>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australian Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Marach/Peya - Hanescu/Rochus 1 1.50
Austriacy podchodzą do debla priorytetowo, wiadomo jak to w deblach czasem niespodzianki się zdarzają,
ale zagrają z parą która oczywiście jest tylko i wyłącznie sklecona na ten jeden turniej
Hanescu słabiutko w singlu, a debel zawsze traktował po macoszemu, a jak już coś mu się udawało to na ziemi
Rochus piąta setka rankingu...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Marach/Peya - Hanescu/Rochus 1 1.50
Jak najbardziej popieram. Tylko, że już kursy lecą w dół w bwinie jest około 1,35. Faworyci to debel stworzony przed igrzyskami w Londynie. W Zelandii wyglądali bardzo dobrze.
Dolgopolov - Tomic 1,55 Pinnacle 2:3 ✅
O Tomicu już chyba zostało napisane wszystko na poprzednich stronach. Ma na papierze już takich graczy jak Verdasco czy Amerykanina Sama Querreya, Ukrainiec powinien być dopisany do listy jako kolejny pokonany.
Tomic ma tu za sobą publikę, a Alex ewidentnie tu się męczy. Rozegrał 2 spotkania po 5 setów i nie wygląda to zbyt ciekawie. Z nic nie mówiącym mi Gregiem Jonsem przegrywał już w setach 0:2, by później go rozgromić w kolejnych setach 6:1, 6:1, 6:2. Trudno powiedzieć czy taki przebieg spotkania był zaplanowany, czy to po prostu czysty przypadek w co wątpię. 34 niewymuszone błędy.
Ale z Niemcem Tobiasem Kamke przebieg był podobny i dopiero rozstrzygnięcie w super tie-breaku 8:6. 73 niewymuszone błędy, do tego należy dodać fakt, że Ukrainiec często ma problemy ze zdrowiem.
Wszystko wskazuje na wygraną gospodarza.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
I znowu Stasiek Wawrinka miażdży krytyków / naiwniaków ;)

Kocham tego piegusa, we wszystkich turniejach prócz WS-ów i sporadycznie Davis Cupa gra dla zabawy, a potem ludzie w analizie opisują w jakim stylu nie przegrał z Go Soedą i jak to go nie rozjedzie Paire, a co dopiero Bagieta.

Żeby nie było off topu.

Mecz Isnera już przeszedł do historii, ale pewnie będzie kulał w następnym meczu ze zmęczenia (jak po meczu z Simonem na US)

Jutrzejszej nocy nie bez szans pozostaje Peczner, a mecz powinien wziąć Mahut.
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
peczner dlatego bo zagral dobry mecz w poprzedniej rundzie ? gosc naprawde jest slaby.. nie jestem fanem raonicza, ale gosc fh i serv ma kozacki, silowo powinien przegrac z nim peczner... takie moje zdanie
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Marach/Peya - Hanescu/Rochus 1 @1,44 ⛔
zawodowy debel kontra galaretowata zbieranka. Nie ma co tutaj mydlić oczu i pisać kilku zdaniowej analizy o niczym. Faworyci grają ze sobą od długiego czasu, zbieranka na jeden turniej dopiero pierwszy mecz. Rochus nie sprostał Berdychowi, Hanescu parę dni wcześniej nawet nie ugrał seta z Kamke i wątpię aby tutaj chciało im się specjalnie siedzieć. Zresztą - nawet jakby chcieli - nie ta klasa.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ito, Tatsuma - Mahut, N 1,45

No i mamy ładny prezent od buków ???? Mahut jest tutaj zdecydowanym faworytem. W 1r sprawił nie małą niespodzianką, pokonał w trzech setach Stepanka. Widać, że dobrze się tu szuje, świetny serwis, gra przy sieci, dobry Fh. W takiej formie jest naprawdę ciężkim przeciwnikiem. Oto pokonał W 4 setach Starace, na pewno też niespodzianka. Mahut na pewno ma większy potencjał niż okolice 80 miejsca w rankingu, ten turniej może mu pomoc awansowac w okolice top50. Dla odważnych polecam zagrać tutaj jakieś handi, nie widzę tutaj szans dla Azjaty, który w Brisbane został rozbity przez Tomica, tutaj dostanie podobną lekcje tenisa.
 
blads 187

blads

Użytkownik
I znowu Stasiek Wawrinka miażdży krytyków / naiwniaków
tylko co wielkiego zagrał Stasiek? W moim odczuciu nic, chyba że oglądaliśmy inne spotkanie. Fakt że byłem w pracy i widziałem w sumie sety fragmentami, tyle ile miałem czasu, ale o grze jednego i drugiego nic dobrego powiedzieć nie mogę. Zwłaszcza o trzech ostatnich gemach w 3 secie w wykonaniu Wawrinki, nie wiem może nie chciał skończyć tego meczu w trzech setach? O meczu można pisać wiele, ja momentami leżałem jak oglądałem ich grę i płakałem ze śmiechu. Fakt że niemoc Staszka uratowała mi kupon w którym miałem over 3.5 setów, nie wiem jakim cudem, ale siedzi.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Bogomolov Jr - Llodra @1.70 i spada
Ciekawy pojedynek 2 rundy. Delikatnym faworytem, jak na razie jest Alex, jednak kursy na Juniora mają tendencję spadkową. Michael miał idealnego przeciwnika w 2 dniu AO. Trafił na Gulbisa, więc wygrał o dziwo w 4 setach, ale za to szybkich setach. Bogo, bez problemów rozprawił się z Gimeno-Traverem utrzymując wysoki % 1. podania. Francuz skupia się na grze deblowej i z tym argumentem od tej rundy mogę się zgodzić. W australijskim Wielkim Szlemie w grze singlowej nigdy nie grał w 3 rundzie. Dzisiaj zagra u boku Zijmonica z parą Kerr/Young, natomiast Bogomolov dzisiaj ma wolne w grze podwójnej. Zmierzając do sedna. Znając raczej obojętne podejście Llodry do gry singlowej i większą motywację, przez co większe umiejętności gry Alexa stawiam na Juniora.
e: Wawrinka z Baghdatisem nie grał rewelacyjnie, ale spójrz jak grał Cypryjczyk. Przez cały mecz psuł co niemiara, a z rzadka potrafił dłużej przetrzymać grę i to najczęściej przynosiło mu punkty. Mówią, że gra się tak, jak przeciwnik pozwala, a Stasiek mógł grać, jak grał... zwłaszcza w 4. secie. Pokazał, że umie grać z bh i nie raz zagrał świetnie wzdłuż linii. Almagra powinien po prostu roznieść, ale znając Stacha z Hiszpanem może zagrać i na szybkie 3:0 i na wymęczone 3:2.
 
psm 921

psm

Użytkownik
tez szanuje Warwinke jako tenisiste i nigdy nie gram przeciwko niemu,jesli w gre nie wchodza liczace sie nazwiska,ale z ta gra w turniejach nizszej rangi dla zabawy to bym sie nie zapedzal,przypominam ze zostawil zone z malutkim dzieckiem tlumaczac ze chce do reszty sie oddac tenisowi.... Jakos jego rodakowi Federerowi nie przeszkadza zona z dzieckiem.... Umiejetnosci niewatpliwie posiada ale z psychika u Szwajcara jest marnie
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Matthew Ebden - Kei Nishikori
Imponuje mi młody Australijczyk w tym turnieju. Przeciwnika może i nie miał za mocnego, ale wyglądał na jego tle bardzo pewnie oraz oglądałem dzisiaj w nocy jego mecz deblowy w parze z Guccione gdzie urwali seta bardzo dobrej hinduskiej parze i głównie była to zasługa Mateusza który zaimponował mi swoją grą przy siatce i w szybkich deblowych wymianach. Nishikori też uporał się bardzo pewnie ze swoim przeciwnikiem który także nie jest z górnej półki, ale dla mnie buki mocno przeceniają Japońca. Wiele razy pokazał jak potrafi łatwo oddać mecz (spusiaczyć ???? ), serwis ma gorszy (wg mnie) od Ebdena bo niezbyt silny, a i wybiegania jakiegoś czy wytrwałości w wymianach też nie ma na najwyższym poziomie. Dodatkowo Ebden będzie miał za sobą publiczność co jeżeli dojdzie do 4 bądź 5 setówki będzie miało duże znaczenie, Japoniec się zagotuje tego jestem pewien ;)
-Ebden win @3.50 7/10 bet365
 
M 0

mark_301

Użytkownik
David kłócił się nie bez przyczyny, z tego co zrozumiałem chodziło o challenge, którego sedzia mu odmówił mimo ze David od razu to zasygnalizował.
 
tenisista2010 4

tenisista2010

Użytkownik
David kłócił się nie bez przyczyny, z tego co zrozumiałem chodziło o challenge, którego sedzia mu odmówił mimo ze David od razu to zasygnalizował.

Challenge nie był wywołany od razu tylko po jakiś 30 sekundach. A zasady mówią że challenge musi być wywołany odrazu, więc sędzia podjął dobrą decyzje i nie pozwolił mu sprawdzać. Isner zasłużył na wygraną.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Kocham tego piegusa, we wszystkich turniejach prócz WS-ów i sporadycznie Davis Cupa gra dla zabawy, a potem ludzie w analizie opisują w jakim stylu nie przegrał z Go Soedą i jak to go nie rozjedzie Paire, a co dopiero Bagieta.
Gra dla zabawy? Weź się człowieku nie kompromituj.
Można to odwrócić w drugą stronę i to baaardzo łatwo i taka teoria może brzmieć &quot;Wawrinka gra dla zabawy w szlemach. W USO11 odpada w drugiej rundzie z Youngiem, na Wimbledonie w 3 setach z Bolellim! Za to wygrywa takie turnieje jak w Chennai czy Casablance.&quot; :grin:
Oczywiście ta teoria też nie ma nic wspólnego z prawdą.
W 2010 Wawrinka doszedł do finału w Chennai, w 2011 wygrał Chennai, ale nagle przyszedł Kuchcik i wytłumaczył wszystkim, że jest taki Szwajcar co olewa takie turnieje i ma w dupie obronę tylu punktów. Szanujmy się. ????
typy na 4 dzień AO:
Monfils
Na pewno nie ma sensu grać na Gaela, że wygra w 3 setach. Za duże ryzyko w wypadku takiego showmana. Ale granie na wygraną w tym meczu to już bardzo pewny typ. Francuz nie rezygnując ze swojego atrakcyjnego stylu gry dodał do niej w ostatnich miesiącach jeszcze trochę jakości i pewności. Wydaje się on bardziej ustabilizowanym tenisistą niż do tej pory. Wygrana w Sztokholmie czy finał w Doha mówią same za siebie. Bellucci trochę niespodziewanie poradził sobie z Selą, ale pamiętajmy, że pomiędzy Selą a Monfilsem jest jednak duuuża różnica.
Mahut
3sety Mahuta w pierwszej rundzie z faworyzowanym Stepnakiem zrobił wrażenie chyba na wszystkich. W kolejnej rundzie teoretycznie dużo łatwiejszy rywal. Skąd się Ito wziął w drugiej rundzie AO? Dostał Starace w pierwszej rundzie i tutaj można było się spodziewać niespodzianki.
Andujar
Na hardzie z Chelą grał raz i wygrał szybko w dwóch setach - było to w 2011 (rok temu grali też na clayu i wygrał również Andujar). Andujar wygrał w Kunitsynem w pierwszej rundzie w 3 setach, chociaż &#39;zdeklasował&#39; byłoby tu bardziej trafnym stwierdzeniem. Kurs atrakcyjny. Nie wypada nie zagrać.
Bogo
W ostatnich latach Llodra zatrzymywał się w AO albo na pierwszej albo drugiej rundzie. Nie są to raczej jego ulubione warunki do gry w tenisa. 4sety z Gulbisem w pierwszej rundzie raczej nie robią na mnie większego wrażenia. Gulbis chyba już dawno stracił ochotę na podjęcie jakiegoś większego wysiłku i odbudowanie dyspozycji na miarę swojego talentu. Bogomolov w Sydney pokonał Troickiego i Haase, tutaj szybicutko Gimeno Travera. Wszystko wygląda dobrze. Alex to już kaliber takiego tenisisty, który nie powinien mieć problemu ze znalezieniem sposobu na prosty i jednak trochę ograniczony sposób gry Francuza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Challenge nie był wywołany od razu tylko po jakiś 30 sekundach. A zasady mówią że challenge musi być wywołany odrazu, więc sędzia podjął dobrą decyzje i nie pozwolił mu sprawdzać. Isner zasłużył na wygraną.
Mylisz się szanowny Panie. Nalbandian poprosił od razu o challenge, jakieś 2 sekundy po serwisie Isnera. Nie zauważył tego jednak cham i prostak Nouni, który powinien zostać wyrzucony.
A co na to Tomaszewski?
-Nie można go zwolnić. Trzeba go po prostu wy****dolić dyscyplinarnie.
Słowa Janka idealnie pasują tutaj do tego &quot;sędziego&quot;. Ile to już kontrowersyjnych decyzji podjął? Jest słaby i nie potrafi się wczuć w mecz. Isner z Nalbą grali 5 setówkę, piekielnie ważny mecz podczas Australian Open, a ten wyjeżdża, że po czasie (chociaż nawet nie miał w tym wypadku racji). Na powtórkach ewidentnie widać, że Nalba podniósł w górę palec zaraz po serwisie Amerykanina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Gra dla zabawy? Weź się człowieku nie kompromituj.
Można to odwrócić w drugą stronę i to baaardzo łatwo i taka teoria może brzmieć &quot;Wawrinka gra dla zabawy w szlemach. W USO11 odpada w drugiej rundzie z Youngiem, na Wimbledonie w 3 setach z Bolellim! Za to wygrywa takie turnieje jak w Chennai czy Casablance.&quot;
Oczywiście ta teoria też nie ma nic wspólnego z prawdą.
W 2010 Wawrinka doszedł do finału w Chennai, w 2011 wygrał Chennai, ale nagle przyszedł Kuchcik i wytłumaczył wszystkim, że jest taki Szwajcar co olewa takie turnieje i ma w dupie obronę tylu punktów. Szanujmy się.
1.
Czy on mało razy powtarzał jak i pokazywał, że w jego karierze liczą się tylko Wielkie Szlemy? Nie chodzi tu o to, że na nich wiele osiąga bo tak nie jest - lecz w przeciwieństwie do różnego rodzaju ATP - gra tyle, ile fabryka dała.
2. No wygrał tu i tu i co z tego? Jak resztę ATP gra na odpieprz? Kompromituje się to co najwyżej większość ludzi którzy polecieli na Paire, bo Wawrinka przegrał z Soedą. Ot całe uzasadnienie i już forum ma kurs turnieju.
Potem typy na Bagietę, a po meczu jak on to słabo nie zagrał. Widać zagrał słabiej od niesamowicie słabego Wawrinki - ale chwila - da się tak? ????
Podałeś 2 turnieje na przekroju 2 lat i sądzisz, że to rozwali moją teorie na temat Wawrinki.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Simon.. Simon.. dla niektórych drażniący swoim sposobem gry, a przez innych lubiany za swoją konsekwencje. Według mnie jedno z najciekawszych spotkań z całego jutrzejszego repertuaru i w tym własnie spotkaniu przychylę się zdecydowanie na stronę Gillesa, który w h2h jednostronnie prowadzi ze swoim starszym rodakiem - 4-1, gdzie podczas tych czterech spotkań nie stracił a ni jednego seta, ale tutaj nie o tym. Simon nie jest może w jakiejś zastraszającej formie i męczył się nawet w swoim pierwszym meczu z nieznanym mi Tajwańczykiem, gdzie wygrał z nim dopiero po 5 setowej batalii. Jednak Simon jest typem gracza, który w takich imprezach gra z meczu na mecz coraz lepiej, a przykładem tego chciażby ostatni szlem w Nowym Jorku, gdzie po słabym występie w I rundzie z Mello, trochę lepszym spotkaniu z Garcia Lopezem, później zagrał swój chyba najlepszy mecz sezonu z Del Potro, który pod koniec meczu ledwo dyszał z tych długich wymian jakie serwował Francuz. Julien od początku pobytu w Australii prezentuje dość ułożony poziom, start może miał nieco słabszy odpadając w Brisbane już w I rundzie z Tomicem, jednak później zaliczył dobry występ w Sydney osiągając niespodziewanie finał. Dlaczego Simon? uważam, że jego styl rasowego przebijaki całkowicie nie będzie leżał Julienowi (świadczą o tym chociażby ich dotychczasowe potyczki) i konsekwentnie będzie punktował starszego rodaka, który będzie zmuszony do długich wymian co w konsekwencji zaowocuje popełnianiem niewymuszonych błędów, jakie Benek lubi serwować. Spodziewam się tutaj mimo wszystko wyrównanego spotkania i prawdopodobnie nie skończy się to w 3 setach i może być to kluczem dla Simona wobec jego stylu i na pewno sprawniejszej kondycji. Stawiam na Gillesa.

Gilles Simon - Julien Benneteau @1,75 / Pinnacle ⛔

--------------------------------------------------------------------------

I tutaj spróbuję wyłapać jakiegoś doga. Troicki to moim zdaniem jeden z najbardziej przecenionych tenisistów z top 20, z koleji Kukushkin to jeden z najbardziej niedocenionych rakiet z top 100. W pierwszej rundzie bez trudu pokonał Hiszpana Garcie-Lopeza w 3 setach, a na początku swojego pobytu w Australii stoczył dość solidny mecz z Murrayem w Brisbane urywając mu nawet seta. O Troickim już wiele razy pisałem, ale można powiedzieć , bo wypalił dość dobrze od początku sezonu, jednak w paru meczach już zdążył o sobie przypomnieć jakie ma zahwiania w swojej głowie. Poza tym stoczył przedwczoraj mogłoby się wydawać dość wyrównany pojedynek z Ferrero broniąc nawet (z tego co wyliczyłem na stronie) kilka meczboli w 4 secie (nie było kamer na tamtym korcie, więc nie można było oglądać tego meczu). Kukushkin to wielka zagadka i ja a ni chwili nie waham się spróbować strzału na niego po takim kursie.

Victor Troicki - Mikhail Kukushkin @3,80 / Pinnacle ✅
 
gju 134

gju

Użytkownik
Dalej bełkot.
a) Jeśli twierdzisz, że tyle razy Wawrinka powtarzał, że mu zależy tylko na Szlemach to podaj źródło choć jednej takiej wypowiedzi.
b) Ciężko nie polecać gry na Paire (z handicupem) w bardzo dobrej formie przy takich kursach. Nikt nie pisał, że faworytem jest Francuz, ale przy takim value grzech nie skorzystać z takich kursów. Szkoda, że Paire miał problemy z mięśniami brzucha. Opór mógł być większy i linia mogłaby się spokojnie pokryć.
c) Bagieta był faworytem nie tylko w oczach forumowiczów. Dookoła mnóstwo opinii większych specjalistów z całego świata niż nasze dla których faworytem był Cypryjczyk. Nie udało się - taki jest sport. Ale jest Kuchcik, który zjawił się tu &#39;znikąd&#39;. Siadł typ i zaczyna się cyrk.
d) Twierdzisz, że Wawrinka gra na Szlemach ile fabryka dała. Ciężko się z tym nie zgodzić. Wszyscy grają w takich turniejach na maxa. Tylko, że pomimo tej gry jego wyniki są bardzo przeciętne. Dwa ćwierćfinały (piszę z pamięci - mogę się pomylić ???? ), parę 4rund, tak to odpada zazwyczaj bardzo szybko albo szybko, często z przeciętniakami.
e) Dalej nie rozumiesz o co chodzi. Gość dochodzi do finału w Chennai w 2010, w 2011 wygrywa ten turniej, a w 2012 po szybkiej przegranej twierdzisz, że mu wiszą takie turnieje jak ten.
f) Podałem przykład turniejów w Chennai czy Casablance bo je wygrał. Ale Wawrzon zagrał mnóstwo innych dobrych turniejów, w których docierał bardzo daleko.
Tyle z mojej strony w tym temacie.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
peczner dlatego bo zagral dobry mecz w poprzedniej rundzie ? gosc naprawde jest slaby.. nie jestem fanem raonicza, ale gosc fh i serv ma kozacki, silowo powinien przegrac z nim peczner... takie moje zdanie
a peczna nie ma bomby w rece?
http://www.youtube.com/watch?v=QHVYkwAvIh4

wygral na trawie z Raonicem, potrafil go tam zlamac, czemu tu mu sie ma nie udac, pomijam to ze go nie lubie i gra niezwykle nierowno, moze bedzie mial dzien

tez szanuje Warwinke jako tenisiste i nigdy nie gram przeciwko niemu,jesli w gre nie wchodza liczace sie nazwiska,ale z ta gra w turniejach nizszej rangi dla zabawy to bym sie nie zapedzal,przypominam ze zostawil zone z malutkim dzieckiem tlumaczac ze chce do reszty sie oddac tenisowi.... Jakos jego rodakowi Federerowi nie przeszkadza zona z dzieckiem.... Umiejetnosci niewatpliwie posiada ale z psychika u Szwajcara jest marnie
wrocili do siebie pod koniec roku

Challenge nie był wywołany od razu tylko po jakiś 30 sekundach. A zasady mówią że challenge musi być wywołany odrazu, więc sędzia podjął dobrą decyzje i nie pozwolił mu sprawdzać. Isner zasłużył na wygraną.
a ile sytuacji bylo ze challenge bierze sie po sprawdzeniu sladu? praktycznie jest tak co mecz i sedziowie zezwalaja, po za tym Nalba wtopil ze swojej glupoty, 2mp zniweczone w glupi sposob
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mylisz się szanowny Panie. Nalbandian poprosił od razu o challenge, jakieś 2 sekundy po serwisie Isnera. Nie zauważył tego jednak cham i prostak Nouni, który powinien zostać wyrzucony.
Nouni to najgorszy arbiter wsrod panow. Moze smialo podac reke M. Alves. Nie pojmuje dlaczego tacy ludzie nadal sedziuja w glownych imprezach. Ilosc Bledow Kadera jest nie do przyjecia a jego slynne odmowy hawk eye sa skandaliczne.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Nouni to najgorszy arbiter wsrod panow. Moze smialo podac reke M. Alves. Nie pojmuje dlaczego tacy ludzie nadal sedziuja w glownych imprezach. Ilosc Bledow Kadera jest nie do przyjecia a jego slynne odmowy hawk eye sa skandaliczne.
Ten sędzia zrobił co do niego należało, zresztą Nalba gdyby chciał challenge to od razu by poprosił, a nie rok patrzył na linię. Nie ma co ukrywać, że sam sobie przegrał mecz. Sędziego się nie czepiaj!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom