>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Australian Open '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Milos Raonic - Philip Kohlschreiber 2.30 bet365

Ten kurs na Niemca to prezent. To będzie ich pierwsza potyczka między sobą. Obaj lubią grać na tej nawierzchni. Raonic w tym roku w takiej se formie - 3/3. Wygrał z Dodig, Rosół, Hajek, natomiast przegrał z Dimitrov, Hewitt, Fognini. Jak widać formą nie grzeszy. W przeciwieństwie Niemiec do niego jest w formie wybornej. Wygrał 6 na 8 meczy. Przegrał tylko z Monfilsem i Ferrerem, ale mało kto jest w stanie wygrać z Hiszpanem. Oglądałem go tutaj oraz w meczu z Hiszpanem. Z Hiszpanem grał na naprawdę wysokim poziomie. Serwis funkcjonuje bardzo dobrze, wymiany to samo. Niemiec wcale nie serwuje tutaj gorzej od Kanadyńczyka, a w wymianach jest na pewno lepszy. Nie daje Kanadyńczykowi dużych szans w tym meczu.
Taki kurs to prezent ? nie sądzę.

Raonic w &quot;takiej se formie&quot; bo 3/3 czyli 50%, ale 6/8 Kohliego czyli 75% to już wg ciebie jest &quot;forma wyborna&quot; ???? lol.

Serwis Niemca na równym poziomie z Raoniciem ? ???? lol.

Jedyne co się można zgodzić w tej analizie to, że Kohli regularniejszy w wymianach.

I nie Kanadyńczyk, tylko Kanadyjczyk...

Lepiej tu pograć jakiś over gemowy, ale jak nie dajesz temu KanadyŃczykowi szans no to graj

Po pierwsze czytaj ze zrozumieniem, gdzie ja napisałem ze Kohli przegrał 8 meczy??? no pokaż mi gdzie???
Z Ferrerem, prawie każdy przegrywa więc na ten mecz można przymróżyc oko.
A pokaż mi gdzie ja napisałem, że przegrał 8 meczy ? ???? napisałem 6/8 co znaczy 6 na 8.


Po drugie popatrz se w staty turnieju jak serwuja a nie pisze kto lepiej serwuje jak nie patrzyleś. To, że Kanadyjczyk jest znany z serwisu nie znaczy, że w tym turnieju lepiej serwuje.
Przyznam ci racje w jednym. Pomyliłem się w pisowni i tyle.
Nie se tylko sobie bo aż razi w oczy. Co dają Ci staty z dwóch meczów ? Ty napisałeś, że serwis Kohliego i Raonicia jest na tym samym poziomie, a to jest aż śmieszne.

Przykładowo Raonic z Rosołem 30 asów, z Hajkiem 18
Kohli 10 z Darcisem i 12 z Weintraubem

no to już to mówi samo za siebie.
 
gaara-90708 34

gaara-90708

Użytkownik
Taki kurs to prezent ? nie sądzę.

Raonic w &quot;takiej se formie&quot; bo 3/3 czyli 50%, ale 6/8 Kohliego czyli 75% to już wg ciebie jest &quot;forma wyborna&quot; ???? lol.

Serwis Niemca na równym poziomie z Raoniciem ? ???? lol.

Jedyne co się można zgodzić w tej analizie to, że Kohli regularniejszy w wymianach.

I nie Kanadyńczyk, tylko Kanadyjczyk...

Lepiej tu pograć jakiś over gemowy, ale jak nie dajesz temu KanadyŃczykowi szans no to graj
Po pierwsze czytaj ze zrozumieniem, gdzie ja napisałem ze Kohli przegrał 8 meczy??? no pokaż mi gdzie???
Z Ferrerem, prawie każdy przegrywa więc na ten mecz można przymróżyc oko.

Po drugie popatrz se w staty turnieju jak serwuja a nie pisze kto lepiej serwuje jak nie patrzyleś. To, że Kanadyjczyk jest znany z serwisu nie znaczy, że w tym turnieju lepiej serwuje.

Przyznam ci racje w jednym. Pomyliłem się w pisowni i tyle.

A pokaż mi gdzie ja napisałem, że przegrał 8 meczy ? ???? napisałem 6/8 co znaczy 6 na 8.




Nie se tylko sobie bo aż razi w oczy. Co dają Ci staty z dwóch meczów ? Ty napisałeś, że serwis Kohliego i Raonicia jest na tym samym poziomie, a to jest aż śmieszne.

Przykładowo Raonic z Rosołem 30 asów, z Hajkiem 18
Kohli 10 z Darcisem i 12 z Weintraubem

no to już to mówi samo za siebie.
Czyli według tego co ty piszesz to Raonic wygrał 3 na 3 mecze więc to on ma 100% i to on jest w wybornej formie. Nie mam pytań. Nie będę z tobą dyskutował, bo szkoda czasu.
 
miasekk 106

miasekk

Użytkownik
Chodziło mu o to, że Kohlschreiber wygrał 6 mecz z 8 rozegranych ogólnie.
Raonic ma lepszy serwis poza tym, patrząc na staty turnieju widzę 30 asów w meczu z Hajkiem. Nie ma się co sprzeczać o serwis, bo Kanadyjczyk to jest z pewnością top3 na świecie w tym elemencie.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Dodig - Gasquet 2 (ah-7,5) 1,72
Proszę, Dodig musiał pomęczyć dwa mecze z jakimiś półamatorami jak na warunki AO, zaś Gasquet miażdzy rywali w szybkich meczach, jeśli pokonuje ostatnio Fallę 11 gemami to teraz 4:6 3:6 3:6 jest realne na lajcie. Ok, Dodig zagra na 100% by wygrac seta fuksem to potem dostanie bęcki i typ nadal spokojnie na siebie pracuje.
5/10
Lutek już Ci bardzo trafnie odpowiedział:
Dodig to jeden z największych twardzieli w tourze. Samym serwisem potrafi wpunktować najlepszych - a to już o czymś świadczy. Poza tym twoje porównywanie Nieminena do &quot;półamatora&quot; świadczy o typowym ignoranckim podejściu do sprawy...
Wystarczy spojrzeć na statystyki - 33 asy po stronie Dodiga, bp 1/18 wykorzystane przez Jarkko. One nie wzięły się z powietrza. Jeśli serwis Dodiga funkcjonuje dobrze to ciężko jest go złamać. A to nazwanie Jarkko półamatorem to już naprawdę przegięcie, chyba tylko pod typ tak napisałeś.

Nie żebym twierdził, że Dodig ten mecz wygra, ugra seta czy jeszcze coś, lecz jak najbardziej zgadzam się z Lutkiem, który napisał co myśli o Twojej wypowiedzi, uważam podobnie jak on.

Nie oglądałem całego meczu Gasqueta ostatnio, lecz troszkę z tego meczu widziałem i Francuz mnie nie zachwycił, nie jest to poziom do jakiego przyzwyczaił kibiców.
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Andreas Seppi v Marin Cilic over 38,5 @1,72 / Bet365

Cilic do tej pory 2 zwycięstwa po 3/0. Rywale Matosevic i Ram. Dopiero dziś będzie miał prawdziwy sprawdzian. Seppi 3/0 z Zeballosem i wygrana 3/2 z Istominem. W meczu z Denisem tylko raz dał sobie odebrać serwis. Ja tam szczerze powiedziawszy Chorwatowi nie ufam. Formą jakoś specjalnie nie grzeszy, Włoch solidny i myślę że zobaczymy zacięte spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Nie se tylko sobie bo aż razi w oczy. Co dają Ci staty z dwóch meczów ? Ty napisałeś, że serwis Kohliego i Raonicia jest na tym samym poziomie, a to jest aż śmieszne.

Przykładowo Raonic z Rosołem 30 asów, z Hajkiem 18
Kohli 10 z Darcisem i 12 z Weintraubem

no to już to mówi samo za siebie.
Mała pomyłka się wkradła więc prostuję:
Raonic z Rosołem 18 asów, z Hajkiem 30
http://matchstat.com/index.php?ControllerName=Compare&amp;amp;Name_Player1=Milos+Raonic&amp;amp;Id_Player1=11704&amp;amp;Name_Player2=Philipp+Kohlschreiber&amp;amp;Id_Player2=678
 
macu90 20

macu90

Użytkownik
Może kogoś urażę (wybaczcie), ale jak jacyś użytkownicy zaczynają uprawiać takie pierdolamento, to Ci wielcy znawcy forum nie reagują...
Po co gadacie cały czas o tym serwisie Raonica? że taki szybki, ogromna moc...Jeden mądry koleś przywołał fakt, że Szwab lubi grać z serwismanami, jak np z Isnerem na usopen w zeszłym roku. Jak Ferdek gra z takim Johnem to ma więcej asów od niego...dlaczego? bo jest sprytny, doświadczony i bardzo dobrze umie odczytać zamysły przeciwnika przy serwisie, a poza tym to nie asy wygrywają mecze a wygrywające serwisy lub takie serwisy, po których wystawiasz piłkę przeciwnikowi. Wiadomo - Kanadyjczyk ma bombę w ręce, ale to nie wszystko, sami się przekonacie...albo ja się pomylę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
W zasadzie to staram się omijać tak kolosalne linie, ale w tym przypadku myślę że strzał jest wart zachodu. Kavcic rozegrał bardzo długi maraton z Duckworthem i nie wątpie w jego ambicje, ale uważam że nie jest aż tak dobrze przygotowanym fizycznie graczem na tym szczeblu, by móc tutaj rywalizować z Tsongą, który z meczu na mecz rozkręca się coraz bardziej. III runda to bardzo dobry wynik Blaza i dziś sądze, że Francuz bez większego trudnu odprawi Słoweńca do domu.

Jo Wilfried Tsonga -9,5 games - Blaz Kavcic @ 2,03 PinnacleSports ✅ (6-2, 6-1, 6-4)
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Ty za to piszesz &quot; o muchach&quot;. (Nadintepretacja!)
Tak... Ashley Barty jest zawodniczka prawie ze anonimowa dla nawet sredniej klasy osoby interseujacej sie tenisem, nawet jesli ma sukcesy w juniorskim tenisie (a ma), ale w porzadku ... Niech ci bedzie, ze jest juz wirtuzoem tenisa. Przeciez Ty bez sprawdzenia jestes w stanie powiedziec jak ona wyglada, czy jest praworeczna czy leworeczna itd. Co tam, ze jeszcze nigdy w zyciu nie widziales jej na korcie ...
Najpierw piszesz o &quot;nadinterpretacji&quot; a później robisz to samo więc zastanów się o co Ci chodzi. Nie napisałem że Barty jest wirtuozem tenisa tylko że &quot;nie jest anonimową zawodniczką&quot;, widzisz różnicę?

A co do drugiej części zdania to znów za bardzo jak to nazwałeś &quot;nadinterpretowałeś&quot; moje słowa i piszesz mi że znam zawodniczki od 10 roku życia. Koleś więc wytłumacz mi, albo NADINTERPRETUJEMY albo trzymamy się faktów?

A propos, w każdym turnieju zdarzają się niespodzianki (norma), jest to szlem więc jest ich więcej. Jednak argumentując &quot;syndromem zmęczenia&quot; na tym etapie na którym jesteśmy (0 pięciosetówek, 10 spotkań w przeciągu 20 dni) Andersona co do Dasco dałeś plamę i tyle. A teraz szukasz tematów pobocznych. Aaaa i jeszcze w ramach uzupełnienia, ten że Anderson &quot;który mógł być zmęczony ale nie musiał&quot; jakoś szczęśliwie wygrał w piątym secie.

Rozumiem gdybyś widział Andersona w meczu z Lorenzi i napisałaś byś że wyglądał słabo fizycznie, męczył się, wydłużał czas między serwisem ale Ty go NIE WIDZIAŁEŚ! Skąd możesz wiedzieć czy Anderson olał przeciwnika, czy Lorenzi zagrał set życia, czy Anderson przyjął złą taktykę na mecz czy stało się cokolwiek innego. To jak wróżenie z fusów, trzymajmy się faktów a nie &quot;nadinterpretujmy SUCHY wynik&quot; i wszystko będzie ok.

Wkleję jeszcze kawałek Twojego posta od którego zaczęła się dyskusja:

&quot;Sledzac jednak wynik pierwszego meczu Andersona z Lorenzim to nie zachwycil ten mecz i Anderson zrobil conajwyzej swoje. Wydaje mi sie, ze Andersona dotknal syndrom zmeczenia w tym meczu. Ilez to razy zawodnik, ktory konczyl final odpadal od razu w nastepnym turnieju. Rok temu dla przykladu Nieminen wygral w Sydney, grajac swietnie a w Australian Open pozegnal sie od razu w 1 rundzie.&quot;

Jest to ostatni post dotyczący tego tematu.
 
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
Najbardziej to mnie rozwalilo, jak probujesz teraz gloryfikowac wygrana Andersona. Anderson wygral w 5 setach, a rownie dobrze mogl przegrac w 4, wiec zachowaj minimum obiektywizmu, bo to karykaturalne sie robi wrecz. Jak ogladales mecz to pewnie niezle sie spociles.
Masz racje. Nie widzialem meczu Anderson-Lorezni (sledzilem tylko livescore), ale widzialem mecze Andersona z Benneteau i Tomicem i ile go to kosztowalo. To dziwna taktyke w mecuz z Wlochem Anderson obral skoro o malo co nie przegrywal 0-2. Ciekawie sobie to wszystko tlumaczysz.
A gdzie ja podalem typ na Verdasco, bo ja pamietam ze napisalem, ze bylbym sceptyczny odnosnie wygranej Andersona i podalem kontragumenty? (czyzby nadinterpretacja?)
Ostatnia czesc wypowiedzi to z kolei nei nadinterpretacja, a ironia, ktora tak lubisz, wiec dziwie sie ze nie dostrzegasz roznicy pomiedzy tymi terminami. Ale jak wspomnialem, skoro Ty od podszewski znasz zawodniczki 16-letnie, ktorych jeszcze w zyciu pewnie w tv nie pokazali do tegorocznego AO i ktore nawet raz nie byly jeszcze w drugiej rundzie turnieju glownego WTA to jestes wielki w swojej wielkosci. (nie nadinterpretacja, moze ironia ?). Zatem konczmy, bo to juz powoli chyba utopia z Twojej strony...
 
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Monfils to wiadomo, kosmita, ale za to jest lubiany. Mecz z Simon rzeczywiście wygląda jak miał wyglądać, czyli dziwnie. Sorki za OT. Dla tych, którzy nie oglądają meczu mam dobrego screena - mnie ta sytuacja rozśmieszyła:

Prawie każdy zawodnik przygotowane ma na mecz kilka swoich magicznych buteleczek, z każdej popija w odpowiednej kolejności, każda ma jakieś właściwości i odp. skład ale to chyba nie dla Gaela ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Australian Open
???? Almagro N. - Tipsarevic J. 2,20 Kursy ⛔ Krecz Tipsy
Taka jest prawda, że jakby Janko nie wygrał swoich dwóch ostatnich meczy w 5 setach tylko w 3 to on byłby faworytem w tym meczu. Taki kurs na Tipsę biorę z pocałowaniem ręki bo jest to oczywiście valuebet.
Druga sprawa to w moim mniemaniu Serb ma w tym meczu więcej atutów od Hiszpana, do tego w porównaniu z Nicolasem preferuje właśnie korty szybsze takie jak w Australian Open.
Hiszpana jeszcze nikt nie miał okazji przetestować, kogo ograł każdy wie, rywale znacznie poniżej światowej czołówki. Jutro w nocy przyjdzie zmierzyć mu się ze światową czołówką.
H2H 2:0 dla Almagro i to dwa zwycięstwa z 2012 roku... ale nie biorę tego bardzo pod uwagę. Jedno zwycięstwo było na &quot;pokazówce&quot; na początku tego sezonu, tam wygrał Almagro po 3 setach. Drugi raz wygrał na mączce na French Open. Tipsarevic nigdy nie darzył sympatią kortów ziemnych.
Ja osobiście wystawiłbym kursy 65-35% na korzyść Serba.
Benneteau w tym sezonie pokazał się ze świetnej strony i na pewno jest to rywal znacznie lepszy od Janowicza (w pierwszej rundzie pokonał gładko Dimitrova).
Tipsa mógł ograć Lacko w 3 setach, ale ten się wspiął na wyżyny swoich możliwości i ugrał później tylko 2 sety. Lacko jest lepszy od Gimeno-Travera z którym grał Almagro.
O meczu Hewitta z Tipsarevicem nie ma co pisać, bardzo dobry mecz na wysokim poziomie z którego Serb wyszedł zwycięsko po 3 zaciętych setach. Almagro w 1 rundzie męczył się z Johnsonem w 5 setach.
???? Chardy J. - Seppi A. 2,00 bet365 3:1 ✅
Typ na czuja, bo ani jednego nie widziałem na tym turnieju, ani drugiego. Jeżeli ktoś ogrywa w 5 setach Del Potro to nie ma prawa odpaść z Seppim.
+ A. Murray Pewność: 1000/10 3:0 ✅
To jest niemożliwe, żeby Simon po 5 dziwnych setach z Monfilsem gdzie miał problem z kolanem i przedramieniem wygrał z Murrayem. Samo przebijanie na Andiego nie wystarczy, on gra kombinacyjnie, pewnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Spodziewam się tutaj gładkiego 3:0. W tym przypadku postawienia nawet 1 grosza na zwycięstwo Francuza nie jest ryzykiem tylko stratą pieniędzy.
 
miasekk 106

miasekk

Użytkownik
Djokovic N.(-9.5) - Wawrinka S. 2 1.55 fortuna
Byłem bardzo ciekawy jaka będzie linia handicapowa na ten mecz i się nie zawiodłem. Wawrinka w bardzo dobrej dyspozycji, świetnie serwował w meczu z Querreyem, zresztą cała jego gra z Samem mi się podobała. Wielkim minusem jest jego chimeryczna gra, bo potrafi zagrać świetną piłkę, by po chwilę zrobić masę błędów, przez które potrafi przegrać spotkanie. Poza tym tak jak pisałem w przypadku meczu z Querreyem, odprawił do tej pory już drugi raz w sezonie Niemca Stebe oraz solidnego Kamke. Djokovica przedstawiać nie trzeba oczywiście, jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu, ale nawet wynik 6:3 6:3 6:3 daje nam zwycięstwo, a wydaję mi się, że kogo jak kogo, ale Szwajcara spokojnie stać na taki wynik. A w tym turnieju serb wygrał(licząc w gemach): 19:12 ze Stepankiem , 18:8 z Harrisonem, 19:11 z Mathieu. Czyli Harrisonowi zabrakło 1 gema, a grał naprawdę słabo, szczególnie 1 secie.


Tipsarevic - Almagro 2 1.75 Fortuna

Niestety kurs spadł, ale i tak nie jest najgorszy. Hiszpan w pierwszej rundzie po 5 setowej walce wygrał z Johnsonem, a następnie bardzo szybko rozprawił się z pogromcą Kubota, Gimeno-Traverem. Almagro rozegrał dobre spotkanie na Janowicza, ciężko o wymianę jakiegoś innego aspektu gry poza serwisem, ale właśnie ten element gry funkcjonował u niego bez zarzutu, miał nawet szybszą średnią pierwszego serwisu od Polaka (194 km/h), więc ta statystyka wiele mówi. Poza tym 86% wygranych przy 1 serwisie. Pewnie wygrał oba tie breaki po czym jeszcze pewniej wygrał trzeci set 6:1. Tipsarevic zagrał świetny mecz na Hewitta, po czym wygrał dopiero po 5 secie z Lacko, by później wygrać, znów po pięcio setowej batalii z Benneteau. Poza tym H2H również na korzyść Hiszpana, dwie wygrane, jedna na Hardzie, a druga na Clayu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 16

tommy_krk

Użytkownik
:

Almagro w 1 rundzie męczył się z Johnsonem w 5 setach.

Męczył się bo Johnson ten sezon bardzo dobrze rozpoczął i jest w bardzo dobrej formie i mam nadzieje, że w tym roku zakończy sezon w pierwszej 30-40 bo ma potencjał na to. Almagro się rozkręca, dla mnie on jest faworytem tego spotkania. Tipsa nigdy mnie nie zachwycał swoją grą, a Almagro nie raz pokazał jak świetnie potrafi walczyć. Wiadomo to nie clay, gdzie się czuje najlepiej ale na hardzie też pokazywał, że potrafi rozegrać bardzo dobre spotkania.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
A.U.H. Qureshi/J.J. Rojer - T. Bellucci/B. Paire 1 1,4

Turniejowa &quot;szóstka&quot; dzielnie trzyma się w turnieju. Inaczej być chyba nie mogło, bo to solidna para. Na przeciwko duetu Qureshi/Rojer w tym spotkaniu stanie para zwana sklejką, ale mogąca pochwalić się w tym turnieju dobrą passą. Uważam jednak, że zwycięstwo z ostatniej rundy to po prostu niespodzianka, jakich w tym roku wiele.
Uważam jednak, że duet Qureshi/Rojer to taka spokojna para, która gdzieś tam w cieniu tej ścisłej czołówki czołówki gra swoje i o niespodziance nie będzie mowy, bo są po prostu dużo bardziej doświadczeni i lepsi w te klocki.

Marcel Granollers/Marc Lopez - Eric Butorac/Paul Hanley 1 1,5

Granollers i Lopez to jedna z lepszych par w tourze i po odpadnięciu Stepanka i Paesa mają sporą szansę na finał. Zaczęli lekkim falstartem, ale już jest coraz lepiek. Butorac/Hanley to również para dwóch dobrych deblistów, ale jakichś kosmicznych wyników nie osiągają. Zgranie jest atutem duetu Marcel/Marc i myślę, że po ładnym meczu pełnym ciekawych zagrań awansują dalej.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Druga sprawa to w moim mniemaniu Serb ma w tym meczu więcej atutów od Hiszpana, do tego w porównaniu z Nicolasem preferuje właśnie korty szybsze takie jak w Australian Open.
pod dyskusje
tegoroczna nawierzchnia jest dosyć wolna. Gdyby spotkali się na typowym hardzie (US Open np) to przy wejściu na obroty Tipsa rzeczywiście byłby faworytem.
Tutaj różnie, dlatego nie stwierdzałbym tego aż tak zdecydowanie.
 
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Ja również jestem za Almagro. Myślę, że Tipsarevic ma szansę na max 1 seta, ale wszystko będzie zależało od głowy i podejścia Hiszpana (jak zwykle u niego).
Według statystyk Nicolas ma dość dużą przewagę nad Janko (1 serwis wygrane 81,7% vs 72,6%; 2 serwis wygrane 63,3% vs 57,3%). Do tego dochodzi korzystniejszy bilans z przełamań swojego serwisu przez ich przeciwników (Almagro 3 razy stracił gema serwisowego przy 11 danych BP, a Tipsarevic aż 10 przy 24 szansach danych Hewittowi, Lacko i Benneteau). Return obu panów wygląda podobnie (Almagro 36,3% vs Tipsarevic 37,5%). Kolejnym czynnikiem może byc czas spędzony na korcie. Hiszpan w 1 meczu męczył się z Johnsonem w 5 setach, ale co ciekawe mecz ten trwał tylko 8 minut dłużej od 3-setowego spotkania Janko z Hewittem. W sumie na dzień dzisiejszy Almagro spędził 6h56min na korcie, a Tipsarevic aż 10h22min. Ostatnią statystyką, do której się odwołam, jest stosunek piłek wygranych do niewymuszonych błędów. Hiszpan średnio ma na mecz 40,6 W i 26,3 UE. Serb 47,6 W i 42,6 UE.
Podsumowując uważam, że dobra dyspozycja serwisowa Almagro będzie kluczem do zwycięztwa w meczu, a patrząc na serwis Hiszpana w poprzednich meczach można być o to spokojnym. Do tego jak narazie przychodzące w dużych ilościach asy mogą tylko ułatwić zdobywanie swoich gemów serwisowych.
Typ zagrałem już rano za po kursie 1,65 na bahu (z uwagi na krecz=porażka).
Nie wiem tylko, czemu od około godziny kursy na Almagro lecą aż tak bardzo do góry. Drodzy Panowie, wiecie o co chodzi?
Pozdrawiam i powodzenia.
EDIT: Jako ciekawostkę, ale raczej nie powód do grania na Almagro dodam H2H Tipsy w meczach z zawodnikami z jednoręcznym backhandem:
Almagro 0:2
Gasquet 0:3 (2 mecze dawno temu, 1 świeższy)
Llodra 3:1 (3 mecze bardzo dawno temu, zwycięztwo Llodry rok temu)
Tu dałbym Federera ale to jednak nie ta liga
EDIT2: Zapomniałem jeszcze o 1 ważnej rzeczy:
Rok temu w AO Tipsarevic miał dwie pierwsze rundy ciężkie, również musiał grać długie mecze, wbrew przewidywaniom i skończyło się w 3 rundzie na tym, że Gasquet go ograł 63 63 61.
Almagro rok temu odpadł w 4 rundzie z Berdychem po równym meczu, a Czech w QF ugrał seta z Nadalem. Tak więc Nicolas pomimo swojej clayowej natury lubi grać w Australii i jakoś mu idzie. Oby i jutro tak było!
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Awans do ćwierćfinału: Tipsarević @ 2,20 (Betfred) ✅⛔ krecz i zwrot

Almagro to rzemieślnik, któremu styl zdeterminowanego Serba wybitnie nie będzie leżał. Obydwaj zagrali ze sobą raptem raz na French Open, ale w Australii mamy zupełnie inną nawierzchnię. Tipsarević rozegrał 10 setów z Lacko i Benneteau, więc Hiszpan po 6 setach z Gimeno i Janowiczem będzie teoretycznie świeższy. Teoretycznie. I bardzo dobrze, bo to taka zasłona dymna i świetna okazja dla bukmacherów by pobudzić popyt asekuranckich typujących na Almagro. Janko jak bardzo chce to potrafi cuda, w Melbourne wyraźnie widać ma sporą chrapkę na półfinał w którym ma do wyrównania świeże rachunki z Ferrerem za pechową przegraną w USO kilka miesięcy temu.

To jest niemożliwe, żeby Simon po 5 dziwnych setach z Monfilsem gdzie miał problem z kolanem i przedramieniem wygrał z Murrayem. Samo przebijanie na Andiego nie wystarczy, on gra kombinacyjnie, pewnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Spodziewam się tutaj gładkiego 3:0. W tym przypadku postawienia nawet 1 grosza na zwycięstwo Francuza nie jest ryzykiem tylko stratą pieniędzy.
Wybitna analiza, chylę czoła. 1,04 na Murraya to faktycznie jak byk wychodzi 0% szans dla Francuza. Chyba sprzedam dom i samochód żeby obstawić wygraną Szkota ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
???? Chardy J. - Seppi A. 2,00 bet365
Typ na czuja, bo ani jednego nie widziałem na tym turnieju, ani drugiego. Jeżeli ktoś ogrywa w 5 setach Del Potro to nie ma prawa odpaść z Seppim.
Wimbledon 2012
2r: Nadal - Rosol 7:6 4:6 4:6 6:2 4:6
3r: Kohlschreiber - Rosol 6:2 6:3 7:6
Mało przekonująca ta analiza... ????
 
jasmin_bogow 32,8K

jasmin_bogow

Użytkownik
Tomas Berdych - Kevin Anderson Tie-Break Tak 1.54 Marathon 6/10

Dość fajny kurs. O tyle o ile Berdych powinien to wygrać, o tyle kurs jest nieadekwatny ( jak dla mnie ) Natomiast biorąc pod uwagę, że spotykają się dwaj zawodnicy z super serwisem to Tie-Break jest tutaj bardzo możliwy. Panowie spotkali się tutaj rok temu i Berdych wygrał 3:0 aaale był dwa tie-breaki. Polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom