>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open 2009 - 19.01.2009 - 1.02.2009

Status
Zamknięty.
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Midel Del Potro dużo lepszy od Simona ? :&gt; Od Haasa też lepszy chyba tylko psychicznie bo tutaj nie ma co nawet tych dwóch tenisistów porównywać bo niemiec bardzo mało ostatnio gra ... ogólnie sie z Tobą nie zgadzam i nadal uważam że Nadal miał o niebo trudniejszą drabinke ...
 
midel 189

midel

Użytkownik
Midel Del Potro dużo lepszy od Simona ? :&gt; Od Haasa też lepszy chyba tylko psychicznie bo tutaj nie ma co nawet tych dwóch tenisistów porównywać bo niemiec bardzo mało ostatnio gra ... ogólnie sie z Tobą nie zgadzam i nadal uważam że Nadal miał o niebo trudniejszą drabinke ...
Umiesz czytać ? Gdzie napisałem, że Del Potro jest dużo lepszy od Simona ? Haasa do Argentyńczyka nawet nie próbuj porównywać, bo to raczej nie ma większego sensu.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Nie lubie i jednego i drugiego, ale nie ma co sie oszukiwać, że wygra NADAL

co tu porownywać inne mecze, że niby Ferdi w formie, jak on kiedyś powiedział na szlemie, że z Rodickiem nie jest w stanie przegrać, przecież on wychodził do tego meczu po pewną wygraną

Z Nadalem presja i pojawią się błędy Feda, gdzie on tak będzie biegał, a brak kończącego uderzenia, gdzie Rafa będzie odbierał wszystko spowoduje błedy Rogera

Nadal napewno nie odpuście i bedzie biegał do ostaniej piłki tym bardziej, że to finał i ostatni mecz, a o jego siły był bym spokojny

Jedyne co na korzyśc Rogera to słaby serwis Nadala
 
A 0

amatorszczyzna

Użytkownik
Bez brawury...serwis solidny?z Tsonga gra bardzo slabo serwis ;]tak samo volley niby ma dobry i tez grał słabo nadal go pojedzie i tyle neistety nadal jest jak narazie najlepszym tenisista i verdasco mu nic nie zrobi nie ma szans z tsonga wygral tylko dlatego, ze tsonga zwalil wazne momenty bez potrzeby nadal taknie robi gra swoje i tyle;]
ty już klio się popisałeś swoją wiedzą 2 dni temu :-D
 
bonczek 0

bonczek

Użytkownik
Roger w formie + jego nawierzchcia = i$$$i

Nadal moze pokonac Ferdka ale w Rolandzie lub Wimbledonie tutaj nie ma szans ;)

Federer - Nadal 1 @ 1.60
Federer - Nadal hc -3 @ 1.83

Stawka wieksza niz zycie ;)
 
snorri 0

snorri

Użytkownik
Jezeli juz Fed ma pokonać Nadala to z pewnością nie 3-0, nie wiem czy oglądaliście mecze obu tenisistów, jeżeli tak to czemu Fedex faworytem? Bo jego nawierzchnia, bo forma? Wspaniały mecz w wykonaniu Nadala, który walczy i wygrywa w niesamowity sposób ( osobiście nie jestem jego fanem, ale mecz Hiszpanów zapamiętam na długo), i przede wszystkim ilość UE, to świadczy o klasie tego zawodnika.

#1
Federer R. - Nadal R.
Typ: 2
2,10

#2
Federer R. - Nadal R. (Zakład na set)
Typ: 0:3
5,80

Jak wyglądają ci gracze w AO:
Fedex: bardzo dobry gracz
Nadal: fighter i zwycięzca

tyle.
 
bonczek 0

bonczek

Użytkownik
Ja mam Federera na kazdym kuponie %-) Nadal nie ma serwisu i Federer bedzie go czesto łamał, a o serwisie Rogera nie trzeba pisac ???? Osobiscie wole, zeby Nadal wygral AO bo daze go wieksza sympatia ale uwazam, ze max. ugra seta i jezeli juz to po TB. Wiecej atutow na tej nawierzchni jest po stronie Rogera. Przekonamy sie jutro
 
F 0

filweb

Forum VIP
Jeśli dojdzie to TB, to powinien wygrać go Roger. Wygrywał TB w finale Wimbledonu, Nadal ostatnio nabrał trochę doświadczenia z Verdasco, ale pamiętajmy w dogrywkach był z rodakiem na 1-2.
Stanowczo odradzam umieszczania tego samego zdarzenia na kilku kuponach - najprostszy błąd, jaki można popełnić przy graniu kuponów kombinacyjnych. Dlaczego chyba nie muszę tłumaczyć:p
 
K 0

klio

Użytkownik
ty już klio się popisałeś swoją wiedzą 2 dni temu :-D
O ma;]ale sie popisalem nie tylko ja ale taka prawda tsonga to lepszy zawdnik tylko zrobil 2 bledy w takim momencie keidy to nie bylopotrzebne;/;/i tyle;] i moze dobrze rgal serwisem z tsonga??nei bardzo..
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Nadal ma serwis, może nie taki jak np. Monfils ale także potrafi zaserwować ASA.
Warto dodać, że Nadal wczoraj spędził na korcie ponad 5 godzin męcząc się w boju o finał. Federer ma w tym punkcie przewagę, że jest bardziej &quot;świeży&quot;.
Osobiście zamierzam zagrać, iż mecz skończy się w 4 setach. A jeśli chodzi o dokładny wynik pokusiłbym się na 3:1 dla szwajcara.
 
midel 189

midel

Użytkownik
O ma;]ale sie popisalem nie tylko ja ale taka prawda tsonga to lepszy zawdnik tylko zrobil 2 bledy w takim momencie keidy to nie bylopotrzebne;/;/i tyle;] i moze dobrze rgal serwisem z tsonga??nei bardzo..
Po pierwsze: naucz się pisać, bo ciężko zrozumieć o co ci chodzi????
Po drugie: idąc tokiem twojego rozumowania to Verdasco jest lepszym zawodnikiem od Nadala, bo popełnił dwa błędy serwisowe w najważniejszym momencie, nigdy nie patrzyłem na tenis od tej strony, dzięki za wskazówki :spokodfhgfh:
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
who will win AO - Federer @ 1.72 ( przedwczoraj ) 20/10
Jak dla mnie to jeden z najgrubiej zagranych typów w życiu. Za Federerem przemawia chyba wszystko. Po 1 forma. Gra idealnie, pięknie, perfekcyjnie, po kryzysie nie ma ani śladu. Znowu atakuje każdą piłke którą się da, wchodzi w kort. Robi to, za co uwielbiam go nie tylko ja, ale chyba wszyscy. To już nie jest Fed z meczu z Seppim, kiedy to grał fatalnie, tylko Fed sprzed kilku lat. Te 5 setów z Berdychem było czymś, co dało mu znowu wiarę w to co robi. I chyba widzieliście, co zrobił Potro i Roddick, a raczej co robił z nimi Szwajcar. Nadal też gra dobrze, aczkolwiek grając ten typ bardziej obawiałem się niesaowitego Verdaco, który mało co a zagrałby w finale. Rafa gra dobrze, to fakt, ale te rotacyjne piłki, niesamowite podkręcenia, są wielką bronią na cegle i ewentualnie na grassie, gdzie piłka zostaje w miejscu. Ale hard jest nawierzchnią gdzie nad tym style gry przewagę maja szybkie, mocne, bombardujące piłki, grane w stylu Feda. Poza tym, jeden dzień odpoczynku więcej Federera, no i 5h i 20 minut męczarni z Nadala z Verdasco muszą miec spory wpływ na ten mecz. Sam Rafa powiedział, że mając 3 piłki meczowe miał łzy w oczach, ze zmczenia i emocji. Ten pojdynek kosztował go masę zdrowia.
Wiem, jakie jest H2H. Wiem o tzw. kompleksie Szwajcara. Wiem, że i na hardzie zdarzyło przegrac mu się z Nadalem. Ale to chyba ostatnia szansa na przełamanie tej fatalnej passy Rogera przeciwko Hiszpanowi. Jeśli nie wygra teraz, grając tak wspaniale, na swojej nawierzchni, to chyba nie uczyni uż tego nigdy. Natomiast zdobycie kolejnego Szlema, pokonując swoego wielkiego rywala, da u tak potężnego kopa, że nie sądzę by ktokolwiek w tym sezonie powstrzymał go przed odzyskaniem 1 miejsca w rankingu. Oby ten pierwszy krok ku temu nastapił juz jutro.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik

Roger Federer-Rafael Nadal
typ:1
kurs:1,65

Australian Open wielkim krokami zbliza sie do konca,jednak sympatycy tenisa smucic sie nie powinni bo w jutrzejszym finale zobaczymy dwoch najlepszych tenisistow swiata Szwajcara Rogera Federera ktory w Melbeurne triumfowal juz trzykrotnie w 2004,2006 i 2007 roku a naprzeciw stanie lider swiatowego rankingu Hiszpan Rafael Nadal ktory jeszcze nigdy nie siegnal po zwyciestwo na kortach w Melbeurne.Obydwaj panowie znaja sie znakomicie rozegrali ze soba az osiemnascie spotkan z czego az dwanascie wygral Nadal.Ostatni pojedynek pomiedzy nimi przeszedl do historii a mowa tutaj oczywiscie o finale Wimbledonu ktory wygral Rafa po pieciosetowym poju,mecz trwal ponad 5 godzin z czego az dwukrotnie przerywano mecz z powodu opadow deszczu,w srodowisku tenisowym mowi sie ze Ferderer ma kompleks Nadala jednak te stwierdzenie bardziej pasuje jesli obydwaj spotykaja sie na kortach ziemnych gdzie Rafa jest krolem ale juz na twardszych nawierzchniach lepiej poczyna sobie Szwajcar ktory wygral trzy z pieciu rozegranych spotkan z Hiszpanem na tej nawierzchni.Warto wspomniec o drodze obydwoch panow do wielkiego finalu moim zdaniem trudniejsza drabinke mial Nadal ktory po drodze do finalu pokonal takich graczy jak:Rochus,Karasunic,Haas,Gonzales,Simon wszystkich tych rywali Hiszpan odprawil w trzech setach ale prawdziwe wyzwanie stanelo przed Nadalem w polfinale gdzie spotkal sie ze swoim rodakiem Fernando Verdasco mecz ten zapewne zapamietamy na bardzo dlugo co wiecej byl to najlepszy mecz tegorocznego AO,obydwaj wlozyli cale serce w ten mecz,spedzili na korcie ponad 5 godzin co warte podkreslenia liczba niewymuszonych bledow Nadala ktora wyniosla tylko 25!co na spotkanie pieciosetowe jest czyms niebywalym,jego rodak Verdasco psul znacznie wiecej ale mial za to ogromna liczbe konczacych pilek tzw.Winersow ktore wyniosly az 97 co dalo raz wiecej niz w przyadku Nadala,warto rowniez podkreslic dobra ale nie znakomita skutecznosc serwisowa w przyadku Nadala ktora wyniosla 74%,Rafa zaserwowal 12 asow jednak Verdasco gdyby w wiekszosci przypadkow zachowal przytomnosc umyslu zapewne znalazal by sie w jutrzejszym finale,jednak Nadalowi trzeba oddac to ze mimo tylu godzinych spedzonych na korcie dobiegal do praktycznie kazdej pilki ktora potrafil na dodatek umiescic w korcie ale czy na spotkanie z Federerm odzyska swierzosc?mysle ze tak sztab szkoleniowy ma znakomity jednak sama kondycje z Rogerem nie wygra.Droga do finalu Federera uslana rozami moze nie byla ale do najtrudniejszych tez nie nalezala jednak wszystkich swoich rywali(poza Berdychem) odprawial jak chcial najpierw Seppiego,Koroleva,Safina,Berdycha,Potro i w polfinale Rodicka,opor postawil mu Berdych ktory mial tzw.dzien konia ale mimo to przegral mimo ze prowadzil juz 2-0 w setach,liczylem na cos wiecej w polfinale jednak Rodick polegl i to dosc szybko,skutecznosc serwisowa Amerykania byla niezla ale tylko do czasu gdy set wchodzil w decydujaca faze to Andi nagle nie wiedziala jak sie serwuje co skrzetnie wykorzystal Szwajcar ktory zaserwowal 16 asow,a skutecznosc pierwszego podania mial na poziomie 83%,warto rowniez wspomniec ze ani razu Amerykanin go nie zlamal,jeszcze jedna ciekawa statystyka wpadlo mi w oko mianiowcie liczba asow w przeciagu calego turnieju,statystyka ta obrazuje nam jaka sila razenia dysponuje Roger ktory na chwile obcna ma na koncie 74 asow co daje mu drugi wynik i mysle ze moze nawet awansowac w tej statystyce na pierwsze miejsce,ale tez nalezy pamietac ze Nadal serwis rywali potrafi odbierac jednak mysle ze Szwajcara stac w jutrzejszym finale na spora liczbe asow,jednak najwazniejsze dla Rogera jest to by wygrac w jutrzejszym finale i tak jesli Federerowi uda sie wygrac w Melbeurne to zdobedzie swoj 14 tytul w karierze,tym samym wyrowna rekord nalezacy do Pete’a Samprasa.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Spotkanie: Federer - Nadal
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:


Przed nami wielki finał pierwszego tegorocznego turnieju Wielkoszlemowego. Na przeciw siebie staną obecnie dwaj najlepsi tenisiści świata. Szwajcar Roger Federer i Hiszpan Rafael Nadal.

Mimo iż to Hiszpan jest numerem jeden w rankingu, wydaję się, że faworytem w tym spotkaniu jest jednak Roger Federer.

Szwajcarski tenisista powrócil do bardzo wysokiej dyspozycji o czym przekonuje podczas tegorocznego Australian Open. W ćwerćfinale rozgromil i ośmieszył Del Potro, a w półfinale &quot;przejechał się&quot; jak zwykle po Andy&#39;m Roddicku.

Wniosek z tego taki, że Federer w obu tych meczach nie stracił za dużo sił, a forma i tenis jaki zaprezentował był najwyższej klasy.

Nadal awans do finału miał trudniejszy. Co prawda w ćwerćfinale uporal sie łatwo z Simonem, ale w nastepnej fazie turnieju byl o krok od odpadnięcia. W bratobojczym pojedynku dwóch Hiszpanów po ponad pięciogodzinnym mecuz pokonal Fernando Verdasco i zagra w niedzielnym finale. Na pewno jednak Rafa będzie odczuwał pięciosetówkę z Verdasco. Spory wpływ może miec też to, że Hiszpan miał jeden dzień &quot;wolnego&quot; mniej i zapewne w finale będzie bardziej zmęczony.

Dodatkowo gdy przypominam sobie grę obu finalistów zdecydowanie bardziej przekonuje mnie i podoba mi się tenis w wykonaniu Federera. H2H jest na korzyść Nadala, ale sądzę, że jutro nie będzie to miało większego znaczenia. Myślę, że w tym roku Roger będzie chciał tą statystyke bezpośrednich pojedynków z Rafą zdecydowanie poprawić.
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
jak was czytam to smiac mi sie chce. nie chce mi sie pisac w tak pedantyczny sposob jak wy w dodatku takie bzdury. federer nie ma szans jutro. ludzie gdzie wy macie oczy. jesli verdasco nie byl przy takiej grze go pokonac Nadala to anwet sam Pan Bog rady mu nie da. Nie wierze ze m,oze byc inny wynik jak win Nadala! 10/10
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
jak was czytam to smiac mi sie chce. nie chce mi sie pisac w tak pedantyczny sposob jak wy w dodatku takie bzdury. federer nie ma szans jutro. ludzie gdzie wy macie oczy. jesli verdasco nie byl przy takiej grze go pokonac Nadala to anwet sam Pan Bog rady mu nie da. Nie wierze ze m,oze byc inny wynik jak win Nadala! 10/10
Umarłem ???? ???? ????
 
K 0

k8amil

Użytkownik
Zgodzę się z pele69, myślę, że Nadal gra fantastyczny tenis i nikt go nie zatrzyma. Spójrzmyż na Fedka, ograł Del Potro, który można powiedzieć oddał mu mecz za darmo, potem Roddica, który miał tylko serw. Nadal w 48h na pewno zregeneruje siły, bo przecież miał tylko 1 mecz gdzie grał więcej niż 3 sety. Vamos RAFA $$$
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom