Hiszpana. Verdasco w obecnej dyspozycji nie bardzo jest się w stanie postawić Serbowi, nawet jeśli ten miewa jakieś tam przestoje. Novak powinien poradzić sobie w 3 setach.
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Marrero S. D./Cuevas P. - Whittington A./Bolt A. @ 1,5 ✅ ✅
Oglądając pierwszy set meczu Australijczyków z Kubotem i Chardym przecierałem oczy ze zdumienia. To, co wyprawiali Australijczycy było dalekie od ideału. Chardy i Kubot niszczyli młodych na returnie, a ci niejednokrotnie popełniali proste błędy. Dlaczego grają dalej? Nie wiem. Przestałem oglądać po pierwszym secie. Cuevas i Marrero przede wszystkich zawodnicy stworzeni do gry na mączce. Na hardzie jednak też pokazali niejednokrotnie, że grać potrafią. Szczególnie Marrero. Umiejętnościami przewyższają swoich rywali i mam wrażenie, że ich spokojna, techniczna, finezyjna gra może sprawić Australijczykom problemy.

Qureshi A./Zimonjic N. - Mahut N./Herbert P. @ 2,42 ✅ ✅
Francuzi w meczu z Cabalem i Farahem pokazali, że potrafią wychodzić z trudnych sytuacji obronną ręką. Przy momentach zagrożenia wielokrotnie pokazywali wysokiej klasy umiejętności deblowe. Mimo wielu szans, jakie dali swoim rywalom, ani razu nie zostali przełamani. Podobała mi się ich gra i dla mnie od początku są czarnym koniem tego turnieju. Qureshi i Zimonjic no jakoś mi tak razem nie imponują. Bez dwóch zdań należą do czołówki, ale no wyniki z tego sezonu póki co mnie nie przekonują. Sporo niewymuszonych błędów w ostatnim spotkaniu z przeciętną parą Hiszpanów, a także stracony set z Gabą i Kuku, mówią mi, że nie jest to jeszcze optymalna forma tych zawodników. Pytanie, czy w ogóle kiedyś złapią właściwy rytm. Stawiam na Francuzów, którzy bardzo dobrze serwują i pokazują ciekawą dla oka grę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Kyrgios - Seppi
Typ: Kyrgios ✅✅✅
Kurs: 1,8
Fajny kurs został wystawiony na Australijczyka i pobieram go z miłą chęcią. Faktem jest ze Seppi wygrał ostatnie spotkanie z królem Federerem, ale co z tego nadal uważam, ze pewnego poziomu ten zawodnik nie osiagnie. Roger miał słabszy dzień, a Włoch zagrał jeden z lepszych swoich spotkan w karierze. Przypomne, ze bilans Szwajcara z Włochem przed spotkaniem wynosił 10 do 0. Takze mielismy nie małą niespodzianke. Widzialem kilkanascie spotkan Seppiego i jakos nigdy nie podobała mi sie jego gra -serwis nie za mocny, uderzenia o watpliwej sile, ogólnie jest to dla mnie gracz nijaki. Wracając do spotkania - Fedex zaliczył 57 winnerow przy 55 niewymuszonych błędach, takze wynik jak na niego słaby. Seppi natomiast 50 winnerow i 40 unforced errors.
Wydaje mi sie, ze limit szczescia dla włocha własnie sie wyczerpał. Trafił na kangura, ktory zagrał rewelacyjny mecz z zawodnikiem co by nie mówić ,,średniej klasy&#39;&#39; jakim Malek Jaziri. Nick posłał 25 asów w tym meczu. Pierwszym podaniem trafiał na 70% skutecznosci, takze wykręcił przyzwoity wynik. Jesli podtrzyma swoja forme serwisową to nie widze szans dla jego rywala. Nie zdziwie sie jesli rozprawi sie z Włochem w 3 setach, maksymalnie 4.


Oj, troche dramaturgii mielismy z 2:0 na 2:3, brawo
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Kevin Anderson - Rafael Nadal
Over 36,5 gemów 1.80 @ bet365⛔
Jak nam moje oko linia dość nisko patrząc po w kratkę grającym Rafie gdzie jego gra jest wielką niewiadomą raz potrafi gładko ograć Sele a raz męczyć się ze słabym Smyczkiem, a z taką grą może mieć ciężko z Andersonem który pokonał faworyzowanego Gasqueta. Typ głównie opieram na tym że Anderson bazuje na serwisie często jego mecze to duża liczba gemów a w połączeniu z niepewną formą Nadala na pewno zobaczymy w tym meczu minimum 4 zacięte sety w których pewnie będzie też jakiś tie-break. Po tym kursie i tej linii jak najbardziej do grania. Polecam ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kyrgios N. - Seppi A.
Seppi A. ::: 2,47 ::: Pinnacle ::: 3/10
Seppi pokonał Federera w 4 setach! Sprawił nie lada sensację, chyba największą w turnieju. Wcześniej przegrał z Rogerem 10 pojedynków. Ja od początku sezonu już śledziłem Seppiego i widziałem go w dobrej formie, ale nie wiedziałem, że aż tak. On sam w wywiadach podkreślą, że na tych największych kortach gra mu się lepiej gdy presja ciąży na przeciwniku. Tak też będzie z Kyrgiosem któremu będzie kibicowała publiczność. Seppi to stary lis który potrafi grać jak mało kto. Co prawda w meczu z Federerem jak sam przyznał miał po prostu swój dzień to myślę, że nie spocznie na laurach i zagra o jeszcze więcej. Nie często mu się zdarza awansować do ćwierćfinału turnieju, a ma ku temu bardzo dużą okazję. Kyrgios to jeszcze małolat, wchodzi dopiero do ATP, jedyną jego bronią jest potężny serwis, bez tego w wymianach większe szanse daje staremu lisowi Seppiemu. Po takim kursie warto spróbować, skoro Włoch wyrzucił z turnieju samego Rogera Federera.
Wynik: 5:7 4:6 6:3 7:6(5) 8:6 ⛔ @Edit: Fajny mecz, Seppi miał nawet w 4 secie match pointa. W 5 secie to loteria, bo różnie ten mecz mógł się skończyć. Brawo Kyrgios ???? !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Seppi pokonał Federera w 4 setach! Sprawił nie lada sensację, chyba największą w turnieju. Wcześniej przegrał z Rogerem 10 pojedynków. Ja od początku sezonu już śledziłem Seppiego i widziałem go w dobrej formie, ale nie wiedziałem, że aż tak. On sam w wywiadach podkreślą, że na tych największych kortach gra mu się lepiej gdy presja ciąży na przeciwniku. Tak też będzie z Kyrgiosem któremu będzie kibicowała publiczność. Seppi to stary lis który potrafi grać jak mało kto. Co prawda w meczu z Federerem jak sam przyznał miał po prostu swój dzień to myślę, że nie spocznie na laurach i zagra o jeszcze więcej. Nie często mu się zdarza awansować do ćwierćfinału turnieju, a ma ku temu bardzo dużą okazję. Kyrgios to jeszcze małolat, wchodzi dopiero do ATP, jedyną jego bronią jest potężny serwis, bez tego w wymianach większe szanse daje staremu lisowi Seppiemu. Po takim kursie warto spróbować, skoro Włoch wyrzucił z turnieju samego Rogera Federera.
Wszystko fajnie, nie neguję typu tylko wprowadzę jeszcze więcej obiektywizmu do tego spotkania i samych zawodników. Odnośnie meczu Seppiego i Rogera fakt Seppi zagrał bardzo dobry mecz to trzeba mu oddać, wywierał presje jak nigdy, wszystko mu wchodziło jak należy. Ale trzeba też zaznaczyć że to Roger w pewnym sensie zawalił ten mecz i przez swoje błędy i bardzo słaby serwis nie mógł w żaden sposób przeciwstawić się Seppiemu. I tak jak już opisywałem wcześniej, wydaje mi się że ta niedyspozycja Rogera była spowodowana jakimś urazem jego dłoni - czy to prawda? Nie wiem moje przypuszczenie. Oglądałem ten mecz i szczególnie zawiodłem się na serwisie u Rogera który z reguły jest bardzo solidny i nie jeden z zawodników w turze chciałby mieć taką dyspozycję serwisową jaką ma Szwajcar, a w meczu z Seppim to zawodziło, w pewnym momencie, a dokładnie w 4 secie w tiebreaku Roger miał mini breaka i prowadził 5:4 i miał do dyspozycji 2 serwisy. W normalnej dyspozycji Roger skończył by to praktycznie dwoma asami lub wygrywającymi serwisami, a wczoraj bardzo mocno widoczny był brak tego elementu. Seppi bardzo dobrze wykorzystał niedyspozycję Rogera i zasłużenie wygrał.
Odnośnie teraz Kyrgiosa, wydawać by się mogło - młody, niedoświadczony itd - ale z drugiej strony - pełen energii, głodny sukcesów, młodociana fantazja - oczywiście ta ostatnia bardzo często potrafi zgubić ale jeśli się z niej odpowiednio korzysta to potrafi zabić. Przykład jest raczej większości znany
Do tego dochodzi fakt własnych ścian co w tenisie wielokrotnie pomagało gospodarzom. Nie zgadzam się z tym że jedyną bronią Kyrgiosa jest tylko i wyłącznie serwis, posiada też bardzo dobry forehand i ogólnie gra Kyrgiosa wydaje się być ułożona brakuje jej tylko trochę regularności ale jeśli Nick będzie odpowiednio skoncentrowany i zmotywowany to jest w stanie powalczyć o wygraną i w mojej perspektywie słusznie że jest faworytem. I wydaję mi się że wykorzysta szansę że to właśnie Seppi stoi po drugiej stronie siatki a nie Roger.
 
C 132

chinaski070

Użytkownik
Seppi pokonał Federera w 4 setach! Sprawił nie lada sensację, chyba największą w turnieju. Wcześniej przegrał z Rogerem 10 pojedynków. Ja od początku sezonu już śledziłem Seppiego i widziałem go w dobrej formie, ale nie wiedziałem, że aż tak. On sam w wywiadach podkreślą, że na tych największych kortach gra mu się lepiej gdy presja ciąży na przeciwniku. Tak też będzie z Kyrgiosem któremu będzie kibicowała publiczność. Seppi to stary lis który potrafi grać jak mało kto. Co prawda w meczu z Federerem jak sam przyznał miał po prostu swój dzień to myślę, że nie spocznie na laurach i zagra o jeszcze więcej. Nie często mu się zdarza awansować do ćwierćfinału turnieju, a ma ku temu bardzo dużą okazję. Kyrgios to jeszcze małolat, wchodzi dopiero do ATP, jedyną jego bronią jest potężny serwis, bez tego w wymianach większe szanse daje staremu lisowi Seppiemu. Po takim kursie warto spróbować, skoro Włoch wyrzucił z turnieju samego Rogera Federera.
Taka trochę mocno argumentacja Janusza - Seppi pokonał Federera, to łyknie Kyrgiosa. A wcale tak nie będzie.
Australijczyk to urodzony gwiazdor - dla niego presja i granie na głównym korcie wśród własnych kibiców to dodatkowy handicap. Seppi z Federerem miał dzień konia o czym sam mówił. Momentami wjeżdżały mu niesamowite piły, czego podsumowaniem była ta meczowa. Włoch miał dodatkowego farta, bo razem z jego dniem konia zbiegł się dzień borsuka u Szwajcara - nie grał jak to on, proste zagrania lądowały w siatce, ewentualnie na aucie, miał naprawdę spore przestoje.
Dyspozycja Kyrgiosa była niewiadomą po pierwszym meczu z Delbonisem - przebąkiwania o kontuzji okazały się być prawdziwe, sam myślałem, że Karlovic bezwzględnie to wykorzysta. Jednak wychodzi, że w Australii mają niemalże tak samo dobry koks jak w Hiszpanii i w następnych dwóch spotkaniach w wykonaniu Kyrgiosa po urazie nie było śladu. Inna sprawa, że grał z dwoma drewniakami (Karlovic, Jaziri), mecze opierały się głównie na serwowaniu i biegania zbyt dużo nie było. W tym momencie pojawia się szansa dla Seppiego - będzie rozrzucał młodego Australijczyka po korcie, a temu w końcu nogi odmówią posłuszeństwa. Jednocześnie NIE MA TAKIEJ OPCJI, żeby Seppiemu tak wszystko siedziało jak w meczu z Federerem.
Wszystko w nogach Australijczyka, w każdym razie ściany będą mu pomagać.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja dokładnie wiem co chcecie mi powiedzieć, a sam Kyrgios mi imponuje i widziałem jego bodajże wszystkie mecze na Wimbledonie (9 obronionych match pointów z Gasquetem), ale tutaj myślę, że wyjdzie po prostu doświadczenie Włocha. On już rok temu, albo dwa wyrzucił z turnieju Hewitta po 5 setach.
Kyrgios to same urazy jak na razie, 5 setów z Delbonisem, tu później jakaś krew z nosa, ale z kim on grał. Drewniany Karlovic i Jaziri z poziomu Challenger. To żadni zawodnicy w porównaniu do Seppiego. Włoch co prawda już rok temu przegrał z nim po 3 setach, ale teraz czas na rewanż. Pokonanie Istomina, Chardiego, Federera musi budzić podziw, to dla mnie on w tym meczu jest faworytem.
Jutro analiza +8,5 gemów na Mullera! Typ wchodzi nawet przy wyniku 7:6 6:3 6:3 dla Djokovica, a jak dobrze wiemy Novak nie lubi grać z serwismanami (Isner, Raonic, Karlovic).
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Berdych-1.5seta 1.65✅ IZZI 3-0
Benneteau/Roger-Vasselin 1.23 ✅ IZZI 2-0
Ako 2.029 MarathonBet 3/10
✅✅✅

Widzę w Tomku zdecydowanego faworyta. Juz na sam początek sezonu udało mu się przygotować doskonałą formę i potwierdza to w każdym meczu. Tomic, gdyby nie głupota Grotha tak łatwo z awansem to tej rundy by nie miał. Tutaj jednak oprócz dobrze serwującego przeciwnika otrzymuje kogoś, kto jest znacznie lepszy w wymianach. W każdym meczu Bernarda coś mi nie pasuje w jego grze, sprawia na mnie wrażenie, jakby grał delikatnie, nie przyspieszając piłki tak, jak mógłby to zrobić. Co do Beretów. Gładko zeszłej nocy i tutaj powinno być podobnie. Mogą pomęczyć się przy podaniu Sitaka i Beckera, ale max w tb powinni wyciągnąć każdego seta. Należą do topu i ostatnimi czasy to potwierdzają. Pisałem już o nich przed wcześniejszym pojedynkiem i swojego zdania nie zmieniam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 132

chinaski070

Użytkownik
Tomasz Berdych - Bernard Tomic @ over 0.5 TB @1.5
Andrew Murray - Grigor Dimitrov @ Dima +2.5 @1.48
ako - 2.219 @ marathonbet
stawka - solidna
✅✅✅

Tomic dla mnie przereklamowany typ, który jeśli nadal będzie otaczał się tymi ludźmi którymi się otacza wiele nie osiągnie. Doszedł do 1/8 turnieju, ale wcześnie pokonał przeciętnych Kamkego i Grotha oraz z trudem solidnego Kolbę. Po drugiej stronie Berdych - zawodnik o kilka klas lepszy od Tomica, w początkowych fazach Szlema z łatwością odprawiał ogórków, ale momentami również niestabilny. Obaj mają petardę w łapie, korty w Melbourne szybkie, wniosek nasuwa się jeden - tie break. I co najmniej jeden powinien w meczu się pojawić. Czysto statystycznie: Berdych - 9 setów, 2 tie breaki; Tomic - 11 setów, 5 tie breaków. Obaj zawodnicy grali ze sobą dwa razy na Wimbledonie - 8 setów, 4 tie breaki.
Drugi typ to co najmniej jeden ugrany set przed Dimitrova w meczu z Murrayem. Bułgar tak wysoko wyceniany głównie przez wzgląd na słaby mecz z Baghdatisem, ale jakiś słaby mecz musiał się pojawić. Gra z Murrayem, dla którego tegoroczne AO to na razie spacerek - 3x 3-0. Jakość rywali pozostawiała wiele do życzenia, ale wygranych się nie ocenia. Bez wątpienia hit w 1/8 Szlema nas czeka, takie spotkania rzadko kiedy kończą się łatwym 3-0 w którąś ze stron, do tego Szkot jakieś przestoje najzwyczajniej w świecie musi mieć. Dima na pewno wziął sobie do serca słabszy mecz z Cypryjczykiem, motywacja na Andy&#39;ego bez wątpienia będzie. Jeden wygrany set przez Bułgara po takim kursie zdecydowanie warty gry.
 
nickyheath 5

nickyheath

Użytkownik
Nick Kyrgios - Andreas Seppi
Over 3.5 @ 1,52 ✅
Unibet
Jak dla mnie jest to najlepsza propozycja na ten mecz. Ciezko wyrokować kto tutaj wygra. Seppi uskrzydlony po zwyciestwie z Federerem, Kyrgios dopingowany przez australijska publiczność. Obaj to dość porównywalna półka graczy. Jednego czego jestem w dosyć mocnym przekonaniu pewien to, że nie będzie tutaj 3-0 w żadną stronę. Kyrgios raczej będzie miał przewagę na serwisie i z tego względu jego szanse widziałbym tutaj ciut wyżej, ale też nie na tyle, by grać na kangura. Seppi to z kolei walczak i na pewno łatwo tutaj meczu nie odda. Nie ma więc co stresować się grą na win któregoś z zawodników tylko atakować w miarę bezpieczny over setowy.
Tomas Berdych @ 1,29 + Andy Murray @ 1,30
AKO @ 1,68 ✅
Unibet
Do tego gram dubla na faworytów, bo wydaje mi się, że niespodzianek w tych meczach nie będzie. Tomic może i złapał przyzwoitą formę, mniej pajacuje na korcie w stosunku do lat poprzednich i jego gra lepiej wygląda, ale jednak Berdych to dużo wyższa półka niż Kamke, Kolba bez formy czy serwismen Groth. Przed meczem z Troickim sporo osób narzekało na Czecha, że nie gra najlepiej, że męczył się z Melzerem, ale według mnie tak nie jest. Berdych od początku sezonu wydaje się być w solidnej formie i tutaj ciągle ją utrzymuje będąc bez straty seta. Momenty słabszej gry nic nie zmieniają, bo rywale i tak nie są w stanie tego wykorzystać. Tomic być może i seta mu urwie, ale nie zdziwi mnie też 3-0 dla faworyzowanego Berdycha, bo jest to zawodnik dużo równiejszy i znacznie bardziej regularny niż Australijczyk. Murray natomiast dla mnie obok Djokera i Wawrinki jest tutaj głównym faworytem do wygrania turnieju. To już nie ten sam Andy co sezon temu, który potwornie się męczył, tracił sety z ogórami, a z czołówką regularnie wtapiał. Fakt, że nie miał tutaj Brytyjczyk konkretnego przeciwnika, ale jego gra wygląda naprawdę dobrze i widzę go na koniec bardzo wysoko. Dimitrov oczywiście umiejętności stricte tenisowe ma ogromne i na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem. Jednak jego forma jest dość przeciętna. Stracony set z Lacko, horror z Bagietą gdzie Bułgar naprawdę popełniał sporo błędów i mało brakowało a byłby poza turniejem. Na tak regularnego i mocnego Murka jak obecnie raczej gra Grigora nie wystarczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Nick Kyrgios - Andreas Seppi
Over 3.5 @ 1,52
Unibet

Jak dla mnie jest to najlepsza propozycja na ten mecz. Ciezko wyrokować kto tutaj wygra. Seppi uskrzydlony po zwyciestwie z Federerem, Kyrgios dopingowany przez australijska publiczność. Obaj to dość porównywalna półka graczy. Jednego czego jestem w dosyć mocnym przekonaniu pewien to, że nie będzie tutaj 3-0 w żadną stronę. Kyrgios raczej będzie miał przewagę na serwisie i z tego względu jego szanse widziałbym tutaj ciut wyżej, ale też nie na tyle, by grać na kangura. Seppi to z kolei walczak i na pewno łatwo tutaj meczu nie odda. Nie ma więc co stresować się grą na win któregoś z zawodników tylko atakować w miarę bezpieczny over setowy.
A skąd ta pewność, że nie będzie 3:0 dla Nicka Kyrgiosa? Moim zdaniem na taki wynik właśnie się zanosi i czekanie na wygranie seta przez Włocha, to byłby dla mnie właśnie niepotrzebny stres.
Dużo zostało o tym meczu powiedziane. Trochę się dziwię, że akurat ten pojedynek wywołuje spore emocje (większym rarytasem jest postawienie na Andersona w meczu z Nadalem - polecam!!!!), ale wszyscy zapominają o pogodzie. Słońce grzeje mocno i jeżeli komuś będzie przeszkadzać, to raczej Włochowi. On woli sterylne warunki a Australia to Australia. Jest słabszy od Nicka i wraca nad ranem polskiego czasu do domu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom