>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australian Open 2015 - turniej główny (19.01-01.02.2015)

Status
Zamknięty.
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Tomic Bernard-Groth Samuel over 39.5 gemów w meczu, Pinnacle Sports 1.96


6:4, 7:6, 6:3⛔⛔⛔

VS.


Ponownie idę w stronę overa lecz w tym przypadku nie pierwszym secie,a w całym meczu. Spotyka się dwóch Australijczyków także publika będzie za jednym jak i drugim. Faworytem według bukmacherów jest Tomic który w chwili obecnej jest na 66 miejscu a w przeszłości był 27. Jego najlepszym osiągnięciem w tym turnieju było dotarcie do trzeciej rundy. Bernard w pierwszej rundzie pokonał ze stratą seta Kamke,a w drugiej rundzie po meczu walki pokonał Kohlschreibera 6:7, 6:4, 7:6, 7:6.

Jego przeciwnikiem będzie Samuel który jest na 82 miejscu ATP i jest to prawie jego najlepszy wynik. Podczas Australian Open doszedł najdalej do 1 rundy w 2014 roku także mecz z kumplem będzie poprawieniem osiągnięcia z przed roku. Groth pokonał Serbską nadzieję tenisa, Krajinovica w trzech setach oraz kolejno Australijski młody talent Kokkinakisa i o dziwo pokonał go w pięciu setach bez żadnego tie breaka. Panowie grali ze sobą raz w 2011 roku i wygrał Tomic 6:4, 7:6 lecz to było bardzo dawno temu.

Moim zdaniem Grtoh zrobił duże postępy ponieważ zrzucił sporo zbędnych kilogramów i widać to dość wyraźnie,a dźwiganie tylu kilogramów na dłuższą metę na pewno jest minusem. Ale nie tylko schudł ponieważ widać poprawę w gibkości oraz w poruszaniu się na korcie...mało tego ponieważ bekhend jak i forhend też napawają optymizmem w porównaniu do tego co było kilka sezonów temu. Serwisu poprawiać nie musi ponieważ jest jednym z lepszych w całym turze. Zachwalam Grotha ale wiadomo,że jeszcze wiele mu brakuje a najwięcej w wymianach.

Tomic natomiast prezentuje znacznie inny styl gry. Zazwyczaj Bernard jest &quot;przyklejony&quot; do końcowej lini i bardzo dobrze mu to wychodzi ponieważ prezentuje ofensywny styl gry. Forhend i jego przyśpieszenie z nadgarstka sprawia,że nie jeden dobry tenisista odprowadza tylko piłkę wzrokiem. Wyżej wymienieni tenisiści nie są Bogami returnu także jeśli nie będą mieć wielu chwil słabości to powinniśmy oglądnąć kilka tie braków w meczu. A w rozgrywkach dodatkowych wiadomo...wszystko jest możliwe i decyduje jedna piłeczka, jeden punkt. Uważam,że Groth powalczy w tym meczu i wcale nie jest na straconej pozycji. Możemy zobaczyć ponownie 5 setów.

Tie Break typuje Australian Open 2015:
1. Giraldo Santiago-Hernych Jan 1, Pinnacle Sports 1.68. Wynik? 6:3, 6:2, 6:2 ✅
2. Goffin David-Baghdatis Marcos 2 handicap +5.5 gemów, Pinnacle Sports 1.78. Wynik? 1:6, 4:6, 6:4, 0:6 ✅
3. Isner John-Haider-Maurer Andreas over 10.5 gemów w pierwszym secie, Bet365 2.00. Wynik? 6:4 ⛔
4. Tomic Bernard-Groth Samuel over 39.5 gemów w meczu, Pinnacle Sports 1.96. Wynik? 6:4, 7:6, 6:3⛔
 
peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
???? Tomic B. - Groth S. over 3.5 seta @ 1,57 Bet365 ⛔ 6:4, 7:6, 6:3 była szansa w drugim secie, miał piłkę setową no ale nerwy swoje zrobiły... dobra dość spokojna gra Tomica, można nad nim myśleć w następnej rundzie
odnośnie tego meczu swoje porównanie napisał już użytkownik vasyl86, w znacznej części się zgadzam. W 2011 niby było 2:0 dla Bernarda, ale jeden set skończył się w TB, ale to było 4 lata temu, wiele rzeczy się zmieniło. Patrząc na to, że obydwaj dobrze serwują, zapowiada się ciekawe spotkanie i podejrzewam na 70% że nie skończy się wynikiem 3:0 dla żadnej ze stron. Po takim kursie warto spróbować, uważam że szanse są spore. Obaj grają przed własną publicznością, obaj wyglądają dobrze na korcie, żaden łatwo skóry nie sprzeda. Opis może mało zachęcający, ale typ już tak.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Na początek pozwolę sobie podsumować obie taśmy deblowe podane przeze mnie na pierwszą rundę.

Udało się i w związku z tym na luzie mogę spróbować podobnej taśmy na drugą rundę.

Nie będę pisał analiz do składników taśmy teraz, jednak postaram się wybierać niektóre typy i grać je na poważniejszych kuponach.
Na tę noc jednak na kupon wybrałem deble z WTA, więc zapraszam do tamtego tematu.
Kontuzja mózgu Chardy&#39;ego psuje trzecią taśmę na tym AO. Jednak i tak jest wielki sukces. Dwie taśmy siadły, a skuteczność typów na taśmach wynosi 15/16✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
Bopanna R. / Nestor D. -Lopez F. / Mirnyi M. 1 1,67 Unibet

Po wczorajszej wtopie z drewniakami probujemy dalej zarobic na debelku. Na dzis wybralem meczyk weteranow debla. Ogladalem oba ich wczorajsze spotkania i duzo lepsze wrazenie zrobili na mnie Nestory, ktorzy w dwóch setach ograli Baghdatisa i Matosevica. Nie byl to moze jakis wybitny przeciwnik, ale moim zdaniem w porownaniu do rywali, z ktorymi meczyl sie Mirnyi/Lopez tj. Duckworth/Saville ( ???? ), dla ktorych to w ogole byl jeden z pierwszych meczow w deblu na poziomie atp, to Bagieta z Marinko wygladali na ich tle o niebo lepiej. Nestor/Bopanna ewidentnie w formie. Przed AO wygrany turniej w Sydney gdzie pokonali mocne teamy, moim zdaniem duzo lepsze obecnie niz ich dzisiejsi rywale.
Co do Lopezow - Hiszpan jak wiadomo pod forma, chociaz wczoraj z chlopcami z Australii gral niezle, ale co to byli za rywale..Ogolnie nie idzie im za dobrze odkad graja razem. Jeden final w Acapulco w poprzednim sezonie, na dodatek i tak przegrany, reszta turniejow to max 3 rundy. Obecna forma wskazuje na Nestorow, kurs zacheca, takze gram w ich strone.
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Viktor Troicki + 6 gema - Tomas Berdych 2,04 Pinnacle
W meczu Raonica z Youngiem miałem zwrot przy takim handicapie, ale spróbuję jeszcze raz. Arcyciekawe spotkanie się nam szykuje, dwóch zawodników w dobrej formie, potrafiących świetnie serwować. Co skłania mnie ku temu typowi? Widać gołym okiem, że Troicki jest głodny sukcesów po okresie zawieszenia, walczy o każdą piłkę i jest bardzo dobrze przygotowany pod względem mentalnym. Berdych to oczywiście faworyt tego meczu, ale zdarzają mu się przestoje w grze i dla mnie wątpliwym jest czy utrzyma wysoki poziom koncentracji przez całe spotkanie. Przy tak usposobionym Serbie może być to trudne zadanie. Czecha nikt w tym turnieju jeszcze tak naprawdę nie przetestował, bo jak na razie spotkał się z zawodnikami, którzy w ostatnim czasie zanotowali spory regres w swojej grze (Falla i Melzer). Viktor miał znacznie bardziej wymagających rywali (Veselyego i Mayera) i poradził sobie w zasadzie bez zarzutu (po 1 straconym secie). Długo zastanawiałem się co wybrać na to spotkanie: 1) over gemowy, 2) wygranie seta przez Troickiego czy 3) handicap gemowy. Wybieram to 3 rozwiązanie, bo jest duża szansa, że nawet w przypadku 3:0 dla Berdycha handi przy dobrej dyspozycji serwisowej Troickiego zostanie pokryte, mam nadzieję, że tym razem bez zwrotu ????
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Hradecka - Goerges 2 @ 1,50
Unibet


Myślę, że to wszystko na co stać Czeszkę w tym turnieju. Grała dobrze, lecz Julia to naprawdę solidna zawodniczka, która gra mądrze i nie popełnia głupich błędów. Lucie ma za sobą już 6 meczów, u niej kondycja nigdy nie była mocną stroną i może już czuć ten turniej mimo początku sezonu. Grały ze sobą całkiem nie dawno w Auckland i Niemka tam wygrała bardzo łatwo, spodziewam się podobnego wyniku, ponieważ myślenie, technika i sposób gry na korzyść Goerges.

Baghdatis - Dimitrov(-1,5s) 2 @ 1,40
Bet365


Pewniak dnia myślę, bo Baghdatis to już nie ten czas i nie te lata. Bułgarski Federer czuje się tu dobrze i gra pewnie, o czym świadczą jego słowa, że jest w stanie wygrać cały ten turniej. Słowa mocne, będzie ciężko, lecz w tym meczu wszystko przemawia na korzyść Grigora od serwisu przez wymiany do gry przy siatce. Cypryjczyk groźny, na pewno się nie podda, ale z Dimitrovem w fair rywalizacji nigdy nie wygrał, raz tylko po kreczu Bułgara. H2H 5-1 na korzyść Dimitrova mówi wiele, jak pasuje mu styl Marcosa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
K.Anderson vs R.Gasquet. Łącznie setów: Powyżej 3.5 Kurs: 1.55 ⛔
A.Golubev/D.Istomin vs I.Dodig/M.Melo. Wygrana w meczu: Wygra I.Dodig/M.Melo Kurs: 1.30
ako: 2,02 Marath
Rysiek lekko pod swoja optymalna forma, ja tu nie widze wyraznego faworyta, Anderson kilkanascie miejsc wyzej w rankingu i patrzac na h2h ma cos do udowodnienia Francuzowi, moim zdaniem ujrzymy zaciety pojedynek minimum 4 setowy z mala iloscia przelaman. O serwis Kevina jestem dzisiaj spokojny, bo wyjdzie mocno zmobilizowany.
Para I.Dodig/M.Melo.to juz sa mega deblowi wyjadacze grali w niejednym finale i dzisiaj powinni latwo ograc swoich przeciwnikow, nie ma za bardzo co pisac, po prostu 2 klasy wyzej od rywali.
e: I.Dodig/M.Melo graja kolejnego dnia dopiero
Rysiek zagrał piach, Anderson zdecydowanie lepszy, Gasq miał swoje szanse, przełamanie w drugim secie, piłki setowe w trzecim, szkoda, mega pechowo
 
adrian0 374

adrian0

Użytkownik

▶ Knowle J./Pospisil V . - Becker B./Sitak A
. | 1 | 1.46 | zwrot
Ónibet
Ubiegłoroczny zwycięzca US Open w deblu i Austriacki weteran gry podwójnej kontra podstarzały Becker i miejscowy grajek Sitak. Umiejętności w grze deblowej przemawiają znacząco za faworytami meczu. Pospisij z Knowle to ciekawa para młodości z doświadczeniem. Starszy z pary dobrą formę zaprezentował juz w Doha, gdzie w parze z Oswaldem przegrali w finale turnieju z Nadalem i Monaco. Becker gra równocześnie w grze singlowej, rozegrał już nie łatwe 4- i 5-setowe mecze, a dzien po deblu czeka go mecz z Raoniciem. 33-latek może dlatego gorzej wytrzymywać trudy spotkań lub odpuścić któreś z nich.

▶ Bopanna R./Nestor D . - Lopez F./Mirnyi M. | 1 | 1.66 | ⛔
Fortuna
Spotkanie debli +33 ???? . Każdy z zawodników na korcie ma już nie małe(!) doświadczenie w grze na kortach cyklu ATP. Jednak wieksze szanse na zwycięstwo mają rozstawieni z 7-ką Bopanna z Nestorem. Pokaz swoich możliwości zademonstrowali w poprzedzającym AO turnieju w Sydney. Wygrali całe zawody, a po drodze odprawili takie dable jak: Cuevas/Marrero, Benneteau/Roger-Vasselin czy Rojer/Tecau. W pierwszej rundzie w Melbourne pokonali w dwóch setach 7-62, 7-5 Matosevicia z Bagietą, a więc zawodników również nie w ciemię bitych. U rywali próżno szukać oznaków takiej formy. Lopez w debla grywa nie często, a jeśli już to ostatnio bez lepszych rezultatów. Mirnyi ostatnie sukcesy w wielkich szlemach odnosił w parze z... Nestorem, w 2011 i 2012 roku meldowali się w połfinałach AO.

▶ Pospisil V . - Garcia Lopez G. | 1 | 1.68 | ⛔
Pinacle Sports
Pospisil osiągając 3rd już wyrównał swój najlepszy wynik w AO. Kanadyjczyk od początku sezonu, na australijskiej ziemi jest w formie. Pierwsze jej oznaki można było zauważyć w Perth, gdzie bez problemu pokonał w dwóch setach chociażby Foniniego i Isnera. W tegorocznym AO ma już na rozkładzie Querreya (który na twardych kortach jest zawodnikiem groźnym nawet dla czołowych zawodników touru) oraz Lorenziego. Vasek imponuje formą serwisową, w dwóch wcześniejszych meczach zanotował 42 asy serwisowe. O formie Hiszpana ciężko coś wiecej powiedzieć, w Auckland tuż przed AO przegrał 2-6, 6-4, 1-6 z niżej notowanym Schwartzmanem. W samym szlemie w 1rd przy wyniku 2-1 w setach Gojwczyk poddał mecz, w nastepnej rundzie Guillermo w meczu bez historii ograł Gonzaleza 6-1, 6-3, 6-3. Dla obu 3rd Szlema w Australii jest najlepszym osiągnięciem, wiec dla kazdego z nich awans będzie życiowym sukcesem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
nebula 43

nebula

Użytkownik
Witam

Dawno mnie nie było na forum, ale chciałem spróbować z takim typem:

Nadal-Sela
typ: Sela wygra mecz
kurs 7.00 Sportingbet
(ja złapałem po kursie 11.00 wczoraj zaraz po wystawieniu kurów)

Nadal na tym turnieju straszy tylko nazwiskiem. Sam w wywiadach przed turniejem mówił, że nie jest dobrze przygotowany do AO i, że tego turnieju nie wygra. Smutno się na to patrzy jak mistrz defensywy nie jest w stanie dobiec do prostych piłek. Mecz ze Smyczkiem stał na bardzo kiepskim poziomie. Rafa, aż 5 razy stracił swoje podanie. Tim w pewnych momentach widać było, że bał się zaryzykować, grał zbyt zachowawczo (jakby podświadomie bał się wygrać z legendą tenisa - psychika odgrywa bardzo ważną rolę w takich momentach) i to go gubiło. Rafa, gdy dostawał prostą piłkę do której nie musiał dobiegać uderzał potężnie i taktycznie rozprowadzał Tima wygrywając punkty. Gdy tylko Smyczek podejmował ryzyko zagrywał nieco trudniej Rafa nie miał odpowiedzi. Jak trafnie skomentowali ten mecz redaktorzy Eurosportu Rafa zagrał o 3 klasy poniżej swojego poziomu, a i tak znalazł sposób żeby niemal na stojąco przechylić ten mecz na swoją korzyść. Jestem przekonany, że Rafa jakby nie grał z zawodnikiem z poza 1 setki rankingu tylko z kimś z 50 to już by go na tym turnieju nie było.
Na temat Seli rozpisywać się nie będę, bo powiedzmy sobie szczerze, że tu nie o niego chodzi... Ktokolwiek by nie stanął w tym momencie przeciwko tak słabo dysponowanemu Nadalowi wart jest pogrania. Poza tym w 3 rundzie szlema nie ma już ogórków i każdy coś tam grać potrafi. jak, ktoś jest ciekawy jak Sela doszedł do 3 rundy niech sobie spojrzy w staty z jego meczów nie muszę przecież wszystkiego podawać na tacy...
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Witam
Dawno mnie nie było na forum, ale chciałem spróbować z takim typem:
Nadal-Sela
typ: Sela wygra mecz
kurs 7.00 Sportingbet
(ja złapałem po kursie 11.00 wczoraj zaraz po wystawieniu kurów)
Nadal na tym turnieju straszy tylko nazwiskiem. Sam w wywiadach przed turniejem mówił, że nie jest dobrze przygotowany do AO i, że tego turnieju nie wygra. Smutno się na to patrzy jak mistrz defensywy nie jest w stanie dobiec do prostych piłek. Mecz ze Smyczkiem stał na bardzo kiepskim poziomie. Rafa, aż 5 razy stracił swoje podanie. Tim w pewnych momentach widać było, że bał się zaryzykować, grał zbyt zachowawczo (jakby podświadomie bał się wygrać z legendą tenisa - psychika odgrywa bardzo ważną rolę w takich momentach) i to go gubiło. Rafa, gdy dostawał prostą piłkę do której nie musiał dobiegać uderzał potężnie i taktycznie rozprowadzał Tima wygrywając punkty. Gdy tylko Smyczek podejmował ryzyko zagrywał nieco trudniej Rafa nie miał odpowiedzi. Jak trafnie skomentowali ten mecz redaktorzy Eurosportu Rafa zagrał o 3 klasy poniżej swojego poziomu, a i tak znalazł sposób żeby niemal na stojąco przechylić ten mecz na swoją korzyść. Jestem przekonany, że Rafa jakby nie grał z zawodnikiem z poza 1 setki rankingu tylko z kimś z 50 to już by go na tym turnieju nie było.
Na temat Seli rozpisywać się nie będę, bo powiedzmy sobie szczerze, że tu nie o niego chodzi... Ktokolwiek by nie stanął w tym momencie przeciwko tak słabo dysponowanemu Nadalowi wart jest pogrania. Poza tym w 3 rundzie szlema nie ma już ogórków i każdy coś tam grać potrafi. jak, ktoś jest ciekawy jak Sela doszedł do 3 rundy niech sobie spojrzy w staty z jego meczów nie muszę przecież wszystkiego podawać na tacy...
Boziu jedyny, widzisz i nie grzmisz! To że Nadal miał problemy ze Smyczkiem nie znaczy że jutro tak będzie. Jak można było łatwo zauważyć nie był to na tyle wielki problem aby Rafa nie mógł go przezwyciężyć. Nie wiadomo dokładnie co mu dolegało, niby skurcze spowodowane tym że jego organizm nie jest jeszcze przyzwyczajony do takiego wysiłku po długiej przerwie. Ale gdyby było to na prawdę coś poważnego to myślę że tabletki przeciwbólowe by nie starczyły (o ile to były przeciwbólowe leki, bo równie dobrze mogło to być coś rozkurczowego). Rafa dobrze wiedział że przezwycięży swoją słabość i dlatego kontynuował swoją grę. I w ostatnim secie już grał może nie na 100% ale wszystko już funkcjonowało, biegał, strzelał, bronił.
Odnośnie zawodnika z 50 ATP który rzekomo pokonał by Rafę to nie zapominaj że w 1r Nadal grał z Youzhnym którego zmiótł z kortu tak w woli informacji abyś nadrobił zaległości. ;)
 
nebula 43

nebula

Użytkownik
Interesuję się tenisem od kilkunastu lat, pisanie, że muszę nadrobić zaległości jest nie na miejscu. Nie znasz mnie więc po co piszesz takie bzdety. Rusek jest cieniem zawodnika z przed lat już dawno nic nie ugrał i nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem tamten mecz. Oczywiście, że Rafa jest faworytem tego meczu, oczywiście, że mecz meczowi nie równy i że Rafa może zagrać teraz dużo lepiej. Ale tylko może a nie musi. Ja łapię po prostu wysoki kurs jak widzę choćby cień szansy na jego powodzenie. Jak nie masz jaj, żeby grać takie typy to nie graj, a Ci nie każe. To jest forum dyskusyjne i każdy ma prawo do swojej opinii i zdania. A ja jak widzę Nadala popełniającego tyle nie wymuszonych błędów, bijącego serwisy w pół siatki i nie dobiegającego do prostych piłek to nie będę stał obojętny tylko atakuję jak się nie uda płakać nie będę, ale przynajmniej mam jaja żeby zaryzykować..... kursy lecą mocno w dół na Selę jestem ciekaw do jakiego poziomu spadną tuż przed meczem
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dokładnie, w 4 i 5 secie to Rafa dyktował warunki, od czasu do czasu świetna dyspozycja na serwisie Smyczka i chyba z 2 gemy wygrane na sucho w baaardzo krótkim czasie, ale ogólnie to Nadal nie popełniał w 4 i 5 secie błędów, a grał &quot;swoje&quot; - na tyle na ile mógł. Tyle wystarczyło, by pewnie (w mojej ocenie spotkania) pokonać Smyczka (od stanu 1-2).
 
wawo 7,1K

wawo

Użytkownik
Grigor Dimitrov

Halo! No i witam witam! Grigor Dimitrov. Numer 11 ATP WORLD RANKING! Kontra Cypryjczyk Marcos Baghdatis. Dzis stawiam na faworyta. Ogladalem oba mecze Dimiego, Marcosa tylko w Highlights! Wygladal naprawde dobrze. Co jak co Marcos rowniez, ale Goffin to sie ewidentnie podlozyl. Jakas kontuzja, może tego na m...? Moze! Dimitrov regularny mocny serwis. Marcos tez serwuje asiory! Bagieta dobry na returnie. Ale Dimi zajedzie go na korcie prawo lewo. Marcos 6 lat starszy wiec kondycja juz nie ta. Dimi w tym roku przegral tylko z królem FEDEXEM, Marcos gral z ogórami. Zobaczymy jak bedzie. Ja wchodze za pare 5 złotych, w temacie widac ile! POLECAM
1,22 ✅
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Podłączę się do dyskusji na temat Nadala. Jest dużo racji w tym, że grał dużo lepiej niż we wcześniejszych[setach] ale trzeba spojrzeć też z drugiej strony, miał sporo zmarnowanych easy sytuacji. To nie w stylu Rafy. Poza tym Smyczek dawał mu pole do popisu bo końcówke zagrał raczej głupio żeby nie powiedzieć marnie. Nie zmienia to jednak faktu, że pogranie przeciw niemu to czyste value. W tym wypadku popieram bo sam o tym pomyślałem po meczu ze Smyczkiem. Jeśli w przyszłych rundach okaże się, że z Nadalem wszystko ok to można sobie odpuścić ale teraz to spoko bet moim zdaniem. Są wg mnie bezpieczniejsze opcje po ciekawych kursach:

Sela - Nadal

Powyżej 3.5 setów @2.20 bet365⛔⛔ dwa pierwsze sety to miazga ale w trzecim Sela miał AŻ 7 BP i nie wykorzystał żadnego + dał się złamać w ostatnim gemie, szkoda
Sela +8 @2.10
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Na dzisiaj przygotowałem również mini taśmy:
Grigor Dimitrov @ 1.20 ✅ 3-2
Tomas Berdych @ 1.16 ✅ 3-0
Roger Federer @ 1.025 ⛔ 1-3 ????
Andy Murray @ 1.020 ✅ 3-0
Nick Kyrgios @ 1.14 ✅ 3-0
AKO @1.67
Bagieta pozwolił sobie na wygraną z Goffinem, tzn. Goffin wyczyniał cuda, których sam może się wstydzić. Trudno ocenić dyspozycję Bagiety w starciu z graczem na poziomie. Ja mu eni daje szans w tym meczu, jeżeli Bułgar zagra na normalnym poziomie i nie będzie cudował.
Berdych gra falami, potrafi zagrać 5 dobrych piłek, po czym 3x z rzędu walnąć w siatkę. Nie mniej jednak jest równiejszym graczem niż Serb, który ostatnio potrafił zagrać kilka dobrych meczów.
Federera i Murraya będę chyba grał do 1/2 finału, bo to zawodnicy TOP4 do którego rzadko kto potrafi zaglądnąć ;)
Jaziri mnie w ogóle nie przekonuje a rywala ma gospodarza turnieju i nie wiadomo czy wytrzyma presje. Po cichu liczyłem na wygraną Kyrgiosa z Doktorem i się sprawdziło. Dzisiaj będzie miał łatwiejsze zadanie.
Rafael Nadal @ 1.10 ✅ 3-0
Maria Sharapova @ 1.083 ✅ 2-0
Simona Halep @ 1.071 ✅ 2-0
Murray/Peers @ 1.25 ✅ 2-0
Hingis/Pennetta @ 1.20 ✅ 2-1
AKO @1.91
Zaufam Nadalowi choć nie powinienem tego robić po tak krótkim okresie po kontuzji i długim meczu ze Smyczkiem. Jednak się skusiłem bo rywal przeciętny a na korcie spędził nawet więcej czasu niż Rafa.
Zaufam Marii i Simonce jeszcze raz mimo dreszczowca w ostatnim meczu :]
O parze Murray/Peers pisałem że dobrze trzymają serwis i tego się trzymam. Stracili tylko raz swoje podanie w długim meczu z Gonzalezem i Monaco.
Hingis/Pennetta mają kolejną sklejkę jako rywalki, powinny dać radę ;)
Richard Gasquet @ 1.40 ⛔ 0-3 u
Tomic-Groth over 3.5 seta @ 1.57 ⛔ 0-3 2 piłki setowe Grotha przy *6-5 i swoim serwisie...
AKO @2.19
Rysiek Gąska jest lepszym tenisistą od Andersona. Jeżeli nie będzie siedział serwis Kevinowi - to go pozamiata szybciutko.
W pojedynkach gospodarzy prawie zawsze można zobaczyć zacięty mecz, najczęściej są to pięciosetówki. Dziwią mnie aż takie spadki na Tomica, Groth pokazał ostatnio fajną grę.
 
M 374

medalikarz

Użytkownik
I znowu Janowicz w turnieju ma więcej szczęścia niż dobrej gry. W następnej rundzie kto czeka? Słabiutki Feliciano Lopez który tak naprawdę już powinien pożegnać się z turniejem. Tak oto Jurek ma szanse na 4 rundę AO.

Warto warto, Lopezik słabiutko. W 1 rundzie 5 setów, a w drugiej wygrana po kreczu z Mannarino który prowadził już 0:2 w setach.

Żeby post nie był taki pusty, to według mnie duże szanse na zwycięstwo mają:
Wawrinka S. - Nieminen J.
Johnson S. - Nishikori K.
Sela D. - Nadal R.
Becker B. - Raonic M.
Jaziri M. - Kyrgios N. --&gt; W następnej rundzie pewnie będzie czekał Federer, więc drabinka dla Australijczyków wymarzona na tenisowy szlagier.
Berdych T. - Troicki V. --&gt; Berdych na Australian Open gra zawsze solidnie, rok temu zaliczył tutaj pierwszy raz półfinał turnieju. Troicki to jednak nie ten poziom

Baghdatis M. - Dimitrov G. --&gt; Ten mecz bym odpuścił.
Co Ty w ogole gadasz ?? Wiecej szczescia niz dobrej gry... to sie usmialem... nie jestem fanem JJ ale dzisiaj zagral na prawde na przyzwoitym poziomie, widac ze w glowie ma wiecej oleju chociaz w niektorych momentach sie jeszcze gotuje. Zabiegal dzisiaj Mongilsa, przeciez w 4 i 5 secie murzyn wygladal jakby potrzebowal respiratora. Serwis pozytywnie, forehand spisywal sie w miare oprocz bodajze 3 seta gdzie na dlugosc JJ mial problem zeby sie zmiescic, drop shoty jak to JJ, niektore ok i bardzo dobre a niektore z dupy wziete i jedyny element dzisiaj na minus to gra przy siatce, tu mu nic nie wychodzilo. IMO Felka lyknie na luzie i bez problemu. Sory za bledy jesli jakies byly ale pisze z tel ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Tomas Berdych - Viktor Troicki (+2,5s) 1.80 Pinnacle ⛔
Berdych w spotkaniu z Jurgenem wyglądał po prostu słabo. Melzer w pierwszym secie wyglądał od niego zdecydowanie lepiej ale nie wykorzystał masy błędów darowanych przez Berdycha i w końcu nie wygrał pierwszego seta, którego miał na wyciągnięcie ręki. Troicki to według mnie bardziej wymagający rywal niż Melzer. W tym roku naprawdę fajny rekord, bo już 12/1. W tym rekordzie zawiera się wygrana w Sydney gdzie po drodze pokonywał Klizana czy Mullera. Na kortach w Australii pokonał do tej pory Vesely&#39;ego i Mayera.
Warto powiedzieć, że Berdych bardzo często popełnia masowe błędy. Oczywiście jest graczem światowej klasy i jest z pewnością lepszym tenisistom niż jego rywal i jest bezsprzecznym faworytem w tej parze ale ja nie zamierzam grać Tomasa, ponieważ uważam, że kurs jest zbyt przesadzony w stosunku do jego dyspozycji, która wynikała z gry na korcie.
Ugranie jednego seta przez Viktora jest bardzo możliwe jeśli Berdych będzie dalej grał na tym poziomie na którym grał do tej pory. Czyli częste niewymuszone błędy, a w dodatku nie zbyt dobrze funkcjonujący pierwszy serwis, który skutecznie pozwala na ustawianie swojego rywala i łatwe wygrywanie swoich gemów serwisowych. Mam wrażenie, że Berdych w tym turnieju nie pokazuje tej swojej &quot;iskry w grze&quot;. To nie jest ten Berdych, który kapitalnie ładuje płaskie i mocne uderzenia, które bardzo często dewastują jego przeciwników.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Polecam zastanowić się nad meczem Pospisil - Garcia Lopez
Vasek w meczu deblowym z Thiemem i Strufem narzekał na coś od połowy 2 seta , wzywał masażyste .
Dzisiaj po 3 gemach wycofał się z debla po krótkiej rozmowie z lekarzem .
Mecz z Lorenzim pokazał że Vasek nie gra na 100% , miał bardzo słabe momenty .
Warto się chyba zastanowić nad Hiszpanem grając u buka który krecz rozlicza jako wygraną .
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom