>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open 2015 - turniej główny (19.01-01.02.2015)

Status
Zamknięty.
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Co jak co ale Andy gra swój najlepszy tenis i widze spore szanse na napsucie krwi Serbowi. Szkot gładko ograł Tomcia Berdycha, natomiast Djoko dziś męczył się ze Stasiem, który pekł w 5 secie z nieznanych bliżej powodów. Novak łapał w meczu zadyszki, ktore skrzętnie wykorzystywał Szwajcar i w tym właśnie upatruje szanse Murraya, który cały turniej gra równo bez wiekszych przestojów. Jak do tej pory 2 przegrane sety i to w tie-brekach. Także nie przegrywał setów wiekszą liczbą gemów, za to często łamał swoich rywali.
Moja propozycja
Typ: Murray +4
Kurs: 1,9
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Djokovic N. - Murray A.
Murray +2,5 seta @ 1,36
✅

Za nami emocjonujące półfinały, a teraz pora na ostateczne rozstrzygnięcie! Trudno typować tutaj zwycięzcę. Minimalnie większe szanse ma chyba Djokovic (głównie ze względu na bilans H2H), jednak to z jakim trudem ograł dobrze grającego przez większość meczu Wawrinkę nie napawa zbyt dużym optymizmem, kto wie jak by się to skończyło gdyby Stan grał swoje do końca. Murray z kolei pokonał w 4 setach Berdycha, ale przegrał pierwszą partię gdy Tomasz grał swój najlepszy tenis. Później głowa go zawiodła jak często bywa i znacząco spuścił z tonu, a Murray wykorzystuje takie chwile słabości rywala. O zwycięstwie w finale zadecyduje dyspozycja dnia i chyba najbardziej bezpieczną opcją jest wytypowanie tutaj takiego handicapu. Nie wierzę, że Szkot nie ugra przynajmniej jednego seta.

Wynik: 7-6 6-7 6-3 6-0
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Djokovic - Murray 3.0 1/10 bet365



Wedlug mnie Djokovic zawiodl w starciu z Wawrinka. Jest wygrana wiec teoretycznie nie ma sie co czepiac ale tak naprawde to trzeba ten mecz ocenic i przeanalizowac skoro zaraz final. Stanislas nie zagral zbyt dobrego meczu a mimo to wygral dwa sety. Ciekawe jakby sie potoczyl mecz jakby Szwajcar przelamal na poczatku piatego seta. Byla duza szansa zlamac Djokovica. Serb mial ogromne przestoje w grze, naprawde jestem w szoku, ze maja 3-0 tak latwo oddal seta. Nie bylo kontroli takze w drugim secie. W piatym Stan totalnie oslabl, przeciez taki numer z Murrayem nie ma prawa przejsc. Bardzo ocenie tenis Szkota, nie przepadam za nim ale trzeba zachowac 100% obiektywizm. Andiego stac na wygranie turnieju w Australii. Gra dobrze od poczatku turnieju, stabilnie, ma malo przestojow w grze. Nawet ten pierwszy set z Berdychem. Nie szlo mu a mimo to byl niezwykle bliski wygranej. Potem juz trzy sety jego. Podoba mi sie jego gra bo nie podpala sie glupio, robi stosunkowo malo bledow i ewidentnie eliminuje zle sytuacje. Kiedys tlamsil w sobie wszystko co zle i przegrywal niektore mecze na wlasne zyczenie. Obecnie Szkot wyglada mentalnie duzo lepiej. Chlodniejsza glowa, pozytywne nakrecenie po wygranych pilkach. Jesli Nole zagra tak jak dzis to minimalnym faworytem jest Murray.
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Murray - Djokovic
Typ: Ilość Setów Over 3,5
Kurs: 1,53 Fortuna
Jest to finał i generalnie ktoś kiedyś dobrze powiedział, że takich spotkań się nie typuje.
Dla mnie jest to najrozważniejszy typ. Co prawda kurs niewielki ale gram to z +1,5 seta na Marie.
Co do samej gry obu Panów. Jak dla mnie bardzo dużo będzie tutaj zależało od podania Szkota. Jego drugi serwis często jest bardzo krótki i do tego wolny. Serb takie wrzutki nawet w swojej kiepskiej dyspozycji będzie wykorzystywał od razu bez zastanawiania się. Oboje pokazali, swoje słabe strony w tym turnieju. Djoko rzeczywiście nie grał jakoś kapitalnie z Wawrinką, widać było, że nie jest zawodnikiem nie do ruszenia. Tyle tylko, że Andy nie ma takich atomowych backhandów jak Stan i generalnie jego gra polega na konsekwentnym budowaniu wygranego punktu, a nie jednym albo dwóch strzałach po których przeciwnik nie jest w stanie nic zrobić. Jak wszyscy wiedzą Serb kapitalnie biega i broni się też fenomenalnie.
W tym meczu bankowo zobaczymy dużo długich wymian, a w perspektywie meczu do 3 wygranych setów wątpię żeby jeden albo drugi wygrał spotkanie do zera. Murray jak dla mnie nie ma aż takich atutów na Djokovica. Serb z kolei trafia na chwile słabości. Oczywiście mecz, meczowi nie równy i również o tym trzeba pamiętać.
Reasumując: Bardzo mocny psychicznie i do tego mało psujący Murray jest skazany na wygranie seta z Djokovicem. Novak jak każdy wie również jest waleczny i ma bardzo dużo atutów w swojej grze do wygrania seta z Murrayem. Na dystansie wielkiego szlema musi tutaj paść więcej niż tylko 3 sety na korzyść jednego z graczy.
Powodzenia!
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Bolelli/Fognini - Herbert/Mahut over 23,5 gema @1,91 Ónibet ⛔

Dotarcie każdej z tych par do finału to wielka niespodzianka, podobnie jak rok temu gdzie do finału także doszły dwie pary którym szans nie dawano, widać taki mają klimat w Australii. Obie pary pokonały po drodze deble wyżej rozstawione, jednak to Francuzi mieli jak dla mnie cięższą drabinkę. Dlaczego gram tutaj over? Przewiduję tutaj 3 setowy pojedynek. Bolelli z Fogiem grają bardzo dobrze, ale Fog jak to on ma dziwne przestoje które już owocowały traconymi setami z Johnsonem i Querreyem oraz z Rojerem i Tecau. Fognini momentami gra genialnie, na kompletnym luzie, a zaraz wali 3 uderzenia w siatkę, jakiegoś DFa, drugi serwis na totalnej wyjebce 120 km/h, a przeciwnicy skrzętnie z tego korzystają. Para Francuska natomiast wygrzebała się z nie lada dupy w meczu z Dodigiem i Melo, chociaż gdyby nie dość mocna kontuzja mózgu tych drugich to pewnie by ich w finale nie było. Często młody Herbert podpala się w szybkich wymianach na siatce i popełnia proste błędy i w pewnym momencie na pewno coś takiego mu się zdarzy, jednak seta Francuzi raczej też tutaj ugrają bo w końcu grają na tym turnieju bardzo dobrze. Reasumując, nie widzi mi się tutaj zwycięstwo do zera żadnej z pary, bardzo wyrównany finał oraz za dużo nieregularności i przestojów u obu par.
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Novak Djokovic – Andy Murray
Typ: Najszybszy serwis – over 210,5 km/h
Kurs: 1,83
Bukmacher: Betsafe


W tym przypadku podobnie jak w starciu pań moim zdaniem linia o kilometr za mała ???? Typ ten dotyczy Murraya, bo Novak nie osiąga takich szybkości – na razie najszybciej 207 km/h. Oto zestawianie szybkości serwisu z AO Szkota:

- 1 runda, Bhambri – 207 km/h
- 2 runda, Matosevic – 214 km/h
- 3 runda, Sousa – 211 km/h
- 4 runda, Dimitrov – 210 km/h
- Ćwierćfinał, Kyrgios – 211 km/h
- Półfinał, Berdych – 211 km/h

Nie licząc meczu pierwszej rundy, gdzie nie była potrzebna pełna siła i starcia z Dimitrovem, Murray pokrywał tą linię. To jest ostatni mecz turnieju i już nie ma najmniejszych kalkulacji, więc Murray da to co fabryka ma najlepszego.

W ostatnim starciu w Wielki Szlemie w zeszłorocznym US Open (ćwierćfinał), Murray zaserwował 216 km/h i to pokazuje jego potencjał i jak mocno spina się na Djoka. I jeszcze przytoczę finałowy mecz z Australii z 2013 (trochę dawno, ale nawierzchnia i warunki gry dlatego wspominam) i ponownie 211 km/h Murraya. Widać, że 211 km/h jest granicą wielokrotnie przekraczaną przez Szkota, a potencjał jest jeszcze większy. Jak wspomniałem na początku linia adekwatna do tego powinna być na poziomie 211,5 ????

Wynik: 213 km/h✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
Żeby nie było to Djoko też nie zagrał jakoś super. Również sporo UE, głupie błędy. Jedyne czym imponował to gra w obronie. W przypadku typowego zawodnika ATP można uznać to za niezłą grę jednak na Djoka to serio słabo.
Jednak się mylisz. Djokovic to jest zawodnik, który potrafi analizować sytuacje na korcie i dostosować do niej skuteczną grę. Skuteczna to nie zawsze znaczy kończące piłki wygrywające ze strony Serba. W meczu z Wawrinką w pewnym momencie Novak zaczął grać nie za mocno, ale dokładnie i cierpliwie. Niestety Stan nie jest tak cierpliwy jak Serb i psuł niewymuszonymi co przynosiło efekt punktowy przeciwnej stronie. Oczywiście, Novak nie był bezbłędny, ale Wawrinka nie potrafił tego wykorzystać, a jak serwisy Szwajcara przestały funkcjonować to w ostatnim secie nawet jednego podania swojego nie wygrał.
To co zagrał Djoko może Ci nie imponować, ale to była skuteczna taktyka.
Sprawa kolejna, mecz meczowi nie równy. I chwilowych niedyspozycji Novaka nie ma co tak bardzo brać pod uwagę.
Co za tym idzie... Nie widziałem żadnego spotkania Murraya ale jeśli jego gra prezentuje się tak dobrze jak mówią ludzie to proponuje poważnie przemyśleć temat ślepej gry w stronę Serba i popróbowanie coś na Szkota.
Jeśli nie widziałeś meczu Andy&#39;iego to nie wiesz jak gra i stawiasz na niego? Do tego pisanie o ślepej grze na Serba nie oglądając meczy przeciwnika i stawiając na niego to jest co najmniej pomyłka.
Murray dysponuje dwoma dobrymi serwisami, świetną grą przy siatce i z pewnością jak będzie trzeba wybiega każdy punkt co było widać w meczu z Dimitrovem czy Berdychem. Błędy się przytrafiają, ale ja dotąd nie były ważce o losach meczów.
Co do męczenia się Serba jak napisał gooster to nie brał bym tego do głowy. Novak to dobry aktor, a ten mecz był za krótki, żeby pisać o zmęczeniu. Jak i wymęczeniu Serba przez Szwajcara. Pokrzyczał sobie i tyle.
Andy zaczyna świetnie ten sezon jednak jeśli chodzi o grę głową, a gra głowa przekłada się na jakość, faworytem jest tutaj Serb.
Finał



Novak Djokovic v Andy Murray
Typ:Novak Djokovic -3,5 gemów✅
Kurs:1,8
Buk:bet365
Ed: wynik: 7-6 ; 6-7 ; 6-3 ; 6-0 ????



 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Novak - Andy over 38,5 games 1,74 ✅ (mamy 3 set 2-1 w gemach wiec juz siadło)
Pinnacle
Jutro wielki finał, faworytem Novak, jednak oboje w wybornej formie. Oczekuje pamiętnego finału, najlepiej 5 setowego, na wyniszczenie. Podobnie jak w 2012 Djoko z Nadalem. Choć tylko 2 razy zdarzyło im się grać 5 setów.
Co do typu 39 gemów przy 4 setach wchodzi, nie sadze by tutaj było wiele przełamań, opłaca się jeszcze grać na tiebrejki over 0,5 albo 1,5.
Oboje dobry serwis. Choć to raczej nie bedzie pojedynek typu Ivo z Isnerem. Beda długie wymiany. Wynik 3-0 dla którego kolwiek bedzie mega zaskoczeniem dla wszystkich. Zreszta każdy oczekuje świetnego widowiska najlepiej w 5 aktach.
 
D 706

don1

Użytkownik
Przychylam się do typu kolegi wyżej na over w meczu finałowym panów. Co tu dużo pisać. Minimalnym faworytem jest Novak. Ale nie takim na pewno jak to sygnalizują kursy. Andy od początku sezonie gra na dobrym wysokim poziomie. Nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Widać,że świetnie przepracował okres przygotowawczy pod okiem Mauresmo. W przypadku Szkota jest tylko jeden problem. Mianowicie z koncentracją co można było zauważyć w meczu z Berdychem. Dopiero jak został przełamany zacząć grać dużo lepiej. Nie wiem z czego to wynika,że dopiero pod wpływem negatywnego bodźca zaczyna grać lepiej. Potem Berdych nie miał wiele do powiedzenia. W meczu z Novakiem jak dobrze,wejdzie w mecz jest w stanie go wygrać. Na pewno to nie będzie 3-0 ani 0-3 ani w jedną ani w drugą stronę. To doświadczeni zawodnicy,którzy grali już wiele finałów w takich imprezach. Andy już zagra po raz czwarty w finale AO. Ani razu go nie wygrał. Jutro szanse będą. Mauresmo zdejmuje presję ze swojego podopiecznego i twierdzi,że faworytem jest Novak. Na pewno ma rację. Ale Novak trafił na Stana i nie był w stanie zamknąć meczu na 3-1. Pokazał słabości w tym meczu. Kto wie gdyby Stasiu całkowicie nie opadł z sił jakby to się skończyło. Murray nie miał żadnych maratonów 5 setowych. Więc to na jego plus. Myślę że over 39,5 jest najrosądniejszy. Ponadto za mniejszą juz stawkę można pograć zwycięstwo Andiego. Kiedy ma wygrywać z Djokoviciem jak nie wtedy gdy jest w kapitalnej formie?
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Andy Murray - Novak Djoković @2,98⛔⛔ Pinnacle Szkoda tie break w pierwszym secie, wszystko się popsuło po DF Murraya :/

Novak nie imponuje w tym Wielkim Szlemie, popełnia sporo błędów, ma wiele przestojów w grze. Pokazał to mecz z Wawrinką, który zbyt szybko napalał się w niektórych akcjach aby szybko ją kończyć i wywalał piłkę na aut. Dla mnie był to bardzo kiepski mecz tych zawodników,najgorszy z rozegranych dotychczas trzech na AO.
Murray nie przegrał jeszcze w tym roku meczu, stracił 3 sety, 2 na AO z Dimitrovem i Berdychem, która trzeba przyznać zagrał świetny turniej i Andy miałby cieżką przeprawę, gdyby Czech nie padł kondycyjnie w 2 secie meczu półfinałowego. Andy to obecnie najlepszy return, poprawił serwis, niewybrażalna szybkość do skrótów, powtarzalność zagrać.
Dla mnie minimalnym faworytem jest tutaj jednak Murray ;)

Myślę, że Andy zrzucił kilka kilogramów. Wydaje się być szczuplejszy, mimo to nie stracił na sile. Porusza się bardzo dobrze i poprawił drugi serwis - Martina Navratilova
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Wiem, że każdy ma prawo do swojego zdania. Każdy z was może postawić na Murraya, ale pisanie, że on tutaj jest faworytem to lekkie przegięcie. Andy może, Novak musi.
Serb zawsze rozgrywał trudne boje z Wawrinką, mimo słabszego spotkania wygrał. Nie wiem jak Wy, ale ja cenię wyżej Szwajcara, niż Berdycha.
Pisanie, że Murray zagrał dobrze z Berdychem jest również lekkim przegięciem. Według mnie to Czech zagrał słabo, a kiedy grał dobrze był w stanie wygrać z Andym seta. Według mnie jedyny aspekt w którym Andy zaprezentował niebanalne umiejętności to gra w obronie, ewentualnie przechodzenie z obrony do ataku. Berdych nie jest mistrzem obrony, ani mistrzem poruszania się po korcie, więc prędzej czy później musiał zostać zgładzony przez Andy&#39;ego.
Djokovic zagrał słabiej z Wawrinką, popełnił mnóstwo niewymuszonych błędów, ale na tak długim turnieju nie da się grać cały czas genialnie. Novak z pewnością nie zagra tak źle jak ze Stanem, który mimo złej momentami gry Novaka nie potrafił tego wykorzystać, tylko zagrał jeszcze słabiej i popełnił jeszcze więcej błędów.
Osobiście spodziewam się dobrego meczu, bo nie wiem jak was, ale mnie obydwa mecze półfinałowe mocno rozczarowały. Były przebłyski genialnej gry, ale to wszystko. Czekam na danie główne i według mnie Serb przy swojej normalnej dyspozycji powinien Murraya ograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Jeśli nie widziałeś meczu Andy&#39;iego to nie wiesz jak gra i stawiasz na niego? Do tego pisanie o ślepej grze na Serba nie oglądając meczy przeciwnika i stawiając na niego to jest co najmniej pomyłka.
bardziej pod zabawę niż poważny typing jednak mam wrażenie, że Szkot wygra a na pewno nie będzie to 3:0 ????
OCB człowieku?

Co do reszty - masz dużo racji, jednak nie zauważyłeś istoty mojego postu. To nie było skłanianie do gry w stronę Murraya a przestroga przed hurraoptymizmem w stronę Djoko. Bo tylko w tej perspektywie mogłem się rzeczowo wypowiedzieć. Skrót meczu z z Berdychem to za mało by wyciagać sensowne wnioski ale jeśli nawet pani Navratilova chwali Szkota to coś w tym jest ????
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Andy Murray - Novak Djoković 1:3 @ 3.65 Betsson ✅✅✅
/jakoś nie widzę lawiny reputek... ???? /
Novak Djokovic - Andy Murray : Przegra pierwszy set i wygra mecz@
5.00 Betsson
⛔⛔⛔
Jakoś za mocno nie ekscytuję się formą Murraya. Djokovic potrafi dostosować się do poziomu i intensywności gry przeciwnika. Będzie ciułał punkty i wygrywał najważniejsze piłki. Może przegrać pierwszego seta, ale potem rozpocznie seans niszczenia przeciwnika. Widzę analogię do dzisiejszego finału kobiet. Wg wielu to Sharapova miała wygrać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Novak Djokovic - Andy Murray under 19,5 asów w meczu @1,87 Betano✅, under 20.5 @1,74 Betsson✅

czekałem na linie i się doczekałem i jestem dość zadowolony. krótka argumentacja. Novak nie serwuje silno, stara się stawiać na rotacje i dokładność, jednak jego piłki są bardzo łatwe do złapania/chociażby muśnięcia. Takimi właśnie muśnięciami popisał się Murray wielokrotnie z dobrze i silno serwującym Berdychem który zaliczył tylko 5 asami co jak na niego jest liczbą katastrofalnie małą, a to wszystko właśnie dzięki Murrayowi który chociaż nie miał praktycznie szans na dobre odegranie returnu to i tak starał się chociaż tę piłkę trącić. To samo mamy u Novaka, jest niezwykle sprawny i szybki na returnie i także większość piłek jak nie odbierze dobrze to przynajmniej trąci i po asie. Wawrinka walnął mu 10 asów, a w mojej ocenie pierwszy serwis Stana jest dużo groźniejszy pod względem asów niż Murraya. Murray walnął w ostatnim meczu 15 asów ale to także była zasługa biernej postawy Berdycha na returnie, po prostu te serwisy wpadały wyjątkowo łatwo. W tym meczu tak nie będzie, obaj są świetnie returnującymi graczami, obaj bardzo szybcy i sprawni na returnie i wielu asów tutaj nie widzę. Można też zrobić sobie fajny przedział z Ónibetem który ma kurs 2.0 na ponad 17,5 asów✅, ale to już jak tam kto sobie chce ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Djokovic N. - Murray A. 1 1.47 Pinnacle ✅ ✅ ✅

Dotarliśmy do finału Australian Open w którym zmierzą się Novak Djoković z Andym Murrayem - faworytem w tym spotkaniu jest oczywiście zawodnik z Serbii, a zarazem lider klasyfikacji ATP. Według mnie jak najbardziej słusznie i w nim właśnie upatruje faworyta dzisiejszego finału rozgrywanego na kortach w Melbourne.
Historia spotkań bezpośrednich pomiędzy oboma Panami jest naprawdę duża, bo rozegrali w swojej historii 24 mecze w których 16-krotnie zwyciężał Novak, a 8-krotnie Szkot. Jeśli wziąć pod uwagę Wielkie Szlemy to bilans obu Panów to 4:2 dla Djokovicia. Wygrywał 4 razy właśnie na hardzie (AO 2011, AO 2012, AO 2013, US Open 2014), a przegrywał 2 razy (US Open 2012, Wimbledon 2013). Jak widać bilans na nawierzchni twardej to 4:1 dla Novaka.
Djoković w roku 2015 przegrał tylko raz z Karloviciem w turnieju w Doha oraz oddał finał walkowerem właśnie Murrayowi. Z drugiej strony Andy w tym roku jeszcze bez ani jednej porażki (wygrane w Doha i jak na razie komplet zwycięstw dający grę w finale w Australian Open).
Droga Novaka Djokovicia do finału w Melbourne to : Bedene, Kuznetsov, Verdasco, Muller, Raonic i Wawrinka.
Droga Andy&#39;ego Murray&#39;a do finału w Australii to : Bhambri, Matosević, Sousa, Dimitrov, Kyrgios i Berdych.
Obydwaj gracze w swojej drodze do finału stracili zaledwie 2 sety. Novak w spotkaniu z Wawrinką, a Murray w spotkaniach z Dimitrovem i Berdychem. Droga obojga Panów do finałów była zbliżona i można tutaj dywagować czy groźniejszym rywalem jest Wawrinka/Berdych czy Raonic/Dimitrov. Według mnie nie ma sensu dłużej analizować poprzednich przeciwników, bo oba zestawy przeciwników były na zbliżonym poziomie.
Przechodząc do sedna mojej wypowiedzi uważam, że faworytem finału jest oczywiście Novak Djoković, który jest &quot;terminatorem&quot; nawierzchni typu hard. Nie umniejszając zasług Murraya to właśnie Novak jest tutaj po prostu lepszym zawodnikiem, który właśnie te nawierzchnie upodobał sobie zdecydowanie najmocniej. Murray według mnie nie jest jeszcze do końca gotowy na udźwignięcie presji związanej z masowym wygrywaniem Wielkich Szlemów. Oczywiście jest to bardzo klasowy zawodnik, który w swojej historii ma już olbrzymie sukcesy takie jak wygranie Wimbledonu w roku 2013 czy też US Open w roku 2012. Chciałbym spojrzeć jeszcze na jedna sprawę związaną z jednym i drugim zawodnikiem. Mianowicie Murray w dotychczasowej karierze w finale Wielkich Szlemów był 7-krotnie (2 razy go wygrywając), a Novak aż 14 razy czyli 2 razy więcej niż jego dzisiejszy konkurent (wygrał 7 razy). Czysto matematycznie rzecz biorąc Murray wygrywa swoje finały z 28% skutecznością, a Djoković 50%. Wiadomo, że wyliczenia można byłoby prowadzić dalej, bo Novak przegrywał 2 krotnie w finale French Open, a to zupełnie inna nawierzchnia i skuteczność w finałach na powierzchni twardej byłaby wtedy wyższa, a znów skuteczność Murraya na tej samej nawierzchni byłaby niższa.
Djoković w półfinale miał kłopoty ale powiedzmy sobie szczerze, że jemu rzadko zdarzają się dwa słabe mecze pod rząd. Murray wygrał z Berdychem bez większych problemów ale Tomasz zawsze będzie graczem, który jest &quot;terminatorem&quot; słabszych, a gdy przychodzi bezpośrednie starcie z kimś z topu to bardzo ale to bardzo szybko potrafi się zagotować. Dodatkowo w meczu Novaka dochodziły nerwy związane z naprawdę strasznie ale to strasznie tragicznym sędziowaniem ze strony zespołu sędziowskiego. Masowe błędy, ironiczne uśmiechy ze strony Novaka i po prostu poirytowanie zaistniałą sytuacja. W ostatnim secie pokazał, że fizycznie jest po prostu bardzo mocny i zdominował swojego rywala w klasowy sposób w decydującym secie w wymiarze 6:0.
Podsumowując wszystko przemawia za tym, że zwycięzcą Australian Open 2015 będzie ponownie Novak Djoković, a Szkot po raz kolejny będzie musiał odłożyć plany zdobycia kolejnego Wielkiego Szlema do swojej kolekcji trofeów.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Novak Djokovic - Andy Murray under 19,5 asów w meczu @1,87 Betano, under 20.5 @1,74 Betsson
czekałem na linie i się doczekałem i jestem dość zadowolony. krótka argumentacja. Novak nie serwuje silno, stara się stawiać na rotacje i dokładność, jednak jego piłki są bardzo łatwe do złapania/chociażby muśnięcia. Takimi właśnie muśnięciami popisał się Murray wielokrotnie z dobrze i silno serwującym Berdychem który zaliczył tylko 5 asami co jak na niego jest liczbą katastrofalnie małą, a to wszystko właśnie dzięki Murrayowi który chociaż nie miał praktycznie szans na dobre odegranie returnu to i tak starał się chociaż tę piłkę trącić. To samo mamy u Novaka, jest niezwykle sprawny i szybki na returnie i także większość piłek jak nie odbierze dobrze to przynajmniej trąci i po asie. Wawrinka walnął mu 10 asów, a w mojej ocenie pierwszy serwis Stana jest dużo groźniejszy pod względem asów niż Murraya. Murray walnął w ostatnim meczu 15 asów ale to także była zasługa biernej postawy Berdycha na returnie, po prostu te serwisy wpadały wyjątkowo łatwo. W tym meczu tak nie będzie, obaj są świetnie returnującymi graczami, obaj bardzo szybcy i sprawni na returnie i wielu asów tutaj nie widzę. Można też zrobić sobie fajny przedział z Ónibetem który ma kurs 2.0 na ponad 17,5 asów, ale to już jak tam kto sobie chce ;)
Widzę, że na jutro mamy pograne to samo ;) Zdecydowanie popieram ten typ Hogana, charakterystyka gry obu zawodników nie pozwala za bardzo na wielką ilość asów.
Nie ma sensu, żebym się rozwodził tu o tym, szczególnie że Hogan już napisał już to i owo, więc jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, to pokażę mniej więcej jak to wygląda statystycznie.
Murray 66 asów w 6 meczach (11 na mecz, 3.3 na seta)
Djokovic 53 asy w 6 meczach (8.8 na mecz, 2.65 na seta)
To jest na prawdę niedużo, szczególnie patrząc na to, z kim ci panowie grali. Djoko nawet takiemu słabiutkiemu mimo wszystko na returnie Raonicowi potrafił strzelić zaledwie 8 asów. Murray ustrzelił np. takiego mocno sztywnego na nogach przy odbiorze serwisu Kyrgiosa 13 razy, a to wcale nie jest duża (a wręcz jest mała) liczba, podbijająca za to statystykę. W pozostałych spotkaniach obydwaj panowie również nie imponowali asami, a grali z zawodnikami returnującymi klasę lub dwie gorzej od nich samych... No ale to w końcu nie jest ich główna siła i taka statystyka praktycznie nikogo nie będzie obchodziła- oprócz tych, którzy postawią na taki rodzaj zakładu pieniądze.
W 21 bezpośrednich spotkaniach obu panów mamy średnio 9,52 asa (nie liczyłem 2 spotkań- Olimpiady, z której już nie szukałem statystyk i 1 spotkania, w którym był 1 as ale skończyło się kreczem w 2. secie).
Podczas ich pojedynków w AO w 2 na 3 przypadkach under by wszedł (15- przy wyniku 6:7 7:6 6:3 6:2, 20- 6:3 3:6 6:7 6:1 7:5, 11- 6:4 6:2 6:3)- średnio 3,83 na seta. Raczej ciężko jest się spodziewać kolejnego 5-setowego spotkania, ale ze względu na serwis tych panów w tym turnieju, to i przy takim długim spotkaniu under mógłby wejść.
Obydwaj panowie w TOP 3 returnu na świecie. Serwis oczywiście mają bardzo dobrze opanowany, ale nie ten siłowy, który to daje właśnie dużą ilość asów- do takiego serwisu ci zawodnicy nie mają za bardzo argumentów, ich &#39;siłą&#39; jest właśnie rotacja, wybór kierunku i trzymanie go najlepiej jak się tylko da. Linia zdecydowanie zawyżona i to będzie spory pech, jeśli ten zakład nie wejdzie.

Nole vs Murray ilość asów: poniżej 19,5 @1,87
Betano ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Djokovic N. - Murray A.
Murray A. +2,5 seta ::: 1,36 ::: Pinnacle ::: 5/10
Będę kibicował Murrayowi bo od początku tego sezonu gra wyśmienicie. Co tu dużo pisać? Cierpliwy, skuteczny, dobry w defensywnie. Djokovica zna doskonale, bo grali ze sobą wiele razy. Ich mecze są niezwykle zacięte. Kurs na samo zwycięstwo Djokovica jest tutaj tylko o 0,1 wyżej, a uważam to za bardzo ryzykowany zakład, bo nie zdziwcie się jak w finale wygra Murray. Tu może paść spokojnie 5 setów, obaj zawodnicy są w świetnej formie. Andy będzie bardziej wypoczęty, bo Djokovic miał o jeden dzień mniej odpoczynku i musiał zagrać 5 setów z Wawrinką. H2H 15:8, ale Szkot już nie raz np. na Wimbledonie 0:3 bez tie-breaków potwierdził, że potrafi grać z Novakiem. On od początku ogryzał się wszystkim podobnie jak i Marin Cilic za słabe wyniki poprzedniego sezonu. Do tego zamyka usta krytykantom jego sztabu szkoleniowego (trenerka kobieta) dochodząc na dzień dobry w roku 2015 do finału wielkiego szlema. To powinien być genialny mecz, oby tylko nie rozczarował!
Wynik: 7:6(5) (4)6:7 6:3 6:0 ✅

Mayer L. ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Cuevas P. ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔
Troicki V. ::: 1,74 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Lopez F. ::: 1,99 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Gasquet R. ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔
Simon G. ::: 3,41 ::: Pinnacle ::: 1/10 ⛔
Simon G. +2,5 seta ::: 1,42 ::: Pinnacle ::: 4/10 ✅
Seppi A. ::: 2,47 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔
Muller G. +8,5 gemów ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Powyżej 31 gemów ::: 1,92 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Nadal R. ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 3/10 ⛔ Wawrinka S. 1 set ::: 2,05 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Murray A. ::: 1,76 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Wawrinka S. +2,5 seta ::: 1,60 ::: Pinnacle ::: 6/10 ✅
 
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
Novak Djokovic - Andy Murray
Powyżej 38,5 gema w meczu @1.60

W tym pojedynku liczę na dramaturgię i co najmniej 4 sety, co powinno zagwarantować wejście tego typu. Biorąc pod uwagę tylko mecze do 3 wygranych setów na twardej nawierzchni to obaj panowie stoczyli 5 takich pojedynków i tylko raz, w 2011 w finale Australian Open właśnie, taki over nie został pokryty (wygrał wtedy Djoko 3-0). To wprawdzie tylko suche statystyki, ale po przebiegu całego tegorocznego turnieju można wywnioskować, że Murray jest dzisiaj w stanie poważnie postawić się Serbowi. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że Szkot odpoczywał jeden dzień dłużej po półfinale z Berdychem (3:1), natomiast Djoko grał długi, 5-setowy mecz z groźnym Wawrinką. Finał, nikt nie odda łatwo pola, a już na pewno nie wyobrażam sobie wygranej na sucho (do zera w setach) żadnej ze stron.
buk: Rivalo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom