>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Australian Open 2015 - turniej główny (19.01-01.02.2015)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Troicki V. - Mayer L.
Troicki V. ::: 1,74 ::: Pinnacle ::: 3/10
Mayer przegrał bardzo gładko w półfinale w Sydney z Kukushkinem, z którym Troicki wygrał bez najmniejszych problemów w finale. Serb zaskoczył mnie ostatnio mocno pozytywnie, ciągnie passę 9 meczów wygranych pod rząd. Po powrocie z &quot;banicji&quot; na tenis, chce powrócić do swojego dawnego rankingu. Widać, że podczas meczów jest mocno zmobilizowany. Potwierdził swoją dobrą formę w pierwszym meczu przeciwko Vesleyowi który wygrał turniej w Auckland. Mecz był niekiedy bardzo mocno zacięty. Leonardo Mayer co prawda też ostatnio gra dość dobrze to jednak nawierzchnia typu hard bardziej sprzyja grze pod Troickiego. Po takim kursie warto spróbować, bo Victor Troicki jest w niezłej formie.
Wynik: 6:4 4:6 6:4 6:0 ✅
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Pierwsze 2 sety gładziutki Jaziri i wydawało się, że szybko to skończy i nagle Kukuskin zaczął grać w tenisa. Wygrał 2 sety i odrobił stan spotkania na 2:2. W piątym secie to już nie Kukuskin, a Jaziri brał medicale i widać, że ma problemy z bodajże nadgarstkiem. W pewnym momencie Kukuskhin miał już 0:40 przy serwie Malika i na dobrą sprawę powinien skończyć mecz na swoją korzyść, lecz tak się nie stało. Malik wyszarpał wygrana po długim 5 setowym pojedynku.
Ten mecz nie miał 5 setów. Mieć powinien, bo Kukushkin miał 0*-40 na seta przy stanie 4-5 w secie IV, który ostatecznie przegrał po TB.
 
unk_particle 136

unk_particle

Użytkownik
Zwolennikom grania value betów polecam Berankis&#39;a. Pinnacle oferuje kurs @3,70 czyli jakies 27% szans co jest dość mocno zaniżone zważywszy na to jak gra Anderson w tym roku.
H2H 2:0 dla Litwina, oba mecze rozegrane na twardej nawierzchni dość dawno. Litwin dość mocno przepracował okres przygotowawczy w tym roku. 23 listopada zakończył sezon 2014 (zresztą zwycięstwem w CH) by już 2 tygodnie później rozpocząć przygotowania do nowego sezonu. Zresztą na Twiterze pojawiły się nawet informacje, że trenował z Federerem w Dubai&#39;u.

Tak więc młody, dobrze przygotowany do nowego sezonu - nie widzę powodu aby dawać mu zaledwie 27% szans. Jedyną rzeczą, która może martwić to jego &quot;mindset&quot;. Niestety bywało dość często tak, że mecz meczowi nie równy i kiedy w jednej rundzie grał super to w następnej wydawało się jakby ktoś go podmienił.

Moja ocena szans: 50%-50%.

GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bruksel1990 948

bruksel1990

Użytkownik
Sporo zostało napisane, ja rzucam tutaj rzadko, ale dziś leci najmocniejszy bet, dubel
Karlovic + TB w meczu Grotha
@ 1.95 5/10 b365
( taki kurs aktualnie jest)
O dr Iwo nie trzeba pisac, wspanialy poprzedni turniej, wygrana z Djoko, bdb jak na jego warunki poruszanie sie, bierze udzial w wymianach. Fh zabojczy, liczba asow na takiej naw niezliczona. Pod ewentualna kontuzje Kyrgiosa, szbka irytacje i presję jak znalazł do wyleczenia Pan Doktor.
Groth - Kokinakis. Dwóch Australijczyków. Obaj zrobili postępy, tego zarzucić im nie można. Kokinakis na pewno o wiele bardziej zmęczony, ale tutaj wielu wymian nie powinniśmy się spodziewać. Obaj serwis na dobrym poziomie. Ewentualne 3-4 a może 5? setów. TB jest po prostu musowy i konieczny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
???? Tomas Berdych v Jurgen Melzer
Typ: 3-0 ✅
Kurs:1,5
Buk:bet365
Na jutro wybrałem mecz z bardzo mocnym Berdychem, który jest na fali i nie powinien mieć większych problemów z zawodnikiem średniej klasy jakim jest Melzer, który w mojej ocenie jest w stanie co najwyżej doprowadzić do tie-breaka utrzymując własne podanie, w którym dominować będzie nakręcony Czech, pędzący jak lokomotywa po punkty w AO i utrzyma czyste konto bez straty seta w tym meczu. Ostatnie turnieje i wyniki obydwu Panów mówią same za siebie.
Edit: 7-6; 6-2 ; 6-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
Klaasen/Paes - Lipsky/Ram 1 1,55 Unibet 6:4 7:6 ✅
Kurs moim zdaniem zdecydowanie zacheca do gry na nowo-powstala pare w tym sezonie. Mimo, ze zagrali ze soba tylko dwa turnieje, sa ta zawodnicy, ktorzy w deblu znacznie przewyzszaja umiejetnosciami rywali. Paes w tym sezonie dobral sobie Klaasena, ktory w ubieglym roku gral juz tutaj w finale. O Hindusie w sumie nie ma za bardzo co pisac. Zawodnik legenda debla, ktory mimo ze juz wiekowy caly czas trzyma forme. Przed AO wygrany turniej w Auckland, gdzie pokonali juz lepsze pary niz ich dzisiejsi rywale miedzy innymi Peye i Soaresa czy Murraya i Peersa. Tydzien wczesniej final w Chennai. Takze widac, ze juz jako-tako zaskakuje coraz bardziej ich wspolna gra i na pewno z meczu na mecz bedzie tylko lepiej.
Co do ich rywali moge napisac tylko tyle, ze jest to solidna para deblowa i nic wiecej. W poprzednim sezonie zaskoczyli w US OPEN, gdzie doszli do 1/4 a pozatym nic ciekawego. W tym roku zagrali tylko jeden mecz w DOHA, gdzie z para Cabal/Farah ugrali tylko 2 gemy... I w sumie te ostatnie zdanie wystarczy na pokazanie w jakiej obecnie formie i miejscu znajduja sie Lipsky/Ram. Jak dla mnie pick of the day dzisiaj. Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
F 263

fidelio

Użytkownik
???? E.Roger-Vasselin - M.Jaziri --&gt; 1 - 1,54 FORTUNA

Jaziri w kolejnej rundzie ? Bez przesady...Dostał już dar losu, że Kukushkin w tylko sobie znany sposób oddał mecz nie wykorzystując 4 setowych czy 5 nawet w 4 secie.
Widziałeś mecz Jaziri - Kukushkin? Bo ja widziałem i Jaziri wyglądał bardzo solidnie, spokojnie może wygrać z kimś tak przeciętnym jak Francuz.
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Klizan - Sousa 1,42

Groth - Kokkinakis 1,68
Pinnacle
Dwa stosunkowo pewne typy:
1) Sousa miał w pierwszej rundzie dużo szczęścia, że trafił na słabiutkiego Thompsona. Miałem okazję oglądać to spotkanie i gołym okiem było widać różnicę poziomów między tymi zawodnikami. Australijczyk zagrał po prostu słabe spotkanie, do tego Sousa umiejętnie rozrzucał go po korcie i skończyło się jak się skończyło. Co nie oznacza, że Sousa zagrał dobrze. Portugalczyk ciągle ma problemy z utrzymywaniem swojego serwisu, często przydarzają mu się także podwójne błędy w najważniejszych momentach. Meczu Klizana nie widziałem (na papierze wynik wygląda dobrze), ale to taka znacznie lepsza wersja Sousy - też lubi długie wymiany i dobrze gra w defensywie, ale potrafi również przyspieszyć i dysponuje niezłym podaniem. Panowie co prawda mogą trochę czasu na korcie spędzić, ze względu na styl gry który preferują, ale po 3, może 4 setach, górą powinien być Słowak.
2) O meczu dwóch Australijczyków zostało już dużo napisane, więc króciutko: Kokkinakis jest utalentowanym, ale bardzo niestabilnym tenisistą, co doskonale było widać w spotkaniu z Gulbisem. Jeżeli Sam będzie trzymał serwis na swoim poziomie, a Thanasi będzie podawał tak jak w spotkaniu z Łotyszem, to tym bardziej nie widzę młokosa w tym meczu.
Powodzenia.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Widziałeś mecz Jaziri - Kukushkin?
Tak jak napisałem na wstępie - obowiązki za dnia wzywają, więc nie ma jak zarywać nocek ani oglądać przy poranku.
Bo ja widziałem i Jaziri wyglądał bardzo solidnie, spokojnie może wygrać z kimś tak przeciętnym jak Francuz.
Wiadomo - zawsze może wygrać, ale ja nie biorę spotkania z Kukushkinem na poważnie. Naprawdę. Dziwne wahania kursów, nagle ożywienie Kazacha, medicale Jaziriego...Jeśli Vasselin zagra na w miarę dobrym poziomie to powinien go pokonać. Jeśli nie to można chyba powiedzieć, że powinien skupić się już na deblu z Benkiem.
 
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Murray - Matosevic 3:0 @ 1.36 ✅✅
Murray(-7,5g) - Matosevic 1 @ 1.61 ✅✅

Cóż innego przebiegu tego spotkania sobie nie wyobrażam. Marinko w tym roku 2 mecze przegrane w Brisbane i Sydney, tutaj wygrał ale co z tego. Ktoś taki jak Murray który celuje w zwycięstwo AO po dobrych pokazówkach i dobrych meczach w Pucharze Hopmana, który ma ciężką drabinkę (1/4 - Federer, 1/2 Nadal - w najgorszym przypadku), tutaj powinien załatwić szybko sprawę. W pierwszym meczu nie zagrał najlepiej, nie wypełnił handicapu ale tutaj powinien załatwić sprawę. H2H 3:0 dla Szkota który wygrywał bez straty seta(w żadnym secie wygrał przynajmniej różnicą trzech gemów). Australijczykowi coś tam nie wyjdzie, Murray zagra parę razy dobrze defensywnie to zacznie się wściekać i będzie tracił gemy seriami. Polecam tu grać wszystko w stronę Murraya, handicap który jest ustawiony na -7,5, sumę gemów poniżej 29,5 po 1.9 też można spróbować chociaż to już jest bardziej ryzykowne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Goffin David-Baghdatis Marcos 2 handicap +5.5 gemów, Pinnacle Sports 1.78

1:6, 4:6, 6:4, 0:6 ✅✅✅

VS.


W kobiecej edycji Australian Open mamy już wiele sensacji,a u Panów bez większego zamieszania. Jeśli w tym meczu wygra Marcos to na pewno będzie nie małe zaskoczenie. Uważam,że popularna &quot;Bagieta&quot; może wygrać ten mecz czy też nawiązać walkę aby pokryć powyższy handicap.

Baghdatis, w chwili obecnej plasuje się na 78 miejscu ATP,a w przeszłości był bardzo wysoko ponieważ 8 lecz było to bardzo dawno temu ponieważ w 2006 roku. Najlepszym osiągnięciem Cypryjczyka w tym turnieju było dojście do finału właśnie w 2006 roku i przegrał on tam nie z byle kim ponieważ z Federerem w czterech setach. Marcos ma 29 lat czyli doszedł w do tego finału w bardzo młodym wieku. Jego problemem nie są braki w umiejętnościach lecz od kilku sezonów facet się bardzo paskudnie zaciął pod względem gry. Doszedł do finału i swego czasu pokonywał takich zawodników jak: Roddick, Ljubicic, Nalbandian, Berdych, Murray, Hewwit, Monfils i wielu ciekawych tenisistów...tylko właśnie to było dawno temu przez duże D.

Marcos nie jest jeszcze wrakiem tenisisty i wiele jeszcze przed nim a jak wiadomo,że wiele sportowców osiąga swoje największe sukcesy dopiero koło 30 także nadzieja jest. Ogólnie sezon zaczął nieźle ponieważ doszedł do finału Happy Valley challenger gdzie przegrał jako faworyt w dwóch setach z Harriosnem. Później w pokazówkach pokonał Youzhnego oraz Saville. Podczas Australian Open pokonał Gabashviliego w 3:2 i miał trochę problemów z serwisem. Mógł ten mecz wygrać nawet trzy zero lecz w drugim secie miał 5:4 i serwis, połamał się i w konsekwencji później przegrał seta.

Jego przeciwnikiem będzie 24 letni Goffin który w poprzednim roku wrócił do swojego wielkiego tenisa z przytupem nawet. W chwili obecnej jest na 22 pozycji ATP i jest to jego najlepszy wynik. Belg, sezon zaczął od turnieju w Chennai gdzie przegrał w półfinale z Wawrinką 7:5, 6:3 pokonując po drodze Berankisa oraz Haider-Maurera, a w Sydney odpadł z Bolellim w pierwszej rundzie. W Melbourne pokonał weterana Russella ze stratą seta. Jeśli stracił seta z Berankisem, Russeellem czy przegrał z Bolellim to i z Baghdatisem może mieć problem. David w tym turnieju występuje 4 raz i jego najlepszym osiągnięciem było dotarcie do pierwszej rundy w 2013 roku.

Jeśli chodzi o style gry to Goffin mimo swojej cherlawej budowy ciała prezentuje bardzo ofensywny tenis i jest bardzo szybki na korcie. Jego największym minusem jest podanie podobne do kobiecego tenisa. Baghdadis do wieżowców również się nie zalicza ponieważ ma 178 cm ale serwis ma na pewno mocniejszy od przeciwnika. Cypryjczyk jest graczem kompletnym lecz jak będzie miał zły dzień ponownie to może i ten mecz przegrać 6:2, 6:2, 6:2.

Jeśli Marcos da siebie 100%,a Belg nie da 110% to możemy być świadkami bardzo ładnego widowiska. Typ jest na granicy ryzyka lecz wszystko moim zdaniem będzie zależało od Bagietki który może zagrać kapitalny mecz. Tym bardziej,że grali ze sobą raz na hali w 2012 roku i wygrał starszy 6:4, 6:2. Także...do boju wyspiarzu!!!

Tie Break typuje Australian Open 2015:
1. Giraldo Santiago-Hernych Jan 1, Pinnacle Sports 1.68. Wynik? 6:3, 6:2, 6:2 ✅
2. Goffin David-Baghdatis Marcos 2 handicap +5.5 gemów, Pinnacle Sports 1.78. Wynik? 1:6, 4:6, 6:4, 0:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Widziałeś mecz Jaziri - Kukushkin? Bo ja widziałem i Jaziri wyglądał bardzo solidnie, spokojnie może wygrać z kimś tak przeciętnym jak Francuz.
Jak wyglądał Jaziri? ???? To chyba inne spotkania oglądaliśmy, Kukuła robił wszystko żeby przegrać to spotkanie ???? To był kabaret, a nie mecz ???? A co do spotkania RV - Jaziri, to pamiętajmy jednak, że tak czy siak RV nie jest orłem na hardzie, mimo niezłych wyników deblowych ;)
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
???? Gasquet 3:0 @1,65 Bet365 ✅ 3:0
Stawiam na pewne zwycięstwo Rysia widziałem jego pierwszy mecz który był na bardzo dobrym poziomie jego rywal z pierwszej rundy nie jest gorszy niż faworyt gospodarzy Duckworth który w pierwszej rundzie męczył się potwornie z Kavciciem. Więc gołym okiem widać kto jest faworytem tego spotkania nie widze innej możliwości niż pewne zwycięstwo Francuza.
???? Klizan @ 1,36 Bet365 ZWROT !
Kolejnym typem jest Martin który zagrał również bardzo dobrze pierwszą runde nie dając się łamać Swojemu rywalowi który fakt faktem nie był zbytnio wymagający. Ale i Sousa nie jest wybitnym graczem tym bardziej że jego ulubiona nawierzchnia to cegła a na hardzie radzi Sobie bardzo słabo. kurs może nie jest wybitny ale jednak warty do gry biorąc pod uwagę rywala Klizana.
 
deepred 869,5K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Na dzisiaj zaproponuję trzy singlowe spotkania panów z miarę dogłębną analizą, może nie wszystko zostanie przelane na forum, ale coś powinno się z tego uciułać.
Viktor Troicki - Leonardo Mayer
Według mnie najciekawsze, a jeżeli nie najciekawsze to teoretycznie najbardziej wyrównane spotkanie dzisiejszej nocy. Co za tym idzie, nie powinno być jednostronne. Wahania kursów były, są i będą. Z tego co widzę, to na chwilę obecną delikatnym faworytem jest Viktor, ale nie zamierzam tak traktować tego spotkania. Celuję tutaj w over gemowy, bo szczerze mówiąc nie spodziewam się gładkiego 3-0 z żadnej ze stron. Mayer gra bardzo solidnie, świetny turniej poprzedzający AO, mimo, że nie hard nie jest jego ulubioną nawierzchnią, to osiąga przyzwoite wyniki. Jeżeli chodzi o Viktora, to bardzo dobrze porusza się po korcie, świetnie biega, jest wytrzymały i znacznie wzmocnił serwis. Wydaje mi się, że jakiejś potężnej liczby przełamań w tym meczu nie będziemy mieli okazji oglądać, a over powinien zostać w miarę pewnie pokryty.
Over 39,5 gema / 1.91 / Pinnacle
Jeremy Chardy - Andreas Seppi
Spotkanie tych dwóch dżentelmenów może mieć wiele przebiegów, dlatego ostatecznie tutaj również decyduję się na over gemowy. Jeremy miewa pooooootężne przestoje w trakcie spotkań, chociaż na hardzie lubi grać i robi to bardzo dobrze. Jakoś tam się trzyma i gra bardzo ofensywnie, świetny forehand, dobre wymiany z końca kortu i często agresywna gra przy własnym podaniu kończona wypadami do siatki bo dobrze trafionym serwisie.
Włoch jak każdy Włoch, typowy pajac na korcie. Spotkaie z Istominem było co najmniej śmieszne. Seppi nigdy mnie swoją grą nie przekonywał i to już pewnie nie ulegnie zmianie, chociaż jego wyniki często mówią dokładnie odwrotnie. Ciężko mu chyba pohamować typowy włoski temperament. Wydaje mi się, że wraz z Fogninim są typowymi Włochami kojarzonymi ze stereotypów o tej nacji. Spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania, być może nawet 5-setowego, chociaż tak szczerze to celuję tutaj w 4-setowe spotkanie. A, że wyniku nie jestem w stanie przewidzieć proponuję kolejny overek. ;)
Over 39,5 gema / 1.91 / Pinnacle
Lukas Rosol - Dudi Sela
Może was tutaj zaskoczę, ale w tym spotkaniu zaproponuję... over gemowy. ???? Pepik gra dobrze, dopóki siedzi mu serwis. Sela natomiast serwisu jako takiego nie ma, chociaż dobrze radzi sobie w pojedynkach z zawodnikami bazującymi głównie na tym. Ilość przełamań i błedów w spotkaniu ze Struffem to typowy żeński tenis. Dudi jest solidny i nie z takimi jak Rosol już wygrywał, ale tym razem tak się stać wcale nie musi. Lukas też lubi strzelić focha w trakcie spotkania i przegrywać wygrane sety. Obydwaj są dla mnie typowymi średniakami, a mecz z leciutkim wskazaniem na Czecha, ale chyba tylko dlatego, że bywa bardziej regularny. Według mnie over gemowy to jeden z bezpieczniejszych betów na to spotkanie.
Over 39,5 / 2.06 / Pinnacle
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Wczoraj 3/3 choć z Monfilsem były lekkie problemy :] Dzisiaj nie powinno ich być, chociaż w tenisie nigdy nie wiadomo czy ktoś nie spusiaczy :]
Tasiemki na dziś:
Tomas Berdych @ 1.062 ✅ 3-0
Roger Federer @ 1.030 ✅ 3-1
Grigor Dimitrov @ 1.062 ✅ 3-1
Richard Gasquet @ 1.083 ✅ 3-0
Andy Murray @ 1.030 ✅ 3-0
Maria Sharapova @ 1.030 ✅ 2-1 Izzzzi!!! 2 meczowe obronione!
Bryan/Bryan @ 1.062 ✅ 2-0
AKO @1.42 100/10 :razz: ✅
+ SAS Spurs @1.25 ✅ 109-99
AKO @1.75 ✅
Tu mogę zacytować główny argument którym się kieruje:
Różnica w klasach między faworytem a jego rywalem jest duża a nawet bardzo dużo (2-3 klasy minimum).
Tego się trzymam bo różnica jest miażdżąca.
Dodatkowo fajnie wyglądają deble dzisiaj:
Murray/Peers @ 1.40 ✅ 2-1
Hingis/Pennetta @ 1.16 ✅ 2-0
Bryan/Bryan @ 1.062 ✅ 2-0
AKO @1.73 ✅
Murraya i Pearsa opisał @GameSetMatch TUTAJ i to wystarczy. Fajnie pograli w Brisbane, wygrali turniej. Tydzień temu przegrali w pierwszej rundzie w Auckland po STB w meczu z doświadczoną parą zawodników Klaasen/Paes. W tym roku rozegrali 5 meczów i tylko raz stracili swoje podanie w meczu z parą Johnson/Querrey(z *40-15).
Druga para to na którą stawiam to duet szwajcarsko-włoski. Panie grają ze sobą od pół roku a na koncie już 2 wygrane turnieje (Moskwa i Wuhan) oraz finał US OPEN! Bencic/Siniakova to kompletny no name w świecie debla. Bencic szybko pożegnała się z AO w singlu z Georges (6-1 6-2), natomiast Siniakova wygrała w dwóch setach z Vesniną (6-2 7-5). Tutaj kompletny brak doświadczenia będzie odgrywał znaczącą rolę i jedyną rzeczą której może się nabawić para Siniakova/Bencic to siniaki od Pani Flavii :]
Brajany grają również z nołnejmami świata deblowego. Przegrana nie wchodzi w ogóle w grę, nie na tym poziomie. Bob i Mike zawsze mobilizują się na 200% na SZLEMY.
Dodatkowo już nei będę pisał w dziale NBA, warto dubel, albo singlami dorzucić do powyższych tasiemek: ;)
SAS Spurs @ 1.25 ✅ 109-99
OKC Thunder @ 1.27 ✅ 94-86
AKO @1.58 ✅
Pozdrawiam i powodzenia!!! ????
Edit.
Dzisiaj trochę ciężko było, ale wszystko do przodu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Troicki V.-Mayer L. Over 39,5 1,81
A ja tutaj pójdę w stronę overa, szykuje się bardzo wyrównany pojedynek bo zarówno jeden jak i drugi są w formie i myślę, że raczej na 3 setach mecz się nie zakończy, dodatkowo można liczyć na jakieś tie-breaka, które znacznie by ułatwił pokrycie punktowe. Obydwoje spokojnie przeszli pierwszą rundę, więc czas teraz na coś konkretniejszego i mecz pełen dramaturgii. Co do zwycięzcy to większość idzie w stronę Serba, ja jednak uważam, że Mayer może zrobić małą niespodziankę, a jak nie to raczej napsuć sporo krwi Troickiemu, tym bardziej że to AO i raczej nikt nie będzie chciał tego odpuścić, w końcu 26 miejsce w rankingu ATP też do czegoś zobowiązuje.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Jak wyglądał Jaziri? ???? To chyba inne spotkania oglądaliśmy, Kukuła robił wszystko żeby przegrać to spotkanie ???? To był kabaret, a nie mecz ???? A co do spotkania RV - Jaziri, to pamiętajmy jednak, że tak czy siak RV nie jest orłem na hardzie, mimo niezłych wyników deblowych ;)
Kukuła odpadł, więc to co robił Kukuła mnie nie interesuje, oceniam grę Jaziriego, a ta była moim zdaniem bardzo solidna i spokojnie może Francuza ograć jeśli zagra podobnie.
 
deepred 869,5K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Jaziri wygląda dobrze pod warunkiem, że siedzi mu forehand i, że ktoś gra gorzej od niego i popełnia więcej niewymuszonych błędów. W mojej opinii jest tenisistą na poziomie mniej więcej Michała Przysiężnego, który często jednak przegrywa mecze sam ze sobą. Tunezyjczyk jest typowym challengerowcem bez większych sukcesów w ATP. ERV jest bardziej doświadczony i ograny na wyższym poziomie niż Tunezyjczyk. Spotkanie Malika z ERV to typowy no-bet przynajmniej według mnie, przede wszystkim z racji tego, że nie wiadomo jak Francuz podejdzie do tego meczu. Jego priorytetem zdaje się jest gra deblowa w parze z Benneteau, która idzie im bardzo dobrze.
Jakby ktoś chciał się wdać ze mną w polemikę to zapraszam na priv.
Powodzenia. ;)
 
K 1

kub222

Użytkownik
może mi ktoś powiedzieć dlaczego taki duży kurs na Tomica ma ostatnio gra bardzo dobrze ma jakąś kontuzje czy co.I zresztą ograł Kolbe niedwano w Sydney.
 
J 202

jazirii

Użytkownik
może mi ktoś powiedzieć dlaczego taki duży kurs na Tomica ma ostatnio gra bardzo dobrze ma jakąś kontuzje czy co.I zresztą ograł Kolbe niedwano w Sydney.
teraz będą grali do 3 setów, pewnie ludzie widzą value w kursie na Kohlschreibera.. Tomic to Tomic..
te mecze takie rosol, jaziri, to typowe no bety.. 50/50 nawet troicki z mayerem po co sie pchac w cos takiego jak jest pare pewniakow
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom