>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australian Open 2015 - turniej główny (19.01-01.02.2015)

Status
Zamknięty.
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
Witam
Oczywiste oczywistości już zostały powiedziane...
Na 20.1 wybrałem mecz specjalisty od nawierzchni trawiastych Lleytona Hewitt&#39;a
i Chińczyka Zhang Ze. Obydwaj Panowie nie mają większych osiągnięć w AO niż pierwsze rundy. Mimo, że Zhang w statystykach na &quot;hardzie&quot; 2014 wygląda dobrze to kompletnie nic nie znaczy ponieważ większość grał w chellengerach z zawodnikami minimum trzeciej setki rankingu... Hewitt niemal 10 lat starszy z ogromnym bagażem doświadczenia to zupełnie inna liga. Mimo wieku to wytrzymały zawodnik, a pamiętajmy, że mecze są do trzech wygranych setów. Hewitt nie jest w najlepszej formie, ale i tak powinien bez większych problemów wygrać jeśli chce trochę powalczyć w AO.
W tym meczu wypatruje dość szybkiego zakończenia na korzyść Australijczyka.
???? Hewitt Lleyton v Zhang Ze
Typ: poniżej 35,5 gemów ✅
Kurs:2
-
Typ:Hewitt Lleyton wygra 1set i wygra mecz ✅
Kurs:1,5
Buk:Bet365

Edit:

6-3 ; 1-6 ; 6-0 ; 6-4
Hewitt miał &quot;chwilę&quot; dużej słabości, ale typy pokrył ????
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Jak widać mecz Kukushkina przewalony po całości. Ktoś może powiedzieć, że zmęczony po finale itp., ale wzrosty kursów w meczu, gdzie nic nie wskazywało na jego porażkę nie są normalne, tym bardziej, że jego przeciwnik to słabeusz pierwszego szeregu. Swoją drogą to nie jest ta część sezonu, gdzie zawodnicy powinni odczuwać zmęczenie po jednym turnieju. Jak dla mnie mecz śmierdzi na kilometr.
e: koleś oddał wygranego 4 seta, smród jak stąd do Melbourne
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Santiago Giraldo v Jan Henrych
Henrych 2.00
Bet365

Po tym co zobaczyłem w wykonaniu Kolumbijczyka w Nowej Zelandii to chętnie zagram Czecha. Spóźniony z uderzeniami, nieprzygotowany fizycznie, wyglądał czasami jakby grał w zwolnionym tempie, a Czech nie jest znowu takim chłopcem do bicia, coś potrafi i ma dzisiaj szansę wygrać. Nieźle pokazał się w kwalifikacjach, przeszedł je tracąc jednego seta, gdzie oprócz meczu z Pavlaskiem był dogiem. Henrych często zmienia tempo gry, zwalnia, przyśpiesza, gra krótsze, czasami dłuższe piłki i to może być dzisiaj jego wielkim atutem, musi zmusić Giraldo do biegania, bo wątpię, żeby w tydzień aż tak diametralnie mógł zmienić przygotowanie fizyczne na best of 5 sets. Giraldo od kilku lat w Australii ma problemy z przejściem maks 2 rundy, widać, że nie nadwyręża się podczas przerwy pomiędzy sezonami. Henrych ma dzisiaj argumenty przeciwko Giraldo i mimo, że głównie to jest typ przeciwko Kolumbijczykowi to można grać w stronę Czecha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Rola(80 ATP) - Mannarino (36 ATP) 2 @ 1,27 ✅ 0-3
Mannarino HA -5,5 @ 1,83✅ 6-7,3-6,2-6
PinnacleSports

Będzie to mecz zapewne do trzech setów bo nie sadze aby Rola był w stanie coś tu ugrać .Na hardzie Blaz ma marne 20/17 przy 150/83 Mannarino i w tym roku juz zaliczuł 7 meczy na korzyść przy dwóch porażkach . Owszem wybitnych rywali nie miał lecz w miare wymagających , a z tymi którymi powinien się rozprawić to wykonał zadanie solidnie . Rola przegrał nawet z marnym Falla ...Nie ma innej opcji jak pewne zwyciestwo francuza.


Almagro Nicolas(69 ATP) - Nishikori Kei (5 ATP) 2 @ 1,13 ✅ 0-3
Nishikori HA -6,5 @ 1,66✅ 4-6,6-7,2-6
PinnacleSports

Nie będzie tu cudownego przebudzenia hiszpana , japończyk z biegiem meczu zajeździ Almagro jak chce . handicap powinien być spokojnie pokryty bo Almagro lubi ziemie , Kei lubi hard do tego powrót hiszpana na korty więc japoński kosmita powinien spokojnie zakończyć mecz w trzech setach .
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 30

mar123

Użytkownik
Australian Open 2015, 19 stycznia – 1 lutego bet365

Już dziś w nocy startuje rywalizacja w pierwszym tegorocznym Wielkim Szlemie. Oglądaj Australian Open w Bet365.

Rywalizacja w ramach pierwszego wielkoszlemowego turnieju w 2015 roku rozpocznie się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Pierwsze mecze na obiektach kompleksu Melbourne Park rozpoczną się o godzinie 1:00 polskiego czasu. Ostatnim razem w finale naprzeciw siebie stanęli Stanislas Wawrinka i Rafael Nadal, ale w tym roku o powtórkę będzie bardzo ciężko.

Sam Hiszpan stwierdził, że w zaistniałych okolicznościach na zwycięstwo w Melbourne nie ma najmniejszych szans. Wraca właśnie po ciężkiej kontuzji i operacji wyrostka robaczkowego, więc trudno się dziwić, że 28-letni tenisista sceptycznie podchodzi do australijskich zawodów.

Spośród reprezentantów Polski na twardych kortach Australian Open w szranki staną tradycyjnie Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz. Oprócz nich zobaczymy również Urszulę Radwańską, której jako jedynej z polskiego obozu udało się przebrnąć przez kwalifikacje.

Przez cały czas trwania turnieju oprócz bogatej oferty zakładów długoterminowych oraz pojedynczych na poszczególne spotkania, użytkownicy Bet365 będą mieli również dostęp do transmisji na żywo z ponad 350 meczów.

A emocji na pewno nie zabraknie. Triumfatorem ostatniej edycji był Stanislas Wawrinka, ale spory apetyt na zwycięstwo w tym roku mają na pewno jego rodak Roger Federer i Novak Djokvic, który trzykrotnie wygrywał imprezę w latach 2011-2013 i raz w 2008 roku. Serb jest również naszym faworytem i choć kurs na jego zwycięstwo na kolana nie rzuca, to powrót Nole na australijski tron wydaje się bardzo prawdopodobny.

Australian Open 2015 – Wygra, koniec w poniedziałek, 19 stycznia, godz. 13:00

Nasz typ: Novak Djokovic wygra, kurs 1.90 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Bachinger M. - Cuevas P.
Cuevas P. ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 3/10
Bachinger to Niemiec z 141 miejsca! Czyli gdzieś teoretycznie o 2-3 klasy gorzej niż Urugwajczyk. Co prawda, Matthias przeszedł kwalifikacje, ale tam grają zawodnicy z +100-200 rankingu i dalej, czyli bardzo słabi, a niektórzy mają jeszcze większe szczęście w losowaniu i trafiają naprawdę na &quot;tuzy&quot; tenisa. Niemiec zagrał tam dwie 3 setówki i rozegrał aż 3 tie-breaki, czyli forma nie jest najwyższa skoro męczył się z takimi przeciwnikami. Cuevas w Sydney pokazał się ze świetnej strony, co prawda przegrał już w drugim meczu, ale pokonał go finalista turnieju Kukushkin który był w życiowej formie. Myślę, że Urugwajczyk pomimo to, wygra swój mecz i pokaże na co go stać na nawierzchni typu hard.
Wynik: 7:6(1) 6:3 6:1 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Djokovic Novak - Bedene Aljaz +10.5 gema @1.79
Bedene dostanie najprawdopodobniej 3:0, ale nie spodziewam się aż takiego pogromu żeby nie pokrył tak wysokiej linii. Wystarczy że ugra łącznie 8 gemów w 3 setach i linia jest pokryta, a to jest do zrobienia zważywszy na to że Bedene jest ostatnio w wyśmienitej formie, tegoroczny bilans 10/1. Porażka tylko z Wawrinką w finale turnieju w Chennai, tak to strata tylko 3 setów w wygranych pojedynkach. Nigdy wcześniej nie grali ze sobą. Typ jak najbardziej do spróbowania, kurs kusi, a nie wydaje mi się żeby Djoko od razu wszedł w mecz i zdominował Bedene.
Pierwszy set over 8.5 gema @1.75 też dobra opcja ;)
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Tasiemka na dzisiaj:
Kei Nishikori @ 1.11 ✅ 3-0
Milos Raonic @ 1.062 ✅ 3-0
David Ferrer @ 1.062 ✅ 3-1
Jerzy Janowicz @ 1.11 ✅ 3-1
Gael Monfils @ 1.18 ✅ 3-2
AKO: @1.64 100/10 :razz: ✅
Różnica w klasach między faworytem a jego rywalem jest duża a nawet bardzo dużo (2-3 klasy minimum). Jedynie JJ może mieć te &#39;gorsze dni&#39; i swoje humorki, niefunkcjonujący dobrze dropszop hehe ale na dystansie 3 setów myślę że spokojnie ogarnie temat.
Dodatkowo do powyższego AKO dorzucam Panie które też są zdecydowanymi faworytkami w swoich pojedynkach. Tutaj również różnica klas wyraźna:
Williams Venus @ 1.06 ✅ 2-0
Radwanska Agnieszka @ 1.08 ✅ 2-0
Wozniacki Caroline @ 1.12 ✅ 2-0
AKO: @2.13 ✅
Oraz łącze kobitki + dwóch poniższych panów:
Adrian Mannarino @ 1.22 ✅ 3-0
Steve Johnson @ 1.25 ✅ 3-0
AKO: @1.95 ✅
Kursy z bet365 na godzinę 18:26. Nei patrzyłem w innych bukach jak wygląda, ale myślę że można znaleźć troszkę lepsze kursy.
Powodzenia &amp; Pozdro!!! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Nishikori 1.133✅ 3-0
Monfils 1.222✅ 3-2
Young 1.38✅ 3-1
Mannarino 1.32✅ 3-0
Ako 2.523 MarathonBet 3/10
✅✅✅
Podobnie jak pierwszego dnia, na drugi dzień AO stawiam kolejną tasiemkę. W pierwszych meczach turnieju mogę sobie jeszcze na to pozwolić. Od kolejnej rundy lecą już poważniejsze bety, czyli single, ewentualnie duble.
Grupując typy myślę, że mogę dać do jednego wora Keia i Gaela. Są po prostu znacznie lepsi obecnie od swoich rywali i pokazuje to ranking. Ale jak wiadomo on nie gra. Patrząc realnie Japończyk i Francuz są wyraźnymi faworytami. Gdyby nie kontuzja Niko i jego brak ogrania, to nie stawiałbym na Samuraja. Jednak mamy takie okoliczności i mówiąc brzydko korzystam z nich. U Gaela, jeśli nie będzie żadnych odpałów, a ostatnio na Wielkich Szlemach z początku było ok, to Latający Francuz powinien zjeść swojego rodaka.
Następnie mamy Younga. Zwykłem go nazywać DJem i dalej tak będę czynił. Sympatyczny Amerykanin na hardzie jest naprawdę niewygodnym rywalem. DJ dostaje teraz Puetza, który przedarł się przez kwalifikacje, gdzie nie miał łatwo z Jenkinsem i Dzhumurem, powiedzmy sobie szczerze, słabszymi graczami, niż Donald. Do tego dochodzą osiągnięcia na AO obu tenisistów. Jankes ma już na swoim koncie 2 i 3 rundę, zaś Tim gra tu pierwszy raz.
Na koniec Mannarino, czyli Francuz, który jest dobry na hardzie. Wprawdzie challengery i 250-tki to jego świat, jednak Roli jest podobnie. Różni ich jedno. To Francuz jest mocno ograny na twardej nawierzchni, zaś atuty Blaza wychodzą na mączce. Myślę, że tutaj to zobaczymy.

AO 2015 PRE
Typy (kupony):2/2
Postawione:6
Wygrane:16.66
Yield:178%
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
type-man 458

type-man

Użytkownik
Groth vs Kokkinakis Typ: Groth @1,72 bet365 ✅ 3:6, 6:3, 7:5, 3:6, 6:1
Nie mam złudzeń, że starszy z Australijczyków wygra to spotkanie a kurs zaproponowany przez buki jest jak najbardziej do grania. Dzisiejsze zwycięstwo 18-latka nie robi na mnie wrażenia chociaż wyeliminował turniejową 11-tke. Gulbis grał nie tylko przeciwko Kokkinasowi ale także całej australijskiej publice która skandowała po każdym zdobytym punkcie przez ich ulubieńca a przeszkadzała np przy serwisie Łotysza. Było to o tyle skuteczne że w decydujących gemach Gulbis popełniał podwójne błędy co było niewybaczalne a w samej końcówce dość mocno zirytowany dorzucił do tego niewymuszone błędy.
Gulbis po 4 niewykorzystanych piłkach meczowych i szansie zakończenia 4 seta z wynikiem 7:5 zawalił tie-breaka (oczywiście zadziałała głowa)...
Co do Grotha to pewnie pokonał on Krajinovica, który w mojej opinii przezentuje lepszy poziom niż 18-letni Kokkinakis. Publika w tym spotkaniu nie bedzie miała znaczenia bo i jeden i drugi będzie miałpo swojej stronie swoich kibiców. 18-latek pierwszy raz w zawodowej karierze zagrał 5 setowe spotkanie. Kondycyjnie wyglądał dość przeciętnie w 5 secie, dodatkowo dużym znakiem zapytania jest fakt, jak wytrzyma presję - II runda szlema to bez wątpienia jego największy sukces w życiu. Nie wyobrażam sobie by znalazł się on w III rundzie. Przewiduje 3:0 lub 3:1 dla Grotha jednak osobiscie gram na czysty win bardziej doświadczonego z australijczyków...

Carreno-Busta vs Muller Typ: Muller @1,40 ✅ 4:6, 6:7, 6:7
Po bardzo dobrym turnieju w Sydney Muller zmierzy się z Hiszpanem Cerreno-Bustą. Bez wątpienia jeżeli zagra 70% tego co jeszcze kilka dni temu grałw Sydney to zwycięzca może być tylko jeden i Luxemburczyk powinien zameldować się w następnej rundzie. Hiszpan nie należy do mistrzów returnu co przy dobrym dniu serwisowym Mullera powinno być kopalnią punktów dla Luxemburczyka i ustawianiem wymian przy swoim serwisie. Bez wątpienia przy serwisie Carreno Busty pojawią się szanse na breaka dla Mullera i kilka z nich powinien wykorzystać. Inny wynik będzie dla mnie zaskoczeniem.

Troicki vs Mayer Typ: Troicki @1,83 Pinnacle ✅ 6:4, 4:6, 6:4, 6:0
Trzecim spotkaniem jakim wybrałem na nadchodzące 2 dni to spotkanie powracającego Serba i bardzo dobrze spisującego się ostatnio Mayera. Kursy poszybowały do góry na Troickiego co mnie bardzo cieszy. Uważam, że pomimo czasami gorącej głowy Serb jest dużo lepszym zawodnikiem na obecną chwile niż Mayer. Dzisiaj bez większych problemów ograł świetnie spisującego się w ostatnim czasie Vesely&#39;a. Świetny serwis, gra przy siatce, gra z głebi, gra w obronie - pewno niektórzy od razu wyskoczą na mnie za to co napisze ale moim zdaniem jest on słabą wersją Djokovica i uważam, że w tym wielkim szlemie może zajść daleko... Z niecierpliwością będę czekał na zaproponowane kursy przez buki na spotkanie jego z Berdychem i na proponowany handikap gemowy na tego zawodnika. Czas pokaże jak będzie ale uważam, że nawet świetnie grający Czech może sobie z nim nie poradzić jeśli oczywiscie wszystko będzie tak jak przewiduje i w następnej rundzie zobaczymy właśnie tych dwóch zawodników. Nie zapominajmy, że Troicki przed aferą dopingową należał do ścisłej czołówki zawodników ATP i potrafił powalczyć z najlepszymi. Myślę, że przypomniał sobie jak się gra w tenisa i prezentuje obecnie podobną formę jak przed przerwą w grze w tenisa. Jeszcze kilka dni temu był poza setką ATP (chyba 123), obecnie już jest 54 a po spotkaniu z Mayerem powinien dalej awansować. Myślę, że przed kolejnym Wielkim Szlemem będzie w top30 ATP lub wyżej. Po 1,83 śmiało można to spotkanie atakować w stronę Troickiego.

Jeszcze taka myśl ode mnie. Spotkania po kursach 1,40 i niższych trzeba również baaardzo rozsądnie wybierać. Dzisiejszy dzień w zmaganiach Pań pokazał, że ranking nic nie znaczy a liczy się obecna forma. U mężczyzn rzadziej się to zdarza ale się zdarza. Już jakiś czas temu pisałem o tym ale napisze jeszcze raz, granie kursów poniżej 1,20 na dłuższą metę przynosi jedynie straty. Każdy kurs, nawet niski niesie ze sobą bardzo duże ryzyko, i tak jak powyżej zamieściłem Mullera po 1,40 bardzo długo się nad tym zastanawiałem. Ostatecznie doszedłem do wniosku, że stosunek ryzyka do wystawionego kursu jest do zaakceptowania i można spróbować. Ale ze wszystkich niższych kursów wybrałem jedynie ten jeden bo przy innych w mojej ocenie nie jest to aż tak oczywiste.
Granie na zwycięstwo na Novaka Djokovica niesie za sobą również bardzo duże ryzyko. Dlaczego?? Pomijając to, że wszystko wskazuje na to, Serb powinien znaleźć się w finale i prawdopodobnie zwyciężyć, nie zapominajcie że buki w których proponujecie to zdarzenie nie uwzględniają choćby takiej rzeczy jak kontuzja gracza po rozegraniu I rundy. Co jeśli Djoko wycofałby się ze względu na kontuzje, lub ze względu na kontuzje przegra? Przykładem może być choćby Nadal w spotkaniu z Wawrinką rok temu w finale Wielkiego Szlema gdzie kontuzja zadecydowała o końcowym triumfie. Uważam, że kurs w okolicach 2,00 - 2,50 na końcowy triumf przy tylu niewiadomych i przy tylu spotkaniach do rozegrania jest poprostu nieopłacalny... Najprawdopodobniej po drodze przy graniu na live będzie można złapać łączny kurs wyższy niż ten zaproponowany przez buki na końcowy triumf.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Gonzalez A. - Fognini F. over 35,5 gema @ 1,93
Mamy tutaj dwóch zawodników, którzy preferują grę na nawierzchni ziemnej. Z jednej strony Gonzalez sklasyfikowany na 107 miejscu, a z drugiej bardziej utytułowany włoski tenisista Fognini, który zajmuje 18 miejsce. Kortów twardych nie lubi zwłaszcza Fognini, który ma na tej nawierzchni ujemny bilans. Włoch w ubiegłym roku doszedł w AO aż do 4 rundy (wcześniej odpadał przeważnie już w 1 rundzie), ale jego obecna forma delikatnie mówiąc nie jest optymalna i przypuszczam, że wyniknie z tego zacięta walka z dużo niżej sklasyfikowanym Kolumbijczykiem, który ostatnio nie miał jakichś bardzo dobrych wyników, ale na pewno lepsze niż Fognini. Dodam, że Fognini jest bardzo nierównym tenisistą, który jednego seta potrafi zagrać świetnie, a kolejnego w zupełnie odmienny sposób. Włoch oczywiście jest faworytem tego spotkania, ale biorąc pod uwagę psychikę i ostatnio nienajlepszą jego formę mam nadzieję, że panowie zagrają przynajmniej 4 sety i przekroczą próg 35,5 gema w meczu.
Wynik: 4-6 6-2 6-3 6-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Jeśli wszystko jest już ok ze zdrowiem Marcela (bo coś tam jeszcze z dłonią miał, ale nic poważnego), to powinien spokojnie odprawić Roberta.
Kursy w tym meczu znacząco się pozmieniały (na Roberta spada), więc są chyba jakieś doniesienia niekorzystne z obozu Grannolersa.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Kursy w tym meczu znacząco się pozmieniały (na Roberta spada), więc są chyba jakieś doniesienia niekorzystne z obozu Grannolersa.
Być może właśnie tak jest. Ja w dalszym ciągu czekam na jeszcze wyższy kurs, a przynajmniej do czasu, aż pojawi się jakieś oficjalne info odnośnie kontuzji, np. że nie trenował parę dni lub że będzie grał z bólem- wtedy odpuszczam ten mecz.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Almagro - Nishikori 0:3 @ 1,72✅
Bet365


Wiadomo kto w tym meczu jest faworytem do zwycięstwa, jednak kurs za niski. Zdecydowałem się w tym meczu, żeby pójść w stronę Japończyka, który jeśli jest w formie to gra bardzo dobrze i jest zagrożeniem dla każdego. W Brisbane pokonał bez straty seta Johnsona czy Tomicia, porażka z finalistą, Raoniciem w 3 setach. Niezłe wyniki, ale Kei ma zapewne ochotę na więcej.

Rywala łatwego nie dostał na początek, ale dobrego na przetarcie się przed dalszą fazą i to może wyjść mu tylko na plus. Almagro gra słabo, cień samego siebie. Sporo błędów, niepewna gra, przeciętny serwis. Oczywiście, że czasem coś zagra, ale na ten moment to nie materiał, by ugrać seta z Japończykiem moim zdaniem.

Garcia-Lopez - Gojowczyk 1 @ 2,10
Bet365


Kursy nieco wzrosły na Hiszpana i moim zdaniem mamy teraz value. Garcia-Lopez na przestrzeni trzech setów potrafi coś ugrać ze znacznie lepszymi rywalami, tutaj na przeciwko niego Niemiec, który bardziej pasuje do Challengerów niż do 250 chociażby. Hiszpan jest jeden poziom wyżej i mimo, że nawierzchnia może nie do końca na jego korzyść to ma spore szanse. W Chennai wygrana nad Donskoyem i Ito oraz porazka z finalistą Bedene po walce. W Auckland słabiej, bo uległ Schwartzmanowi, jednakże tutaj mamy 3 sety i zupełnie inną grę. Formę Niemca ciężko określić, gładki win z Fallą, lecz gładka porażka z Bautistą. Jak dla mnie jest value i warto spróbować.

Querrey - Pospisil 2 @ 1,72✅
Bet365


Ciekawa konfrontacja na poranek nam się zapowiada i według bukmacherów wyrównany mecz. Okej, 3 setów może i nie będzie, ale za Kanadyjczykiem przemawia więcej argumentów. Serwis mniej więcej na tym samym poziomie, może ciut lepszy dla Sama i obok doświadczenia to już brak argumentów na jego korzyść. Vasek lepiej się porusza, znacznie pewniejszy w wymianach, bez głupich zbędnych. Zawsze skoncentrowany, a wiemy, że Querrey ma momenty, gdzie tej koncentracji brakuje. Po takim kursie warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Ma ktoś może jakieś informacje odnośnie maczu Dolgopolov - Lorenzi? Zagrałem fajną taśiemkę w poprzednim tyg na pierwszą rundę. Zostało 5 spotkań, w tym Dolga. Było duży wzrost kurs na Ukraińca, jednak teraz oferta na to spotkanie została wycofana. Wiem, że w ostatnim turnieju skreczował, jednak ani na Twietterze, ani nigdzie nie ma żadnej informacji.
 
deepred 806,8K

deepred

Moderator
Członek Załogi
@Macko18
Typu na Younga nie neguję, ale nie szarżowałbym na Twoim miejscu ze zbyt wygórowaną stawką. Donald miewa nieraz odpały i przegrywa wygrane sety w sytacji, w której nie miał prawa tego zrobić. Puetza kojarzę przede wszystkim z zeszłorocznego Wimbledonu i za bardzo nie wiem w jakiej jest obecnie dyspozycji, natomiast nie lekceważyłbym go. Facet dobrze gra na szybkich nawierzchniach i może się Youngowi postawić. Szczerze mówiąc to zastanawiam się nad pograniem Over 35,5 gema po kursie 1.83 w Pinnacle. ✅ Według mnie Niemiec jest w stanie urwać Donaldowi przynajmniej seta, bo ten miewa nieraz duże przestoje.
Teraz dorzucę coś od siebie, jako, że wczorajsza skuteczność była całkiem niezła (o czym możecie się przekonać przeglądając mój temat) pozwolę sobie naskrobać swoje krótkie przemyślenia na temat poszczególnych spotkań.
Santiago Giraldo - Jan Hernych
Zgoda, Santiago nie jest w dobrej formie. Zgoda, Hernych nie jest chłopcem do bicia i dobrze czuje się na hardzie w przeciwieństwie do latynosa, którego naturalną nawierzchnią jest clay. Tutaj kieruję się jednak nosem i idę zwyczajne przeciwko masówce, na którą granie zazwyczaj kończy się wtopą. Być może tym razem będzie odwotnie, ale nie wydaje mi się, żeby chłopak, który gra praktycznie w samych challengerach, wygrał ze starym wyjadaczem, który zjadł już zęby na tenisie. Może nie jest to tenisista z najwyższej półki, ale losowanie ma wg mnie na tyle dobre, że spokojnie powinien sobie z Czechem poradzić. Analogiczna sytuacja miała miejsce wczoraj, kiedy wy, drodzy użytkownicy szukaliście niespodzianki w meczu Millman - Mayer typując zwycięstwo Australijczyka. Ja tymczasem pograłem w kierunku Argentyńczyka, i miałem rację, bo Millman nawet nie piknął. Zawsze gram przeciwko masówkom i nie inaczej będzie tym razem.
Giraldo / 1.68 / Pinnacle ✅
Sam Querrey - Vasek Pospisil
Patrząc na kursy zostałem bardzo miło zaskoczony przez bukmacherów. Według mnie Querrey to typowe drewno, facet, który poza serwisem nie ma niczego, choć i to czasem zawodzi. Słaba motoryka i kiepskie poruszanie się po korcie, to rzecz, która według mnie od zawsze cechuje Querreya. Jest on według mnie niezbyt udaną kopią Karlovicia, który potrafi coś tam sprzątnąć przy sieci, chociaż jego &#39;backhandy&#39; wyglądają bardzo komicznie, to facet potrafi coś pograć, mimo, że mistrzem finezji nie jest. Na miejscu Kanadyjczyka widząc te kursy zwyczajniej bym się na organizatorów obraził. Prawie równe kursy przy takich graczach. Porównując rankingi obydwu graczy złapałem się za głowę. Jakim cudem Sam jest 35 w rankingu? To, że wygrał w zeszłym roku kilka challengerów nie pokonując praktycznie nikogo liczącego się we wielkim tenisie wcale nie robi z niego świetnego gracza. Vasek powinien spokojnie ograć Querreya i wydaje mi się, że może to być dosyć jednostronne spotkanie, tym bardziej jestem zaskoczony in-plus kursami wystawionymi przez buków. Jeżeli Vasek zagra chociażby tak jak w Pucharze Hopmana to o wynik jestem bardzo spokojny, tym bardziej, że serwis Querreyowi nie będzie przez cały mecz siedział.
Pospisil / 1.83 / Pinnacle ✅
Marcel Granollers - Stephane Robert
To spotkanie, do którego mam najmniej przekonania ze wszystkich, które proponuję. Granollers ostatnio zmagał się z problemami zdrowotnymi i nie jest mistrzem gry na hardzie. Francuz natomiast jest już tenisowym dziadkiem. Nie życzę żadnemu z nich 5-setowego boju, bo chyba będą ich znosić z kortu. Marcel według mnie ma więcej do zaoferowania. Mimo, że nie jest typem gracza, który dobrze czuje się na hardzie, to miewa przebłyski i potrafi zagrać świetny mecz, jak chociażby z Ferrerem, czy Karloviciem w zeszłym roku. Robert według mnie nie jest w stanie powalczyć z Marcelem na dłuższą metę, chociaż biorę pod uwagę wygranie przez niego seta. Mimo wszystko zdecyduję się zagrać na Hiszpana, który z Francuzem powinien się uporać mimo tego, że na początku roku poddał w trzecim secie mecz z Haider-Maurerem. Biorę pod uwagę także krecz Hiszpana, dlatego proponuję wam ewentualnie grać u bukmachera, gdzie w wypadku kreczu zawodnika dostaniecie zwrot. Jeżeli Marcel będzie miał przegrać to spotkanie, to nie sądzę, że zdarzy się to w &#39;normalnych&#39; warunkach, tylko ewentualnie przez poddanie spotkania.
Granollers / 2.27 / Pinnacle ✅
Do tego bez analizy dorzucam:
Go Soeda - Elias Ymer / 2.02 / Pinnacle ⛔
Matthias Bachinger - Pablo Cuevas / 1.63 / Pinnacle ⛔
Wniosek taki, że zawsze trzeba wszystko analizować. ???? Typów bez analizy w dziale tenisa z mojej strony nie będzie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
juras333 802

juras333

Użytkownik
Ma ktoś może jakieś informacje odnośnie maczu Dolgopolov - Lorenzi? Zagrałem fajną taśiemkę w poprzednim tyg na pierwszą rundę. Zostało 5 spotkań, w tym Dolga. Było duży wzrost kurs na Ukraińca, jednak teraz oferta na to spotkanie została wycofana. Wiem, że w ostatnim turnieju skreczował, jednak ani na Twietterze, ani nigdzie nie ma żadnej informacji.
http://www.theweeklyreviewstonnington.com.au/story/1830695/australian-open-kooyong-injury-hampers-alexandr-dolgopolov/
e: @BroniuLEGIA
Francuz na pewno będzie chciał się pokazać jak najlepiej w turnieju takiej rangi.
jaki sens pisać takie rzeczy? a jego rywal to oczywiście ma ten turniej całkowicie gdzieś, nie będzie chciał dobrego wyniku wykręcić i się w ogóle położy na korcie. ciekawe myślenie..
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 1

broniulegia

Użytkownik
Panowie a co myślicie o spotkaniu Lokoli L. - Haider-Maurer A ?
Ciekawy kurs został wystawiony na Lokoli , jeszcze go w akcji nie widziałem ale mówią że to młody Gael Monfis , Francuz na pewno będzie chciał się pokazać jak najlepiej w turnieju takiej rangi.W dodatku rywal jakimś wirtuozem nie jest. W kurs 2.50 chyba opłacało by się coś zainwestować ?

Juras333
Haider-Maurer już sobie troche czasu pogrywa i do tej pory nic nie pokazał,osiągnął.Nie musi nie położyć wystarczy że po prostu nie ma żadny atutów by pokonać Francuza(tak właśnie mi sie wydaje) a pytam bo może ktoś coś ciekawego dorzuci od siebie , przekona mnie bardziej czy może odradzi mi ten typ.Taki mądry jesteś.. chcesz zabłysnąć to typami, nie odpowiedzialeś na pytanie to siedz cicho. Ja pograłem troszeczke a czy wejdzie , zobaczymy rano.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Chardy J./Kubot L. - Huta-Galung J./Bracciali D. @1,5 ✅
Im szybciej Łukasz Kubot zda sobie sprawę, że w deblu może osiągnąć znacznie więcej, niż w singlu, tym lepiej dla wszystkich. Z Chardym sobie czasem pykają razem, a w 2013 roku postraszyli ostro Bryanów. Dobrze sobie radzą w deblu, fajnie że skleili się na tę imprezę. Huta-Galung poziom bardziej challengerowy i to on wydaje się być tutaj najsłabszym ogniwem. Bracciali solidny, ale choćby nawet, sam nie wygra, bo francusko-polska siła jest po prostu lepsza.
Duckworth J./Saville L. - Mirnyi M./Lopez F. @ 1,23 ✅
Duckworth i Saville to zdecydowanie nie ten poziom. Felek i Max to na prawdę solidna firma. Bez problemu powinni ogarnąć spotkanie.
Whittington A./Bolt A.- Draganja M./Kontinen H. @ 1,58 ⛔
Draganja i Kontinen grają znacznie poniżej oczekiwań. Słabiutko weszli w sezon, a końcówkę ubiegłego mieli obiecującą. Są jednak bardziej ograni na najwyższym poziomie i na prawdę fajnie razem wyglądają. Moim zdaniem perspektywiczna para. Młodzi Australijczycy wyskoczyli w zeszłym roku właśnie na AO, ale później już tak świetnie nie było. Nadal są to zawodnicy poziomu challenger i nie można dać się zwieść. To, że grają u siebie to jednak chyba za mało na solidnych rywali.
Shamasdin A./Jaziri M. - Matkowski M./Lindstedt R. @ 1,29 ✅
Matkowski i Lindstedt dobrze serwując nie powinni mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa. Robert broni tytułu. Rywale z poziomu challenger, więc nie powinno być kłopotów.
Peers J./Murray J. - Gonzalez M./Monaco J. @ 1,42 ✅
Siła ciosu zdecydowanie po stronie Peersa i Murraya. Dobra para, wygrali już w tym roku turniej. Hard to nie jest świat Gonzaleza i Monaco. Co prawda Juan wygrał w parze z Nadalem w Doha, ale no Gonzalezowi do Nadala brakuje kilka lat świetlnych. Kolejny mecz, w którym nie powinno być niespodzianki, bo po prostu jej być nie może.
Oswald P./Klizan M. - Mahut N./Herbert P. 1,58 ✅
Mahut i Herbert to przede wszystkim dobry serwis, niezła gra przy siatce, a i jeden i drugi potrafi przyłożyć z końcowej linii. Młodszemu z Francuzów nie wiedzie się w singlu, ale w deblu pokazywał już wielokrotnie swoje nieprzeciętne umiejętności. Z kolei Mahut cały czas pokazuje, że zna się na rzeczy. Oswald radzi sobie coraz lepiej w deblowym świecie, ale jednak Klizan to póki co singlista z małymi epizodami w deblu - bez fajerwerków. Francuzi według mnie to dobra opcja.
Lajovic D./Lu Y.H. - Erlich J./Huey T. @ 1,48 ✅
O ile Lu pasuje mi jakoś do debla, o tyle Lajovic nie do końca. Nie ma to jednak znaczenia większego, bo z drugiej strony siatki debliści z prawdziwego zdarzenia. Co prawda świeża para razem, ale w turniejach WS można sobie pozwolić przy grze na przewagi nieco poszaleć. Umiejętnościami deblowymi przeważają i mam nadzieję, że pokażą to na korcie.
Knowle J./Pospisil V. - Struff J-L./Thiem D. @ 1,4 ✅
Nie będę oryginalny. Czysto sportowe umiejętności po stronie Knowle i Pospisila. Struff to drewno, musi zmykać na jakiegoś chelka, bo tu nie ma czego szukać. Thiem młody zdolny, ale z gorącą głową. Nie mają czego szukać w tym starciu.
Do tego jeszcze mecze, które powinny skończyć się bez niespodzianek :cool:
Hewitt L./Guccione C. - Delbonis F./Ramos A. @ 1,27 ✅
Groth S./Butorac E. - Seppi A./Lorenzi P. @ 1,43 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Giraldo Santiago-Hernych Jan 1, Pinnacle Sports 1.68

6:3, 6:2, 6:2 ✅✅✅

VS.


Czas na Australian Open!!! O matko i bosko kochano...ile ja czekałem ponownie na ten moment aby topić tęczówki na Australijskie korty!!! Sezon otworzyłem fatalnie,ale tenisistom to się zdarza jak i typerom również. Czas ponownie na konkretne granie!!! :grin::grin::grin:

Najpierw o tym teoretycznie słabszym kilka słów. Czech, ma 35 lat także bliżej mu końca jak początku kariery. Lecz nie jeden zawodnik w wieku podobnym do niego robi jeszcze niezłe wyniki na korcie. Lecz Henrych nigdy nie był i nie będzie np. Federerem. Obecnie sklasyfikowany na 201 pozycji ATP był w przeszłości, a dokładnie na 2009 roku na 59 miejscu. Lubuje się raczej w szybkich nawierzchniach, w poprzednim sezonie miał niezły wynik ponieważ 18/5 lecz nie ma co się podniecać ponieważ większość z tych meczów to były futuresy, a grał tam ponieważ dochodził do formy po kontuzjach. Ogólnie rok 2014 spędził na niższych szczeblach rozgrywkowych,a gra tutaj dzięki udanemu turniejowi kwalifikacyjnemu.

Pokonał tam nie jakiś &quot;no name-ów&quot; ponieważ Mahuta, Pavlaseka oraz Kuznetsova, a z Pavlasekiem w decydującym secie wygrał do 14. Także w nogach coś tam może czuć zmęczenia bądź nie ponieważ to początek sezonu. Hnerych startuje w tym turnieju już 11 raz i jego najlepszym osiągnięciem było dotarcie do 3 rundy w 2011 roku. Lecz w ostatnich trzech latach zatrzymywał się na kwalifikacjach. Jego przeciwnikiem będzie Girlado który grać coś potrafi również na twardej nawierzchni mimo,że najlepiej czuje się na clayu.

Santiago obecnie jest na 32 pozycji,a 29.09.2014 roku był 28 czyli dobre osiągnięcia jak na takiego grajka. Sezonu 2015 nie otworzył najlepiej ponieważ zaliczył wtopę z de Schepperem w Auckland przegrywając 6:2, 6:3. Także podczas AO będzie to jego pierwszy mecz. Girlado w tym turnieju występował 6 razy i jego najlepszym wynikiem było dojście do 2 rundy. Tylko on w przeciwieństwie do Henrycha pnie się w górę, a nie w dół. Może Kolumbijczyk nie ma jakiegoś imponującego bilansu meczów na hardzie ale potrafił pokonać w przeszłości niezłych zawodników. Gilardo jak to na clayowca potrafi trzymać długo piłkę w korcie i wytrzymywać długie wymiany lecz nie jest on marnym przybijakiem ponieważ posiada fantastyczne uderzenie kończące z forhendu.

Jeśli jeśli siedzi mu serwis to sprawia problemy nie jednemu dobremu graczowi,a serwisem też potrafi trzepnąć mocno. Jego słabą stroną jest bekhend. Henrych do niziołków również nie należy ponieważ ma 190 cm wzrostu i ogólnie prezentuje jak większość Czechów ładny dla oka agresywny styl gry.

Uważam jednak,że w tym meczu wygra o osiem lat młodszy Santiago. Jest on bardziej perspektywicznym graczem, ma większy talent i dystans 5 setów wedle mnie będzie też dla niego przewagą. Uważam,że Kolumbijczyk straci maksymalnie jednego seta. Jeśli tylko Czech go nie zdominuje to Girlado powinien ten pojedynek wygrać. Pierwszy mecz ode mnie!!! Powodzenia!!!

Tie Break typuje Australian Open 2015:
1. Giraldo Santiago-Hernych Jan 1, Pinnacle Sports 1.68. Wynik? 6:3, 6:2, 6:2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom