>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open 2015 - turniej główny (19.01-01.02.2015)

Status
Zamknięty.
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Gilles Muller - Pablo Carreno Busta 1 @1,49 Pinnacle ✅
no pokazał nam się Żils z bardzo dobrej strony w Sydney, doszedł do finału, a po drodze pokonał Grotha po ciężkim meczu (i dużym burdelu ze strony kibiców Sama), pokonał także Chardego i Tomica i te wyniki robią duże wrażenie. Serwis świetny, do tego leworęczny więc dodatkowe utrudnienie, gra z głębi kortu trochę słabiej, ale nie jest tak, że jest na poziomie Isnera w wymianach. Busta to typowy ziemniak, przegrał w tym sezonie z Lu, wygrał z Coricem i trochę powalczył z Johnsonem, jednak starczyło mu animuszu tylko na jednego seta. Ze swoim stylem gry raczej nie będzie miał dzisiaj większych szans z Mullerem, o ile ten nagle nie dostanie jakiegoś załamania formy po turnieju w Sydney. Gilles czasami słabo wchodzi w mecze, więc może na live będzie nawet lepszy kurs do złapania. Możliwe jest także, że w którymś secie Busta doserwuje do tiebreaka, można zagrać także tb w meczu @1,44 bet365 ✅

John Isner - Jimmy Wang DW 3-0 @2.14 Ónibet ✅

John ostatnio grał tylko w pół-pokazowym pucharze Hopmana i w jednym pokazowym meczu w Kooyong, tak więc przystąpi do Australijskiego Szlema wypoczęty. Niby to co pokazywał w Hopmanie było dalekie od jego najlepszej formy, jednak jak przyszło co do czego i najważniejszego meczu z Janowiczem to nie połamał się ani razu i wygrał ten mecz 2-0 (nie bez pomocy naszego mózgowca). Wang natomiast z VIOLĄ łamał się aż 4 razy, z Kravchukiem dwa, a z Millotem raz. W tym meczu nie będzie litości, każdy drugi, łatwy serwis będzie przez Isnera zabijany. W to, że Wangowi uda się połamać dzisiaj Isnera nie wierzę, może dotrwa do TB Wang i tam pewnie będzie szukał swoich szans. Ja jednak jestem zdania, że będzie tutaj szybkie 3-0. Owszem, Jimmy wybiegany i pewnie będzie dochodził do piłek (jak już odbierze serwis), ale jednak na Isnera to gra za delikatnie i jak tylko John nie dostanie jakiejś głupawki i nie będzie pizgał po autach to będzie dobrze.

Sam Querrey - Vasek Pospisil tiebreak w meczu @1.30 bet365 ✅
co tu dużo gadać, dwóch gości opierających swój tenis na serwisie. Querrey ostatnio mnie wydymał i nie udało mu się doserwować nawet do tb w meczu z Chardym, patologię odwalił tam straszną, ale myślę, że teraz to się nie powtórzy i w przynajmniej jednym secie obaj spokojnie dojdą do tiebreaka. Vasek jak się skupi to też naparza serwisem aż miło i za dużo wymian to w tym meczu nie będzie.

kilka suchych typów które także gram, ale nie chce mi się więcej pisać:
Raonic @1,05✅, Monfils @1,20✅, Nishikori @1,10✅, tb w meczu Johnsona @1,72 bet365⛔, over 3.5 seta w meczu Soedy z Ymerem @1,60 Ónibet✅, over 3.5 seta Giraldo z Hernychem @1,40 bet365⛔, over 3,5 seta Copila z Andujarem @1,40 bet365⛔, GGL @2,12✅, Granollers @2,12✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#SINGIEL Australian Open- Panowie
Copil - Andujar
Typ: 1 ✅
Kurs: 2,15
Stawka: 200:-
Kursy na Copila powinny być mniejsza niż na Andujara. Marius Copil nie jest wysoko w rankingu ale jest to solidny tenisista, dobrze serwujący i grający jednoręcznym backhandem. Miałem okazje oglądać go trzy razy na żywo podczas turnieju Stockholm Open i za każdym razem robił na mnie dobre wrażenie. Przede wszystkim fakt, że potrafi odnaleźć się na nwierzchni twaardej czy w hali jest tu sporym atutem bowiem rywal gra praktycznie tylko na mączce a hard dla niego to czarna magia. 32W i 60P na gracza który jest w pierwszej pięćdziesiątce? Kpina...Copil z Melbourne zdążył się oswoić, przebrnął przez trzy rudny kwalifikacji pokonując całkiem ciekawych zawodników. Według mnie w nocy Andujar może urwać seta ale nie wygra spotkania. Copil debiutuje w turnieju głównym i jest to jego wielka szansa.


#DUBEL nr. III Australian Open- Panie &amp; Panowie
Smitkova - Lucic (analiza w dziale WTA)
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,64
Soeda - Ymer
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,8
AKO: ✅ 2,95 ✅
Stawka: 200:-
Takie dubla jeszcze przygotowałem. Ymerem wszyscy się zachwycają, 3 mecze kwalifikacji i każdy bez straty seta. To wszystko prawda ale nie zapominajmy, że szwed ma dopiero 18 lat i to jest jego debiut w Wielkim Szlemie. Kwalifikacje były do dwóch wygranych setów a teraz sam fakt, że musi wygrać aż trzy sety aby awansować może zdeprymować zawodnika. Doswiadczenie jakie posiada jest co tu dużo mówić zerowe, widziałem go dwa razy na imprezie Stockholm Open i źle się spisywał jakby własnie to go przerastało, tak samo będzie w I rundzie Australian Open- tak mi się wydaje. Soeda nie jest jakimś wielkim nazwiskiem Touru ale w porównaniu do Ymera ma doświadczenie o niebo większe. Prawie szesćset rozegranych spotkań na hardzie przy zaledwie 27 Ymera. Kurs jest po prostu jednym wielkim value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
???? Stanislas Wawrinka v Ilhan Marsel
Typ: poniżej 28,5 gemów ✅
Kurs: 1,8
Buk:bet365
Długo myślałem co pograć w stronę obrońcy tytułu i masy punktów Pana Stana vel zabójczy jednoręczny backhand po linii ????
Na pewno nie tylko ja się zastanawiam jak &quot;funkcjonuje głowa&quot; Szwajcara, bo wiadomo, że jak się chłopak zaczyna irytować własnymi niewymuszonymi błędami jego gra spada o kilka poziomów i Stasio łupie aut za autem... co jeszcze bardziej pogłębia jego irytację i ciężko jest wyjść z takiej sytuacji.
Ale skoro Wawrinka ma tutaj co bronić to ufam , że odrobił lekcje i jest maksymalnie skoncentrowany oraz przygotowany fizycznie do boju, bo po co tracić cenną energię na długie pojedynki?
Po drugiej stronie siatki melduje się Turek, który klasyfikowany jest na 100 pozycji rankingu ATP, &quot;grajek&quot; nie władający żadną tajną bronią, która może zagrozić Stanowi uzyskać w tym meczu wspaniałego wyniku dla podbudowania własnej psychiki i oszczędzeniu cennej energii. Mimo iż statystyki wskazują, że Marsel na nawierzchniach twardych radzi sobie dobrze to na Szwajcarze wrażenia nie zrobi, ponieważ Turek grywa głównie w challengerach i futuresach... Po prostu kilka &quot;levelów&quot; (młodzież jeszcze tak mówi? :cool:) niżej.
Jaki autobus postawi w siatce Marsel, żeby piłki się od niego odbijały? Zobaczymy niedługo. Mecz o 2:30.
Jak to mówi Stan, COME ON !!! ????
Edit:
6-1 ; 6-4 ; 6-2 ✅
Najwidoczniej Marsel nie miał autobusu :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Guillermo Garcia-Lopez @ 2.19 Pinnacle
Dominic Thiem @ 3.00 Sportingbet
Pablo Carreno-Busta @ 3.00 Sportingbet
Donald Young -5.0 games AH @ 1.93 Pinnacle
Thomaz Bellucci +8.0 games AH @ 1.98 Pinnacle
Copil - Andujar over 39.0 games @ 1.98 Pinnacle
Albert Ramos Vinolas @ 2.40 Pinnacle

Czemu Niemiec jest faworyzowany w starciu z Hiszpanem nie rozumiem, no chyba, że chodzi o skrót myślowy Hiszpan=cegła. GGL w swojej karierze kilka razy osiągał niezłe wyniki na hardzie, także tutaj także powinien się postawić. Thiema i Carreno-Bustę puszczam na wabia. Thiemowi powinna leżeć nawierzchnia. U progu sezonu co prawda nie ma wyników, ale Bautista kreczował i nie wiadomo co zaprezentuje. Co do Carreno to jestem ciekaw, jak Muller zniesie trudy turnieju w Sydney. Nie jest w końcu najmłodszym graczem. Young pewnie seta straci, ale zwykle nadrabia to z nawiązką w wygranych partiach. Niemiec jest na pewno do ogrania. Z kolei Bellucci powinien się postawić Ferrerowi, a już na pewno nie wierzę w wynik na poziomie 6-3 6-2 6-3. Brazylijczyk serwować potrafi. Oby głowa dorównała rękom. W starciu Copila z Andujarem faworyta ciężko wskazać. Każdy z graczy ma swoje atuty. Liczę, że Copil wyszarpie jakiegoś seta po tie-breaku, zaś sam mecz będzie trwać 4-5 setów. Ostatnie starcie panów jakie wybrałem to starcie Hiszpana, który ogrywał się w turnieju rangi ATP rywali o klasie Lu, zaś jego rywal klepał w challengerach Odesnika i Thompsona. Sami oceńcie kto jest wartościowszym rywalem
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Od następnej rundy moim zdaniem trzeba próbować grac na stratę seta przez Djokovica lub dodatnie handicapy dla przeciwników. Dziś żenująca postawa Serba przy odbiorze. Słaby Bedene niszczył go serwisem jak amatora, nawet 2 serwisem. Mnóstwo niewymuszonych błędów, return momentami to dno. Jasne jest, że Serb z meczu na mecz powinien grać lepiej, bo z taką postawą odpada z każdym mocnym przeciwnikiem, ale jak dla mnie wszystkie dodatnie handicapy w następnych meczach do gry.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
S.Querrey vs V.Pospisil
Ponad 3,5 seta [1,54] ✅

Marathonbet

Obaj serwować potrafią, chociaż tutaj przewaga po stronie Sama, stąd jednego seta wyserwuje minimum.
Forma i stabilniejsza gra w perspektywie meczu po stronie Pospisila.
Stąd ewidentnie czuję, że mecz rozstrzygnie się w min. 4 setach.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Kyrgios N. - Karlovic I. 0:3 @ 4.54 DOXXbet⛔
Znowu na Karlovica 3:0, bo obok takich kursów nie można przejść obojętnie. Tak było przed 1 meczem:
Z Karlovicem w Szlemach to różnie bywa, czasem to mam wrażenie, że on tu gra jakby za karę. Liczę jednak, że pod koniec kariery się zepnie i zaprezentuje 100% swoich możliwości, bo forma przecież jest. Wytrzymać 3 równe sety z Djokovicem i Ferrerem dzień po dniu to przecież nie jest taka oczywistość, a Karlovic wyglądał jakby jeszcze spokojnie mógł dalej grać. Także forma jest, przygotowanie fizyczne też dobre, aż żal by było tego nie wykorzystać. Jak Ivo się tu zepnie to powinien to wygra 3:0 i oszczędzać siły na kolejne spotkania, bo rywal z tych średniawych.
I Karlovic wygrał ten mecz bardzo gładko 3:0, nie doprowadzają nawet do jednego tiebreaka, tylko wszystkie sety rozstrzygał dużo wcześniej. Jest świetna dyspozycja fizyczna, bardzo dobra forma, co ważne pełna koncentracja i to daje rezultaty. Jak nic nie zmieni w swojej grze i podejściu na mecz 2 rundy to też może być gładkie zwycięstwo, rywal co prawda trudniejszy, ale daleki od optymalnej formy i do tego jakieś problemy zdrowotne. Kyrgios w tym roku już przegrał z Janowiczem, w poprzedniej rundzie męczył się w 5 setach z ziemniakiem Delbonisem, dręczą go jakieś niedoleczone urazy. Z Karlovicem trzeba trzymać cały czas koncentrację na najwyższym poziomie, a znając gorącą głowę młodziana, to z tym też może być różnie. Spore value w tym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Anderson 1.33✅
Chardy 1.57⛔
Ako 2.09 MarathonBet 2.5/10
⛔
W pierwszym becie stawiam na Kevina, który wydaje się, ze dobrze wszedł w sezon. Wprawdzie stracił seta w pierwszej rundzie ze Schwartzmanem, ale nie traktowałbym tego jako jakiś wielki wyznacznik formy. W przeddzień AO Afrykaner potrafił dojść do półfinału w Auckland, gdzie pokazał się z niezłej strony. Po drugiej stronie siatki mamy Berankisa, który po 5 setowym boju ograł niesfornego Sijslinga. Właśnie w tym meczu można było zauważyć nieregularność Litwina i moim zdaniem Kevin skrzętnie to wykorzysta.
Drugie spotkanie, to pojedynek Chardy&#39;ego z Seppim. Nie da się ukryć, że to Francuzowi bardziej pasują australijskie korty. W ubiegłym roku, również w drugiej rundzie, doszło do identycznej potyczki i to Jeremy wygrał 3-1. Wprawdzie odpadł w kolejnej rundzie, ale nakreślił swoją przewagę nad Włochem. Pozostałe wyniki w AO obu zawodników, to ćwierćfinał i 1 runda u Chardy&#39;ego oraz 1/16 oraz 1 runda u Andreasa. Patrząc na formę widzę tutaj także przewagę mojego faworyta. Francuz potrafił przed AO z łatwością ograć Querreya, powalczyć z Grigorem, czy też wygrać pewnie w pierwszej rundzie z wschodzącą gwiazdą Coriciem. Seppi wprawdzie też notował niezłe występy, ograł Dodiga i Mayera w Doha, ale już w pierwszej rundzie tak łatwo nie miał. Podobnie jak Berankis zaprezentował się bardzo nieregularnie i ograł Istomina dopiero w 5 setach.
Groth 1.63✅
Hewitt/Guccione 1.32✅
Ako 2.15 MarathonBet 2/10
✅✅✅
Na początku o singlu. Spotkanie dwóch Kangurów, w którym mimo wszystko Sam jest bardziej doświadczony. Wprawdzie on, podobnie jak Thanasi, wchodzi dopiero do wielkiego świata ATP, bo na razie występował w większości w Challengerach, a dopiero w 2014 roku zaliczył swój pierwszy półfinał ATP, w Newport, to uważam, że jest już bardziej ukształtowanym tenisistą. Serwisem sieje popłoch, opiera na tym grę, jednak podobnie jak Raonic uczy się ustawiać tak grę, by tym serwisem wiele zyskiwać. Dzięki temu często potrafi wygrywać sety nie łamiąc rywala, ogrywając go w tb. Na dobrą sprawę Kokkinakisa mogłoby juz tutaj nie być, gdyby nie Gulbis i jego niesforna główka. Jednak udało się i młodszy z Kangurów ma 2 rundę. Na pewno jest to już dla niego sukces. Wiadomo, ze chciałoby się więcej, ale uważam, że wyjdzie tutaj serwis Sama i jego większe doświadczenie, co brzmi trochę dziwnie.
Co do debla. Tutaj także mamy dwa Kangury i właśnie na tą parę stawiam. Naprzeciw siebie mają dwa ziemniaki Deblonisa i Ramosa, którzy do tego nie są nawet dobrymi deblistami. Lleyton z Crisem za to preferują szybsze nawierzchnie i z pewnością kort będzie ich sprzymierzeńcem. Mamy tutaj dwa atuty po stronie faworytów, a praktycznie żadnego, który by przemawiał za ich rywalami.

Dorzucam taśmę deblową w dwóch wariantach:
OBA WARIANTY TAŚMY NA PLUS!!!!!


AO 2015 PRE
Typy (kupony):3/4
Postawione:10.5
Wygrane:20.96
Yield:100%
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Troicki-L.Mayer 1 @1.72
Troicki w Sydney gral znakomicie i wygral, wiec powinien liczyc na dobry wynik w Melbourne. Ogolnei jedne z nielicznych spotkan, ktore udalo mi sie zobaczyc w ubiegly weekend. Pewna wygrana nad Jirim Veselym, ktory triumfowal w Auckland. Poza tym Serb nie wydaje sie byc zajechany jak na przyklad Mikhail Kukushkin, poniewaz oprocz Sydney Trociki zagral tylko kwalifikacje do Brisbane, ale to chyba bardziej trneningowo dla przetarcia, poniewaz na tych kwalifikacjach skonczyl. Biorac jednak dyspoozycje, ktora zaprezentowal kilka dni pozniej to jesyt naprawde dobrze. Leonardo Mayer ogromny krok do przodu, ja kjzu wspomialem niedawno, przede wszystkim sa lepsze wyniki na twardej nawierzchni, a w tamtym seonei przyszeld nawet wygrany turniej rangi ATP 500 w Hamburgu. Wcale Argnetynczyka nie lekcewaze, a niniczego mu nie ujmuje dla jasnosci. Wydaje mi sie, ze teraz jednak sa dni Victora Troickiego, ktory po pewnych przejsciach ma co udowodnic, a forma jest lepsza niz dobra.
 
gooster 343

gooster

Użytkownik
Janowicz-Monfils 1 @2.37 Bet365
Piękny mecz Monfils rozegrał dziś aczkolwiek to Poullie mu mocno pomagał od 4 seta, Monfils niezdąży się zregenerować na mecz z Jurkiem jak dla mnie. Kondycyjnie wyglądał naprawdę nędznie. Do tego stoczył tu 5 setowy morderczy bój a młody francuz ganiał go w lewo i prawo na dodatek w pewnym momencie Gael łapał się za kolano. O Jurku za wiele powiedzieć nie można przeciętny mecz z japończykiem koniec końców wygrany tyle, że Jurek potrafi dostosować poziom gry do danego zawodnika także licze w końcu na dobry pojedynek Jerzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Nick Kyrgios - Ivo Karlovic 2 @1,60 Pinnacle⛔, -1.5s Ivo @2,38 betsafe⛔

znów mnie Majestro wyprzedził z typem i znów muszę się zgodzić. O doktorze już pisałem wczoraj i nic się w tej kwestii nie zmieniło więc napiszę swoje wnioski z meczu Kyrgiosa. Wniosek jest jeden, Ivo go dzisiaj poskłada gładko. Kyrgios owszem sam ma dobry serwis, jednak jest koszmarnie nieregularny i brakuje mu cierpliwości, co w meczu z Karlovicem ma chyba największe znaczenie. W kluczowych momentach Kyrgios nie wytrzyma ciśnienia, natomiast Karlovic to jest stary wyga i był w takich sytuacjach tysiące razy i to oprócz serwisu będzie jego główna przewaga. Do tego Kyrgios jakieś problemy zdrowotne. Wątpię w jakiekolwiek przełamanie Doktora w tym meczu, a w TB już wezmą górę chłodna głowa i doświadczenie Karlovica. tiebreak w meczu też jest tutaj dla mnie pewniakiem, ale kurs to @1,10, więc można także pograć tiebreak w pierwszym secie @1,90 bet365

Samuel Groth - Thanasi Kokkinakis 1 @1,68 Pinnacle ✅
o Samuelu także pisałem dwa dni temu, nie będę się zbytnio powtarzał poza tym, że kompletnie pozamiatał w meczu z Krajinovicem. Serb nie powąchał nawet break pointa w calutkim meczu. Kokkinakisa na dobrą sprawę mogłoby tu nie być gdyby nie to, że miał za przeciwnika Gulbisa w swojej cyrkowej formie ???? Ten mecz znacznie przekraczał unijne normy patologii i gdyby nie znaczna pomoc Gulbisa i także dużo farta (np ta piłka przy meczowej o 0,1 centymetra na lini) to byśmy teraz oglądali mecz Sam - Gulbis. Stało się jednak jak się stało, oprócz tego, że bardzo ciężko będzie młodemu Kangurowi przełamać serwis Grotha, to fakt iż połamał się w tamtym meczu 7 razy też nie napawa optymizmem. Dodatkowo dojdzie zmęczenie po długiej pięciosetówce co dla tego gracza jest nowością i mamy piękny zestawik argumentów za Samuelem. tiebreak zapewne też tutaj zobaczymy @1,30 bet365 ⛔

do tego oczywiście zestawik kursów na podbitkę, czyli Fed @1,04✅, Berdych @1,09✅, Murray @1,04✅, Dimitrov @1,07✅
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Groth S. - Kokkinakis T. 1 @ 1,68
W meczu zmierzy się dwóch Australijczyków, Groth - doświadczony tenisista dysponujący potężnym serwisem (82 w rankingu) oraz 18-letni Kokkinakis - utalentowany zawodnik z dużymi ambicjami, który obecnie jest na 147 miejscu ATP. Różnica w rankingu nie jest między nimi duża, dlatego o zwycięstwie powinny zadecydować doświadczenie i obecna forma. Groth miał ostatnio okres dobrej gry w turnieju w Brisbane gdzie przegrał w ćwierćfinale z późniejszym finalistą Raonicem w 3 setach po zaciętej walce, w Sydney miał pecha i trafił w 1 rundzie na będącego w świetnej formie Mullera i przegrał z nim w 3 setach, a na początku zmagań w AO pokonał młodego Krajinovica. Kokkinakis w Brisbane najpierw pokonał grającego ostatnio w kratkę Benneteau, a następnie uległ Tomicowi w 2 setach. W 1 rundzie AO trafił mu się Gulbis i dosyć nieoczekiwanie go pokonał w 5 setach, jednak Łotysz popełniał masę błędów i jest daleki od swojej normalnej dyspozycji. Moim zdaniem Groth prezentuje się ostatnio lepiej i przemawia też za nim większe doświadczenie, dlatego to on powinien odnieść zwycięstwo w tym pojedynku.
Wynik: 3-6 6-3 7-5 3-6 6-1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Karlovic - Kyrgios 2.66 4/10 maraton✅

Drewniany chorwacki 35-latek zawsze slabo radzil sobie w dlugich meczach, zazwyczaj w szlemach nie szlo mu najlepiej mimo, ze potrafil swietnie grac w normalnych turniejach czy nawet jakims Mastersie. Roland Garros i US Open zaledwie 2 rundy, Wimbledon tylko 3 runda, Aussie Open SF w 2010 roku. Powrot po chorobie dosc udany ale mnie ten gracz juz nigdy do siebie nie przekona. Poza serwisem nie ma ani jednego elementu sensownego w jego grze. Akurat szalony Kyrgios moze mu mocno przeszkodzic. Kangur potrafi zagrac mocno z reuturnu i calkowicie wybic z glowy gre rywalowi. Wiem, ze pierwsze spotkanie Australijczyka nie wygladalo najlepiej ale on sie powoli rozkreca i moze miec jeszcze udany turniej. Najwieksze zagrozenie dla niego to rywale typu Gilles Simon, super obrona, wybieganie, wszystko wrac ana druga strone a sam slabo rozgrywa mecze z linii koncowej. Z Karlovicem bedzie to co lubi. Szybki, agresywny mecz bez wymian. Jemu taka gra pasuje i zapewne podania nie straci. Ivo moze miec problem aby nawet do tie breakow dojechac. Ponadto jesli bylby piaty set to uwazam, ze Chorwat bedzie bez sil. Sam w wywiadach mowi, ze nie ma juz sily na gre dzien po dniu i serwowanie na maxa non stop. Nick jest faworytem wiec 2.66 biore bardzo chetnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Janowicz-Monfils 1 @2.37
Piękny mecz Monfils rozegrał dziś aczkolwiek to Poullie mu mocno pomagał od 4 seta, Monfils niezdąży się zregenerować na mecz z Jurkiem jak dla mnie. Kondycyjnie wyglądał naprawdę nędznie. Do tego stoczył tu 5 setowy morderczy bój a młody francuz ganiał go w lewo i prawo na dodatek w pewnym momencie Gael łapał się za kolano. O Jurku za wiele powiedzieć nie można przeciętny mecz z japończykiem koniec końców wygrany tyle, że Jurek potrafi dostosować poziom gry do danego zawodnika także licze w końcu na dobry pojedynek Jerzyka.
Ten mecz wcale taki morderczy nie był, bo gemy leciały niekiedy bardzo szybko. Jeden dobrze serwował pół meczu, a później drugi serwował. Długich wymian to aż tam tak dużo nie bylo, bo Pouille kończył akcje często pod siatką.
Ja myślę, że z kondycją Monfilsa jest wszystko w jak najlepszym porządku, a te jego grymasy bólu z powodu kolan to coś jak minki Murraya podczas meczu (radzę tym się kompletnie nie sugerować). Ten mecz to był dla mnie zwykły teatr, gdzie od 0:2 się robi 3:2 i kolejne uzdrowienie Gaela ku uciesze publiczności. Taka wyreżyserowana dramaturgia moim zdaniem.
Do dziś pamiętam jak Gael Monfils grał z Simonem Gillesem podczas Australian Open i tam też doszło do 5 setówki, jeden i drugi słaniał się po korcie jaką to ma wielką kontuzję. Jeden coś miał bodajże z ramieniem, a drugi z kolanem. Takie cyrki to mogą wymyślić tylko Francuzi na korcie.
Zgodzę się z faktem, że Janowicz gra lepiej jak jest przeciwnik po drugiej stronie siatki lepszy. Tak też było w meczu z Nadalem czy Federerem w jego wykonaniu gdzie miał nawet set pointy.
Ogólnie to szykuje się spotkanie dwóch showmenów i dwóch serwismanów (?). Myślę, że Monfils spokojnie wygra ten mecz, ale 0:3 to raczej w to wątpię. Janowicz moim zdaniem nic nie poprawił w swojej grze od roku, tak jak traci sety i jest łamany jak zawodnik z ITFU tak jest nadal. 26 asów przy 13 podwójnych błędach.
Hiroki Moriya - 165 cm wzrostu
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Karlovic - Kyrgios 2.66 4/10 maraton

Drewniany chorwacki 35-latek zawsze slabo radzil sobie w dlugich meczach, zazwyczaj w szlemach nie szlo mu najlepiej mimo, ze potrafil swietnie grac w normalnych turniejach czy nawet jakims Mastersie. Roland Garros i US Open zaledwie 2 rundy, Wimbledon tylko 3 runda, Aussie Open SF w 2010 roku. Powrot po chorobie dosc udany ale mnie ten gracz juz nigdy do siebie nie przekona. Poza serwisem nie ma ani jednego elementu sensownego w jego grze. Akurat szalony Kyrgios moze mu mocno przeszkodzic. Kangur potrafi zagrac mocno z reuturnu i calkowicie wybic z glowy gre rywalowi. Wiem, ze pierwsze spotkanie Australijczyka nie wygladalo najlepiej ale on sie powoli rozkreca i moze miec jeszcze udany turniej. Najwieksze zagrozenie dla niego to rywale typu Gilles Simon, super obrona, wybieganie, wszystko wrac ana druga strone a sam slabo rozgrywa mecze z linii koncowej. Z Karlovicem bedzie to co lubi. Szybki, agresywny mecz bez wymian. Jemu taka gra pasuje i zapewne podania nie straci. Ivo moze miec problem aby nawet do tie breakow dojechac. Ponadto jesli bylby piaty set to uwazam, ze Chorwat bedzie bez sil. Sam w wywiadach mowi, ze nie ma juz sily na gre dzien po dniu i serwowanie na maxa non stop. Nick jest faworytem wiec 2.66 biore bardzo chetnie.
Kompletnie błędna analiza tego spotkania.
Co do osiągnięć obu Panów w turniejach wielkiego szlema odnosić się nie będę, bo to nie ma żadnego sensu i nie wprowadza nic do analizy tego spotkania. Tak apropos zmęczenia Karlovic miał przerwę przed AO, jego pierwszy mecz był krótki i nie gra tutaj dzień po dniu. Po drugie Chorwat jest całkiem niezłym volleistą i do tego ma świetnie opanowanego slajsa(mocno niedoceniane uderzenie ale potrafiące wyrządzić wielu szkód). Po trzecie Kyrgios ma problemy z kręgosłupem w meczu z Del Bonisem trzy raz brał medicala.
Ponadto w wymianach nie radził sobie kompletnie, prawda jest taka, że on ten mecz wyserwował a Argentyńczyk który na hardzie nie umie grać popuścił w portki i gdyby nie to, byłby rywalem Ivo.
A co do stylu gry Karlovic całą karierę gra szybko i stara się skracać wymiana czy to przez bieganie do siatki czy to szukając kończącego uderzenia więc jemu styl Kyrgiosa przeszkadzać nie będzie.
W tym spotkaniu warto poszukać czegoś z tiebreakami.
taj w pierwszym secie, czy powyżej dwóch w meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
F 263

fidelio

Użytkownik
Ten mecz wcale taki morderczy nie był, bo gemy leciały niekiedy bardzo szybko. Jeden dobrze serwował pół meczu, a później drugi serwował. Długich wymian to aż tam tak dużo nie bylo, bo Pouille kończył akcje często pod siatką.
Ja myślę, że z kondycją Monfilsa jest wszystko w jak najlepszym porządku, a te jego grymasy bólu z powodu kolan to coś jak minki Murraya podczas meczu (radzę tym się kompletnie nie sugerować). Ten mecz to był dla mnie zwykły teatr, gdzie od 0:2 się robi 3:2 i kolejne uzdrowienie Gaela ku uciesze publiczności. Taka wyreżyserowana dramaturgia moim zdaniem.
Do dziś pamiętam jak Gael Monfils grał z Simonem Gillesem podczas Australian Open i tam też doszło do 5 setówki, jeden i drugi słaniał się po korcie jaką to ma wielką kontuzję. Jeden coś miał bodajże z ramieniem, a drugi z kolanem. Takie cyrki to mogą wymyślić tylko Francuzi na korcie.

Zgodzę się z faktem, że Janowicz gra lepiej jak jest przeciwnik po drugiej stronie siatki lepszy. Tak też było w meczu z Nadalem czy Federerem w jego wykonaniu gdzie miał nawet set pointy.

Ogólnie to szykuje się spotkanie dwóch showmenów i dwóch serwismanów (?). Myślę, że Monfils spokojnie wygra ten mecz, ale 0:3 to raczej w to wątpię. Janowicz moim zdaniem nic nie poprawił w swojej grze od roku, tak jak traci sety i jest łamany jak zawodnik z ITFU tak jest nadal. 26 asów przy 13 podwójnych błędach.

Hiroki Moriya - 165 cm wzrostu
Z Monfilsem jest zawsze problem, że kolano siądzie i będzie po meczu. Myślę, że tu warto iść w jakiś over gemowy/setowy, ale to zależy od linii.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Parę kwestii do poruszenia...Od razu zaznaczam, że w związku z obowiązkami za dnia nie mam okazji oglądać spotkań tegorocznego AO, ale czytam trochę relacji zarówno forumowych jak i prasowych i tak...
Monfils niezdąży się zregenerować na mecz z Jurkiem
Mamy początek sezonu. Jest to 1wszy oficjalny mecz Monfilsa. O jakiej regeneracji my mówimy ? Po 1 meczu nawet 5 setowym ? Litości...
Do tego stoczył tu 5 setowy morderczy bój
Morderczy bój...? 4 tb i 10-8 w 5 secie ?
na dodatek w pewnym momencie Gael łapał się za kolano.
No właśnie na dodatek. Monfils od dawna się łapie za różne części ciała. Nie twierdzę, że go nie boli - swoje chłopak &quot;odpauzował&quot; przez kontuzję, ale kto od dłuższego czasu ma okazję śledzić Monfilsa ten wie, że tego typu łapanki o niczym w jego wypadku nie świadczą.
Parę zdań, a sporo bzdur...
Ponadto jesli bylby piaty set to uwazam, ze Chorwat bedzie bez sil.
Wiem, ze pierwsze spotkanie Australijczyka nie wygladalo najlepiej ale on sie powoli rozkreca i moze miec jeszcze udany turniej.
Zagadką dla mnie jest stan zdrowia Kyrgiosa, a za bardzo nic o tym nie napisałaś. Z Janowiczem w 3 secie praktycznie poddał końcówkę - nie dobiegał już do piłek. Tylko mocniej serwował. Pytanie teraz do oglądających spotkanie z Delbonisem. Jak to wyglądało zdrowotnie u Kyrgiosa ?
ed:// Tak myślałem...Kolega już wyżej podał info:
Po trzecie Kyrgios ma problemy z kręgosłupem w meczu z Del Bonisem trzy raz brał medicala.
???? E.Roger-Vasselin - M.Jaziri --&gt; 1 - 1,54 FORTUNA
Jaziri w kolejnej rundzie ? Bez przesady...Dostał już dar losu, że Kukushkin w tylko sobie znany sposób oddał mecz nie wykorzystując 4 setowych czy 5 nawet w 4 secie. Francuz ma słaby okres gry, słaby ranking. Jedynie w deblu z Benkiem coś pogrywa, ale takie szanse musi wykorzystywać, mimo słabej dyspozycji. Co prawda też dostał szanse od losu, bo Robredo pewnie 3-0 by wykręcił, ale nie chcę mi się wierzyć w kolejny win Tunezyjczyka, który jednak grywa głównie w challengerach, a Szlemy to &quot;trochę&quot; inna bajka.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Kilka Typów z analizami, a kilka na sucho. Kursy do analizy na wszystkie mecze podane z Unibetu, bo już nie chce mi się kombinować i szukać gdzie wyższy. Kto ma rozum to tak czy siak znajdzie i zagra po najwyższym :p

????Anderson Kevin - Berankis Ricardas (+1,5 seta) @2.38
oraz delikatniej można próbować
????Anderson - Berankis @3,55
Jeśli mam być szczery to jest to typ bardziej przeciwko Andersonowi, który zagrał katastrofalnie w pierwszej rundzie ze Schwartzmanem. Nie dało się tego oglądać. Proste piłki wyrzucane w siatkę lub poza kort. Brak jakiejkolwiek regularności z przeciwnikiem o klasę słabszym nie napawa optymizmem. Jak nie poleci jeszcze teraz to już w 3 rundzie z Gasquetem bankowo. Berankis na kolana nie rzuca, ale jest to solidny tenisowy średniak. W pierwszej rundzie odprawił po 5 setowym meczu Sijslinga (mógł, a nawet powinien skończyć w 4 setach). W Chenaii odpadł po walce w 3 setowym pojedynku z Goffinem. Tragedii nie ma. Kolejny plus na korzyść Berankisa to h2h. Co prawda obaj panowie grali ze sobą dosyć dawno, bo w 2009 i 2010 roku, ale obydwa pojedynki wygrał wtedy bardzo młodziutki (wtedy 19 lat) Litwin. Stawiam w tym pojedynku, że Berankis ugra przynajmniej 2 sety, ale nie zdziwie się jak odeślę do domu mocno faworyzowanego Andersona.
------------------------------------------------------------------------------
????Ivo Karlovic - Nick Kyrgios @1,58
????Ivo Karlovic (1,5 seta) - Nick Kyrgios @2,18
????Ivo Karlovic 3:0 @3,75
Doktor jest w niesamowitej formie. Oprócz serwisu naprawdę dobrze jak na niego radzi sobie w tym sezonie w wymianach. W pierwszej rundzie szybciutko pożegnał Bemelmansa.W Doha odprawił Rosoła, Basiashviliego oraz Novaka Djokovica, aby ulec dopiero Ferrerowi po meczu, który spokojnie mógł wygrać. Kyrgios natomiast ma ewidentne problemy ze zdrowiem i na dobrą sprawę jakby w pierwszej rundzie po drugiej stronie siatki stał poważny tenisista to już by go w tym turnieju nie było. Delbonis ten mecz przegrał, a nie Kyrgios go wygrał. Zupełnie nie ruszał się w wymianach. Chodził na sztywnych nogach. Do większości piłek w ogóle nie biegał i brał kilka razy medicale. Już z Janowiczem w Sydney było widać, że coś nie tak. Moim zdaniem jakby nie fakt, że Kyrgios to ambitny chłopak, a turniej rozgrywany jest w Australii to on by po prosto oddał mecz kreczując. Fakt, że z Ivo nie będzie tyle wymian i mecz raczej będzie sprowadzał się do serwisu, ale jestem zdania, że Ivo bezwzględnie wykorzysta tu gorsze momenty (a takie na pewno będą) Kyrgiosa i pokusi się o jakieś przełamania.
Lubię kangura i jak jest zdrowy to gra fajny tenis, ale przy obecnej formie zdrowotnej bet na Karlovica bardzo dobry. Ten typ radzę grac własnie w Unibecie, lub innym buku gdzie krecz po pierwszym secie nie jest uznawany za zwrot tylko normalnie liczony, bo może tak być, że jednak Kangur odpuści.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
????Roger Vasselin - Malik Jaziri @1,51 (i spada)

Dwóch weteranów kortów. Obaj w tym sezonie formą nie blyszczą. Jaziri w Doha odpadł szybko z Sousą. Nawet w towarzyskich rozgrywkach IPTL na początku grudnia przegrał wszystkie swoje mecze. W pierwszej rundzie zagrał długi, trudny i mega dziwny mecz z Kukuskinem. Kursy na kazach poszły nagle w górę, gdy okazało się, że są jakieś problemy ze zdrowiem. Pierwsze 2 sety gładziutki Jaziri i wydawało się, że szybko to skończy i nagle Kukuskin zaczął grać w tenisa. Wygrał 2 sety i odrobił stan spotkania na 2:1. W czwartym secie to już nie Kukuskin, a Jaziri brał medicale i widać, że ma problemy z bodajże nadgarstkiem. W pewnym momencie Kukuskhin miał już 0:40 przy serwie Malika i na dobrą sprawę powinien skończyć mecz na swoją korzyść, lecz tak się nie stało.
Malik wyszarpał wygrana po długim 4 setowym pojedynku. Dodatkowo przypłacił ten mecz zdrowiem i nie wiadomo jak będzie wyglądał w starciu z francuzem.
Roger Vasselin z kolei olbrzymie szczęście. Krecz Robredo pozwolił mu awansować do drugiej rundy, a teraz gra ze zmęczonym i też z jakimś urazem reprezentantem Tunezji.
Tutaj, również polecam grę w Unibecie, gdyż nie wykluczam kreczu Tunezyjczyka w dalszej fazie meczu
-----------------------------------------------------------------------------
Bez analizy:

Gasquet
@1,10
Gasquet 3:0 @1,70
Federer 3:0 @1,36
Murray 3:0 @1,5
Dimitrov 3:0 @1,41
Berdych @1,08
Deble: (kursy z bet365)
Guccione/Hewitt @1,27
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Leonardo Mayer - Viktor Troicki 1 @ 2,15 ⛔
O ile nie można mówić o zmęczeniu w wypadku Monfilsa, to w wypadku Troickiego już jak najbardziej. Facet w ciągu ostatnich 10 dni zagrał 9 meczów w pełnym, australijskim słońcu. Nie neguję jego dobrej dyspozycji, sam cenię jego grę oraz styl, to, że 18 miesiącach kary za doping pozbierał się i wrócił do gry w niezłym stylu. Ale po drugiej strony siatki staje dobrze serwujący, wybiegany, dość regularny i mający fajny fh Argentyńczyk, który również jest w dobrej formie. Gładko przejechał się po Millmanie, w Sydney pokonał Jurasa...na prawdę dyspozycja jest solidna. No i mniej grania na pełnych obrotach, co uważam za jego przewagę w tym momencie. W 4 lub 5 setach wygrywa Mayer.

I.Sijsling/G.Muller - A.Sitak/B.Becker 1 @ 2 ⛔
Sijsling, finalista AO z 2013 roku ( z Hasse w parze ) + Gilles Muller, który wydaje się nawiązywać swoją formą do najlepszych momentów w karierze ( rewelacyjna dyspozycja serwisowa ! ) vs. przeciętniak A.Sitak ( co prawda w challengerach w deblach grywa sporo, najwięcej ze wszystkich uczestników tego spotkania, ale spektakularnych sukcesów brak ) i Bendżi Becker, który ma już swoje 33l na karku i nigdy asem w deblu nie był. Każdy z nich jest na minusie jeśli chodzi o stosunek zwycięstw do porażek w grze podwójnej na poziomie ATP. Warunki fizyczne, obecna dyspozycja przemawiają jednak wg mnie za parą holendersko-luksemburską. Bez szaleństw ze stawką należy spróbować po takim kursie.

No i pewkami wydają się Groth, a także Klizan ( ZWROT ), ale nie chce mi się już pisać :smile:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom